Çocuğunuzu kampa göndermek kolay bir iş değil. Bu nedenle, ebeveynler her zaman onlar için çılgınca eşyalarını toplarlar. Tüm kamp malzemelerinin tipik listesinin yanı sıra, çocuğunuzun sizi eve veya size daha yakın hissetmesine yardımcı olabilecek bazı diğer takviyeler de vardır. Bu makale, çocuğunuzla birlikte göndermeniz gereken en iyi dokuz kamp aksesuarını sunuyor..

Bir torba Temiz Tuvalet Malzemeleri:

kamp aksesuarları

En önemli kamp aksesuarlarından biri de tuvalet malzemeleridir. Çocuğunuzun diş fırçası veya vücut sabunu olmadan ormanda mahsur kalmasını istemezsiniz. Bu nedenle, çocuğunuzun tuvalet malzemelerini çok dikkatli bir şekilde paketleyin. Hatta biraz eğlenebilir ve çocuğunuzu biraz neşelendirmek için vücut sabunu boyası veya müzik çalan bir diş fırçası ekleyebilirsiniz..

İlaçlar:

Her çocuğun ilaçlara özel ihtiyaçları vardır. Bu nedenle, çocuğunuzun herhangi bir özel alerjisi varsa, bu özel ihtiyaçlar için bir torba ilaç hazırlayın. İşe yarayacağını düşündüğünüz diğer ilaçları da paketleyin. aşırı dikkatli olmakta yanlış bir şey yok.

Çadır:

En önemli kamp malzemesi çadırdır. Birçok kamp kendi çadırını sağlarken, diğer birçok kampta kendi çadırınızı taşımanız gerekir. Çocuğunuza sağlam bir kanvas çadır ve rahat uyku tulumları aldığınızdan emin olun. Hatta biraz duygusallaşıp kamp günlerinizden kendi çadırınızı da teslim edebilirsiniz..

İsviçre çakısı:

Ormanda kampa gönderilen çocukların çoğu, İsviçre ordusunun bıçaklarını tutabilecek yaşta. Eğer durum buysa, onlarla birlikte bir tane göndermeyi unutmayın. İsviçre ordusu bıçakları, vahşi doğada hayatta kalmada çok yardımcı oluyor. Bir dizi görevi tamamlamanıza yardımcı olurlar. Üstelik diğer çocuklar da mutlaka bir tane taşıyacaktır, bu yüzden çocuğunuzun da yanında olması daha iyi hissetmesini sağlayacaktır..

Modaya Ekle:

Çocuğunuz kampa gidiyor diye yanınıza eski püskü kıyafetler almadığınızdan emin olun. Evet, muhtemelen kıyafetlerine çok fazla çamur bulaşacak, ancak modaya uygun kıyafetler, kendilerini arkadaş olmaları gereken bir sürü bilinmeyen çocukla çevrili bulduklarında kendilerini daha donanımlı hissetmelerini sağlayacaktır..

Eğlence Kaynakları:

Kamp, büyük olasılıkla çocuğunuzun eğlencesiyle ilgilenecek olsa da, birkaç eşyayı paketlemek, diğer çocuklarla daha hızlı bağ kurmasına yardımcı olabilir. Ayrıca çocuğunuzun hastalanma ve çadırında çok zaman geçirme olasılığı düşüktür. O zaman bu eğlence kaynaklarına ihtiyacı olacak. Kitaplar, bulmacalar, masa oyunları, plaj topları ve Frizbi, fasulye torbası vb. diğer oyuncakları paketleyebilirsiniz. Çocuğunuzun favori bir yumuşak oyuncağı varsa onu da göndermeyi unutmayın..

El feneri:

Kamp Aksesuarları-El Feneri

Güçlü bir el feneri, tüm kampçılar için önemli bir olanaktır. Çocuğunuz maceraperest hissettiğinde ve karanlıkta keşfe çıktığında, kampa geri dönmek için kesinlikle bir el fenerine ihtiyacı olacaktır..

Evden Bir Hatıra:

Çocuğunuzu en iyi siz tanırsınız. Yani onun ne kadar duygusal olduğunu en iyi siz bilirsiniz. Buna göre onlarla birlikte sevdiğiniz bir oyuncak hayvan, bir aile fotoğrafı ya da kişisel bir mesaj gibi küçük hatıralar gönderebilirsiniz. Eski kamp çadırınızı da ona verebilirsiniz. her şey çocuğunuzun ne kadar duygusal olduğuna bağlı. Çocuğunuzu gereksiz yere ağlatmayın ya da evini çok özlemeyin.

Ev Yemekleri:

Kamp Aksesuarları-limonlu pilav

Pek çok kamp, ​​çocukların yanlarında ev yapımı kurabiyeler vb. gibi ev yemekleri almalarına izin verme konusunda ürkek davranıyor. Ancak seçtiğiniz kampın böyle bir kuralı yoksa, çocuğunuzun en sevdiği hediyeleri bir çantaya doldurup teslim etmeyi unutmayın. Ancak bu eşyaların bozulmaz olduğundan emin olun. Ev yemekleri çocuğunuzun daha iyi uyum sağlamasına yardımcı olur.