Viena iš svarbiausių dienų kiekvieno žmogaus gyvenime yra ta diena, kai jie susituokia. Tą dieną nuotaka geriausiai apsirengia, nes prisiminimus iš šios dienos jos partneris ir ji puoselės visą gyvenimą.

Indijos vestuvių vestuvių papuošalų rinkiniai

Vestuvių papuošalų rinkiniai nuotakoms:

Papuošalai yra vienas iš labiausiai neatsiejamų dalykų, kurie suteikia nuotakai nuotakos išvaizdą, todėl jie turi būti geriausi. Štai keletas geriausių vestuvių papuošalų rinkinių nuotakoms.

1. Auksinių vestuvių papuošalų rinkiniai nuotakoms:

Auksinių vestuvių papuošalų rinkiniai nuotakoms

Auksas laikomas brangiausiu metalu ir turi didelę paklausą Indijos vestuvių papuošalų rinkiniuose. Šis nuostabus rinkinys privers kiekvieną žmogų, žvelgiantį į nuotaką, nustebinti. Kaklo papuošalas nusagstytas deimantais, o centre – ašaros lašo formos smaragdas. „Maang tikka“, dėvimas ant kaktos, atrodo panašiai kaip auskarai su rubino akmenimis.

2. Deimantinių papuošalų rinkinys vedyboms:

Deimantinių papuošalų rinkinys vedyboms

Deimantai yra brangūs akmenys ir todėl labai brangūs. Vestuviniai papuošalai yra neišsamūs be deimantų. Šis nuostabus vestuvių papuošalų rinkinys yra visiškai nusagstytas deimantais. Kaklo papuošalas yra aukšto kaklo ir turi elegantišką išvaizdą. Panašūs auskarai užbaigia išvaizdą.

3. Vestuvių perlų papuošalų rinkinys deimantais:

Vestuvių perlų papuošalų rinkinys deimantais

Perlai atrodo elegantiškai ir stilingai. Jie atrodo gerai, jei vestuvinė suknelė dera su balta perlų spalva. Šis rinkinys, kurį sudaro karoliai ir auskarai, yra drąsus ir madingas. Jie tinka beveik visoms spalvoms.

4. „Kundan“ papuošalų rinkinys nuotakoms:

„Kundan“ papuošalų rinkinys nuotakoms

Tradicinis Indijos papuošalų tipas yra kundano papuošalai, pagaminti iš brangakmenių, tarp kurių yra auksinė folija. Apskritai jis buvo priskiriamas įmantrių karolių klasei. Jis buvo kilęs iš Gudžarato ir Radžastano. Šis sunkių papuošalų rinkinys vestuvėms yra unikalus. Jame yra aukso, baltos ir raudonos spalvos derinys, todėl jis yra gražus spalvų derinys.

5. Akmenų papuošalų rinkiniai nuotakoms:

Akmens papuošalų rinkiniai nuotakoms

Šis gražus rinkinys su akmenimis atrodo garsiai, tačiau tuo pat metu atrodo ir elegantiškai. Auksiniai raižiniai pabrėžia rinkinio, kuriame yra karoliai, auskarai ir maang tikka, grožį. Tai puikiai atrodys aukso ir baltos Saree derinyje.

6. Perlų ir auksinių vestuvių papuošalų rinkiniai:

Perlų ir auksinių vestuvių papuošalų rinkiniai

Tai unikalus vestuvių rinkinių dizainas. Jo minimalistinė išvaizda yra geriausias dalykas. Kaklo papuošalas nėra įprastas vestuvių karoliai, tai yra chokeris. Taigi jis atrodo madingas ir modernus. Jis pagamintas iš aukso, ant jo yra citrinas, ant kurio kabo perlai. Dėl to kaklas atrodo gražiai, o auskarai suteikia kompanijos.

7. Rubino papuošalų rinkinys vestuvėms:

Rubino papuošalų rinkinys vestuvėms

Šis rinkinys turi tikrai sunkią išvaizdą, kuri derės su raudonomis Saree ar lehengas. Kaklo papuošalas turi kompaktišką raštą, todėl atrodo elegantiškai. Pakabukas su rubinu dera prie auskarų ir atrodo nuostabiai.

8. Dygliuotų vestuvių papuošalų rinkinys:

Dygliuotas vestuvių papuošalų rinkinys

Šis elektrinis mėlynos spalvos vestuvių papuošalų rinkinys yra vienas iš naujausių dizainų. Spalva pastaruoju metu buvo labai paklausi. Kaklo papuošalas yra labai unikalaus dizaino su pusiau mėlynais akmenimis ir pusiau deimantais. Visas rinkinys atrodo rafinuotas ir nuostabus.

9. Paprasti Indijos vestuvių papuošalų rinkiniai:

Paprasti Indijos vestuvių papuošalų rinkiniai

Tiems, kurių „Saree“ ar suknelės jau atrodo sunkios ir daug dirba, šis rinkinys yra tobulas. Tai atrodys gerai, jei drabužis bus žalios spalvos. Minimalistinė išvaizda sustiprina nuotakos grožį.

Šiais laikais vestuvių papuošalų rinkiniai būna labai įvairūs. Nuotakos turi daugybę dizaino variantų, nes į rinką atėjo daug dizainerių.