Mide yağı, bu neslin en yaygın sorunlarından biri olmaya devam ediyor. Mc Donald kırmızı dudaklı şakacıdan KFC’nin zinger burgerlerine, o ayak uzunluğundaki metro sandviçlerinden Burger King’in koltuğundaki sonsuz soğan halkalarına kadar, obezite sorunu son birkaç yılda büyük önem kazandı ve sonuçta ortaya çıkan grafik sadece şunu gösteriyor. artış ve biraz daha artış. Obezite, okul kafeteryasında tüm keki ağzına sığdırmaya çalışan o şişman çocuk için kullandığımız terimdir..

Mide Yağı Nasıl Azaltılır

Mide yağları, artık dünyayı ani bir dalga ile sarmış olan, gereğinden fazla sağlıklı veya gereğinden biraz fazla yağlı olma durumudur. Daha sonra, bu fast-food zincirlerine çocukluk izlerini takip etmeye devam eden gençlere yaş grubunu kaldırıyoruz, böylece çok daha fazla obeziteyi artırıyoruz. Bununla birlikte, bazı farkındalıklar için gençliğin sonlarında ortaya çıkar, bu nedenle gençlik, daha sonraki yıllarda bir kez daha hızlı bir şekilde obez olmaya yükselen kontrollü aşama olabilir. Obezitenin ve zihnin çok fazla istenmeyen sonucu yaratmak için nasıl senkronize çalıştığı hakkında tüm bir yaşam döngüsü yapabiliriz..

Sonra, göbek yağı belirtisi olmayan ama 38 beden pantolonun üzerinde gevşek bir şekilde sallanan basit bir göbek göbeği olanlar var. Aynısı, bir zamanlar kıvrımlarınızı vurgulayan skinny jean’lerin şimdi düşük sarkık göbeğinizi geliştirdiği bayanlar için de geçerli. Artık göbeği gizlemenin sorunu çözeceğini düşünerek çan diplerinize geçtiniz. Şişmansın, iyi görünmüyorsun ama eski sevgilinin ellerinde gezinen gördüğü o uzun boylu sarışın öyleydi, bu yüzden bir fıçı dondurma ve biraz daha birayla ağlarsın ve bir kez daha gizlemek için daha bol beyaz bir gömlek seçersin. yaz göbeği.

Ekininizin dünyanın başını döndürdüğü, esmer buklelerinizin havada uçuştuğu o günlere geri dönmek istemez misiniz? Uzun platin sarısı saçlarının mağaza vitrinindeki o dar siyah ceketle ne kadar uyumlu olacağını merak etmiyor musun? Her zaman o sahte bob’u akşam için o korse ile iyi bir şekilde spor yapabilmeyi dilemez miydin ve yine de tüm bu dileklerin sadece fiziksel olarak bu konuda hiçbir şey yapılmazsa böyle olacak mı? Zihinsel düşünme sizi ancak bir yere kadar götürebilirken, dışarı çıkan göbeğinizi saklama konusunda endişelenmenize gerek kalmadan kadınlar için karın yağını nasıl azaltacağınız konusunda kendinizi kabul etmeniz çok önemlidir..

Mide Yağını Azaltmak İçin En İyi Tedaviler:

Mide yağınızı hiçbir yan etkisi olmayan etkili bir şekilde tedavi etmenin en iyi yolları aşağıdadır..

1. Karın Yağını Nasıl Azaltacağınızı Değiştiren Yaşam Tarzı:

Bu, yaşam tarzınızın güzellik ve sağlık sorununuzu belirlediği ortak bir faktördür. Kulübe iki haftada bir gidip balık gibi içmek, bütün hafta boyunca yemek yememek için teselliniz olabilir, ancak Cuma gecesi biraları, hafta içi zorlu diyetinizi çoktan telafi etti. Tüm hafta boyunca kendinizi aç bırakırsanız ve hafta sonu yediklerinizi yalayıp yutarsanız, bunun size bir faydası olmayacaktır. İyi bir haftanın salatası, futbol gecesi bira kasalarıyla yıkayabilir ve o dar küçük siyah elbise, gök gürültüsü uyluklarınızı gösterir ve Beyonce kadar etkileyici olmazdı.

Yaşam tarzınızı daha sağlıklı bir yaşam biçimine dönüştürün. Bu karın yağını kaybetmek istiyorsanız, bunun için ilk adım içmeyi bırakmaktır. İçmek ayrıca vücudu tembelleştirir (düzenli içme). Vücut yağını arttırmanın dışında birçok yan etkisi vardır. Sık likör tüketimini bırakmazsanız, diyetler ve egzersizler o kadar da yararlı olmayacaktır..

2. Hareketsiz Kalmayın:

Artık salatalar ve meyve suları, ev yapımı yoğurtlarla karıştırılmış brokoli vb. mükemmel bir yaşam tarzına sahip olabilirsiniz, ancak bir kanepe patatesi olarak konumunuzu korursanız, hiçbir sonuç gösteremezsiniz. O eski yoga pantolonunu çıkar ve içine sıkıştır. Kendilerini esnetmelerine izin verin ve şimdi esnemenize başlayın. Ayağa kalkmaya çalışın ve tembel zamanlarınızı egzersiz yapın, böylece sonunda o dar smokini ve kahverengi deri yeleği ortaya çıkarabilir ve yüksek gösteriş yapabilirsiniz. Amaç, elyafın pantolonu sonsuzluğa ve ötesine gerdirmeden yoga pantolonunuza bir kez daha sığdırmaktır. Hareketsiz olmak, iç bedeni kötü bir duruşa razı eder ve bu da yansır. Kötü bir vücut duruşu sergilerseniz ve sürekli yatarsanız insanlar size daha az ilgi duyacaktır. Peki, göbek yağını azaltmak için bu değişmeli.

3. Sığdırmak İçin Yiyin:

Şimdi, göbek yağını nasıl azaltacağınızı bilmenin ilk adımı, kendinizi tekrar rayına sokmanıza ve oyunda olmanıza yardımcı olacak doğru yiyecek türlerini bilmektir. Yiyecekler yağınızı tanımlar ve vücut geliştirme yeteneğinizi de tanımlar. bu yüzden gençliğinizde veya gençliğinizde, sıkı bir diyet uygularsanız ve bunun nasıl kilo vereceğinizi düşünmeye başlarsanız, kilo ile birlikte büyümek ve gelişmek için tek şansınızı da feda etmiş olursunuz..

Bu nedenle, körü körüne yemeğinizden vazgeçmek yerine, sağlıklı olanı tabağınıza dahil etmek için elinizden gelenin en iyisini yapın ve daha önce hiç olmadığı gibi mide yağlarıyla mücadele edin. Bazı insanlar için yeme alışkanlıkları da değişmektedir. Çöreklerden kaçının ve kahverengi yatağa gidin. Lif ile geldikleri için sizin için iyidirler ve kalorileri daha verimli bir şekilde yakmanıza izin verirler. Bu, o ağır karın yağını kaybetmek için iyidir. Karın nasıl küçülür? Bu tekniği takip edin.

4. Çay:

Oolong çayı, beyaz çay, siyah çay vb. gibi herhangi bir çay kullanarak karın yağını nasıl azaltabilirsiniz, ancak her şey, çay poşeti o süslü tabağın üzerine hafifçe eğilmiş, buharı tüten iyi bir fincan yeşil çayın faydalarını yenebilir. Yeşil çay, doğal bir karın yağlayıcıdır ve bu nedenle, market alışverişine her gittiğinizde, listenize bir yeşil çay kartonu ekleyin. Sadece kanser tedavisinde yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda zengin antioksidan özelliği ve EGCG elementi, raftan hemen sonra yağla savaşmanıza yardımcı olur..

Yakın zamanda yapılan bir araştırma, beyaz çayın yeşile kadar ölçüldüğünü ve deneyde düzenli kullanımda vücudunuzdan %70 yağ emildiğini gösterdi. Kilo verme diyetindeyken, bitki çayı (yeşil çay dışında) sizin için harika olacaktır. En iyi bitki çaylarından bazıları, ayurvedik veya yerli olan ancak başarılı bir şekilde çalışan doğal ürünlerdir. O göbeği kaybetmek istiyorsan, bu, sürdürmen gereken birkaç şeyden biri..

5. Yağınıza Kütle Ekleyin:

Kilo vermek, sıfır beden modeller gibi hastalıklı bir şekilde zayıf, ilkel ve düzgün olmanız gerektiği anlamına gelmez. Bunun yerine, yolunuza devam edin ve yağınızı kütle dolu bir vücuda dönüştürerek sağlıklı bir vücut sergileyin. Bunun için birincil gereksinim protein ve vitamindir. Şimdi buna daha hızlı ama daha riskli bir yaklaşım haplardır. Kitlesel dönüşümünüze yardımcı olacak reçetesiz protein ve vitamin hapları satın alabilirsiniz..

Aynı şey vücudunuzu şekillendirmek ve şekillendirmek için kullanılabilecek takviyeler için de geçerlidir, ancak herkes iyi bir tabak yemeğin gerçekliğine karşı yarışabilir mi? Diyetinize protein eklemek için, boyunuzun uzamasına da yardımcı olacak bir sürü tavuk ekleyin. Kırmızı etler, iyi kümes hayvanları yumurtaları ve balıklarla birlikte ikinci sırada gelir.

Deniz ürünleri de iyi bir protein kaynağıdır ve proteinin metabolizmanızı kontrol etmenize ve aynı zamanda midenizi doldurmanıza yardımcı olacağı ve böylece sürekli bir açlık hissetmeden gününüzü geçirebileceğiniz açıklandı. Bu göbek yağını kaybetmek isteyen insanlar için doğru protein tüketiminin son derece başarılı olduğu kanıtlanmıştır. Göbek yağını azaltmak zor bir süreç olabilir ancak bu teknikle o karnı etkili bir şekilde azaltabilirsiniz. Bu tekniği uygulayabiliyorken belli bir yaşta yapın, bu kadar yüksek miktarda protein tüketemeyeceksiniz..

6. Yağlarınızı Tamir Edin:

Artık saf organik bitkisel yağ ve hindistancevizi yağının kilo vermenin önde gelen nedenlerinden biri olduğu kanıtlanmıştır. Hidrojenasyon tekniği vücudunuza daha fazla hidrojen atomu yerleştirir, böylece yontulmuş bir yapıyı güçlendirir. Aspir yağı veya sızma zeytinyağı da kötü bir rakip değildir. Omega-üç yağ asitleri açısından zengin olan bu güçlü yağlar sizi sağlıklı ve zayıf tutacaktır. Damaklarınızı bununla pişirmeyi deneyin ve sonuçları hissedeceksiniz. Doğru yağları seçmek telaşlı bir süreç olabilir, çünkü karnınızı küçültmek için yemek yerken, karın yağını azaltmak için etkili olacak doğru yağları seçmek sadece uygulanmalıdır. Bu en zor kısımlardan biridir. Ama bu nokta onu yıkıyor ve sizin için kolaylaştırıyor. Yağ kullanmak, karın yağını azaltmak için en iyi yöntemlerden biridir..

7. Film Zamanı Atıştırmalığı:

Amaç her zaman daha fazla tam tahıllı ürüne sahip olmaktır ve bu nedenle işte o aç brunch saatlerine bazı hızlı düzeltmeler. Tam buğdayı, esmer ekmeği jambon dilimiyle düzeltin ve peynire biraz marul veya ıspanak ekleyin..

Yoğun akşamlar için mikrodalga fırınınıza bir paket patlamış mısır koyun ve hareket halindeyken keyfini çıkarın. Patlamış mısır da tam tahıllı bir ürün olduğundan, bu mide yağını azaltmanın doyurucu bir yoludur. Ancak patlamış mısırın tuzlanması, yağlanması veya peynirlenmesi bu plan için tamamen kayıp olacaktır. Bu tam bir hayır-hayır. Patlamış mısırı yağlamak sağlık için son derece kötü olabilir ve sadece birkaç kişi bunun farkındadır. Sadece bir veya iki tane almadığınız için vücuda ekstra yağ katmanları ekler. Patlamış mısırla dolu bir kova veya kase tüketiyorsunuz.

8. Süt:

Haşlanmış yumurtanızı yeyin ve elinizde kitaplarla acele etmeden dışarı çıkmadan önce kendinize bir bardak dolusu süt hazırlayın ve güne katkı sağlayın. Evde lor yapmak için interneti aramaya başlayın ve ardından biraz daha ev yapımı yoğurt tarifleri. Bir kez öğrendikten sonra tarifler üzerinde çalışmaya başlar. Süt ürünlerinin geçmişte bu mideyi azaltmak için oldukça etkili olduğu kanıtlanmıştır. Bu, karın yağını azaltmanın en iyi yollarından biridir ve bir kişi birçok iyi vitamin tüketebilir ve sağlıklı kalabilir ve aynı zamanda kendisi için iyi miktarda yağ kaybetmesini sağlayacak bir diyet düzenler..

9. Yeşillerinizi Yiyin:

Şimdi, Hawaii salatasındaki jalapenos gibi bazı yeşillikler ağzınızda harika bir tada sahiptir ve bazıları o büyük sulu biftekle iyi tat verir. Biraz brokoli ve marul veya ıspanak gibi yeşil yapraklı sebzelerden ve hatta Çin lahanası Bok Choy’dan salata yapın. Tadı harika olan avokado da size yardımcı olacaktır. Karın yağını kaybetmenize yardımcı olacak başka bir düşük kalorili meyve daha biliyor musunuz? Serin ve yeşil salatalık. Yağları azaltmak söz konusu olduğunda sebzeler her zaman iyidir. Uygun sebzeleri yiyerek karın kaslarını etkileyebilir. Sebzeler doğanın iyiliği ile birlikte gelir ve kesinlikle vücut yağını ve bu mideyi de azaltmaya yardımcı olur..

10. Yulaf:

Evinizde ne zaman bir kilo kaybı söz konusu olsa, anneniz size ciddi bir yulaf ezmesi diyeti önerdi ve sizin onu dinlemeye başlamanızın zamanı geldi. Uzun bir çalışma gününden sonra, biraz muz ve şeftali, biraz armut ve biraz çilek kesin, yulafları kaynatın, karıştırın ve gün boyunca TV koltuğunuzda uzanın. Birçok insan yulaf ezmesinden hoşlanmaz. Ancak sağlıklıdırlar ve kişinin sağlıklı bir diyet sürdürmesine ve vücuda iyi oranlarda lif sağlamasına izin verebilirler. Bu, kişinin daha az yiyecek istemesini ve daha az yiyecek tüketerek daha fazla yağ kaybetmesini sağlayacaktır..

Günahları temizleyin: Vücudunuz tamamen sağlıklı olabilir, ancak kirliliğin önemli bir sorun olduğu bir dünyada yaşıyoruz ve bu nedenle, suyla dolu bir vücuda sahip olmanız çok önemlidir. Çoğu zaman dışarıdaki toksinler ve kirlilik hava ve benzeri yollarla vücudumuza girer ve bunlar yağ hücrelerinde birikir. Şimdi, bu inatçı toksinler hala şişkin olmanızın başlıca nedenidir ve bu nedenle toksinlerinizi sisteminizden temizlemek için tamamen organik, hayat veren suyu kullanın..

11. Karın Yağını Azaltmak İçin Isınmaya Başlayın:

Mide yağını doğal olarak azaltmaya yardımcı olacak egzersiz nedir? Isınma sonrası karın yağlarınızdan mutlaka kurtulun.

A) Koşu:

Her şeyden önce, günlük bir koşu programı başlatın. Sabah erkenden kendinizi biraz nar suyuyla selamlayın ve ardından Nike’larınızı giyin ve iyi bir koşuya çıkın. Koşuyu daha eğlenceli hale getirmek için koşuda size katılabilecek bir ortak bulmaya çalışın. Bu en az 45 dakikalık bir çile olmalıdır. Bu, kardiyonuzun yanı sıra uzuv kaslarınızı da artıracak ve onları iyi bir şekilde kullanacaktır..

Bu, yağ yakmanın harika bir yoludur ve tüm bu günlerde mide yağını nasıl azaltacağınızı gözlemleyebilirsiniz. Genellikle deneyimli bir koşucuysanız, kendinize boş bir alan bulun ve şafakta, sahada yukarı ve aşağı yarışmaya başlayın. Profesyoneller için, daha iyi sonuçlar için ayak bileğinizin etrafına ağırlıklı bir sargı bağlayın. Jogging, bu göbek yağını yakmanın en iyi yollarından biridir. Kişi, karın bölgesinde biriken yağları azaltarak karınlarını etkili bir şekilde küçültebilecektir. Karın kaybetmenin en iyi yollarından biri, koşu bandına basıp sabit bir tempoda kalmak ve yavaş yavaş arttırmaktır (eğer bu ekipmana sahipseniz)..

B) Endişelerinizi Uzaklaştırın:

Karın yağını nasıl azaltacağınızı bilmeniz gerekir ve bu nedenle yüzme, tercih edebileceğiniz harika bir geçmiş zaman hobisidir. Adınızı en yakın yüzme merkezlerinden birine kaydedin ve tüm karın yağlarınızdan yüzerek bir gala zamanı geçirin. Koçunuz tarafından size daha iyi açıklanabilecek, seçebileceğiniz belirli stiller ve teknikler vardır. Yüzme, karın kaslarını germenin ve mideye iyi bir baskı yapmanın en iyi yollarından biridir ve bu, kişinin o karın yağını azaltmasını sağlayacaktır. Göbek yağını azaltmak için çalışıyorsanız, o kasın mideyi genişletip sıkıştırmasını sağlamanın en iyi yollarından biri. Bu süreç nihayetinde midenin küçülmesine yol açacaktır. Mide yağları nasıl azaltılır? Git ve biraz tehlikeli yüzmeyi dene.

C) Yolu Bisikletle:

Bisiklete binerken, karın kaslarınızda sürekli bir egzersiz oluyor. Anaerobik yaklaşımla giderseniz, kendinizi hızla hedefinize doğru ilerlerken bulacaksınız. Anaerobik, yalnızca bir dakika kadar süren bir dizi yoğun egzersizdir ve bu nedenle hızlı bir hızda bisiklet sürmek hızı artırır ve daha hızlı bir hızda kürek çekmeye başlar. İyi bir tempoda bisiklet sürmek, kişinin bacak kaslarını güçlendirmesini sağlayarak vücudun zinde olmasını da sağlayacaktır. Uzun mesafeler için bisiklete binmek karnınızı küçültecek ve profesyonel bisikletçinin diyetini takip etmek tüy kadar hafif bir aşamaya geçmenizi sağlayacaktır. Vücut duracak ve zinde kalacak ve daha önce kilonuz nedeniyle kısıtlanan birçok aktiviteyi gerçekleştirebileceksiniz..

Bir dakika kadar sonra normal hıza dönün ve tekrarlayın; Bisiklete binerken, alt kaslarınız, büyük bir gök gürültüsü uyluğu ile birlikte o göbeği emmenize yardımcı olacak sürekli bir zorlanma yaşar. Bu tür bisiklet sürmeyi düzenli olarak yaparsanız, vücuttaki yağları nasıl azaltacağınızın en iyi örneğisiniz..

D) Crunch’lar:

Karın yağınız için bir sonraki en iyi egzersiz, mekiklerin daha kolay bir versiyonu olan egzersizdir. Bir yoga matına yüz üstü uzanarak başlayın ve dizlerinizi yukarı doğru bükerek başlayın. Şimdi kollarınızı başınızın arkasına koyun ama arkadan değil. Parmağınızı arkanızda geçirmeyin. Avucunuzun geri kalanı başınızı ve boynunuzu desteklerken başparmağınız kulaklarınızın arkasında olmalıdır. Uygun egzersizi yapmak, çok sayıda mekik yapmaktan daha iyi olabilir. Karın bölgesindeki kasları güçlendirir ve aynı zamanda sertleştirir. İyi miktarda göbek yağı kaybetmek istiyorsanız, bunu yapmanın ve sağlıklı kalmanın en iyi yollarından biri biraz egzersiz yapmaktır. Egzersizi oldukça sık yapmak, vücudu özünden de sağlıklı kılar..

Şimdi çeneniz yukarıdayken, üst bedeninizi yalnızca karnınızın düz bir baskı hissettiği sınıra kadar kaldırın. Orijinal konumuna geri dönün ve ardından tekrarlayın. Hatta yattığınız ve bacaklarınızı eğik bir şekilde yukarı kaldırdığınız ve böylece karın bölgesinde baskı oluşturduğunuz eğik egzersizleri bile tercih edebilirsiniz..

E) Bacak Egzersizleri:

Mide yağını azaltmak için bacak egzersizleri. İşte karın bölgenizdeki önemli kilo kaybını azaltmak için alt vücut gücünüzü kullanabileceğiniz harika bir bacak egzersizi. Bir yoga matına yüz üstü uzanın ve kollarınızı kalçalarınızın arkasına koyun. Onları içeri sokun ve ardından paralel seviyenin üzerine çıkana kadar bacağınızı yavaşça kaldırın. Bu sefer bacaklarınız arasında yukarı-aşağı hareketlerle koordine ettiğiniz makas tekniğini kullanabilirsiniz. Bacaklarınızı hizalayabilir ve sonra onları bir daire içinde yuvarlamaya başlayabilirsiniz..

Bu kolay görünebilir, ancak gerçekte, karnınız dahil olmak üzere alt kaslarınızın, bacağın süspansiyonunu kontrol etmek için birlikte çalıştığı çok yorucu bir egzersizdir. Bacak kaldırma (yalan veya asılı), göbek yağını kaybetmek için en iyi egzersizlerden bazılarını kanıtlamıştır. Bunun için spor salonu üyeliğine ihtiyacınız yok. Mümkün olan en eğlenceli şekilde evde oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Biraz müzik açın ve bacak kaldırma egzersizini daha eğlenceli hale getirin.

F) Yan Plank:

Side plank, karın yağını nasıl eriteceğinizin en iyi örneklerinden biri ve karın yağını azaltmak için faydalı egzersizlerden biridir. Şimdi tekrar bir minder alın ve bu sefer yana yuvarlayın, böylece bir tarafınıza yaslanın, belki sol elinizle sol eliniz veya sol dirseğiniz başınızı destekler. Bacaklar düz olmalıdır. Şimdi vücudunuzu esnek tutun ve orta bölüme baskı eklemek için kalçanızı hafifçe kaldırın. Bir süre pozisyonu koruyun ve ardından küçük bir duraklama için bırakın ve ardından işlevlerinizi yeniden takip edin..

G) Çekme ve Kaldırma:

Bu, tercih edebileceğiniz başka bir önemli egzersizdir. Bir kez daha bir mindere yüz üstü uzanın ve ellerinizi kalçanızın altına sokun. Omurganızın, boynunuzun ve bacaklarınızın hizalı olduğundan emin olun. Şimdi kalçanızı havaya kaldırırken üst bedeninizi dinlendirin, böylece vücudunuzla hafif bir N şekli oluşturun. Bacak ve kafa hala yere sıkıca dikilmelidir. Şimdi bir bacakla başlayın ve onları yukarı kaldırın. Pozisyonu koruyun, bacağınızı orijinal pozisyonuna bırakın ve diğeriyle devam edin..

[Daha fazla gör: 3 Günde Karın Yağını Kaybet]

H) Atlama:

Siz ve arkadaşınızın terasınızda zıplamaya gittiğinizde ve herkesin sırası için savaştığı o eski günleri hatırlayın. Pekala, bu güzel egzersizle o günleri geri getirmenin zamanı geldi. Tamamen atlamak, vücudunuzun belirli bölgelerindeki karın yağını nasıl azaltacağınıza yardımcı olacaktır ve hedefiniz karnınızdır. Gerisi için endişelenme; sadece bir kulaklıkla atlamaya gidin ve sonuçları kendiniz görün.

12. Aerobik Karnı Azaltabilir:

İşte günlük antrenmanınıza eğlence katmanın şık bir yolu. Aerobik dediğimizde, genellikle ritme uygun sağlam bir dans numarası veya müziği olan ritmik desenli bir koreografiyi kastediyoruz. Aerobik eğlencelidir çünkü bu, aynı anda hem egzersiz yapabileceğiniz hem de eğlenebileceğiniz bir dans pistine dönüştürülmüş bir egzersiz seansıdır. Karın bölgesindeki yağları hızlı bir şekilde kaybetmek istiyorsanız, bazı aerobik derslerine katılın. Eğer bunu aerobik ile yaparsanız, göbek yağını kaybetmek çok eğlenceli ve enerjik bir süreç haline gelecektir. Aerobiklerin uygun performansı, kalçalarda ve bel yanlarında bulunan fazladan vücut yağı oranını kaybetmeye yardımcı olacaktır..

O zaman düzenli olarak aerobik egzersiz yaptığınızda karın yağını nasıl azaltacağınız konusunda vücudunuzun farkını görebilirsiniz. Bunlar hızlı, iyimser ve inatçı yağları kaybetmenize hemen yardımcı olur. Aerobikle ilgili yaygın senaryolardan biri, aynı anda çalışan bir grup insanı içerir ve bu, antrenmanın temposuna ayak uydurmanıza yardımcı olur. Bununla birlikte, işler yolunda gitmiyorsa, her zaman bir evde egzersiz seansı tercih edebilirsiniz..

13. Karın Yağını Nasıl Kaybedersiniz İçin Koşu Bandı Aşırı Yükü:

karın yağını kaybetmek

Spor salonuna gidin ve koşu bandına koşun. Ücretsiz bir koşu bandı bulduğunuzda, mide yağını kaybetmek için biraz daha koşun; bu, evinizde tembellik hissettiğiniz ve dışarı çıkıp koşmak için sabah alarmından kesinlikle kaçındığınız tüm zamanları telafi etmek içindir. Bu, tüm o zamanları telafi edecek, bu yüzden koşmak için bir yeteneğiniz yoksa, koşu bandının yanında şansınızı deneyin..

14. Karın Yağını Azaltmak İçin Yoga:

Yoga dediğimizde, daha çok esneme ve nefes alma ile ilgilidir, ancak bu stratejik nefes alma ve aynı anda germe, göbek yağını kaybetmenize yardımcı olur. Yoga, göbek yağını azaltmak için çok daha sakin bir yaklaşımdır ve bu nedenle, inatçı göbekle savaşmanıza yardımcı olacak doğru tür egzersizleri kullanmanız gerçekten önemlidir. Örneğin, tüm güneşi selamlama serisiyle başlayın ve ardından yukarı ve aşağı köpeklere geçin. Bunlar sadece nefes alma ve esneme ile ilgilidir..

Karın Yağının Yan Etkileri:

Kadınlar için karın yağını nasıl azaltacağınızı bilmeniz için size başka bir neden söyleyeceğim. Obezite ile sadece depresyonunuz ve zihniniz değil, aynı zamanda sisteminiz de sarsılır. Bu, obezite ile, her şeyden önce diyabet olmak üzere daha fazla riskle karşı karşıya kalacağınız anlamına gelir. Halihazırda kayıtlı bir diyabet hastasıysanız, dizlerinizin büyük dertte olduğunu bilirsiniz..

Beraberinde gelen diğer problemler, uyurken şeker hastalığından daha ölümcül olan nefes duraklamaları yaşadığınız uyku apnesi. Ardından, bu öğlen erken saatlerde sahip olduğunuz kap kek şekerlemeleriyle ara sıra arter tıkanması olasılığı gelir; bu, bu akşama kadar kendinizi bir hastane yatağında baypas ameliyatı için bir sonraki uygun ameliyathaneye götürülürken bulabileceğiniz anlamına gelebilir. Ofisten sonra bir felç durumunun akşam oyun planlarınızı bulanıklaştırmasına başarıyla izin verdiniz. Bu noktada verilen tavsiyelere uyarsanız, kilo ve yoğun karın yağını azaltmada kesinlikle başarılı olacaksınız. Risk faktörleri doğru bir şekilde akılda tutulmalı ve bunlara uyulmalıdır. O göbek yağını kaybedene kadar senin için bir yasa ya da kural gibi..

Birincisi organlarınız ile dış kabuğunuz arasında biriken yağ iken, deri altı yağları artık o kadar sevimli değil; karnınızda döndüğünü hissedebildiğiniz yağdır..

2. Kalıtım:

Karın yağınızın büyük bir kısmı kalıtımla suçlanabilir ve bu baskın geni anne babanızı soldurarak elde ettiğiniz için, bu, katı haşlanmış bir yumurtanın bile göbeğinizin altında küçük bir karınla ​​sonuçlanacağı tekrarlayan bir sorun olabilir. Bazıları diyetinizde yediğiniz yemeğin doğrudan midenize geldiğini söylüyor. Ancak bu, erken beslenme, sağlıklı yaşam ve kontrol edilecek daha birçok egzersiz ile değiştirilebilir. Sorunun nedeni genler olduğunda, bu konuda yapılabilecek pek bir şey yoktur. Bu kesinlikle birileri için kötü şans olacak. Yapabileceğiniz tek şey diyetiniz üzerinde çalışmak ve egzersizlerinize devam etmektir. Sıkı çalışma yeteneği yener.

[Daha fazla gör: 2 Günde Göbek Yağı Nasıl Azaltılır]

3. Nedenlerinizi Bilin:

Amacınız karın yağını nasıl azaltacağınızı bilmek ve bu nedenle bir çukur kazmaya başlamadan önce, bunu neden yapacağımızı kabul edelim. Yaşla birlikte belimiz genişledi, yapımız da bir kısmı ergenliğe ve yaşlanmaya atılırken, bir kısmı da sıkı bir kontrol gerektiren obezsiniz. Artık vücudunuzda iki tür yağ birikimi vardır. İç organ ve deri altı yağ.

Kadınlar için karın yağını nasıl azaltacağınız çok önemli değil ve çok çalışırsanız obezite ile savaşılabilir ve kazanılabilir. Bu makalenin sözlerine kulak verin ve sonuçları kendiniz görün.

Bu yazıda, belirli diyetleri takip ederek ve ayrıca belirli egzersizler yaparak bu göbek yağını kaybetmenin en iyi yollarından bazıları size verilmiştir. Göbek yağını kaybetmenin sayısız yolu vardır ve en iyilerinden bazıları bu makalede tartışılmaktadır. Adımlar doğru bir şekilde takip edilirse fazla karın yağını azaltmak kolay olabilir..

Mide Yağını Azaltın