Dizainerių papuošalus kuria žinomi dizaineriai. Tai ankstyviausia civilizacijos puošybos forma, prasidėjusi Mesopotamijos ir Egipto visuomenėse. Nuo paprastų senovinių karoliukų kūrimo iki šiuolaikiško šiuolaikinio brangakmenių kirpimo papuošalų kūrimas puikiai pasirodė.

Naujausi dizainerių papuošalų dizainai moterims

Anksčiau juvelyriniai dirbiniai buvo laikomi brangiais ir šventais, tačiau nuo praėjusio šimtmečio juvelyriniai dirbiniai buvo tiesiog naudojami ornamentams, todėl atsirado keletas dizainerių, kurie tenkino naujų ir skirtingų dizainų paklausą.

Garsių dizainerių sukurtos juvelyrinių dirbinių nuotraukos:

Štai keletas geriausių dizainerių papuošalų dizaino:

1. Dizainerių papuošalų žiedas auksu:

Dizainerių aukso papuošalų žiedas

Šis trijų lapų dizainerių žiedas yra išskirtinis papuošalas. Jis yra padengtas auksu ir turi vintažinę išvaizdą. Jo svoris yra beveik nereikšmingas. Tai gali būti naudojama progomis, dėvint tiek tradicinius, tiek vakarietiškus drabužius. Jis yra subtilus, todėl su juo reikia elgtis atsargiai.

2. Unikalus skėčio dizainerio karoliai:

Unikalus skėčio dizainerio karoliai

Tai vienas iš naujausių dizainerių papuošalų. Ji turi gražią auksinę grandinę, pritvirtintą prie auksinio skėčio. Auksinėje grandinėje virš skėčio yra skyrius, kuriame yra penki akmenys, kurie atrodo kaip vandens lašai ir, atrodo, krinta ant skėčio lyg lyja. Šis novatoriškas dizainas atrodo žavingai ir patiks vaikams.

3. Dizainerio kaklo gabalas ir auskarai:

Dizainerio kaklo detalė ir auskarai

Šiame elegantiškame rinkinyje yra karoliai, auskarai ir ausų rankogaliai. Safyro akmenys turi rafinuotą išvaizdą ir puikiai dera su deimantiniais ausų rankogaliais. Jis gali būti dėvimas ant tradicinių ir vakarietiškų drabužių, pavyzdžiui, vakarinės suknelės. Tai suteikia žavingą ir moterišką išvaizdą ausims ir kaklui.

4. Dizainerio povo karoliai mergaitėms:

Dizainerio povo karoliai mergaitėms

Dizaineriai kuria unikaliausius ir gražiausius dizainus. Tai deimantų dizainerių papuošalai yra to įrodymas. Kaklo papuošalas atrodo kaip povo kūnas, galva viduryje kaip pakabukas, o sparnai išsiskleidžia aplink kaklą. Tai labai novatoriškas dizainas. Tai gerai atrodo tiek prie tradicinių, tiek prie vakarietiškų drabužių.

5. Dizaineris Jhumka’s Gold:

Dizaineris Jhumka aukso

„Jhumka“ atrodo labai tradiciškai. Šios jhumkos yra padengtos auksu ir turi gražų dizainą. Jie turi sunkią išvaizdą ir puikiai derės su ghagrais. Jie yra vienas geriausių Indijos dizainerių papuošalų.

6. Rožinio aukso Eifelio bokšto žiedas moterims:

Rožinio aukso Eifelio bokšto žiedas moterims

Vienas gražiausių pasaulio statinių, Eifelio bokštas priverčia visus alpti. Šį nuostabų papuošalų dizainerio dizainą turi mylėti visi. Šis rožinio aukso žiedas, žiūrint iš šonų, atrodo kaip Eifelio bokštas, o bokšto pagrindas yra deimantas. Tai labai graži ir bus mylima įvairaus amžiaus moterų. Jis gali būti naudojamas kaip vestuvinis žiedas ir tikrai pritrauks dėmesį visur, kur yra dėvimas.

7. Paprasti deimantų dizainerių papuošalai:

Paprasti deimantų dizainerių papuošalai

Deimantus mėgsta visi. Šie naujausi dizainerių papuošalai atrodo itin elegantiškai ir elegantiškai. Tai atrodo kaip manžetė, uždėta ant kaklo. Dizainas yra minimalus, o papuošalų paprastumas pabrėžia kaklo grožį.

8. Dizainerių papuošalai vestuvėms:

Dizainerių papuošalai vestuvėms

Vestuvėms reikalingi didingos išvaizdos papuošalai. Šis vestuvių komplektas atrodo sunkiai ir didingai. Tai Kundano indų dizainerių papuošalai su rubinais ir smaragdais. Tai puikus dizainerių papuošalas vestuvėms.

9. Dizainerio deimantinės apyrankės dizainas paaugliams:

Dizainerio deimantinės apyrankės dizainas paaugliams

Dauguma dizainerių papuošalų kolekcijos turi daugybę įvairių apyrankių. Tačiau šis kūrinys yra unikalus. Jis yra deimantų dygliuotas ant rožinio aukso pagrindo, drugelio formos. Jis turi sunkią išvaizdą ir gerai atrodo ir paaugliams.