Šalikas yra būtinas drabužių aksesuaras, kuris, atrodo, yra audinio gabalas, pagamintas iš įvairių medžiagų, tokių kaip medvilnė, vilna, linas ir tt. Jis skiriasi priklausomai nuo skirtingų stilių, tačiau šaliko spalva taip pat vaidina svarbų vaidmenį. populiarus šalikas yra juoda skara. Tai tinka beveik visiems drabužių stiliams ir spalvoms. Jis taip pat tinka bet kokio amžiaus ir lyties žmonėms. Jis taip pat yra universalus, ty gali būti naudojamas stiliui ir patogumui.

Geriausia juodų šalikų kolekcija moterims:

Toliau pateikiamos 9 populiariausios juodos spalvos šalikų rūšys,

1. Šifono paprasta juoda skara:

Šifono juoda skara

Šifono skara dažnai gaminama iš šilko ir tam tikrų sintetinių pluoštų. Svarbiausia, kad tai yra moteriška skara, nes ją dėvi tik moterys. Jei paliesite „Chiffon“ šaliką, gausite labai šilkinę ir šiurkščią tekstūrą. Jis taip pat tam tikru mastu yra ištemptas dėl sintetinių pluoštų.

2. Begalybė juoda skara:

Begalybė juoda skara

Juoda begalybės skara yra apskrito formos šalikas be pradžios ar pabaigos. Kadangi jis neturi surišimo galų, jis taip pat vadinamas „juodu kilpiniu šaliku“ arba „juodu šalikiniu šaliku“. Paprastai jis pagamintas iš kašmyro, vilnos ar tam tikrų kitų audinių.

3. Pashmina Big Black skara:

Pashmina juoda skara

Pashmina skara pagaminta iš Kašmyre esančios puikios Pashmina vilnos. Jis yra toks minkštas ir švelnus, kad manoma, kad jis taip pat gali būti praleistas per pusės colio apskritą žiedą. Kaip ir „Chiffon“ skara, tai taip pat yra „Black Scarf Women“ drabužiai.

4. Sarong juoda skara:

Sarong juoda skara

„Sarong“ yra ilga juoda skara, paprastai apvyniojama aplink juosmenį arba visą kūną, o tada įkišama. Paprastai jis pagamintas iš medvilnės & šilkas. Paprastai jis dėvimas kaip paplūdimio apranga.

5. Liesa didelė juoda skara:

Liesa juoda skara

„Skinny Black“ šilko skara yra „Black Neck Scarf“ rūšis. Pagal pavadinimą jis yra labai plonas ir dažniausiai dėvimas šiltais metų mėnesiais naktį. Paprastai jis pagamintas iš šilko, nėrinių ar kitokio trikotažo audinio.

6. „Shemagh“ skara su spalvų deriniu:

„Shemagh“ juoda skara su spalvų deriniu

„Shemagh“ šalikas yra dėvimas aplink kaklą ir virš galvos, kad būtų apsaugotas nuo karščio ir dulkių, ypač dykumose. Jis atrodo patrauklesnis, jei jis derinamas su kita spalva, pavyzdžiui, pilka ar raudona. Aukščiau pateiktas vaizdas leis geriau pažvelgti į juodą ir pilką šaliką.

7. Vilna juoda skara:

Vilna juoda skara

Juodos vilnos skara yra pagaminta iš įvairių rūšių vilnos, tokios kaip kašmyras, angoros, avių vilna ir tt. Jame yra daug komforto koeficiento, o ne stiliaus koeficientas. Žiemą jis plačiai naudojamas.

8. Nėriniai megzti juodą šaliką:

Nėriniai megzti juodą šaliką

Tai juoda megzta skara, pagaminta iš įvairių siūlų nėrinių. Dažniausiai naudojami verpalai yra medvilnė & vilna, o šilkas naudojamas retai. Tai labai elegantiška ir patraukli savo išvaizda.

9. Juoda bandana skara:

Juoda bandana skara

„Black Bandana“ yra kvadrato ar trikampio formos šalikas, galiausiai sulankstytas trikampio forma ir nešiojamas ant galvos arba kartais aplink kaklą. Jis pagamintas iš medvilninių siūlų ir dažniausiai dėvimas „Cowboys“ ar vakarų šalyse.

Taigi, galbūt pastebėjote, kad skara išties yra svarbus drabužių aksesuaras, o juoda skara yra plačiausiai naudojama skara. Be to, juodos kaklaskarės taip pat skirstomos į įvairias rūšis pagal naudojamą medžiagą, stilių ir spalvų derinį. Galite pasirinkti juodą šaliką, atitinkantį jūsų pageidavimus. Pavyzdžiui, jei pasirinksite komfortą, o ne stilių, vilnonis šalikas yra tobulas, o jei stilius yra jūsų pasirinkimas, tada nėrinių megztas juodas šalikas yra geras pasirinkimas.