Moterys daugelį metų buvo pamišusios dėl grožio aksesuarų. Meilė madingiems papuošalams taip pat keičiasi atėjus naujoms tendencijoms. Pagrindinis papuošalų motyvas yra priversti moterį jaustis nuostabiai. Moterišką aprangą tik puošia ne tik brangūs papuošalai, tokie kaip auksas, tikri deimantai ar reti brangakmeniai, bet ir vien mintis apie meną yra geriausias šių dienų grožio aksesuaras. Madingi papuošalai šiais laikais užėmė brangaus metalo ir akmenų vietą. Moterys rinkosi papuošalus.

karolių dizainas

Kaklo papuošalai iš aukso ir platinos ar kitų metalų buvo paklausūs jau daugelį metų. Pati mintis apie brangius papuošalus buvo sukurta tik turtingoms visuomenės moterims, tapo tik istorija mados papuošalų pasaulyje. Dabar tai ne tik auksiniai ir deimantiniai papuošalai, kuriuos moterys mėgsta dėvėti. Tačiau moteriškam grožiui sustiprinti naudojami karoliai ir papuošalai, pagaminti iš akmenų, perlų, kristalų, kietų siūlų, įvairių karoliukų. Juvelyriniai dirbiniai yra dėvimi kasdieniame daugelio moterų gyvenime. Vieni ploni karoliai iki sunkių kaklo uždengiančių karolių dizaino buvo priimti pagal poreikį.

Įvairių tipų papuošalų karoliai moterims:

Kaklo papuošalai šiandien yra pagaminti iš įvairių medžiagų, kurios neabejotinai leidžia pajusti renginio pasirodymą. Čia pateikiame 25 madingus moterų karolių dizainus.

1. Indijos tradicinis vestuvinis auksinis karoliai:

Indijos tradicinis vestuvinis auksinis karoliai

Tradiciniai indiški karoliai yra visiškai pagaminti iš aukso. Dažniausi Indijos papuošalų dizainai yra šventyklų dizainai Indijos karoliuose ir vestuvių papuošalai. Ginni, geometrinės figūros, gėlių dizainas ir lapų dizainas dažniausiai pasitaiko Indijos vestuvių karoliuose. Šiuose karoliuose taip pat labai paplitusi pora derančių auskarų. Nuotakos yra visiškai apsirengusios sunkiais papuošalais ir karoliais, kaip traukos centru.

2. Paprastas dizainerio auksinis karoliai vestuvėms:

Paprastas dizainerio auksinis karoliai vestuvėms

Auksiniai karoliai suformavo naują modernų dizainą su blaiviai atrodančiais raštais. Lapuotas dizainas žavingai atrodo ant nuotakos kaklo vestuvių ceremonijos metu. Fiksuoto karolių tipo vestuviniai drabužiai pritraukia daugelio dėmesį.

3. Auksinis kaklo karoliai moterims:

Auksinis kaklo papuošalas moterims

„Choker“ karoliai yra trumpi karoliai, pagaminti sujungiant įvairius aukso motyvus, sukuriant visą vėrinį. Aukso pakabos yra įvairių veislių. Dizaineriai mieliau renkasi mazguotus auksinius rutulius, kurie skiriasi daugeliu dizainų. Moterys mėgsta nešioti aukso pakabuką daugelyje funkcijų.

4. Itališki auksiniai karoliai moterims:

Itališki auksiniai karoliai moterims

Itališki papuošalai turi savo žavingą išvaizdą. Žiūrimos kelios grandinės su gražia deimantine sagtimi. Italijos papuošalų geltonasis auksas taip pat skiriasi. Unikalus karolių rinkinys atrodo nuostabiai ant plačios kaklo ilgos kokteilių vakarėlio suknelės.

5. Gėlių deimantų mados karoliai:

Gėlių deimantų mados karoliai

Gėlių deimantų karoliai su išklotais baltais deimantais, padengti gėlėmis, yra būtent tai, ko reikia vakarinei baltai vestuvinei suknelei. Gražus papuošalas puikiai tinka ypatingą santuokos dieną. Kaklo papuošalas yra pilno kaklo, suporuotas su ilgais auskarais, pridedamais prie kaklo.

6. „Kundan“ auksiniai karoliai:

„Kundan“ auksiniai karoliai

Indiški kaklo papuošalų dizainai paprastai atrodo patrauklesni, kai juose yra kundano darbų. Kundano darbas sukėlė revoliucinę mados papuošalų paklausą. Kundano darbų deimantinis įtaisymas traukia akį ir vertas dėmesio bet kokiu atveju.

7. Paryžiaus senovinio aukso karolių dizainas:

Paryžiaus senovinio aukso karolių dizainas

Puikus pasirinkimas, kurį galima padaryti papuošalams, kurie gali būti puikus komplektas ant nuostabios vakarinės suknelės ar net ant plono, tinkamo gabalo gražiame pasimatyme. Puikus Paryžiaus aukso tinklelio karoliai ir apyrankė gali būti dėvimi bet kur.

8. Spalvotas karoliukų karoliai:

Spalvotas karoliukų karoliai

Karoliukais papuošto kaklo papuošalo stilius paryškina skruzdėlės išvaizdą. Karoliukų spalvos gali geriausiai derėti su apranga ir spalvomis, taip pat geriausiai dera su daugiaspalviu padažu. Šio karolių karoliukai pagaminti iš acai riešutų, augančių lietaus miškuose acai palmių. Visos karoliukų karolių spalvos yra vaivorykštės spalvos – karališka mėlyna ir oranžinė bei smėlio spalvos.

9. Perlų ir mini sidabro karoliukų karoliai mergaitėms:

Perlų ir mini sidabro karoliukų karoliai mergaitėms

Perlų karoliai buvo papuošalai bet kuriame renginyje. Brangi perlų papuošalų išvaizda visada sužavėjo daugelį juvelyrikos mėgėjų. Perlų ir mini sidabro karoliukų karoliai atrodo blaivūs ir sodrūs, tuo pačiu subtilūs. Įspūdinga spalvų žvilgesio ir picos išvaizda patraukia patrauklumą.

10. Tradicinis Ukrainos karoliai:

Tradicinis ukrainietiškas karoliai

Tradiciniai ukrainietiški karoliai yra pagaminti iš tvirto ir storo patvaraus poliesterio siūlų. Užsegimas yra siuvamas papildoma jėga, kad jis ilgai tarnautų. Vėrinio viršus siuvamas papildomu siūlu, kad būtų tvirtesnis. Blogai suteikia karoliams patrauklesnę išvaizdą. Gėlių išvaizda Ukrainos karoliai puikiai atrodo paplūdimio išvykose.

11. Kelių grandinių sidabrinės grandinės karoliai:

Kelių papuošalų sidabrinės grandinės karoliai

Kelių grandinių karoliai su sidabrinėmis grandinėmis, dekoruoti įvairiais mėlynais ir vandens karoliukais, yra tik magnetinė išvaizda. Prie bet kokios aprangos. Prabangus kelių gijų karolių dizainas su gėlių segėle, greta visų sruogų, daro jį patrauklesnį.

12. Egipto skarabo karolių dizainas:

Egipto skarabo karolių dizainas

Egipto skarabo karoliai atrodo fantastiškai, nes jie atrodo visiškai kitaip, kaip didelis akmens darbas, kuriame yra savų dizainų. Gražiai susipynę karoliai gaminami rankomis. Pagrindinė skarabėjų išvaizda yra drąsi šių karolių išvaizda. Moterys visame pasaulyje sutiko dėvėti įvairaus dizaino skarabėlius tiek prie tradicinės, tiek prie madingos aprangos.

13. Sidabru ir auksu padengti šokių lapų pareiškimo karoliai:

Sidabru ir auksu padengti šokančių lapų karoliai

Pareiškimo karoliai su paprastais, vis dar stulbinančiais kaskadiniais lapais, kurie puikiai atrodo bet kuriai nuostabiai moteriai. Kaklo papuošalas pagamintas iš perlų lukštų ir deimantinių lapų. Puiki pareiškimo karolių išvaizda pagaminta iš sidabro aukso. Kubinis cirkonis yra papuoštas karoliai. Visas komplektas yra nikelio ir švino neturintis lydinys.

14. Šiuolaikinės mados karolių papuošalai:

Šiuolaikinės mados karolių papuošalai

Šiuolaikiniai papuošalai yra nesuskaičiuojamo dizaino. Kiekvieno papuošalo dizaino įvairovė sukuria nepaprastą įspūdį. Papuošalų išvaizda priklauso nuo aprangos, progos ir aplinkinių. Tiek moterys, tiek vyrai dėvi madingus papuošalus. Pagal šį kriterijų karoliai turi daug dizaino. Nesvarbu, ar tai karoliukų karoliai, ar metaliniai karoliai, pagaminti iš odos ar kristalų, jie gali skirtis atsižvelgiant į gamyboje naudojamą kiekį ir medžiagą. Šiuolaikiniai karoliai geriausiai atrodo žmonėms, turintiems drąsų ir neįprastą požiūrį.

15. Baltas gėlo vandens perlų karoliai:

Baltas gėlo vandens perlų karoliai

Perlai visada pasižymi grynumo ir paprastumo išvaizda, o turtinga išvaizda apibrėžia šlovę ir malonumą. Perlas turi daugybę formų. Gauname didelę perlų kolekciją, pavyzdžiui, japonišką „Akoya Pearl“ karolį, didelę baltą didingą Pietų jūrą, egzotiškus Taičio perlus, retus auksinius perlus ar kalbame apie vis žalius gėlo vandens perlus. Perlų grožis niekada neišnyksta. Vieno didelio perlo dirželio dėka jūsų papuošalai gali tapti tokie didingi.

16. Blizgantys perlų karolių papuošalai:

Blizgantys perlų karolių papuošalai

Kalnų krištolo perlų karoliai yra širdies plakimas bet kuriai moteriai. Ir kai juos pritvirtina daugiasluoksnis perlų karoliai su deimantinėmis smeigėmis, tai viskas, ko reikia nakčiai. Graži vakarėlio suknelė tinka žvėriui su perlų rinkiniu ant aukštakulnių.

17. Rankų mezgimo povo perlų karoliai:

Rankų mezgimo povo perlų karoliai

Rankų mezgimo povo perlai atrodo elegantiškai ant kaklo naktį žavingame vakarėlyje. Tokio perlų rinkinio išvaizda užburia akių stebėtoją. Povų perlų rinkinys atrodo nuostabiai su panašiomis spalvomis dekoruota suknele iš vienos dalies. Krištolo spindesys mėlynas, o violetiniai ir žali perlų atspalviai atrodo stulbinančiai.

18. Juodosios Tahitian dvigubos eilės kultivuotas perlų karoliai:

Juodosios Tahitian dvigubos eilės kultivuotas perlų karoliai

Taičio juodieji perlai yra labai reti perlai ir retas pasirinkimas. Tokio karolių išvaizda pribloškia. Juodasis grožis yra ne mažesnis nei kiti perlų karoliai. Vakarinių pasimatymų metu juodųjų perlų blizgesys ir tekstūra atrodo žavingai. Trumpo juodo perlų karolių dizainas taip pat skiriasi nuo kitų. Trumpa mala yra pritvirtinta pakabu centre. Vėrinys lieka tvirtai pritvirtintas prie kaklo, pabrėždamas ponios grožį.

19. Vintage kalnų krištolo perlų karoliai vestuvėms:

Vintažinis cirkonio perlų karoliai vestuvėms

Senovinis cirkonio perlų karoliai yra nuotakos pasirinkimas. Elegantiška balta suknelė su nuostabiu gėlių perlų vėriniu priverčia nuotaką atrodyti nuostabiai. Nuo jos vargu ar galima atitraukti akis. Trys perlų sruogos pagamintos iš skirtingų dydžių kalnų krištolo perlų, kurie yra šiek tiek kreminės spalvos. Ir graži gėlių segė, kabanti ant paskutinės sruogos, visa tai atrodo nuostabiai.

20. Rankų darbo audinio moterų karoliai:

Rankų darbo moteriški karoliai iš audinio

Pigesnė ir nuostabi audinio karolių išvaizda yra tai, ko vargu ar pasirinkote, kad puikiai tiktų. Tačiau dėl puikių spalvų derinių ir apdailos jūsų išvaizda gali tapti kitokia. Kasdienis madingo marškinėlio dėvėjimas ant ilgo sijono geriausiai tinka tokiam jaukiam karoliui.

21. Afrikos medžio dūmų karoliai paaugliams:

Afrikos medžio dūmų karoliai paaugliams

Afrikos medžio dūmų karoliai yra tai, ką moterys pasirinko su drąsiu žvilgsniu ir požiūriu. Vėrinio išvaizda suteikia didelį jausmą, kurį galima pastebėti net iš tolo. Drąsi karolių išvaizda taip pat atrodo gražiai. Dideli mediniai karoliukai yra nuostabūs. Paprasta paprastos spalvos apranga atrodo efektyviau, kai yra toks elegantiškas karolių dizainas.

22. Nėrimo karoliai:

Nėrimo karoliai

Nauja mintis apie tarpkojo karolius yra labai paklausa tarp mados kūrėjų. Darbas su siūlu daro kaklo grožį nuostabų. Modeliai, pristatantys naują madą, pasirenka gražius karolius, pagamintus iš nėrimo. Kaklo vėrinių dizainas užpildo kaklą gražia išvaizda. Tokį karolį galima nešioti vasaros išvykose paplūdimio šventėje. Neabejotina, kad į tave žiūrės visur, kur eisi.

23. Popieriniai karoliai moterims:

Popieriniai karoliai moterims

„Quilling“ taip pat užėmė savo vietą mados papuošaluose. Nuostabūs dizainai, pagaminti tik iš popieriaus juostelių, laimėjo daugybę širdžių. Jaunos merginos labiau mėgsta papuošalus „Quilling“. Tam tikra prasme ji taip pat daro madingą išvaizdą, dėvėdama kasdienius drabužius. Šiuo metu mados pareiškimui pasirinkti gražūs karoliai ir net pakabukų rinkiniai bei auskarai.

24. Polimerinio molio papuošalų karoliai:

Juvelyrinių dirbinių karoliai iš polimerinio molio

Polimerinio molio papuošalų karoliai yra daugelyje kūdikių parduotuvių. Mažos mergaitės mėgsta dėvėti spalvingus ir subtilius drabužius toje pačioje vietoje. Karolių, pagamintų iš polimerinio molio, dizainas yra šiek tiek nesulaužomas. Kaklo papuošalas tikrai privers jus jaustis princesės išvaizda. Trumpas karoliai su aukštu kaklu puikiai dera su vakarėlio suknele.

25. Juodos odos virvės karoliai:

Juodos odos virvės karoliai

Storas odinis diržas kartu su daugybe odinių diržų sukuria teigiamą kaklo papuošalą. Mados mylėtojas tikrai gali pasirinkti tokį mados didinimo karolį, kad pabrėžtų savo išvaizdą. Sagė ant odinio diržo taip pat pagaminta iš odos ir dekoruota deimantais, kad įgautų blizgesį. Kaklo papuošalas geriausiai tinka prie madingos aprangos, tokios kaip džinsai, arba iš odos pagamintų madingų vientisų viršūnių.

Taigi, ar tai būtų spalvingi balto aukso ar geltono aukso karoliai, ar nuostabūs blizgantys deimantiniai karoliai; kalbėkite apie sidabro karolius ar subtilius perlų karolius, drąsius ir gražius pareiškimus ar subtilius karolius. Kaklo papuošalai turi didelę moterų širdžių dalį. Pareiškimų karolių kolekcijoje gausu prašmatnių ir spalvingų dizainų, padedančių išskirtinai parodyti savo aprangą.

Šiais laikais neabejotina savo garderobą nušviesti nuostabiais vėriniais. Moterys turi platų pasirinkimą įvairių drabužių, kuriuos turi savo spintoje. Visada yra geriausias jų aprangos atitikmuo, kuris gali suteikti šou sustabdymo efektą. Stilius, kurį suteikia negabaritiniai karoliukai ir akmenys, nuostabiai atrodo madinguose drabužiuose. Elegantiška didelių akmenų ir perlų ar spindinčių kristalų išvaizda leidžia jaustis žavingai. Įvairūs aukso ir sidabro karoliai suteikia jūsų garderobui vertę, suteikiančią aukštą jūsų papuošalų kolekcijos standartą. Žavinga brangiųjų deimantų ir amerikietiškų deimantų išvaizda viso renginio metu atrodo įspūdingai ir šviesiai.