Vestuviniai papuošalai yra išskirtiniai nuotakai ir puikiai tinka jos ypatingai dienai, tai yra jos vestuvėms. Vestuvės yra brangiausia diena moters gyvenime, taip pat jos papuošalai, puošiantys nuotakos grožį. Vestuvės yra labai ypatingas dalykas moterims, kai ji tampa žmona ir leidžia jai į naują gyvenimo kelią su naujais santykiais ir ryšiais. Taigi vestuviniai papuošalai yra tobulas dalykas, kad ji jaustųsi ypatinga ir tą dieną visas dėmesys būtų skirtas tik jai.

paprasti ir sunkūs Indijos vestuvių papuošalų dizainai

Specialūs rankomis pasirinkti vestuviniai papuošalai taip pat suteikia jai tą spindesį ir švytėjimą, kuris yra labai simboliškas nuotakai. Vestuvės yra didžiulės, todėl juvelyriniai dirbiniai sudaro didelę jų dalį. Juvelyrinių dirbinių pirkimas vestuvėms yra didelis dalykas.

Populiariausi ir naujausi vestuvių vestuvių papuošalų dizainai:

Vestuvinius papuošalus sudaro įvairūs papuošalai ir aksesuarai, skirti nuotakai užbaigti. Pažvelkime į 25 populiariausius vestuvių papuošalų dizainus.

1. Dizainerių vestuviniai auksiniai karoliai:

Auksas yra labai svarbi nuotakos papuošalų dalis. Auksas yra labai palankus ir todėl plačiai naudojamas vestuvių papuošaluose. Auksiniai karoliai atrodo didingi ir sunkūs, gražiai krinta ant kaklo, todėl nuotaka atrodo puošniai, kai nešioja auksinius karolius ir auksinius papuošalus.

vestuviniai-auksiniai karoliai

Auksiniai karoliai su derančiais auskarais ir kiti auksiniai papuošalai, pavyzdžiui, apyrankės, grandinėlės, ilgos grandinėlės, trumpi karoliai ir pan. Auksiniai papuošalai buvo vestuvių papuošalų kolekcijos dalis su visais aukso aksesuarais, kad ta graži išvaizda būtų ypatinga diena.

2. „Polki“ vestuvių papuošalų rinkiniai:

„Polki“ vestuvių papuošalų rinkiniai

„Polki“ iš esmės yra iškasti neskaldyti deimantai, naudojami tik vestuviniams papuošalams gaminti. „Polki“ nuotakos papuošalų rinkinys yra sunkus ir todėl puikiai tinka tokiai turtingai nuotakos išvaizdai jos vestuvėse. Polki akmenys turi tą žalią išvaizdą ir todėl yra brangūs, kiek tai susiję su verte. „Polki“ turi tą gryną senovinę apdailą, puikiai tinkančią tokiai etninei išvaizdai su tradicine vestuvių apranga.

3. Vestuvių vestuvių aukso ir kundano rinkiniai:

Vestuvių vestuviniai aukso ir kundano rinkiniai

„Kundan“ yra labai populiarus ir labai svarbus papuošalų dizainui ir vestuvių kolekcijai. Nuotaka atrodo visiškai žavinga ir švytinti bet kokiuose „Kundan“ papuošaluose. Tai tradicinių Radžastano vestuvių papuošalų forma. „Kundan“ papuošalai yra brangių žalios, kaštoninės arba raudonos spalvos akmenų ir aukso spalvos deimantų kūrinys. Taigi „Kundan“ vestuviniai rinkiniai gali turėti „Kundan“ ir auksinius karolius, ilgas sluoksniuotas grandines, „kamarband“, apyrankes, apyrankes, „maang tikka“, „chokers“ ir kt..

Auksiniai „Kundan“ papuošalai užbaigia moters nuotakos išvaizdą ir vestuvių dieną ji atrodo kaip mergaitė. Kuriant nuotakos auksą ir „Kundan“ papuošalus, reikia daug sunkaus darbo ir meistriškumo.

4. Šventyklos vestuvių papuošalų dizainas:

Šventyklos vestuvių papuošalų dizainas

Vestuvės yra ypatinga proga, kuri yra gyvenimo patirtis. Taigi papuošalai yra svarbus nuotakos aspektas. Šventyklos dizaino vestuviniai auksiniai papuošalai yra naujausi ir nauji vestuvių dizaino dalyviai, o šie dangiškai atrodantys papuošalai yra nuostabiai gražūs. Jie turi dievų, tokių kaip Viešpats Krišna, atvaizdus; Deivės Lakšmi, Devi ir kt. Sukurtos pagal sudėtingą šventyklos architektūros dizainą. Jie yra gražiai suprojektuoti tiksliai, kad kiekviena moteris atrodytų kaip deivė.

5. Rubino vestuvių papuošalų rinkinys:

Rubino vestuvių papuošalų rinkinys

Rubino akmenys buvo naudojami jau daugelį metų gaminant vestuvinius papuošalus. Ryškūs rubino akmenys suteikia turtingą išvaizdą Pietų Indijos nuotakai su tradicinėmis Kanjivaram auksinėmis sarees ir kitais papuošalais. Netgi senovinius rubino papuošalus su tradiciniais jhumkais nuotaka gali dėvėti ypatingą dieną. Rubinai ir auksiniai karoliai ir „jhumka“ rinkiniai su tokia senovine išvaizda gali būti tobulai tinkami tokiai tradicinei vestuvių išvaizdai. Šie nuotakos rubino rinkiniai su sunkiais karoliais, ilgi derantys sunkūs auskarai, grandinėlė ir pan. Užbaigia nuotakos išvaizdą.

6. Tradicinis vestuvių papuošalų rinkinys su „Laxmi“ dizainu:

Tradicinis vestuvių papuošalų rinkinys su „Laxmi“ dizainu

Vestuvių dieną nuotaka atrodo ne mažiau kaip deivė. Taigi koks gali būti geresnis būdas nei pasipuošti deivės Laxmi dizainu! Laxmi yra žinoma kaip turto deivė. Su šiais gražiai pagamintais vestuviniais papuošalais iš „Laxmi“ dizaino ji tikrai atrodys nuostabiai gražiai ir gražiai. Šie tradiciniai papuošalų dizainai yra gražūs, įmantriai iškirpti į ilgas grandines, trumpas grandines ir karolius.

7. Vestuvių perlų etninis Jhumkas:

Vestuvių perlų etninis Jhumkas

„Jhumkas“ yra vienas ryškiausių ir elegantiškiausių vestuvių papuošalų, kai nuotaka nešioja auskarus. Šios nuostabiai atrodančios perlų etninės jhumkos labai gerai dera su kitais vestuviniais papuošalais. Perlai su auksu ir tos subtiliai atrodančios kabančios grandinėlės su nuotakos jhumkomis yra tiesiog gražios ant nuotakos. Jhumkai yra labiausiai mėgstami nuotakos auskarai daugelyje šalies vietų.

8. Tradicinis vestuvinis auksas ir akmens Jhumkas:

Tradicinis vestuvinis aukso ir akmens Jhumkas

„Jhumkas“ yra elegantiškiausias Indijos nuotakos auskarų papuošalas. Jhumkas tikrai randa vietą juvelyrikos parduotuvėje. Jie netgi gali būti dėvimi savarankiškai bet kuriai funkcijai po vestuvių. Aukso spalvos „Jhumkas“, sudėtingas darbas, brangūs akmenys, raštai ir tt puikiai tinka tokiai tradicinei, tačiau antikvarinei išvaizdai. Aukso spalvos „Jhumkas“ su deimantais, rubinais, smaragdais ir brangakmeniais yra labai populiarūs vestuvių papuošaluose.

9. Sunkūs auskarai vestuvėms:

Sunkūs auskarai vestuvėms

Lašo auskarai taip pat žinomi kaip Indijos balis arba Chaandbalis. Šie unikalaus dizaino auskarai yra tiesiog gražūs, o nuotaka bus tiesiog nuostabi šiuose sunkiuose baliuose. Jie yra sunkūs ir juose jaučiasi dizainerio elementai. Šie auskarai turi sunkų akmeninį darbą ir yra ilgi su įmantriu ratu. Vėliau juos taip pat galima dėvėti savarankiškai.

10. Vestuvių deimantų papuošalų rinkiniai:

Vestuvinių deimantų papuošalų rinkiniai

Kalbėti apie nuotakas ir deimantus jos vestuviniuose papuošaluose būtina. Juk tai jos ypatinga diena, jos vestuvės. Deimantai puikiai tinka bet kuriai nuotakai su bet kokia nuotakos apranga. Šie tobuli blizgantys akmenys atitinka bet kokį odos atspalvį, spalvą ir tt Tai, be abejo, yra brangu, tačiau laimė jos veide bus neprilygstama. Šie kvapą gniaužiančiai gražūs deimantiniai rinkiniai gali turėti maangtikka, rankines grandines, kamarbandą, apyrankes, nosies smeigtukus, sunkius karolius/kaklaskarę, ilgą sluoksniuotą grandinėlę su sunkiu pakabuku, auskarus ir kt..

11. Vestuvinių monetų papuošalų rinkiniai:

Vestuvinių monetų papuošalų rinkiniai

Itin svarbūs Kerala vestuvėse yra šie tradiciniai monetų karoliai/ilgų grandinėlių rinkinys su auskarais. Monetų karoliai, dar žinomi kaip „kaasumaala“: „Kaasu“ reiškia monetas/pinigus, o „Maala“ – grandinę/karolį. Jie turi senovinę vertę, todėl yra svarbūs vestuvių metu kaip vyresniųjų dovana ir palaiminimas. Šiuose monetų karoliuose yra mažos apvalios monetos su deivės Laxmi (turto deivės) atvaizdu priekyje, gražiai sujungtos, kad susidarytų karoliai arba ilga grandinė. Jie atrodo nuostabiai su tradiciniu „Kerala kasavusaree“ (baltai saree su auksinėmis sienomis).

12. Vestuvių perlų papuošalų rinkinys:

Vestuvių perlų papuošalų rinkinys

Perlai gražiai atrodo bet kuriai moteriai, neatsižvelgiant į odos spalvą, amžių ir pan. Vestuviniai perlų papuošalai gali puikiai tikti priėmimui vakare. Perlai su deimantais ir prie jų derantys auskarai nuostabiai atrodo tuo blizgesiu vakare. Perlai ir deimantai arba perlai su brangiais akmenimis yra klasiškai simboliški; didybė ir karališkumas, kuris atsispindi dėvint šiuos rinkinius.

13. Nuotakos deimantinio kaklo rinkinys:

Vestuvinių deimantinių kakliukų rinkinys

„Chokers“-tai dangiškai atrodantys karoliai iš brangakmenių ir pusbrangių akmenų su išskirtiniais pjaustytais deimantais, kurie suteikia spalvingą nuotakos išvaizdą. Deimantai su rubinais, smaragdais, safyrais ir kt. Yra klasikiniai chokeriams, o jų išvaizda savo vestuvėse puikuojasi daugybė nuotakų. Baltųjų deimantų blizgesys, spindesys ir klasė bei karališka brangios akmenų išvaizda dera viename sunkiame vestuvinių papuošalų segtuko rinkinyje.

14. „Heritage Bridal Kundan“ karoliai:

Paveldo vestuvių Kundano karoliai

Vienas brangiausių vestuvių papuošalų yra „Kundan“ papuošalai. „Kundan“ papuošalai yra rankų darbo, tiksliau ir tobulai sukurti, kad būtų gražiai atrodantis paskutinis papuošalas. Sunkūs „Kundan“ karoliai yra Indijos nuotakos drabužių dalis, pridedama prie jos sunkių sarees ar vestuvių drabužių. Nuotaka švyti natūraliai po to, kai šie gražūs papuošalai užima svarbiausią vietą.

15. Pietų Indijos antikvariniai vestuviniai papuošalai:

Pietų Indijos antikvariniai vestuviniai papuošalai

Juvelyriniai dirbiniai iš Pietų Indijos yra unikalūs ir labai skiriasi nuo kitų vestuvių papuošalų. Įpjovos, dizainas, dizainas ir modeliai yra labai ryškūs ir įspūdingi, o vienas žmogus perkeliamas į kitą pasaulį tik pažvelgus į juvelyrinį dirbinį. Deimantų, rubinų ir aukso kokybė; dizaino ir papuošalų blizgesys, blizgesys ir išvaizda yra tiesiog kvapą gniaužiantys, o tradicinė nuotaka, dėvinti šiuos papuošalus, atrodo nuostabiai. Tai yra paveldas ir gali būti deimantai ir rubinas, padengti turtinga, bet antikvarine verte. Šie vestuvių papuošalai, labai naudojami vestuvių ir santuokų metu, perduodami kitai kartai santuokos metu arba po jos.

16. Juvelyriniai dirbiniai iš auksinių apyrankių:

Vestuviniai auksiniai apyrankės

Svarbiausia nuotakai po karolių ir visi yra apyrankės. Apyrankės yra svarbiausios, kai nuotaka galvoja apie vestuvinius papuošalus, nes rankos vaidina labai svarbų vaidmenį vestuvėse. Vestuvinės auksinės apyrankės yra sunkios ir labai unikalaus dizaino. Sudėtingas projektavimo darbas, brangus atliktas akmens darbas, gryno aukso naudojimas apyrankėje yra įrodymas, kad apyrankę verta priskirti svarbiam vestuvių drabužiui.

17. Paveldo vestuvių apyrankės:

Paveldo vestuvių apyrankės

Neužtenka žodžių apibūdinti senovinius ar paveldo papuošalus su perlais ir auksu. Baltos/beveik baltos spalvos perlai su ta senovine aukso apdaila suteikia nuotakos rankoms gražią išvaizdą. Ji gali sujungti šias sunkias apyrankes su paprastesniais senoviniais, kad rankos atrodytų išsamiau.

18. Vestuviniai deimantų žiedų papuošalai:

Vestuviniai deimantiniai žiedai

Svarbiausias papuošalas moteriai sužadėtuvių ir santuokos dieną yra žiedai. Brangūs pirštų žiedai su deimantais ir brangakmeniais auksu yra labai svarbūs nuotakai. Tai jos moteriškumo simbolis ir žymi jos kelionę į šeimos gyvenimą su vyru ar gyvenimo partneriu. Vestuvių fotografijose nuotakos gali rinktis iš įvairių žiedų vestuvių nuotraukose visam gyvenimui.

19. Liemens grandinės vestuviniuose papuošaluose:

Juosmens grandinės vestuvių papuošaluose

Vienas iš svarbiausių vestuvių papuošalų yra juosmens grandinės, geriau žinomos kaip kamarbandh. Liemens grandinėlės yra nepaprastai puošnios ir atrodo nuostabiai ant nuotakos. Jie turi tą gražią apdailą su pakabomis, akmenimis, sluoksniais ir tt, kad jaustųsi ir atrodytų kitaip. Nuostabi juosmens grandinė užbaigia nuotakos išvaizdą. Jie gali būti gryno aukso, brangūs akmens darbai sluoksniais, paryškinančiais juosmens liniją.

20. Vestuviniai šarvai:

Vestuviniai ginklai

„Armlets“ ar „Bajuband“ yra labai madingi su tradiciniais drabužiais, etniniais drabužiais ir sarees, taip pat su etniniais viršūnes be rankovių su džinsais ir yra vienodai svarbūs papuošalams. Tačiau nuotakos apyrankės yra skirtos užbaigti tą tradicinę nuotakos išvaizdą. Gražiai nuotakai su antikvariniais papuošalais prireiks senovinės apyrankės, kad užbaigtų tą tobulą nuotakos išvaizdą. Jie atrodo nepaprastai stulbinančiai ir negali atsispirti puikavimuisi šiais unikaliais senoviniais rankovėmis dirbdami su kundanu, akmenimis ar polki..

21. Vestuvių rankų grandinės:

Vestuvių rankų grandinės

Rankų grandinės ar haath fhool yra svarbiausias nuotakos aksesuaras. Tai iš esmės yra grandinė dirbant kundane arba auksas ar deimantai, einantys nuo piršto žiedo iki riešo. Jie suteikia gražią išvaizdą rankoms, nes rankų išvaizda labai svarbi nuotakai.

22. Nuotakos chura rankose:

Vestuvių chura rankose

„Chura“ yra apyrankių rinkinys, dažniausiai raudonos ir baltos spalvos, dėvimas kaip keturi rinkiniai po du vienoje rankoje, susidedantis iš keturių baltų kadų ir plonų raudonų ir baltų apyrankių. Kultūros simbolis yra labai svarbi indiškų vestuvių dalis, ypač Šiaurės Indijoje. Nuotaka turi dėvėti tai mažiausiai 40 dienų po vestuvių.

23. Juvelyriniai dirbiniai „Kadas“ nuotakai:

Papuošalai Kadas nuotakai

Kados yra didelės storos apyrankės, dėvimos pavienės arba kaip dviejų rinkinys. Nuotakos turi dėvėti kadas kaip papročių ir tradicijų, vyraujančių šeimoje ir per vestuves, dalį. Kados taip pat perduodamos kartoms, kai į namus pasveikinama nauja nuotaka. Tiesą sakant, tai yra tos apyrankės, kurios buvo šeimoje nuo kartų. Taigi, kados yra labai svarbūs juvelyriniai dirbiniai, kurie turi emocinę vertę.

24. Dizainerio „Anklets“ papuošalai nuotakai:

Dizainerio „Anklets“ papuošalai nuotakai

Svarbiausias aksesuaras jos kojoms paryškinti yra kulkšnys ir kojos. Toeringai yra simbolis, kad ji yra ištekėjusi ir nuotaka visą laiką turi būti dėvima ant antrojo piršto. Kulkšnelės pagražina ir išryškina nuotakos kojas. Jie gali būti aukso, sidabro arba kundano spalvos.

25. Nuotakos Maang Tikka:

Nuotakos Maang Tikka

Kai nuotaka įeina su tokiu droviu žvilgsniu, pirmas dalykas, kurį žmonės pastebi, yra jos maang tikka. Maang tikkas arba galvos grandinės yra esminė nuotakos išvaizdos dalis. Šie deimantais, kundano darbais, rubinais, smaragdais ir pan. Jie atrodo labai didingi ir gražūs ant jų dėvinčios nuotakos. „Maaangtikkas“ arba galvos grandinės yra unikalūs juvelyriniai dirbiniai, o deimanto ar kundano vertė tik daugėja.

Kaip nuotaka yra labai svarbi vestuvėms, taip ir jos vestuviniai papuošalai. Taigi vestuvių papuošalų pasirinkimas yra labai svarbus tobulai jos vestuvių išvaizdai. Turėdama platų papuošalų pasirinkimą šiais laikais, ji gali pasirinkti ir pritaikyti savo vestuvių išvaizdą, priėmimo įvaizdį ir ieškoti visų kitų funkcijų. Auksas, deimantai, kundanas ir polki yra labiausiai pageidaujami vestuviniai papuošalai.