Indijos juvelyrikos menas yra suskirstytas į tris rūšis: papuošalus iš šventyklos, dvasinius papuošalus ir vestuvinius papuošalus. Šventyklos papuošalai Indijoje naudojami kaip papuošalai, kuriuos puošia dievų ir deivių stabai. Senovės Indijoje esančios dievo statulos buvo puoštos stambiais karoliais, kurie buvo susagstyti virvelėmis arba sukurti filigraniškai, o tai yra sunku. Kiti papuošalai, kuriuos puošė dievybių statulos, buvo dažniausiai naudojami dideli brangakmeniai su dygliuotomis apyrankėmis, auskarais, dideliais nosies žiedais ir kulkšnimis, kurie buvo gražiai pagaminti.

šventyklos papuošalų dizainas

Šventyklos papuošalai nukrypo nuo dėvėtojų; papuošalus, kuriuos kadaise puošė stabai, vėliau dėvėjo šventyklų šokėjai ir lėtai, šie šventyklų papuošalų dizainai atėjo į madą ir tapo Indijos moterų vestuvių papuošalų trousseau dalimi. Nors stabai buvo pirmieji papuošalų nešėjai ir ši tradicija tęsėsi, papuošdama juos papuošalais. Šiandien aiškiai matyti, kad Indijos moterų papuošalų modelis yra pagamintas iš to paties modelio, kurį dėvi stabai. Šiuo metu šventyklos papuošalai yra populiarūs ir yra vienas populiariausių Indijos amatų. Šventyklų papuošalų pamišimas tarp moterų yra didelis, ir tai galima pamatyti festivalių ir kitų tradicinių progų metu, kai jos gražiai jas puošia. Garbindami Dievą, jie net nešioja šventyklos papuošalus, nes mano, kad juos dėvėti yra sėkminga ir sėkminga.

Apskritai šventyklų papuošalai, tokie kaip pakabučiai, apyrankės, diržai ir sagės, yra labai populiarūs ir populiarūs tarp moterų, ypač palankiomis progomis, ir manoma, kad juos dėvint žmonėms sekasi. Nors yra daug dizainų, tačiau jis labiausiai mėgsta šventyklos papuošalus iš jų – deivės Lakšmi ir Dievo Ganešo su dramblio galva, kuri, kaip žinoma, dovanoja sėkmę ir sėkmę. Šventųjų simbolių dizainas taip pat yra labai paklausus. Jums bus malonu žinoti, kad šventyklos papuošalai yra populiarūs ne tik tarp Indijos, bet ir tarp užsieniečių.

Aukso šventyklos papuošalų dizainas:

Čia yra 25 geriausi auksinių šventyklų papuošalų dizainai.

1. Maha Lakshmi šventyklos papuošalų karoliai:

šventyklos papuošalų dizainas-mahalakshmi-šventyklos-juvelyrinių dirbinių karoliai

Maha Lakshmi šventyklos papuošalai yra gerai žinomi dėl savo įmantrių meno kūrinių, kuriuose taip pat galima pamatyti kažką brangakmenių. Be to, šie papuošalai išlieka labai populiarūs, nes manoma, kad jie atsirado Chola dinastijos laikais. Papuoškite įvairiais dizaino variantais, tokiais kaip brangakmeniai, perlai, lydiniai, blizgučiai, plastikai, ritmai ir metalai, kad atrodytumėte nepakartojamai, ir atsistokite prieš minią.

2. Šventyklos Lakshmi meta monetų auskarai:

šventykla-juvelyriniai dirbiniai-šventykla-laxmi-meta-monetos-auskarai

Tai yra tradicinis juvelyrinių dirbinių dizainas, pagamintas iš geriausių aukso raštų, įterptų į kai kuriuos brangius brangakmenius ir akmenis. Tokie dizainai atsirado pietuose, ypač Čenajuje. Paprastai jie dėvimi, kad padidintų dėvėtojo grožį. Jų galima įsigyti įvairių spalvų, dydžių ir raštų. Šventyklos auskarai išlieka išskirtine kolekcija visame pasaulyje.

3. Šventyklos papuošalų dizainas nuotakai:

šventyklos papuošalų dizainas-šventyklos papuošalų dizainas nuotakai

Šventyklos vestuvių kolekcijas vestuvėse ir festivalių metu dėvi tradicinės Pietų Indijos moterys ir nuotakos, nes tai padarys jas gražesnes ir elegantiškesnes. Tai vienas iš geriausių šventyklos papuošalų dizaino nuotakai.

4. „Temple Choker“ dizainas:

šventykla-juvelyriniai dirbiniai-šventykla-choker-dizainas

Papuoškite save ir kaklą šiais aukso spalvos papuošalų kaklo papuošalais, kurie atrodo kaip auksiniai, su paprastais gėlių ir kvadrato formos segtukais, kurie kabėjo per karolius su akmenimis ir rubinais.

5. Viršutiniai rankos su šventyklos dizainu:

šventyklos papuošalų dizainas-viršutiniai rankos-su-šventyklos-dizainu

Visą savo grožį ir kūrybiškumą įsigykite labai originalaus ir tradicinio šventyklos dizaino apyrankę, taip padarydami jas patrauklesnes ir nepakartojamas, todėl galite stovėti priešais minią.

6. Šventyklos dizaino apyrankės su povo dizainu:

šventyklos papuošalų dizainas-šventyklos dizaino apyrankės su povo dizainu

Šios šventyklos dizaino apyrankės su povo dizainu buvo dygliuotos su akmenimis, kurios lengvai pritraukia žmones prie to, kas nešioja. Gaukite įvairius dizainus internetu. Šis visiškai suapvalintas brangakmenis yra specialiai sukurtas tradicinei išvaizdai. Daugelis šventyklos dizaino brangakmenių gali būti dėvimi su įvairiomis suknelėmis, tačiau vis tiek atrodo puošniai. Tai gražiai atrodantys šventyklos kolekcijos papuošalai.

7. Šventyklos dizaino apyrankės:

šventyklos papuošalų dizainas-šventyklos dizaino apyrankės-7

Atrodo, kad paprasta apyrankė, susieta su šventyklos dizaino stabais, puikiai dera prie jūsų suknelės spalvos, todėl šis dizainas išlieka geriausia vestuvių vestuvių kolekcija. Šventyklos apyrankės sukūrimas su gėlių raštais ant jų kraštų puikiai tiks bet kokiai progai, nes siūlo madingą išvaizdą.

8. Šventyklos žiedo dizainas:

šventyklos žiedo dizainas

Žiedai yra subtiliausi dalykai, nes jie laikomi labai ypatingais nešiojant vestuvių ceremonijose, taip pat gali būti dovanojami kaip dovanos artimiesiems. Jei turite idėją įteikti dovaną savo mylimam žmogui, pasirinkite tai, kas bus tikrai nuostabu. Šie papuošalai labai skiriasi nuo to, ką iš tikrųjų galite įsivaizduoti. Šventyklos dizaino papuošalai yra nebrangūs ir dovanodami šį aksesuarą savo mylimam žmogui, galite jaustis padovanoję jiems brangią akimirką.

9. Šventyklos dizaino kulkšnis:

šventykla-juvelyriniai dirbiniai-šventykla-dizainas-kulkšnis

Niekas nepralenkia kulkšnies, pagamintos iš šventyklos dizaino, ypač kai jos išraižytos stabu ir pridėjus akmenų, jos taps gražesnės. Tačiau dauguma žmonių to nenaudoja, nes mano, kad jų kojos nenešioja šventyklos dizaino. Šios šventyklos dizaino kulkšnys yra labai naudingos. Šiai virvutei pagaminti naudojami daugiaspalviai metalai. Šią kulkšnį galite dėvėti reguliariai.

10. Šventyklos dizaino padengti pirštų žiedai:

šventykla-juvelyriniai dirbiniai-pirštų žiedai-padengti šventykloje

Moterys, gyvenančios konkrečiose Indijos moterims, turi ritualinę buveinę – vieną kartą užsidėti pirštų žiedus, jei susituokė. Jei pasirinksite tradicinį šventyklos dizainą, atrodysite kitaip nei kiti, tačiau būtinai dėvėkite be jokių dievų ar deivių stabų.

11. Taraksi šventyklos dizaino papuošalų apyrankės:

šventyklos papuošalų dizainas-taraksi-šventyklos dizainas-juvelyrinių dirbinių apyrankės

Taraksi šventyklos papuošalų apyrankė bus ne tik išskirtinė, bet ir labai patraukli, ir šie dizainai buvo įprasta visoje visuomenėje, ir tai galima dėvėti kaip aukso papuošalus visame pasaulyje. Aukščiau pateiktas šventyklos apyrankės dizainas buvo pagamintas iš brangakmenių ir akmenų, o viršutinė žiedinių rožių gėlių dizaino viršutinė dalis yra patogiausia ir patraukliausia. Šventyklos dizaino papuošalai yra neatskiriama moters drabužių spintos dalis. Tai yra viena iš geriausių auksinių šventyklų papuošalų moterims.

12. Šventyklos dizaino Kundano karoliai:

šventyklos papuošalai-dizainas-šventyklos dizainas-kundano karoliai

Šventyklos dizaino karoliai gali būti pagaminti iš labai patrauklių ir unikalių Kundano akmenų. Tai galima dėvėti kartu su bet kokiais kitais brangakmenių dizainais, nesvarbu, ar tai gali būti tradicinė, ar madinga.

13. „Nasi Work Temple“ papuošalų rinkinys:

šventyklos papuošalų dizainas-nasi-darbas-šventyklos-juvelyrinių dirbinių rinkinys

Juvelyrinių dirbinių rinkinys „Nasi work“ bus visiškai vertas nuosavybės ir, įsigijus šį komplektą, šis dizainas bus labai gerai žinomas tarp visų kitų dizainų. Šiandien tokį dizainą dėvi dauguma kategorijų žmonių.

14. Tradicinis šventyklos dizaino šarvai:

šventykla-juvelyriniai dirbiniai-tradicinis-šventyklos dizaino-apyrankė

Tradiciniai šventyklos dizaino rankenos yra labai etninės išvaizdos, ant jų yra gražūs raižiniai, pagaminti iš aukso, todėl jie tampa ypatingesni, dėvėti juos vestuvėse bus gana savotiška.

15. Deivės ausies šventyklos dizaino pakabos:

šventykla-juvelyriniai dirbiniai-deivė-ausis-šventykla-dizainas

Šiandien šventyklos dizaino auskarai, turintys Dievo stabus, atrodė stilingai ir priešingai konkurentams, nes jie atspindi naują tendenciją. Moterys, dėvėjusios šį brangakmenį, atrodys nuostabiai ir taip pagerės.

16. Voylla Ramleela auskarai:

šventyklos papuošalai-dizainas-voylla-ramleela-auskarai

Žmonėms, ieškantiems madingų nešiojamų ir papuošalų, šis „Voylla Ramleela“ auskaras bus geriausias pasirinkimas. Šis dizainas taip pat bus pigesnis ir madingas, palyginti su visais kitais šventyklų kolekcijų dizainais.

17. Monetų girlianda šventyklos dizaine:

šventykla-juvelyriniai dirbiniai-monetos-girlianda-šventykloje

Jei planuojate įsigyti naują ornamentą, kurį galėtumėte pridėti prie jau esančių šventyklos kolekcijos papuošalų, įsigydami šį monetų girliandos n šventyklos dizainą, jūsų pasirinkimas bus išmintingas ir stilingas.

18. Šventyklos suprojektuotas Viešpaties Ganesh juosmens diržas:

šventyklos papuošalų dizainas-šventyklos suprojektuotas lord-ganesh-juosmens diržas

Atėjo laikas papildyti gerai suplanuotus indiškus papuošalus prie savo esamos kolekcijos, įsigyjant šventyklos suprojektuotą Lordo Ganesho juosmens diržą, kuris dėvint juos atrodo itin puošniai ir gražiai.

19. Baltojo akmens šventyklos nosies žiedai:

šventyklos papuošalai-dizaino-balto akmens-šventyklos-nosies žiedai

Nosies žiedai egzistuoja nuo seniausių laikų, nes žmonės tikėjo, kad tai labai tradicinis dalykas, atnešantis sėkmę ir sėkmę jų gyvenimui. Indijos moterys gali gauti įvairių dizainų tiesiog apsilankę internetinėse parduotuvėse.

20. Nakshi darbo šventyklos grandinė:

šventyklos papuošalai-dizainas-nakshi-darbas-šventyklos grandinė

Nakshi darbo šventyklų dizaino juvelyrikos grandinės buvo sukurtos Mogolų laikotarpiu ir jas labiau naudojo karališkosios klasės žmonės, nes šios grandinės galės atskleisti žmonių statusą išoriniam pasauliui.

21. Šventyklos dizaino šarvai:

šventykla-juvelyriniai dirbiniai-šventykla-dizainas-apyrankė

Šventyklos dizaino apyrankė su deivės dizainu yra puikus būdas priversti jas atrodyti retro ir gražiai, pridedant prie jų dieviško elemento. Jei norite, kad būtumėte natūraliai specifinis, tęskite šį dizainą.

22. Auksinis žirgynas su šventyklos deivės dizainu:

šventyklos juvelyrinių dirbinių dizainas-auksinis-smeigtukas-su-šventyklos-deivės dizainas

Auksinis smeigtukas su „Temple Goddess Design“ atrodys labai senoviškai, o dėvint jas papuošalų kolekcija taps didingesnė, ypač dėvint su sunkiais dygliuotais akmenimis ir akmeniniais lašais, kad derėtų prie jūsų suknelės spalvos..

23. Šventyklos papuošalų rinkinys su auskarais:

šventyklos papuošalų dizainas-šventyklos papuošalų komplektas su auskarais

Pastaruoju metu dauguma šventyklos papuošalų su atitinkamais auskarais gali būti pagaminti iš įvairių akmenų ir brangakmenių. Tai ypač pageidautina, kai jums reikia madingos kolekcijos, atitinkančios jūsų norą.

24. Pilna šventyklos vestuvių vestuvių kolekcija:

šventyklos papuošalų dizainas-pilnas komplektas-šventyklos-nuotakos-vestuvių kolekcija

Indijos kultūroje vestuvės laikomos didžiausia proga, kuri nutinka vieną kartą žmonių gyvenime. Vestuvių metu moterys pasirinks šventyklos papuošalų kolekciją, nes šie kolekcijų rinkiniai padarys juos labai jaukius ir patrauklius, nepraleisdami mados ir mados jausmo, todėl atrodys nuostabiai. Tai vienas iš populiariausių šventyklos papuošalų, skirtų vestuvių vestuvių kolekcijai.

25. Suapvalintas pakabukas šventyklos dizaine:

šventyklos papuošalų dizainas-suapvalintas-pakabukas-šventyklos dizainas

Apvalūs pakabinamų šventyklų dizainai yra labiausiai ieškomi tarp naujausių šventyklos juvelyrinių dirbinių dėl jų grožio, didingos išvaizdos ir auksinių kaklaraiščių. Jie gali būti gaminami kartu su daugeliu kitų dizainų, tokių kaip povas, kuris perkelia dėvėtoją į kitą mados pasaulio lygį.

Auga šventyklų papuošalų paklausa, jau nekalbant apie žmonių pamišimą dėl šventyklos įkvėptų dizainų. Tai buvo įrodyta daugelyje šventyklos juvelyrinių dirbinių parodų, nes jos yra nuostabios. Be to, šventyklos dizaino stiliai jau praeityje, antikvariniai šventyklos įkvėpti papuošalai bus labai prieinami. Įkvėpti senovinių šventyklos ornamentų, senoviniai šventyklos dizainai yra pagaminti iš sidabro ir yra padengti auksu.

Skirtingai nuo juvelyrinių dirbinių imitacijų, juos galima taisyti ir nesukelia odos bėrimų, taip apsaugant juos nešiojančius žmones. Tačiau papuošalų gamyba nėra tokia paprasta, nes jie yra rankų darbo, todėl jiems reikia daug laiko. Šiandien šie dizainai yra įvairių stilių, tokių kaip karoliai, Jhumki, pakabučiai ir apyrankės. Pakabukų paklausa yra didelė, ypač dėl tradicinių ir naujausių šventyklos papuošalų.