Indiški šalikų dizainai atrodo labai gražiai ant visų atsitiktinių drabužių. Siuvinėjimo darbai ir šilkiniai šalikai yra būtinas aksesuaras visoms moterims. Priklausomai nuo progos, galite rinktis iš daugybės šalikų.

Geriausia Indijos šalikų kolekcija:

Čia yra keletas Indijos stiliaus šalikų dizaino ir pasirinkite iš jų.

1. „Heritage India“ skara:

„Heritage India“ skara

Puikus indiškas šalikas iš vilnos. Jame yra gražios jūrų, bordo spalvos. jis yra lengvas ir gali būti dėvimas kaip skara aplink kaklą. Tai jamavar skara. Atrodo labai tradiciškai. Šaliko kūrinys kalba apie turtingą tradiciją. Šis meno kūrinys progoms atrodo labai didingai.

2. Moteriška Indijos šilko skara:

Moteriška Indijos šilko skara

Jis pagamintas iš aukštos kokybės habotai šilko. Puikus šilko audinys yra toks švelnus ir minkštas. Ši mėlyna ir balta skara yra labai graži. Jis gali būti suporuotas su atsitiktiniais viršeliais, kad būtų suteikta tokia madinga išvaizda. Jis pateikiamas su atspausdintu raštu. Šilkas atrodo labai elegantiškas ir blizgus.

3. Indijos galvos skara:

Indijos galvos skara

Šviesiai mėlyna šilko galvos skara atrodo taip gražiai ir elegantiškai. Etniniai atspaudai ant jos prideda progos nuotaikos. Tinka visoms progoms ir susibūrimams. Gražios mėlynos spalvos puikiai dera su šilko audiniu. Tai taip pat atrodo labai tradiciškai. Pagaminta iš 100% gryno šilko.

4. Indijos medvilnės skara:

Indijos medvilnės skara

Pagaminta iš grynos medvilnės, ši graži skarelė turi gražų kutą, kuris parodo jūsų mados jausmą. Raudona skara atrodo labai madinga ant baltos aprangos. Tinka atsitiktinėms progoms. Audinys yra minkštas ir lygus. Mėgaukitės šiltu oru, nesikaupdami saulėje, apsivilkę šiomis mielomis skarelėmis. Tai nuostabių Indijos sukurtų medvilninių šalikų rinkinys, kurį būtų galima eksportuoti į skirtingas šalis.

5. Verpalai, dažyti didelė skara:

Verpalai dažyti dideli skara

Graži siūlais dažyta kaštoninė skara atrodo labai madinga kurtas. Abiejose pusėse yra austi kraštai su neapdorotais pakraščiais. Užriškite jį ant kaklo ir sudarykite mazgą. Šis indiškas šaliko apvyniojimas aplink kaklą atrodo labai madingai. Kreipimasis į visus jaunuolius. Tai suteikia nuostabų madingą vaizdą su gražiomis žemiškomis spalvomis.

6. Indijos moterų skara:

Indijos moterų skara

Pagaminta iš minkštos viskozės medžiagos. Šis gražus šalikas yra būtinas aksesuaras visoms moterims. Gražus purpurinės spalvos minkštas šalikas turi blauzdas. Tai tinka visoms progoms, tiek vakarėliams, tiek atsitiktiniams renginiams. Minkštas audinys nuostabiai uždengia kaklą ir suteikia gražią išvaizdą. Jis yra įvairių spalvų, priklausomai nuo sezono.

7. Geltona Indijos spausdinimo skara:

Geltona Indijos spausdinimo skara

Nuostabi geltona skarelė su gėlių atspaudais. Tinka visiems atsitiktiniams įvykiams. Labai elegantiškai atrodo ant baltų kurtų. Šie gėlių atspaudai suteikia labai atsitiktinę išvaizdą. Jis pagamintas iš 100% grynos medvilnės voile. Audinys yra minkštas ir lygus.

8. Tradicinė Indijos skara:

Tradicinė Indijos skara

Pagaminta iš gryno krepinio šilko. Ši graži raudona skara turi retus dramblio atspaudus. Spalvos yra ryškios ir labai indiškos. Dramblių ir žuvų eilė dievina sieną, kuri suteikia jai saree sienos išvaizdą. Atrodo labai tradiciškai ir tinka visoms oficialioms progoms.

9. Kantha Work šilko skara:

Šilko skara „Kantha Work“

Tai įvairiaspalvė kantos darbo skara. Atrodo labai etniškai. Kantos kratinys ir siuvinėjimas papildo skarelės turtingumą. Šalikas, pagamintas iš gryno šilko, tinka visoms progoms. Labai gražiai atrodo ant baltų kurtų. Tai Indijos rankų darbo šilko šalikai, kurie bus absoliučiai įsimintina dovana visoms moterims.

Šios mielos Indijos šalikai atrodo labai tradiciškai ir gražiai. Jis tiekiamas iš medvilnės, šilko, krepo ir tt Gražūs etniniai atspaudai papildo Indijos šlovę. Išbandykite keletą šių gražių šalikų ir sustiprinkite savo mados pojūtį.