Šilko kamšolė yra puikus pasirinkimas šią žiemą. Tai galima lengvai suporuoti su džinsais, kelnėmis ar šortais ir lengvai apsirengti. Nors aukščiausios įžymybės yra dėvimos, jūs taip pat galite sukti stilių. Nes praėjo tie laikai, kai jie buvo dėvimi tik kaip naktiniai drabužiai.

Geriausi šilkiniai kamuoliuko viršūnės moterims:

Pažiūrėkime 9 geriausius šilkinius kamuoliukus, kuriuos galite gauti savo drabužių spintoje,

1. „Racer Back Silk Camisole“:

„Racer Back Silk Camisole“

Šis juodos spalvos medžio anglies šilko trikotažo viršus atrodo stilingai ir gali būti dėvimas kaip kasdienis drabužis. Tai patogu tuo pačiu metu. Jis gali būti sujungtas su džinsiniais AMD stiletais, kad būtų užbaigtas visas vaizdas.

2. Balto šilko kamšolė:

Balto šilko kamšolė

Kitas nuostabus balto šilko „Cami“ viršus yra šis baltas, su kaklo nėriniuotu dizainu. Galite apsirengti švarku, džinsiniu audiniu ir batais, kad žiemą suprastumėte kasdienį kasdienį vaizdą. Visai šio balto šilkinio trikotažo viršaus išvaizdai reikia mažiau priedų.

3. Geltona nėrinė Camisole:

Geltona nėrinė kamzolė

Minėtas garstyčių geltonas nėrinių kamzolis yra akių gydymas. Nuostabus derinys su nėriniuotu dizainu daro „Cami“ viršūnę puikiu pasirinkimu kaip dienos drabužis. Su išblukusiais džinsais ar kelnėmis galima užbaigti aprangą.

4. Jūros žalios nėrinių apipjaustymo kamšolė:

„Sea Green“ nėrinių apdailos kamštiena

Šis jūros žalias šilkinis trikotažas gali būti naudojamas ir kaip naktiniai, ir kaip kasdieniai drabužiai. Nors naktinis kombinezonas gali būti derinamas su šortais, jis gali būti dėvimas su džinsais, kad užbaigtų atsitiktinį vaizdą. Tai geriausias pasirinkimas vyrams, jei jie vestuvių naktį planuoja padovanoti žmonai.

5. V formos kamštis:

V formos kamštiena

Ši kreminė šilkinė kamštiena suteikia dėvėtojui prašmatnaus prisilietimo. Audinio sodrumą rodo kreminė cami spalva. Tai idealiai tinka dėvėti po švarku ar paltu. Su juo galima lengvai eksperimentuoti sluoksniuojant. Šis yra šiek tiek blizgantis, nes tikrai atrodysite seksualiai, išbandykite šį vieną kamštį savo įprastam naudojimui.

6. Juodasis satino kamštis:

Juodos spalvos satino kamštiena

Pridėkite žavesio visai savo išvaizdai, gulėdami už šį juodą šilkinį trikotažą su nėriniais ant kaklo. Tai malonu dėvėti pasimatymuose ar vakarėliuose su draugais. Reikalauti labai minimalių papuošalų. Derinkite prie aukštakulnių. Šio tipo juodos spalvos trikotažas puikiai pažvelgia į tas merginas, kurių odos spalva yra teisingesnė, tai geriausiai tinka ir kasdieniam dėvėjimui.

7. Alyvuogių žalios kamštienos viršus:

Alyvuogių žalios spalvos kamuoliukas

Šis V formos alyvuogių žalios spalvos šilko kamštienos viršus atrodo elegantiškai, kaip parodyta. Galima dėvėti su džinsinėmis arba juodomis kelnėmis ir pora batų. Pareiškimo grandinė ar auskarai užbaigs visą išvaizdą. Jei planuojate džinsus, tai visada yra geriausias pasirinkimas.

8. Dizainerio „Camisole Top“:

Dizaineris „Camisole Top“

Aukščiau minėtas dizainerio šilko nėrinių cami yra kažkas, ko tikrai norėtumėte turėti savo drabužių spintoje. Dėl nėrinių dizaino viršutinė dalis tampa dar stilingesnė. Suderinkite ją su odinėmis kelnėmis ar šortais ir sportbačiais, kad užbaigtumėte visą aprangą.

9. Tamsiai mėlyna nėrinių kamšolė:

Tamsiai mėlyna šilkinė nėrinių kamšolė

Elegantiška ir madinga ši šilkinė satininė suknelė su siuvinėtais nėriniais ant viršutinės dalies kaklo ir apačios yra tinkama apranga vakarėliui ar ypatingai pasimatymui. Sujunkite baltas kelnes, kaip parodyta.

Įsigykite šilko kamštį pagal savo biudžetą, galite išbandyti nuo mažo iki didelio biudžeto kamšelio, kaip jums reikia. Kamzoliai tikrai gali pakeisti visą jūsų išvaizdą ir be jokių pastangų atrodyti drąsiau ir spalvingiau.