Brangakmenių ir brangakmenių sąraše yra šimtų jų pavadinimų sąrašai. Nesvarbu, ar tai brangieji, ar pusbrangieji, deimantai, karoliukai, akmenys ar paprasti perlai, retai randami akmenys, tapo randais žemės paviršiuje. Surasti tobulą gimimo akmenį pagal datos mėnesį ar brangakmenį, puikiai tinkantį žmogaus elgesiui išspręsti, yra įdomi apklausa už akmenų ir jų poveikio žmonėms. Tarp brangiųjų akmenų rubinas, deimantai, smaragdai ir safyrai yra laikomi brangiausiais akmenimis žemėje.

Brangiųjų akmenų papuošalų dizainas:

Šie brangakmeniai yra vertingi dėl permatomo ir turtingo spalvų blizgesio, gylio ir pjovimo, formavimo ir šlifavimo būdo. Čia yra mūsų 15 skirtingų brangiųjų akmenų papuošalų.

1. Opalo pakabukas:

Opalo pakabukas

Brangakmenio opalas mirksi žvilgančiomis spalvomis, kai jį matai iš skirtingų pusių. Galimas įvairių spalvų, tokių kaip geltona, oranžinė žalia, mėlyna, violetinė ir raudona, brangusis opalas puikiai atrodo papuošaluose. Spalvų žaismas opale yra tai, ką žmonės mėgsta.

2. „Peridot“ brangakmenių pakabukų rinkinys:

„Peridot“ brangakmenių pakabukų rinkinys

Senovinis brangakmenis ir pusbrangis akmuo yra peridotas brangakmenis. Alyvuogių žalia peridoto brangakmenio spalva yra gerai žinoma dėl Egipto faraonų ir įvairių alyvuogių mineralų. Papuošalai iš šviesiai žalių peridoto akmenų atrodo nuostabiai.

3. Brangusis rubino karoliai:

Brangus Rubino karoliai

Tarp brangiųjų akmenų pavadinimų rubinas yra beveik sąrašo viršuje. Retai randami tikri rubino deimantai yra nuo rausvos iki kraujo raudonos spalvos. Papuošalai iš rubino deimantų yra brangūs ir turtingi. Tauriojo rubino karoliai yra pasididžiavimas.

4. Deep Sapphire Crystal Stone karoliai:

Deep Sapphire Crystal Stone karoliai

Giliai mėlynas safyro kristalų deimantų brangakmenis yra labai retas ir vienas populiariausių mėlynųjų brangakmenių. Spindinčio žvilgančio mėlyno safyro žavesys yra toks vertingas ir garsus tarp turtų. Safyrai, laikomi turtingųjų turtu, ilgai išlaiko glamą.

5. „Prive Spinel“ deimantinis žiedas:

Prive Spinel deimantinis žiedas

Pusiau brangakmenių papuošalų sąraše yra brangakmenio, kurio raudona spalva yra tokia pati kaip ir rubino, pavadinimas. Spinelio brangakmenis yra kietas akmuo ir plačiai naudojamas papuošaluose dėl žvilgančio raudono blizgesio.

6. Žalias Tanzanito akmens žiedas:

Neapdorotas Tanzanito akmens žiedas

Tanzanito brangakmeniai laikomi vienu iš brangiųjų akmenų sąrašo. Jis matomas daugybe prisotintų spalvų ir tonų. Garsus savo mėlynais atspalviais ir kietumu, jis naudojamas žaliai ir poliruotai formuojant ornamentus.

7. Mėlyna topazo akmens apyrankė:

Mėlyna topazo akmens apyrankė

Topazo akmenys yra vienas iš brangiausių mėlynų akmenų tarp safyro ir tanzanito. Šviesiai mėlyno topazo apyrankė dėl savo gražaus dizaino atrodo tokia žavinga ir turtinga. Mėlynos topazės randamos labai retai, o ne rudos, geltonos, auksinės, rožinės ar violetinės spalvos.

8. Tamsaus gintaro karolių pakabukas:

Tamsaus gintaro karolių pakabukas

Gintaro akmenys iš tikrųjų nėra brangakmeniai, o pusiau brangakmenių papuošalai, padedantys pasireikšti. Pagaminti iš suakmenėjusios dervos, tamsūs gintaro akmenys padeda subalansuoti emocijas ir išvalyti negatyvą nuo proto. Tai šiltas akmuo ir yra kitų spalvų, tokių kaip geltona, žalia, raudona, mėlyna ir juoda.

9. Ametisto akmens pakabukas:

Ametisto akmens pakabukas

Tarp pusbrangių brangakmenių ametistas yra labai retai randamas, bet įprastas akmuo, kuris yra garsus akmuo, skirtas papuošalų gamybai. Violetinis spalvos tonas atrodo karališkai ir suteikia žavingo stiliaus jūsų apsirengimui.

10. Akvamarino brangakmenio karoliai:

Akvamarino brangakmenio karoliai

Akvamarino akmenys, kurių atspalvis yra nuo žalios iki mėlynos spalvos, yra vienas iš brangiausių akmenų berilų. Garsiausi mineralai, sugrupuoti akvamarino akmenyse, yra vienas iš keturių pasaulio brangakmenių. Papuošalai, pagaminti iš akvamarino akmenų, iš tikrųjų yra neįtikėtinas ir teigiamas poveikis.

11. Citrininio akmens karoliai:

Citrinų akmenukų karoliai

Citrinos akmenys yra labiausiai paplitę žemės plutoje esantys akmenys. Natūralus citrininis akmuo yra labai retas ir savotiškas pasaulio pusbrangių akmenų tipas. Ryškiai geltonos arba tamsiai geltonos spalvos citrinos atspalviai nėra labai brangūs, tačiau manė, kad juvelyriniai dirbiniai iš akmenų atrodo neįtikėtinai.

12. Turmalino ir sidabro apyrankė:

Turmalino ir sidabro apyrankė

Turmalinas yra pusiau brangus akmuo, panašus į granito akmenis. Spalvos įvairios: nuo rausvai raudonos iki žalsvai mėlynos, pievos žalios spalvos iki ryškaus gyvo gelsvo atspalvio. Spalva gali net pasidaryti tamsiai juoda. Papuošalai, pagaminti iš turmalino akmenų, atrodo labai drąsiai ir įspūdingai, o jie išryškėja žavesiu.

13. Turquoise akmens karoliai:

Turquoise akmens karoliai

Turkio spalvos akmenys yra nepermatomas akmuo, nuspalvintas nuo mėlynos iki žalios spalvos. Retai rastas akmuo yra vertingas ir vienas iš pasaulio brangakmenių pavadinimų. Jis buvo vertinamas kaip brangakmenis dekoratyviniais tikslais ir tūkstančius metų laikomas unikaliu dėl savo spalvos.

14. Morganito akmens sužadėtuvių žiedas:

Morganito sužadėtuvių žiedas iš akmens

Morganito akmenys yra brangūs pasaulio akmenys, kurie geriausiai atrodo ant juvelyrinių dirbinių papuošalų moterų ir vyrų grožiui. Tai gydo ir valo stresą bei blogus žmogaus proto ir kūno komponentus. Šviesiai rožinis akmens atspalvis švelniai veikia širdį ir sužadina dvasios šviesą.

15. Sidabriniai mėnulio akmens auskarai:

Sidabriniai mėnulio akmens auskarai

Tarp brangakmenių pavadinimų mėnulio akmuo yra vienas rečiausių pasaulio akmenų. Akmens brangumas priklauso nuo jo paauglystės skaidrumo ir mėlynos spalvos. Dėl dydžio ir formos akmuo tampa vertingesnis.

Pusbrangiai akmenys apima daugelio iš žemės plutos iškilusių akmenų pavadinimus, kurie yra ne tik reti, bet ir neįtikėtinai gražios spalvos, atspalvių ir blizgesio. Afganistano akmenys, tanzanito akmenys, gintaras, ametistai, benitoitas, berilis, mėnulio akmenys turi gražius tonus ir atspalvius, kurie sukuria gražius ornamentus. Morganito, turkio ir turmalino karoliukai atrodo nuostabiai, kai karoliukai kartu sukuria gražius papuošalus. Šie gražūs pusbrangiai akmenys taip pat yra reti ir vertingi. Iš šių akmenų pagamintų karolių ir apyrankių turtingumo trūkumų.