„Camisole“ šlepetės yra labai patogios ir yra svarbus moters drabužių spintos elementas. Kamšelius galite dėvėti kaip vidinį drabužį su viršumi, megztiniais ir striukėmis. Be to, itin karštomis dienomis galite dėvėti kaip viršutinę dalį prie džinsų. Tai labai patogu, o dauguma kamštelių yra su įmontuotomis liemenėlėmis. Tai suteiks jūsų kūnui tvirtą išvaizdą.

Slydimai yra vidiniai dėvėjimai, o ilgis bus iki kelio. Camisole slydimas suteikia jūsų kūnui tobulą formą. Kūno prigludęs tipas suteikia jūsų kūnui tobulą formą, paslėpdamas trūkumus. Rinkoje galima rasti daugybę moteriškų šlepetių ir puspalčių.

Geriausios madingos „Camisole“ suknelės moterims:

Čia yra keletas 9 geriausių „Camisole“ lipdukų, kuriuos galima įsigyti rinkoje,

1. „Commando Double Faced Tech“ viso formavimo laivas:

„Commando Double Faced Tech“ viso formavimo laivas

Šis dizainas yra lygus ir padeda jums paslėpti savo kūno trūkumus, todėl suteikia jums išlenktą kūną. Galite dėvėti kaip vidinį drabužį su savo suknelėmis. Tai bus minkšta jūsų kūnui ir suteiks jums seksualią išvaizdą.

2. „Tanapamacami Slip“ suknelė:

„Tanapamacami“ suknelė

Šis ilgas, levandų spalvos kamštelis yra toks minkštas ir pagamintas iš poliesterio medžiagos. Galima ir pilka spalva. Ši suknelė suteikia tobulą ir pasitikinčią išvaizdą. Tai bus geras pasirinkimas tiems vyrams, kurie planuoja dovanoti savo žmonas.

3. Pure Silk Woman’s Slip:

Gryno šilko moters šlepetė

Šiais laikais populiarėja šilkiniai šlepetės ir tamponai. Tai yra gryno šilko šlepetė, kurią galite dėvėti, kad jaustumėtės patogiai ir jie yra ypač minkšti. Galite dėvėti su skaidriomis viršūnėmis. Be to, jis apsaugo nuo trinties iš šiurkščios audinio medžiagos.

4. „Kavjay Woman’s Camisole“:

„Kavjay Woman’s Camisole“

Šis nuostabus trikotažas tinka dėvėti su bet kokia jūsų viršutine dalimi ar suknele. Dėvėdami šią suknelę galite sustiprinti savo pasitikėjimą. Tai taip pat suteikia jūsų kūno formas. Jis pagamintas iš medvilnės likros medžiagos, todėl yra ištemptas. Naudokite šį „cami slip“ ir būkite patogūs

5. „Yelete“ besiūlė spagečių juostelė „Cami Slip“ suknelė:

„Yelete“ besiūlė spagečių juostelė „Cami“ slydimo suknelė

Tai minkšta patogi ir lygi „Cami“ slydimo suknelė; kurį galite dėvėti su antblauzdžiais kaip ilgą kamštį. Priešingu atveju galite dėvėti kaip vidinį drabužį su savo mėgstama suknele. Jis pagamintas iš nailono ir spandekso, todėl yra ištemptas.

6. „Spanx Haute Contour Nouveau Slip“:

„Spanx Haute Contour Nouveau Slip“

Ši juoda suknelė sukuria maksimalų pilvo kirpimo ir lieknėjimo efektą. Galite dėvėti jį su bet kokiu viršumi ar suknele, kad galėtumėte paslėpti savo trūkumus. Jie pagaminti iš nailono ir elastano su reguliuojamais petnešomis. Taigi, jis bus minkštas jūsų kūnui.

7. „Cabernet“ nėrinių perdangos mikropluošto kamšolė:

„Cabernet Lace“- perdangos mikropluošto kamšolė

Kai kurios suknelės gali būti naudojamos ir kaip suknelės, ir kaip suknelės. Šis gražus „Camisole“ yra pagamintas iš poliesterio medžiagos ir yra labai patogus. Tai galite naudoti kaip vidinį drabužį su žemo kirpimo megztiniais ir palaidinėmis. Be to, galite jį suporuoti su striukėmis. Yra įvairių spalvų. Galite pasirinkti vieną pagal savo poreikius.

8. „Lake Studio Camisole Slips“ suknelė:

„Lake Studio Camisole“ suknelė

Ši „Camisole“ suknelė su atvira iškirpte ir midi ilgio apvadu. Jis pagamintas iš šilko ir elastino medžiagos. Galite naudoti jį su megztiniu arba kitaip dėvėti. Įsigykite šią nuostabią suknelę, kad pagerintumėte savo grožį.

9. „Luna Black Lace Cami Slip“ suknelė:

„Luna Black Lace Cami“ suknelė

Ši graži juoda „Cami“ suknelė pagaminta iš 95% poliesterio. Galite dėvėti su bet kokia permatoma suknele ir jie yra patogūs dėvėti. Tai puikiai tinka su permatoma suknele ir sijonais.

Yra daug moteriškų šlepetių ir camisoles prekių ženklų. Išsirinkti geriausią prekės ženklą yra varginanti užduotis. Svarbu pasirinkti geriausius galimus produktus, nes jei medžiaga nėra gera, tai gali sudirginti jūsų odą. Taigi būkite atsargūs rinkdamiesi jums skirtus kamuoliukus ir šlepetes.