Sages anksčiau dėvėjo tik vyrai, norėdami papuošti paltus Anglijoje ir Sherwani mieste Indijoje. Ne tik vyrams, bet ir moterims, dėvinčioms sarees, chalatus ir dizainerį, jie dėvi geriausią įmanomą sagės dizainą.

sagės vyrams ir moterims

Moterims sagės būtų aksesuaras papuošti savo bandelę ar dekoratyvinį saree kaištį arba padaryti jūsų dizainerio drabužius elegantiškesnius. Vyrams sagės savo etninei aprangai ar jūsų kasdieniam drabužiui suteikia unikalios išvaizdos.

Įvairių tipų sagės:

Pažvelkime į nuostabius madingų sagių dizainus.

1. „Sycamore Design“ plaukų sagė:

sagė-dizainas-sycamore-design-sagė

Šis sidabrinis platano dizainas suteikia jums gražią jūsų plaukų išvaizdą. Šio tipo sagės dizainas yra plačiai nešiojamas ant bandelės, kad jums tiesiog atrodytų patraukliai. Jie ne tik puošia plaukų stilių, bet ir suteikia unikalų efektą. Šio tipo sagė simbolizuoja rūpestį, meilę ir tikėjimą.

2. Kristalų akių sagė Sarees:

sagės dizainas-krištolo-akių-sagės dizainas

Šis specialus segės segtukas yra unikalios išvaizdos. Jis pagamintas iš kristalų, perlų, stiklo ir Swarovski kristalų. Akies viduryje esantis krištolo rožinis akmuo suteikia jai patrauklią išvaizdą. Ši sagė atrodo elegantiška, kai nešiojama ant saree. Tai taip pat yra sagės dizainas vyrams. Šį modelį įkvėpė trečioji airiško žvilgsnio akis.

3. Sidabrinė gėlių sagė vestuvėms:

sagė-dizaino-sidabro-gėlių-sagė

Ši graži perlų plaukų sagė yra labai parinkta pagal etninius drabužius, dekoruotus perlais. Ši plaukų segė susideda iš perlų, tarp kurių yra gėlių raštas. Žydi ir blizga moteriškumas, paslėptas moterų viduje. Taip pat galite pasidaryti tokio tipo sages su spalvingais perlais pagal savo aprangą. Tai tinka suknelėms, tokioms kaip suknelės, vakarėlių suknelės ir kt.

4. Liūto galvos sagė vyrams:

sagė-dizainas-liūtas-sagė

Šios sagės vyrams rodo meilę gyvūnams. Tokias sages nešioja ir maharadžai bei radžai, kaip karališkumo simbolis. Liūtas taip pat simbolizuoja jėgą, jėgą ir sugebėjimą valdyti. Taigi, šios sagės yra skirtos parodyti vyrišką išvaizdą. Tokia sagė suteikia jūsų aprangai nuostabią išvaizdą dėvint ant apykaklės ar šono. Šis gabalas taip pat gali būti pagamintas naudojant bronzą su auksine danga.

5. Vintage drugelių sagės dizainas:

sagė-dizainas-drugelis-dizainas-sagė

Drugelis yra mėgstamiausias dizainas renkantis sages ar kitus priedus. Šis unikalus drugelio dizainas, jei sagė simbolizuoja laisvę ir naują pradžią. Jis labai dėvimas ant saree ar dizainerių suknelių. Sagė pagaminta iš Cooperio ir jai suteikta mėlynos žalios patinos dizainerė. Tokie dizainai yra pirmasis pasirinkimas merginoms, kurios mėgsta įgyvendinti savo svajones, skrendančias aukštai.

6. Marškinių apykaklės sagės grandinė vyrams:

sagė-dizainas-apykaklė-sagė-dizainas

Ši sagė vyrams plačiai naudojama dėvėti ant marškinių ir megztinių apykaklių. Jie suteikia elegantišką išvaizdą dėvėtojui vakarėliuose. Abi sagės yra sujungtos su gražia sidabrine grandine, kuri atrodo patraukliai. Ši sagė simbolizuoja jūsų galią kuo puikiausiai susidoroti su bet kokia problema.

7. Kibirkščiuojanti deimantinė sagė moterims:

sagė-dizainas-kibirkštis-deimantas-sagė

Nieko nėra gražesnio už gėlėtą sagę. Ši deimantinė sagė su šviesiai mėlynu deimantu atrodo labai seksualiai dizainerių sarees. Kreivi kraštas suteikia jai gražią išvaizdą. Ši sagė yra įvairių spalvų.

8. Nuotakos sagė:

sagė-dizainas-nuotakos-sagė

Ieškai kažko stulbinančio nuotakos įvaizdžiui! Štai vienas akį traukiantis. Ši putojanti sagė pagaminta iš rodžio ir „Swarovski“ kristalų, suteikiančių žvilgančią išvaizdą. Tai žvilgsnis į nuotaką, pasirengusią tuoktis, su nuotakos suknele su gėlėmis.

9. Rožinių gėlių sagė mergaitėms:

sagė-dizainas-rožinė-gėlė-sagė

Šis gražus segės segtukas atrodo labai mielas ant trumpų chalatų. Jis pagamintas iš rožinio tinklelio, puošiančio gėlę, kelių plunksnų po juo ir perlų, puošiančių vidinį ir išorinį regioną. Tokios sagės taip pat naudojamos sulenkti plaukų sruogą, kuri suteikia karališką išvaizdą.

10. Širdies formos sagės dizainas:

sagė-dizainas-širdis-sagė-dizainas

Šis puikus sagės dizainas parodo jūsų meilę kažkam ypatingam. Tai labai gabus daiktas. Šios sagės pagamintos iš lydinio, įrėminto į rodį ir gražių kristalų. Dvi širdys yra įrėmintos viena į kitą ir nušauna smeigtuką, kuris suteikia meilės kampą.

11. Paprasta rožių sagė vyrams ir moterims:

sagė-dizainaspaprasta-rožė-sagė

Šį romantišką segių furgoną dėvi ir vyrai, ir moterys. Jį sudaro žalvaris, įtaisytas rodyje. Gražios raudonos rožės pagamintos iš nuostabių akmenų, o žali lapai suformuoti su kristalais, kad suteiktų gyvą išvaizdą. Ši sagė rodo jūsų meilę, todėl ji taip pat yra dovanų daiktas.

12. Perlų širdies sagė:

sagė-dizainas-perlas-širdis-sagė

Ši graži sagė yra širdies ir perlų derinys. Šis žalvaris sudarytas iš žalvario, padengto rodiu. Šis senovinis dizainas suteikia nuostabų dizainerių ar etninių drabužių vaizdą. Jis labai nešiojamas vakarėliuose ir vestuvėse. Įvairios širdys yra nusagstytos perlais, kad suteiktų nepakartojamą išvaizdą.

13. Lanko sagės dizainas:

sagė-dizainas-lankas-sagė-dizainas

Ši mielai atrodanti sagė pagaminta iš žalvario, padengto rožiniu auksu. Lankas papuoštas žvilgančiais krištolo akmenimis. Taigi sagę nešioja ir nuotakos krikščioniškose vestuvėse. Jie taip pat suteikia jums „Miss Beautiful“ karūną, nes tai suteikia madingą ir spalvingą išvaizdą.

14. Auksinė žalia sagė:

sagė-dizainas-auksinė-žalia-sagė

Ši sagė labai įkvėpta gamtos. Jis pagamintas iš žalvario, padengto auksu ir žaliais smaragdais. Ši sagė yra puiki dovana vaikinui, kurio meilė gimė gegužės mėnesį. Jį vyrai taip pat gali dėvėti į bažnyčias, vestuves, vakarėlius ir kt.

15. Airijos sagės dizainas:

sagė-dizainas-airių-sagė-dizainas

Ši sagė iš pradžių yra nuostabaus dizaino, airiška. Garsusis apmušalų dizainas pavogia bet kurio žmogaus širdį. Šis gabalas pagamintas iš sidabro. Smaragdinių žalių akmenų naudojimas suteikia jai unikalią išvaizdą. Tai nuostabus dizainas, simbolizuojantis meilę. Kreivas dizainas suteikia jai žavingą išvaizdą vakarėliuose ir vestuvėse.

Įvairūs sagės dizaino tipai turi savo unikalią reikšmę ir patrauklumą. Nesvarbu, kokį dizainą pasirinksite, jie visada daro nuostabų poveikį jūsų asmenybei. Įvairūs madingi dizainai, tokie kaip gėlės, širdys, drugeliai, vynmedžių šakos ir kt. Taigi pasirinkite vieną tokį dizainą, kuris jūsų išvaizdą apibūdina elegantiškiausiai.