Mėnulio akmuo patenka į įvairius ortoklazės lauko špatus ir albitus, kurių cheminė sudėtis yra kalio aliuminio silikatas, todėl jis skiriasi nuo kitų brangakmenių. Mėnulio akmenų sritis garsėja savo spalva, kuriai eksponuoti reikia daug šviesos. Mėnulio akmuo pavadintas iš jo eksponuoto šviesos blizgesio, kuris primena balkšvai mėlyną atspalvį, panašų į mėnulio spalvą. Kadaise induistų mitologija tikėjo, kad mėnulio akmuo, laikomas pilnaties dieną burnoje, palengvina jūsų ateitį. Mėnulio akmenys taip pat yra gimimo akmuo žmonėms, gimusiems birželio mėnesį.

mėnulio akmenys

Šis nuostabus mėnulio akmuo rastas Indijoje, Madagaskare, Šri Lankoje, Australijoje, JAV ir Birmoje, kad trumpai sužinotumėte daugiau apie mėnulio akmenis.

Gražūs ir stilingi „Moonstones“ papuošalai moterims tendencijoje:

Čia yra 15 geriausių mėnulio akmenų spalvų ir jos pranašumai yra pasidalinti šiame straipsnyje.

1. Vaivorykštės mėnulio akmens žiedas:

Vaivorykštinis mėnulio akmens žiedas

Vaivorykštinis mėnulio akmuo turi spalvingą gėlę, kuri patenka į lauko špato grupę. Akmens tipas skleidžia vaivorykštės spalvas, taip pat gali būti vadinamas įvairiaspalviu akmeniu. Tai akmuo, didinantis energiją, norus ir stiprinantis moterišką energiją.

2. Mėlyno mėnulio akmens karoliai:

Mėlyno mėnulio akmens karoliai

Dėl šios blizgančios mėlynos atspindinčios akmens kokybės jis tampa ypatingesnis, šis akmuo taip pat vadinamas Chandrakant mani pagal hindi raštą. Moterys mėgsta dėvėti spindinčių spalvų brangakmenius, vienas iš jų yra mėlynos mėnulio akmens karoliai. šis blizgantis brangakmenis suteikia moteriai gausybę taikos ir ramybės.

3. Juodo mėnulio akmens karoliai:

Juodo mėnulio akmens karoliai

Jis yra lygus brangakmenis ir dėl sklandaus paviršiaus slenka žemyn mūsų rankomis. Tai pagerina vidinę moters savijautą ir padeda moterims suprasti savo emocinius jausmus. Spalvota spinduliuotė vadinama Chatoyancy, kurią sukelia šviesa, krintanti cheminės struktūros sluoksniuose, kurie yra albitas ir ortoklazė.

4. Skaidrus mėnulio akmens žiedas:

Skaidrus mėnulio akmens žiedas

Šis tikras spalvotas brangakmenis, padovanotas kaip meilės ženklas per pilnaties dieną, pora yra palaiminta gausia meile, kuri jiems suteikia sėkmės ir įkvėpimo. Šis įkvepiantis žiedas neabejotinai padės moterims pradėti naują ir prasmingą gyvenimą su visa stipria pagalba ir parama.

5. Žalieji mėnulio akmens auskarai:

Žalieji mėnulio akmens auskarai

Šis žalias krištolo akmuo turi panašų poveikį kaip ir kitas mėnulio akmuo, tačiau papildomas veiksnys yra tai, kad šis akmuo, derinamas su joga, padeda palaikyti širdį, apšviesdamas širdies čakrą. Tačiau šis spalvotas brangakmenis nėra toks pažįstamas kaip kitas spinduliuojantis spalvotas brangakmenis.

6. Mėnulio akmens ir aukso karoliukų karoliai:

Mėnulio akmens baltų ir auksinių karoliukų karoliai

Baltas brangakmenis sujungia nuodėmės ryšį tarp deivės ir ryškaus apvalios formos mėnulio. Šis brangakmenis padeda reguliuoti moterų ovuliacijos laikotarpį. Šis akmuo, derinamas su ryškiai geltonais aukso spalvos karoliukais, tikrai yra patrauklus derinys.

7. Purpurinis mėnulio akmens žiedas:

Violetinis mėnulio akmens žiedas

Violetinė yra kita spalva, spinduliuojanti, kai šviesa nukrinta ant mėnulio akmens. Ši spalva yra ryški ir daro gyvenimą kaip spalvingi dažai. Kadangi mėnulis su moterimis yra susijęs teigiamai, ponios mėgsta tai dažniau naudoti kaip tarpininkavimą, susijusį su feng shui energija.

8. Baltas mėnulio akmens lašas:

Baltas mėnulio akmenų pakabukas

Šis dizaino pakabukas iš balto akmens ir deimanto tikrai yra žavesys ir grožis, kalbantis pats savaime. Subtili akmens spalva kartu su spindinčiais deimantais aplink spiralę, kuri sudaro lašo formos kabantį pakabuką.

9. Oranžinis mėnulio akmens pakabukas:

Oranžinis mėnulio akmens pakabukas

Tai tikra mėnulio akmens įvairovė, padedanti sujungti moters deivės galią ir gydomąjį gebėjimą bei galią, kurią sukuria moteriškas kūnas. Šis akmuo pagamintas iš ortoklazės mineralo.

10. Persikų mėnulio akmens žiedas:

Persikų mėnulio akmens žiedas

Persikų mėnulio akmuo yra susijęs su jūrų čakra. Tai padeda išgydyti virškinimo sutrikimus ir taip pat pašalinti menstruacijų sutrikimus. Šią naudą moterys gali mėgautis naudodamos šį akmenį savo kasdieniame gyvenime kaip papuošalą.

11. Rožinė mėnulio akmens apyrankė:

Rožinė Mėnulio akmens apyrankė

Šri Lanka yra žinoma dėl savo mėnulio akmenų gamybos, šis sąrašas patenka į difraktuotą spalvotą mėnulio akmenį, kuris yra rausvos spalvos. Rožinė spalva skiriasi nuo šviesiai rožinės iki ryškiai rožinės saldainių, kuri priklauso nuo to, kokia šviesa praeina pro akmenį.

12. Kambrijos mėnulio pakabukas:

Kambrijos mėnulio akmens pakabukas12

Tai paplūdimio akmuo, randamas pakrantėse. Šį akmenį sudaro mineralas, vadinamas chalcedonu, silicio dioksido forma. Šis akmuo susidaro dėl vandens lašų, ​​kurie virsta akmeniu dėl vandens ir toliau liečiasi su žeme.

13. Pilkas mėnulio akmens pakabukas:

Pilkas Mėnulio akmens pakabukas

Pakabukai visada yra populiarus papuošalų aksesuaras. Tai taip pat, kai tai yra mėnulio akmenų ponios, tai tikrai patinka dėl didžiulio teigiamo poveikio jų kasdieniame gyvenime. Šis akmuo padeda reguliuoti regėjimo pojūčius ir padeda suprasti realų gyvenimą. Tai padeda stabiliau susikoncentruoti į savo gyvenimą ir veda kelią.

14. Oranžinis-mėlynas mėnulio akmens žiedas:

Oranžinis-mėlynas Mėnulio akmens žiedas

Šis dviejų spinduliuojančių spalvų derinys sustiprina vidinę moterų ramybę ir jėgą kovoti su visu blogiu. Šis akmuo yra suformuotas perduodant šviesą į skirtingo storio mineralinį sluoksnį, kuris skleidžia oranžinę mėlyną spalvą.

15. Kačių akių mėnulio žiedas:

Katės akies mėnulio žiedas

Adularescencijos derinys, kuris yra ne kas kita, kaip švytintis blizgesys, atsirandantis iš apatinio mėnulio akmens paviršiaus, suteikiantis ryškumo ir chatoyancy efekto, kuris akmens centre sudaro ryškią liniją, primenančią katės akį, yra savotiškas šviesos atspindys. Kai iš šio akmens padaromas žiedas, jis tikrai gali būti vadinamas papuošalu.

Šių spalvingų mėnulio akmenų naudojimas turi didžiulę naudą, kai kurie iš jų yra fiziniai privalumai, tokie kaip skrandžio sutrikimų pašalinimas, skysčių susilaikymas, hormoninis disbalansas. Su emocijomis susijusios problemos, tokios kaip depresija. Psichikos liga ir dvasinė gerovė. Geriausias būdas pasiekti šių privalumų yra tiesioginis kontaktas su oda, dėvint juos kaip auskarus, žiedus, apyrankę, kuri ne tik padeda jūsų sveikatai, bet ir atrodo kaip stiliaus teiginys. Mėnulio akmenų nerekomenduojama naudoti kasdien, nes šie akmenys turi būti apsaugoti nuo įbrėžimų ir didelio spaudimo. Geriausia dėvėti bet kuriuo atveju ir laikyti juos saugioje vietoje, sulankstyta minkštu pamušalu. Norėdami juos valyti, geriausia naudoti paprastą muilą ir minkštą šluostę, o valydami nedarykite spaudimo.