Antikvarinius sidabro papuošalus nuo seno dėvėjo vyrai ir moterys. Sidabras yra vienas iš tauriųjų metalų ir gali būti naudojamas įvairiai, o vienas iš jų yra papuošalai. Sidabriniai antikvariniai papuošalai tapo labai paplitę ir šiais laikais yra daug dizaino.

Antikvariniai sidabro papuošalų dizainai:

Čia yra keletas geriausių sidabrinių antikvarinių ornamentų, skirtų moterims ir mergaitėms, dizaino.

1. Antikvariniai sidabro kaklo karoliai:

Antikvariniai sidabro kaklo karoliai

Anksčiau chokeriai buvo daug dėvimi. Tačiau šiais laikais jie sugrįžo į madą. Ši antikvarinė pakaba yra unikali ir turi tradicinę išvaizdą. Jis turi gražų dizainą ir varpelius apačioje. Tai gerai atrodo jaunoms moterims.

2. Antikvarinė vyrių apyrankė:

Antikvarinė vyrių apyrankė

Ši senovinė sidabro apyrankė yra gražus sidabrinių senovinių papuošalų pavyzdys. Jis turi atveriamą angą ir puikiai tinka rankai. Jo dizainas turi sunkią išvaizdą. Jis gali būti dėvimas ant Indijos drabužių ir atrodys gražiai bet kokio amžiaus.

3. Antikvarinis mėnulio akmens medalionas su grandine:

Senovinis mėnulio akmens medalionas su grandine

Šis senovinis medalionas turi sidabrinę grandinę ir yra funky gabalas. Jame yra kompaso dizainas, o centre – mėnulio akmuo. Gražios detalės ant medalio daro jį unikaliu papuošalu.

4. Antikvariniai sidabro auskarų papuošalai:

Antikvariniai sidabro auskarų papuošalai

Šie gražūs auskarai atrodo labai tradiciškai ir sunkiai. Jie tikrai gražiai atrodo ant ausų. Dizainas yra labai sudėtingas, o vienodumas atrodo dar gražiau. Geriausiai atrodys ant ghagrų ar lehengų.

5. Norų dėžutės karoliai:

„Wish Box“ karoliai

Šis gražus sidabrinis antikvarinis karoliai turi rutulio medalioną. Antgalis turi rafinuotą dizainą. Orbitos viduje yra rožinio kvarco kamuolys. Anksčiau pageidavimų dėžės buvo dėvimos kaip religinis objektas, tačiau šiais laikais jos dėvimos kaip papuošalai. Vaikams tai patiks.

6. Indijos senovinės sidabro kulkšnys:

Indijos senovinės sidabro kulkšnys

Kulkšnys buvo Indijos tradicijos dalis nuo seno. Šie sidabriniai antikvariniai daiktai suteikia kulkšnims gražią ir žavingą išvaizdą. Prie jų pritvirtinti varpai, kurie skleidžia garsą, kai kas nors vaikšto apsirengęs. Jie gerai atrodo bet kokio amžiaus moterims. Tai visžalė kulkšnies rūšis, kuri niekada neišeis iš mados.

7. Senovinis rožių žiedas:

Senovinis rožių žiedas

Antikvarinės išvaizdos vestuviniai žiedai visada užima ypatingą vietą širdyje. Šis senovinis žiedas su gražia rože, visiškai pagamintas iš sidabro, yra vienas iš tokių žiedų. Jis pagamintas iš senovinio sidabro, o senovinė žiedo išvaizda daro jį madingą ir gražų. Šio tipo žiedus galima dėvėti kasdien, todėl jie yra naudingesni nei sunkūs žiedai.

8. Sidabrinis gėlių Jhumkas:

Sidabrinis gėlių Jhumkas

„Jhumkas“ yra tradiciniai Indijos papuošalai ir niekada neišeina iš mados. Ši gėlių jhumka turi indo-vakarietišką išvaizdą, todėl puikiai dera su indiškais ir vakarietiškais drabužiais. Tai skiriasi nuo įprastų jhumkų ir suteikia jums šiuolaikišką išvaizdą.

9. Sidabrinis antikvarinių daiktų gaubto dizainas:

Sidabrinis antikvarinių daiktų gaubto dizainas

Šis senovinis rutulio karoliai yra unikalus. Jis turi gražiai suprojektuotą rutulį, kurį galima atidaryti, kad tilptų į mažus daiktus. Tai vienas iš puikių sidabro antikvarinių daiktų, kurį pamėgs visi, nesvarbu, ar tai būtų seni žmonės, ar vaikai.

Antikvariniai sidabro papuošalai turi savo žavesio, kurio neturi kiti papuošalai. Raminanti ir rami senovinio sidabro išvaizda skiriasi nuo kitų metalų.