Auksas yra vienas rečiausių ir brangiausių metalų. Apie 50% iškasto aukso panaudojama juvelyriniams dirbiniams. Jis yra legiruotas su metalais, skirtas naudoti juvelyriniuose dirbiniuose.

Antikvariniai auksiniai papuošalai buvo naudojami nuo amžių. Čia yra keletas naujausių senovinių auksinių papuošalų dizaino.

Antikvariniai auksiniai papuošalai:

1. Antikvarinis aukso kaklelis:

Antikvarinis aukso kaklelis

Chokeriai grįžta į madą. Šiais laikais taip pat išpopuliarėjo aukso pakabos. Šis senovinis aukso pakaba yra tiesiog nepriekaištinga. Jis puikiai eina aplink kaklą ir gerai atrodo ant sarees. Tinkamos apyrankės papildys išvaizdą. Jis nėra per sunkus, todėl puikiai atrodys ir jaunoms moterims.

2. Antikvariniai auksiniai Indijos apyrankės:

Antikvariniai auksiniai indiški apyrankės

Šios auksinės apyrankės, dar žinomos kaip kadas, yra labai populiarios tarp indų. Jei jie puikiai tinka jūsų rankoms, jie atrodo nuostabiai. Dėl įmantraus apyrankių dizaino atrodo stilingai. Tai yra vienas geriausių Indijos senovinių aukso papuošalų.

3. Antikvarinė aukso nosies žiedo grandinė:

Senovinė aukso nosies žiedų grandinė

Nosies žiedo grandinę, kurią indėnai vadina „natha“, nuotaka nešioja vestuvių dieną. Ši natha yra lengva ir patogi, tuo pačiu suteikia sunkią išvaizdą dėl trijų prie jos pritvirtintų grandinių. Jis yra gražiai suprojektuotas ir yra naujausias senovinių auksinių papuošalų dizainas.

4. Senovinė Jhumka moterims:

Senovinė Jhumka moterims

„Jhumka“ yra ypatingas Indijos auskarų tipas, kuris yra apvalus ir kabo nuo ausų. Jie atrodo išties stilingai, nes sustiprina ausų grožį. Tai auksiniai antikvariniai juvelyriniai dirbiniai, didesni už įprastus auskarus ir labai gražiai atrodo dėvimi ant sarees ar ghagros.

5. Tradicinis senovinis povo pakabukas:

Tradicinis senovinis povo pakabukas

Tai vienas gražiausių antikvarinių auksinių papuošalų. Du į išorę nukreipti povai atrodo gražiai pritvirtinti prie skirtingų grandinių akmenų. Centre kabantis pakabukas užbaigia išvaizdą. Visas pakabukas turi turtingą ir sunkią išvaizdą. Jis gali būti pritvirtintas prie auksinės grandinėlės ir dėvimas ant tradicinių drabužių.

6. Aukso ir perlų auskarų papuošalai:

Juvelyriniai dirbiniai iš aukso ir perlų

Šie gana kabantys auskarai yra unikalūs. Jie turi smeigtuką, pritvirtintą prie auksinių stygų, pernešančių perlus. Apačioje esantys dideli perlai užbaigia išvaizdą ir daro komplektą elegantišką. Šie auskarai taip pat gali būti derinami su vakarietiškais drabužiais, pavyzdžiui, vakarine suknele. Tai yra Indijos senovinių auksinių papuošalų dizainas.

7. Antikvarinė auksinė apyrankė:

Antikvarinė auksinė apyrankė

Ši daugiasluoksnė aukso ir turkio spalvos karoliukų apyrankė yra viena iš naujausių senovinių auksinių papuošalų. Tai skiriasi nuo įprasto, nes auksui suteikia visiškai naują prasmę. Apyrankėje yra kelios auksinės spalvos sruogos su turkio spalvos karoliukais. Šie nuostabūs auksiniai antikvariniai papuošalai gali būti dėvimi vakarų ir indų drabužiams.

8. Antikinis auksas Maang Tikka:

Antikinis auksas Maang Tikka

„Maang tikka“ yra Indijos antikvariniai papuošalai, kuriuos nuotakos nešioja ant kaktos vestuvėse. Ši maang tikka yra paprasta ir nepriekaištinga. Jis yra lengvas, kuris yra svarbiausias papuošalų kriterijus, ir vis dar suteikia sunkų išvaizdą.

9. Antikvariniai auksiniai papuošalų rinkiniai:

Antikvarinių auksinių papuošalų rinkinys

Šis karolių ir auskarų rinkinys yra tiesiog gražus. Turi auksinį pakabuką su rubinu viduryje. Jis gali būti dėvimas su atitinkančiomis raudonomis sarees ir suteiks visišką vakarėlio išvaizdą.

Šiais laikais yra daugybė auksinių papuošalų antikvarinių dizainų variantų. Kiekvienas, kuris mėgsta papuošalus, turės neišsamią spintą be aukso. Be to, jie yra puiki investicija.