Visi žino, kad Indija yra įvairių religijų, kultūrų ir tautų šalis. Tačiau kažkas, kas patraukia daugiau dėmesio, yra nenumaldoma meilė gražiams papuošalams. „Meenakari“ papuošalai suprojektuoti naudojant paprastus karoliukų karolius ir unikalų dizainą. „Meenakari“ papuošalų dizainas sukuria unikalų meninį dizainą, kuris vėl sužadina meilę auksui.

„Meenakari“ papuošalai

Daugelis žmonių mano, kad visi šventyklos įkvėpti papuošalai turi dievų ir dievybių aprašymus. Kiekvienas šios „Meenakari“ juvelyrikos kolekcijos modelis yra įkvėptas žmonių. Šie dizainai yra įmantrūs ir išmarginti žalios ir raudonos spalvos pusbrangiais akmenimis. Tai suteiks jums labiausiai tradicinę jūsų aprangos išvaizdą.

„Meenakari“ darbo papuošalų dizainas:

Pasinaudokite šiais juvelyriniais dirbiniais savo nuostabiais „Meenakari“ darbais.

1. „Meenakari“ papuošalų rinkinys:

meenakari-jewellery-designs-meenakari-jewel-set

„Meenakari“ juvelyriniai dirbiniai yra paveldimas amatas ir retai pašaliniams asmenims leidžiama įgyti bet kokių šio amato žinių. Aukso juvelyriniuose dirbiniuose auksas tradiciškai buvo naudojamas šiems papuošalams gaminti, nes jis geriau sulaiko emalį. Šis tamsiai žalsvos spalvos emaliuotas „Meenakari“ papuošalų rinkinys suteikia patrauklią išvaizdą. Povo dizainas gali būti plačiausiai naudojamas tokio tipo „Meenakari“ papuošalų dizainui gaminti.

2. „Meenakari“ auskarų dizainas:

meenakari-juvelyriniai dirbiniai-auskarų dizainas

Kalbant apie madą, yra daugybė būdų, kaip išlaikyti jus stilingus, ir ne visi, vienas populiarus būdas yra įsigyti gražius auskarus. Dėvėdami šiuos „Meenakari“ auskarus, jūsų ausys puikiai atrodys, kol esate minioje. Joks aksesuaras neturi tokio skirtumo aprangai, kaip tobula auskarų pora; šie auskarai yra sukurti elegantišku povu su baltais perlais ir aukso atspalvio akmenimis.

3. „Meenakari“ apyrankės:

meenakari-jewellery-designs-meenakari-bangle

„Meenakari“ papuošalų dizainas yra plačiai naudojamas kaip vestuvių kolekcija. Nuotaka nuo galvos iki kojų yra papuošta išskirtiniais papuošalais. „Meenakari“ dizaino apyrankės pagamintos iš gėlių ir yra smulkių perlų. Jei apyrankė suprojektuota su gėlių raštais ant kraštų, ji puikiai tiks bet kokiai progai, nes siūlo madingą išvaizdą.

4. „Meenakari“ dizaino karoliai:

meenakari-juvelyriniai dirbiniai-meenakari-dizainas-karoliai

Šiais laikais „Meenakari“ papuošalai tinka tiek vestuvėms, tiek kitoms progoms. Kaklo papuošalai yra populiariausi vestuvių kolekcijos papuošalai. Šis karoliai yra trijų spalvų ir dekoruoti mažais smūgiais, sudėtingas ir tobulas dizainas suteiks tradicinę išvaizdą nešiojant šį karolį.

5. „Meenakari Design Anklets“:

meenakari-jewellery-designs-meenakari-design-anklets

Paprastai kai kuriose gentyse vyrai dovanoja savo žmonoms kulkšnis su kojų varpeliais, nes kulkšnelės juda melodingai. Ši daugiaspalvė kulkšnis gali būti emaliuota rudos, žalios ir auksinės spalvos, todėl dėvėtoms tautoms suteikiama tradicija ir brangiausia išvaizda.

6. „Meenakari“ žiedo dizainas:

meenakari-juvelyriniai dirbiniai-meenakari-žiedai-dizainas

Dėvint šį „Meenakari“ žiedą, pagerės dėvėtojo grožis. Žiedų dizainas pagamintas taip, kad suteiktų tradicinę išvaizdą. Pageidautina, kad dauguma vestuvių papuošalų kolekcijų patiks įvairaus amžiaus žmonėms, ypač kai jie pasirenkami su šiais „Meenakari“ papuošalais.

7. „Meenakari“ juosmens raktų pakabukai:

meenakari-juvelyriniai dirbiniai-meenakari-juosmens-raktų pakabukai

„Meenakari“ juosmens raktų pakabukai yra įvairių spalvų, dydžių ir dizaino. Šios juosmens grandinės gali būti dekoruotos bet kokiomis medžiagomis, tokiomis kaip brangakmeniai, perlai, blizgučiai ir ritmai.

8. „Meenakari“ rankos dizainas:

„Meenakari“ rankos dizainas8

Rankos yra geriausios dalys, vaizduojančios moterų, ypač nuotakų, grožį vestuvių metu. Dėvėdami šią apyrankę jie taps šviesesni ir gražesni.

9. „Meenakari“ nosies žiedo dizainas:

meenakari-juvelyriniai dirbiniai-meenakari-nosies-žiedo dizainas

Nuo seniausių laikų žmonės turėjo įprotį nešioti nosies žiedą, nes tai naudinga sveikatai ir daro veidą patrauklesnį. Moterys, dėvinčios „Meenakari“ nosies žiedą, suasmenins savo grožį. Šie nosies žiedai išlieka išskirtine kolekcija visame pasaulyje.

Iš tiesų „Meenakari“ yra emalio menas, nes jų raštai ir motyvai yra ranka nutapyti į iš anksto paruoštus kanalus ir griovelius. Paprastai dėvėdami šį „Meenakari“ papuošalų dizainą gausite bendrą aukso ir stiklakūnio tekstūrą. Taip, išorėje galite dėvėti bet kokius paviršius! Kadangi šie brangakmeniai yra pagaminti naudojant brangakmenius ir kai kuriuos kitus brangakmenius, pagerins jūsų išvaizdą ir asmenybę. Šie dizainai niekada nesuklys jo dėvėtojo. Interneto svetainėse galite rasti daugybę dizainų, tačiau būtinai įsigykite unikalų, kuris padaro jus gražų ir elegantišką.

Išbandykite „Meenakari“ juvelyrikos dizainą, kuriame yra daugelio dinastijų ir valdovų mišinys, išryškinantis unikalius ir gražius dizainus, kurių niekur kitur pasaulyje nebuvo!