Deimantas suvienodina moters laimę. Deimantus, be abejo, identifikuoja 4 C, būtent pjūvis, aiškumas, sertifikavimas ir karatas, yra brangakmeniai. Be abejo, deimantai yra geriausias moters draugas. Deimantai yra tie putojantys balti akmenys, turintys blizgesį ir blizgesį, dėvimi bet kuriuo metu ir bet kokiai progai.

paprasti ir gražūs deimantiniai karoliai

Deimantiniai papuošalai turi būti moters papuošalų kolekcijoje. Eksperimentuojant su deimantais yra daug komandų ir pirkimo galimybių. Juvelyriniai dirbiniai iš deimantų – nuo milijonų akmenų iki daugybės variantų. Deimantai turi ypatingą vertę ir, be abejo, yra elegantiški. Taigi deimantus dėvinti moteris kalba pati už save. Kaina gali svyruoti nuo kelių tūkstančių iki milijonų litų.

Įvairūs naujausių tikrų deimantinių karolių dizaino tipai:

Deimantų ir aukso poravimas davė nedaug šedevrų, kai kalbama apie papuošalus. Čia apžvelgsime 25 geriausius deimantinių karolių dizainus.

1. Paprasti deimantiniai karoliai moterims:

Paprasti deimantiniai karoliai moterims

Deimantų eleganciją ir grožį galima puikiai įamžinti paprastuose karoliuose. Deimantinis karoliai neturi būti labai kruopščiai suprojektuoti, bet tuo pačiu metu gali būti gražūs, tačiau paprasti. Tai gali būti paprasto modelio, pvz., Žiedlapio, abėcėlės, žvaigždžių, gėlių, bet kokio abstraktaus dizaino ir tt. Grandinėlė gali būti šiek tiek stora karoliams, todėl modelis išsiskiria gražiu kritimu ant kaklo.

2. Sunkūs brangūs deimantiniai karoliai:

Sunkūs brangūs deimantiniai karoliai

Kaip rodo pavadinimas, šie deimantiniai karoliai yra gana brangūs. Jie yra labai pagaminti ir nusagstyti aukštos kokybės brangiais deimantais. Jie taip pat turi prekės ženklo vertę, nes paprastai šie sunkūs karolių rinkiniai priklauso tarptautiniams prekių ženklams. Dėl prekės ženklo deimantų kokybė yra aukščiausio lygio, o blizgesys išryškėja tik pažvelgus į patį deimantų karolių rinkinį.

3. Lengvo svorio deimantiniai karoliai:

Lengvo svorio deimantiniai karoliai

Į lengvą deimantinių papuošalų komplektą paprastai įeina paprastas deimantinis karoliai ir atitinkami auskarai. Lengvi deimantiniai karoliai yra puikus papuošalų ansamblis, skirtas paprastoms funkcijoms, vestuvėms, biuro funkcijoms ir pan. Deimantinis pakabukas, auksinė grandinėlė ir auskarai neturi būti labai sunkūs. Jie jaučiasi subtiliai, todėl yra lengvi.

4. „Kundan“ deimantinių karolių dizainas su perlais:

„Kundan“ deimantinių karolių dizainas su perlais

„Kundan“ yra labai populiarus ir svarbus papuošalas vestuvėms ir kitoms tradicinėms progoms. Kundan deimantų karoliai sidabro arba aukso pagrindu atrodo gražiai bet kokiai progai. Turtingas Kundano kūrinys elegantiškai užfiksuotas šiuose karoliuose su perlais, kurie suteikia karališkos išvaizdos. Kundanas su deimantais ir perlais, tikrai tinka karalienei!

5. „Ruby Kundan Diamond Fusion“ karolių rinkinys:

„Ruby Kundan“ deimantinio sintezės karolių rinkinys

Oho, žodis. Vienas žvilgsnis į karolius ir vienas tikrai liks be žado. Rubinai, kundanas ir deimantai susiliejo į vieną nuostabų „fusion“ dizainerio karolių rinkinį su auskarais. Nuostabu. Brangūs rubinai kruopščiai dedami tarp tūkstančių putojančių deimantų, o sintezė yra abstraktus sluoksnis su „Kundan“. Šiuo atveju sintezė gražiai padaryta karoliuose ir auskaruose.

6. Deimantiniai ir rubino karoliai vestuvėms:

Deimantiniai ir rubino karoliai vestuvėms

Puiki dovana nuotakai jos vestuvėms ar bet kuriai kitai svarbiai jos vestuvių funkcijai gali būti šie nuostabiai pagaminti deimantiniai ir rubino karoliai su sunkiais derančiais auskarais. Jie yra vienas iš tų įvaizdžių, kuriuos puošia daugelis įžymybių ir bet kokiems raudonojo kilimo renginiams. Šių deimantų karolių dizaino gėlių ir lapų raštai tikrai išsiskiria.

7. Dizainerio povo deimantiniai karoliai:

Dizainerio „Peacock“ deimantiniai karoliai

Povas, nacionalinis Indijos paukštis, pasididžiavimo ir grožio simbolis, šiais laikais naudojamas tik juvelyriniuose dirbiniuose. Dalis sunkiai apdirbtų, daugiasluoksnių ir nuotakos papuošalų, povo dizainas yra stulbinančiai gražus deimantais ir kitais brangiais akmens darbais. Šie povo sukurti deimantiniai karoliai yra karališki ir išsiskiria klase. Karališkosios povo spalvos puikiai dera su blizgančiais deimantais, kad išryškintų karolius ta malone ir žavesiu.

8. Deimantiniai kaklo karoliai:

Deimantiniai kaklo karoliai

Vienas iš brangiausių ir didingiausių deimantų papuošalų yra „Choker“ karoliai. „Choker“ stiliaus deimantiniai karoliai ir papuošalai yra didingi ir atrodo nuostabiai pritrenkiantys visiems, nešiojantiems šį papuošalą. Brangios ir pagamintos iš deimantų sluoksnių ir dizaino, šios pakabos atrodo gražiai su tradicine apranga ir yra tinkamos vestuvėms. Šie karoliai yra pagaminti iš milijonų deimantų unikalaus stiliaus sluoksnių. Komplekte pirmoje eilėje yra sunkus chokeris su deimantiniais karoliais.

9. Sluoksniuoti deimantiniai karoliai su Pietų jūros perlais:

Sluoksniuoti deimantiniai karoliai su Pietų jūros perlais

Daugiasluoksniai karoliai ar laiptelių karoliai šiais laikais yra labai madingi, kai visi puikuojasi sluoksniuotomis grandinėmis ir laipteliais. Šie karoliai atrodo didingi ir karališki, kai jie derinami su skirtingais dizainais. Šie sluoksniuoti karoliai su pietų jūros perlais puikiai tinka tradicinėms funkcijoms ir šeimos šventėms. Jie gali turėti brangų akmens darbą, išskyrus brangius deimantus ir pietų jūros perlus.

10. Nepjauti deimantiniai karoliai:

Nepjauti deimantiniai karoliai

Neapdoroti deimantai, taip pat žinomi kaip neapdoroti arba neapdoroti deimantai, yra naujausias naujokas pagal papuošalus iš deimantų ir deimantinius karolius. Išgavus deimantus, aukštos vertės ir kokybės neapdoroti deimantai siunčiami pjauti ir pagaminti iš puikių ir išskirtinių dizainerių papuošalų. Neapdoroti deimantiniai karoliai su gražiais nenupjautais deimantais, puikios apdailos ir raštais, yra tobulas nuotakos drabužis, o daugelis Indijos nuotakų puikuojasi šia išvaizda.

11. Antikvariniai Pietų Indijos deimantiniai karoliai:

Antikvariniai Pietų Indijos deimantiniai karoliai

Auksas yra visžalis metalas, labai populiarus nuo karalių ir karalienių laikų. Tų laikų karaliai ir karalienės nešiojo karolius ir kitus papuošalus iš gryno aukso. Taigi senoviniai karoliai buvo pagaminti iš gryno aukso, o jų kūrimo būdas buvo tiesiog nuostabus. Panašiai senovėje brangakmeniai ir pusbrangiai akmenys buvo daug naudojami gaminant papuošalus, kurie šiais laikais turi didelę senovinę vertę ir yra labai brangūs. Tokio tipo senovinius aukso ir deimantų karolius galima dėvėti vestuvėse ar bet kokiomis palankiomis progomis, kad atrodytumėte kaip eterio grožis ir tikra deivė.

12. Vintažinis deimantinis karoliai:

Vintažinis deimantinis karoliai

Senoviniai papuošalai yra šiek tiek senesni nei penkiasdešimt nelyginių metų, palyginti su senoviniais, kurie yra daugiau nei šimtmetį, o senoviniai karoliai laikomi pakankamai naujais, kad būtų stilingi, net jei jie yra šiek tiek pasenę. Turėdami tinkamą klasikinę aprangą, senoviniai deimantiniai karoliai gali padaryti neabejotinus mados teiginius arba suteikti moteriškumo šiuolaikiškesniam pojūčiui. Jie atrodo elegantiškai, tačiau turi tą vintažinį jausmą.

13. Deimantinis karoliai su šventyklos dizainu:

Deimantiniai karoliai su šventyklos dizainu

Auksiniai šventyklos dizaino papuošalai iš Pietų Indijos yra unikalūs ir ryškiai skiriasi nuo kitų auksinių papuošalų dizaino. Šie deimantiniai karoliai gali būti įkvėpti senovės šventyklos darbų ir yra karoliai, kuriuos dėvėjo protėvių žmonės, turintys dievų ir deivių atvaizdus. Šie karoliai turi brangakmenių ir brangių deimantų su gryno aukso šventyklos dizaino apdaila.

Įpjovos, dizainas, gamyba ir modeliai yra labai ryškūs ir įspūdingi, o žvilgsnis į deimantinį karolį pribloškia. Aukso ir panaudotų deimantų kokybė, blizgesys, blizgesys ir dizaino bei papuošalų dizainas yra tiesiog nuostabūs. Dėvėkite juos, kad gautumėte nuostabią, tačiau etninę išvaizdą.

14. Senoviniai deimantiniai karoliai:

Senovinis deimantinis karoliai

Senoviniai yra tie papuošalai, kurių amžius yra daugiau nei šimtmetis. Taigi šie senoviniai deimantiniai karoliai turi didelę piniginę ir emocinę vertę. Šie senoviniai karolių dizainai yra gražūs ir turi kitokį blizgesį ir blizgesį. Jie atrodo nuostabiai ir tiesiog gražiai dėvimi.

15. „Jadau“ deimantiniai karoliai:

„Jadau“ deimantiniai karoliai

Svarbiausi papuošalai bet kokiuose Indijos vestuviniuose drabužiuose yra „Kundan“ ir „Jadau“ darbai. „Jadau“ yra brangūs ir labai sukurti rankų darbo papuošalai, kilę iš Šiaurės Indijos. „Jadau“ yra juvelyrikos darbai, rasti dar nuo Mogolų eros ir rasti Radžastano ir Gudžarato valstijose, žinomose dėl savo princų ir karalystių. Šie jadau deimantiniai karoliai turi tiksliai tiksliai iškirptus brangius deimantus, iš kurių pagaminti nuostabūs karoliai.

16. Mėlyno deimanto širdies karoliai:

Šilti deimantiniai širdies karoliai

Garsus filme „Titanikas“, kurį garsina aktorė, yra šis mėlynos spalvos deimantinis širdies karoliai. Didžiulis, blizgantis mėlynas deimantas kaip pakabukas su daugybe putojančių deimantų karoliuose, šis rinkinys atrodo tinkamas autoriniam atlyginimui. Tikrai mėlyna spalva, taigi ir karalienės jausmas!!

17. „Pink Sapphire“ deimantiniai karoliai:

Rožiniai safyro deimantiniai karoliai

Rožinė yra spalva, kurią mėgsta visos moterys. Rožiniai safyrai, apsupti blizgančių deimantų, ant kaklo atrodo nuostabiai gražiai. Jie atrodo tikrai stilingi dėl rožinių safyrų ir deimantų blizgesio. Jie iš esmės yra skirti tiems tikrai aukštos klasės žmonėms ir juos sportuoja trečiojo puslapio vakarėliai ir mados žurnalai. Rožiniai safyrai yra žinomi dėl sąžiningumo ir kilnumo.

18. Fantastiški raudonų deimantų karoliai:

Fantastiški raudonų deimantų karoliai

Vertingiausi iš visų deimantų, raudoni deimantai yra reti ir labai mažai prieinami. Sakoma, kad pasaulyje egzistuoja tik 30 natūralių raudonų deimantų. Taigi įsivaizduokite šių raudonų deimantų vertę. Simbolinė raudono deimanto reikšmė yra stiprybė ir pasitikėjimas. Šie raudonų deimantų karoliai yra tiesiog nuostabūs tuo, kaip jie daromi su rečiausiais deimantais iš visų.

19. Gryno aukso deimantiniai pakabukai:

„Diamond Chokers“ gryno aukso spalvos

Oho! Aukso blizgesys ir deimantų blizgesys sujungiami į vieną deimantinį skustuką. Nuostabus yra galutinis žodis. Kibirkščiuojantis milijonas deimantų buvo strategiškai išdėstyti ir sukurti tobulai auksinei karoliai, atitinkančiai tą divos išvaizdą. Deimantiniai pakabukai ar žvaigždžių raštai, puikiai pasodinti 22 karatų auksu, suteikia tą tobulą skustuvą.

20. Klasikinis smaragdo ir deimantų karolių dizainas:

Klasikinis smaragdo ir deimantų karolių dizainas

Ar smaragdas gali būti paliktas, kai kalbama apie akmenis, putojančius žaliai su ryškiais deimantais ir auksu karoliuose? Smaragdas spinduliuoja klase ir karališkumu su tais karališkais ryškiai žalios spalvos akmenimis. Jie geriausiai tinka vakaro vakarėliui su tekančiomis suknelėmis arba puikiai tinka vestuvėms. Šie smaragdo ir deimantų karoliai švyti ir suteikia tą švytėjimą bei skaistalą juos nešiojančiai moteriai.

21. „Polki“ karolių deimantas:

„Polki“ karolių deimantas

Polki iš esmės yra neapdoroti arba neapdoroti deimantai po kasybos, naudojami tik Indijos vestuviniams papuošalams. „Polki“ papuošalai iš deimantų pasižymi meistriškumu ir yra sunkūs; todėl puikiai tinka tokiai didingai nuotakos išvaizdai vestuvių dieną. „Polki“ papuošalai turi tą žalią išvaizdą, todėl karoliai su grynu auksu ir deimantais yra brangūs. „Polki“ deimantų apdaila yra unikali, todėl jie turi skirtingą išvaizdą ir išvaizdą.

22. Geltonojo deimanto karoliai:

Geltono deimanto karoliai

Geltoni deimantai yra dažniausiai randami iš visų išgalvotų juvelyrinių dirbinių spalvų, šalia baltų ir geltonų deimantų naudojami keli juvelyrikos šedevrai. Geltonas deimantas simbolizuoja viltį, laimę ir yra draugystės spalva. Geltona spalva tinka visiems odos tipams, todėl kiekviena moteris gali lengvai nusiimti šiuos karolius.

23. Abstraktus deimantų karolių dizainas:

Abstraktus deimantinių karolių dizainas

Tikrai skiriasi išvaizda ir blizgesys, šie abstraktūs deimantų dizainai. Jie puikiai tinka vakariniams drabužiams ir vakariniams drabužiams. Pagaminti iš daugelio deimantų, jie atrodo gražiai prie bet kokių vienspalvių suknelių, tvirtų chalatų ir pan.

24. Septyni akmeniniai karolių deimantai:

Septyni akmeniniai karolių deimantai

Klasikinės išvaizdos septyni akmeniniai deimantai yra labai populiarūs deimantų papuošalų gamyboje. Jie taip pat turi atitinkamą septynių akmeninių auskarų komplektą. Jie yra labai paprasti, bet gražūs ir atrodo apsvaiginantys bet kokiu paprastu drabužiu.

25. Solitaire deimantų papuošalų karoliai:

„Solitaire“ deimantų papuošalų karoliai

Solitaires yra gražūs deimantai kaip vienas didelis akmuo, taip pat žinomas kaip uola. Šie solitairai yra brangūs ir naudojami sužadėtuvių žieduose, o šie solitaire karoliai atrodo gražiai ir dangiškai. Vieni dideli deimantai, išmarginti nuostabiu raštu, suformuojantys karolius, yra karolių grožis.

Deimantai yra brangūs iš visų laikui skirtų akmenų ir gali būti perduoti kartai. Eksperimentuodami su juvelyriniais papuošalais ir karoliais, deimantai yra labiausiai pageidaujami papuošalams. Investuoti į deimantus yra tarsi investuoti pinigus į tuos, kurie visada yra vertingi. Emocinė juvelyrinių dirbinių vertė yra didelė, palyginti su kitais. Populiariausi deimantų karolių dizainai yra tik maža dalis iš deimantų papuošalų kolekcijų „Pandora’s Box“. Išnagrinėkite pasirinkimus ir pasigrožėkite geriausiais pagal jūsų pasirinkimą!