Juvelyriniai dirbiniai yra dekoratyviniai daiktai, kuriuos šimtmečius nešiojo vyrai ir moterys. Pasikeitė revoliucinis papuošalų tipas. Senovėje žmonės gamindavo papuošalus iš kriauklių ir kaulų. Laikui bėgant, aukso ir sidabro papuošalai atsirado ir niekada nepaliko dėmesio. Tačiau padidėjus šių brangiųjų metalų kainoms, buvo pristatytos naujos papuošalų rūšys. Vienas iš tokių tipų yra papuošalai iš karoliukų. Karoliukai yra įvairių dizainų ir spalvų ir yra pigus įprastų aukso ir sidabro papuošalų pakaitalas.

papuošalai iš karoliukų

Nauja mados moterų papuošalų dizaino kolekcija:

Čia yra keletas populiariausių papuošalų modelių, kurie sustiprins jūsų papuošalų žaidimą.

1. Apvyniokite karoliukų apyrankės dizainą:

Apvyniokite karoliukų apyrankės dizainą

Šią apyrankę galima dėvėti ant indiškų ir vakarietiškų drabužių. Tai suteikia rankai madingesnę ir moteriškesnę išvaizdą. Viena iš įdomiausių aksesuarų – apyrankė, apvyniojanti apyrankę, yra puikus laikrodžių ir kelių apyrankių pakaitalas ir niekada neišeis iš mados.

2. Papuošalai iš kristalų karoliukų mergaitėms:

Papuošalai iš kristalų karoliukų mergaitėms

Šio tipo papuošalai yra karoliukų papuošalų dizaino idėjų pavyzdys. Tai elegantiškas dizainerių papuošalas iš karoliukų, kuris puikiai atrodys ant vakarinės suknelės. Puikiai tiks prie tradicinio ir vakarietiško drabužių.

3. Šiuolaikiniai sėklų karoliukų karoliai:

Šiuolaikiniai sėklų karoliukų karoliai

Šį gražų karolį galima dėvėti ant paprastos suknelės ir jis visiškai pakeičia atsitiktinį vaizdą į prašmatnų. Sėklų karoliukų papuošalų modeliuose stiklo karoliukai susiuvami ir sudaro gražų raštą. Tai yra būtinas papuošalų mėgėjo gabalas.

4. Mieli „Rivoli“ karoliukų ausų žiedai mergaitėms:

Mieli Rivoli auskariukai su karoliukais mergaitėms

Geriausia šių auskarų dalis yra ta, kad juos galima nešioti su beveik bet kuo, jei tik tinka spalvų derinys. Jie automatiškai suteikia karališką išvaizdą ausims ir pašalina būtinybę dėvėti kaklo gabalėlį. „Rivoli“ karoliukai yra nukreipti į nugarą, be skylių, todėl jie naudojami ribotai. Tačiau dizainerių papuošalų iš karoliukų dėka jie juos panaudojo gražiai.

5. Paprasti papuošalai iš stiklo karoliukų:

Paprasti papuošalai iš stiklo karoliukų

Tai yra viena iš labiausiai paplitusių papuošalų rūšių. Jis yra lengvas ir suteikia rafinuotą išvaizdą. Dėl savo paprastumo jį reguliariai gali dėvėti tie, kurie mėgsta kasdien dėvėti papuošalus.

6. „Peyote“ dygsniuotos apyrankės moterims:

„Peyote“ dygsniuotos apyrankės moterims

Jei ieškote patogios, tačiau madingos apyrankės, kurią galėtumėte nešioti bet kuriuo metu, tai yra tai. „Peyote“ dygsnis-tai ne audimo technika, kuri šiais laikais randama dizainerių papuošaluose. Jis yra paprastas ir kompaktiškas ir suteikia blaivų vaizdą kasdieniniam naudojimui. Tai vienas novatoriškiausių karoliukų papuošalų dizaino ir jums tai tikrai patiks.

7. Vakarinė „Sparkle“ apyrankė:

Vakarinė „Sparkle“ apyrankė

Ši graži apyrankė turi stačiu kampu austi karoliukais papuošalų modelius ir tinklelius bei krištolo karoliukus. Tai gražina ranką. Jis gali būti suporuotas su identiškais auskarais ir dėvėti vakarėliams ir tikrai pritrauks dėmesį.

8. Juvelyriniai dirbiniai iš karoliukų:

Juvelyriniai dirbiniai iš karoliukų

Tai viena iš paprasčiausių karoliukų papuošalų dizaino idėjų. Galite suporuoti jį su paprastu viršumi ir džinsais. Tai spalvingas ir tiesiog tobulas aksesuaras, kurį galima dėvėti vasarą arba tiesiog pagerinti nuotaiką. Tokius papuošalus galima pasigaminti ir namuose. Vaikams ir paaugliams tai taip pat tikrai patiks!

9. Perlų karoliai su karoliukais:

Karoliukais iš perlų karoliai

Tai elegantiškas ir elegantiškas kaklo gabalas, kurį geriausia dėvėti su juoda suknele/suknele. Jis gali būti dėvimas oficialiems vakarėliams ar šeimos susibūrimams. Tai užtikrins, kad visos akys būtų nukreiptos į jus. Tai yra būtinas papuošalų mėgėjams, nes jis apibūdina klasikinius senosios mokyklos papuošalus.

10. Žavi karoliukų papuošalai:

Žavi karoliukų papuošalus

Pakabukai yra liejami karoliukai, kurie gali būti naudojami karoliuose, apyrankėse ir kulkšniuose. Jie turi šaunią ir funky išvaizdą ir gali būti dėvimi su beveik bet kuo. Paaugliams tai patinka. Žavesio apyrankės visada buvo laikomos sėkmingomis, jei jų šauni išvaizda nėra pakankama priežastis ją nešioti!

11. Karoliukai iš dramblio kaulo karoliai:

Karoliukai iš dramblio kaulo karoliai

Dramblio kaulo karoliai niekada neišsenka iš mados. Šis gražus kūrinys yra to įrodymas. Jis turi raminančią išvaizdą ir niekada negali suklysti. Tai puiki dovana būsimai nuotakai.

12. Karoliukai moterims:

Karoliukai moterims

Karoliukai taip pat gali būti naudojami kulkšnims gaminti, kurie yra labai madingi. Tokias karoliukų karoliukus galima nuolat dėvėti su suknelėmis ar šortais. Jie gali būti dėvimi paplūdimiuose ar iškylose. Jie suteikia paprastą, bet elegantišką kulkšnies išvaizdą.

13. Didelio karoliuko kaklo gabalas mergaitėms:

Didelio karoliuko kaklo kūrinys mergaitėms

Tokie dideli karoliukų karoliai atrodo mieli ir stilingi. Ryškios spalvos ir kartu megztų karoliukų tekstūra suteikia sveiką išvaizdą, kuri patenkina akis. Jis gali būti dėvimas ant paprasto viršaus ar suknelės.

14. Spike-Beaded Choker karoliai:

Spike-Beaded Choker karoliai

Taip, chokeriai grįžta į madą. Jie linksmi, o paaugliai po jų eina iš proto. Ši karoliuota kakliukas yra kažkas, ko norėtumėte turėti savo drabužių spintoje. Karoliukų ir smaigalių derinys suteikia jam nuostabią išvaizdą ir gali būti suporuotas su beveik viskuo.

15. Kelių grandinių ir karoliukų karoliai:

Kelių grandinių grandinėlė ir karoliukų karoliai

Šis karoliai suteikia nuostabią išvaizdą ir gali būti dėvimi vakarėliams ir vestuvėms. Dėl nedidelio svorio jausitės taip, lyg visai nenešiojate juvelyrinių dirbinių, todėl jis yra ypač patogus ilgesniems renginiams.

Per pastaruosius kelerius metus papuošalai iš karoliukų užėmė gana didelę juvelyrikos rinkos dalį, nes jie yra madingi, pigesni ir gali tikti visiems – nuo vaikų iki suaugusiųjų. Galima rinktis iš daugybės dizainų, kuriuos šiandien galima rasti daugelyje vietų. Papuošalai iš sėklų karoliukų, papuošalai iš stiklo ir meno karoliukų bei papuošalai iš krištolinių karoliukų tapo labai populiarūs. Geriausia yra tai, kad jis gerai atrodo tiek vakarietiškoje, tiek indiškoje tradicinėje aprangoje. Tai nauja tendencija. Taigi eikite į artimiausią parduotuvę, kur rasite dizainerių papuošalų iš karoliukų, kad atnaujintumėte savo aksesuarų spintą!