Perlas yra vienintelis brangakmenis, kuris randamas gyvos būtybės viduje. Papuošalai iš perlų karolių visada atrodo labai elegantiškai, nes jie atrodo paprastai. Perlai yra labai dievinami ypatingomis progomis, tokiomis kaip vestuvės, dėl akmens grynumo ir nekaltumo reikšmės. Perlai yra įvairių formų ir raštų, ir jūs galite juos pasirinkti pagal savo skonį. Perlai taip pat yra įvairių spalvų, tokių kaip juoda, mėlyna, balta ir rožinė ir kt.

perlų vėrinys

Naujausi perlų karolių dizainai: (vienkartiniai ir keli tikri perlai) mėlyna, balta ir juoda:

Kiekvienas simbolizuoja unikalią reikšmę ir atrodo labai patraukliai. Aptarkime keletą tikrų perlų karolių vestuvėms ir kasdien dėvintoms moterims:

Perlų karoliai yra vienas mėgstamiausių Indijos papuošalų ir kitose pasaulio dalyse. Tai daugiausia dėl jų įvairovės ir sugebėjimo patikti visiems. Jie gali būti pagaminti pagal užsakymą arba suprojektuoti ir suporuoti su beveik bet kokiais drabužiais, kurie gali būti naudojami kaip priedas.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte 40 geriausių perlų karolių, atitinkančių jūsų poreikius.

1. Perlų karoliai auksu:

Perlų karoliai aukso spalvos

Šis auksinis perlų vėrinys yra mėgstamiausias iš daugelio tradicinių Indijos festivalių/funkcijų. Jie gali derėti prie auskarų, pridedamų prie karolių, ir gali būti suporuoti su bet kokiais tradiciniais drabužiais, tokiais kaip salwar kurta ar saree.

2. Mėlynos perlų karolių rinkinys:

Mėlyno perlo karolių rinkinys

Šį mėlyną perlų karolį gali dėvėti žmonės, norintys vakarėlyje ar renginyje atrodyti didingai. Nors jis yra lengvas, jis gali atrodyti tikrai sunkus ir gali atnaujinti visą jūsų išvaizdą. Šis karoliai yra Amerikos deimantų ir perlų mišinys, kontrastingas ir suteikia kitokią išvaizdą nei įprasti perlų karoliai.

3. Gėlių perlų karoliai sidabro spalvos:

Gėlių perlų karoliai sidabro spalvos

Šis karoliai yra šiuolaikiško dizaino ir gali būti dėvimi vakarietiškuose drabužiuose. Jame yra nedideli gabaliukai, uždėti ant lapų ir gėlių pagrindo dizaino. Tai vienas unikalus perlų karolių dizaino kūrinys.

4. Styginių perlų karoliai:

Styginių perlų karoliai

Šis paprastas perlų vėrinys skirtas tiems, kurie nori atrodyti įmantriai. Šį perlų vėrinį geriausia priderinti prie oficialios aprangos ir suporuoti su perlų auskarais. Jie yra lengvi ir minimalios išvaizdos.

5. Perlų cinko karoliai:

Perlų cinko karoliai

Šis raudonų perlų karoliai yra padengti 21k auksu. Jo centre yra pakabukas, kaip didelis gabalas. Tai geriausiai tiks dėvėti ant tradicinės aprangos ir dėvėti su auskarais ir derančiomis apyrankėmis. Baltas ir raudonas kontrastas suteikia šiam karoliui elegantišką išvaizdą.

6. Vieno perlo pakabuko karoliai:

Vieno perlo pakabukas karoliai

Šis pakabukas perlų karoliai šiek tiek skiriasi nuo likusių karolių. Tai labai paprasta ir geriausia, kai norite minimaliai įsigyti priedų. Jis gali būti suporuotas su apyranke ar perlų smeigėmis, kad papildytų bendrą išvaizdą. Kaklo papuošalas pagamintas iš plonos virvelės ir vieno perlo, pritvirtinto kaip ilgas pakabukas.

7. Trijų sluoksnių kelių perlų karoliai:

Trijų sluoksnių perlų karoliai

Šis gėlo vandens perlų karoliai yra geriausias tiems, kurie ieško karolių, kuriuos galima naudoti kelis kartus ir keletą kartų. Dėl gėlo vandens perlo perlai atrodo blizgūs ir ryškūs. Trys sluoksniai yra sujungti vyriais, kurie suriša karolius.

8. „Choker“ karolių perlas:

„Choker“ karolių perlas

Tai senovinis perlų karoliai, geriausiai tinkantys šiuolaikinėms moterims, mėgstančioms eksperimentuoti su mada derinant seną ir modernų dizainą. Šį karolį galima dėvėti ant įvairių drabužių, nesvarbu, ar tai būtų saree, ar ilgas sijonas. Jis gali būti suporuotas su auskarais, kad užbaigtų išvaizdą.

9. Taičio karoliai:

Taičio karoliai

Šis juodo perlų karoliai šiek tiek skiriasi nuo partijos, daugiausia dėl perlų spalvos. Šiuos juodus perlus gali puošti moterys, norinčios savo išvaizdai suteikti unikalumo. Jis taip pat gali būti suporuotas su auskarais ar kabliukais. Jie geriausiai tinka vakarietiškiems drabužiams.

10. Kultivuotas karoliai su perlų pakabuku:

Kultivuotas karoliai su perlų pakabuku

Šį Southsea perlų karolį gali puošti bet kokio amžiaus moterys. Jis gali derėti prie bet kokios aprangos, kad suteiktų jums minimalią išvaizdą ir tuo pačiu atrodytų elegantiškai. Jis pagamintas iš metalinės virvelės su vienu pietų jūros perlų pakabuku ir yra lengvai nešiojamas.

11. Strand karoliai:

Strand karoliai

Šis rožinis perlų vėrinys yra naujas perlų karolių kategorijoje. To reikalauja daugelis moterų, kurios ieško kaklo papuošalų, kurie galėtų suteikti jiems minimalų vaizdą, tuo pačiu išlaikydami aksesuarą. Šie rožiniai perlai yra skirtingos išvaizdos ir gali derėti tiek prie oficialios, tiek prie neoficialios aprangos.

12. Spalvotas karoliai:

Spalvotas karoliai

Šis žalias perlų vėrinys yra tas, kurį moterys gali papuošti paprastais drabužiais, kad suteiktų sunkų išvaizdą. Tai nėra minimalus papuošalas, todėl tenka dėvėti ne tokius sunkius drabužius. Tai deimantų ir žalių perlų bei kabančių auskarų derinys. Apskritai šis karoliai gali suteikti žmonėms pilnesnę ir didingesnę išvaizdą.

13. Sidabrinis karoliai:

Sidabrinis karoliai

Perlų karoliai yra suporuoti su sidabru arba auksu. Funkcijoms ir vestuvėms labiausiai pageidaujami auksiniai perlų karoliai, tačiau sidabrinius karolius pasirenka moterys, kalbėdamos apie aksesuarus, kurie bus naudojami oficialioje aplinkoje. Moterys gali naudoti šį sidabrinių perlų vėrinį, kad galėtų puošti savo aprangą oficialiai funkcijai. Jis pagamintas iš metalo lydinio su dizainu ir perlais, kad suteiktų šiuolaikišką išvaizdą.

14. Akmens karoliai:

Akmens karoliai

Šis pusbrangių akmenų perlų karoliai yra tikras grožis. Jis suprojektuotas išsamiai išdėstant spalvotus pusbrangius akmenis visame karoliuose, kurių apačioje pritvirtinti perlai. Tinka dėvėti ant Indijos drabužių ir didžiųjų funkcijų. Kartu su auskarais jis gali suteikti elegantišką išvaizdą, atitinkančią jūsų stilių.

15. Baigtas karoliai:

Baigęs karoliai

Šis klasikinis graduotas ilgas perlų vėrinys yra tas, kurį daugelis mėgsta dėvėti dėl subtilios baltos išvaizdos. Tai neapsunkina jūsų drabužių, tuo pačiu išlaikant papildomą išvaizdą. Jis gali būti dėvimas ant saree ar lehnga, kad pagerintų išvaizdą.

16. Mišrus perlų karoliai:

Mišrus perlų karoliai

Šį karolį unikalų daro baltų ir juodų perlų mišinys. Jis gali būti dėvimas ant saree, oficialios aprangos, kostiumo ir tt Tai tikrai paprasta išvaizda, bet elegantiška. Jis gali būti suporuotas su auskarais, kad užbaigtų išvaizdą.

17. Dizainerio perlų karoliai:

Dizainerių perlų karoliai

18. Ovalo formos karoliai:

Ovalo formos karoliai

Šis ovalo formos aukso perlų karoliai niekada negali išeiti iš mados. Jį pasirinko ir pirmenybę teikė moterys visame pasaulyje dėl savo paprasto, bet patrauklaus dizaino. Tai auksinių perlų virtinė, galinti dėvėti tiek tradicinius, tiek oficialius drabužius.

19. Mėlynas Lapis karoliai:

Mėlynas Lapis karoliai

Šis mažas perlų karoliai yra pagaminti iš mėlynų lapų ir baltų perlų. Šis spalvų derinys daro šį karolį unikalų. Jis gali labai gerai derėti prie paprastų sarees ir salwar kostiumų. Jis gali būti suporuotas su kabančiais auskarais ar smeigėmis, kad užbaigtų išvaizdą.

20. Akoya perlų karoliai:

Akoya perlų karoliai

„Akoya“ perlų vėrinys yra vienas perlų vėrinys, kurį moterys gali puošti tradicinėmis progomis, tačiau dėl minimalios išvaizdos jis dėvimas oficialiomis progomis. Jis gali būti suporuotas su apyrankėmis ir auskarais, kurie gali būti derinami su drabužiais. Jį lengva nešiotis, todėl galite atrodyti madingai ir madingai.

21. Rudos perlų karoliai:

Rudų perlų karoliai

Šis rudų perlų karoliai skiriasi nuo kitų karolių. Šį karolį galima dėvėti ant šviesių spalvų drabužių, kad jis gerai susimaišytų. Tai paprastas karoliai, pagaminti iš rudų perlų ant vienos virvelės. Tai gali suteikti jums rafinuotą išvaizdą, kai dėvite oficialius drabužius.

22. Geltono aukso karoliai:

Geltono aukso karoliai

Šis geltono aukso baroko perlų karoliai yra naujausias perlų karolių dizainas. Jis yra madingas ir suprojektuotas taip, kad galėtumėte jį dėvėti kelis kartus. Tai trijų eilučių karoliai ir dėvimi atrodo kaip kaklo karoliai. Jis gali būti suporuotas su kabančiais auskarais ir auskarais, kad užbaigtų išvaizdą.

23. Alavo taurės karoliai:

Alavo taurės karoliai

Šis karoliai pagaminti iš mėlyno baroko Akoya perlų karolių. Jis taip pat gali būti dėvimas ant saree, salwar kostiumo ar neoficialios aprangos. Jis atrodo minimaliai, bet taip pat gali suteikti jums madingą išvaizdą. Jis suprojektuotas taip, kad neatrodytų per sunkus, nes aksesuarų šulinys taip pat neatrodo pernelyg paprastas.

24. Nuotakos karoliai:

Vestuvių karoliai

Šis nuotakos karoliai gali padaryti nuotaką didingą ir prabangią. Tai trijų sruogų karoliai, sukurti specialiai nuotakoms, kad atitiktų jų sunkius drabužius. Jis yra padengtas auksu, todėl atrodo blizgus ir sunkus, tačiau jį lengva nešiotis ir valdyti, todėl jūsų nuotaka gali būti išbaigta.

25. Rožių aukso karoliai:

Rožinio aukso karoliai

Kalbant apie karolius, auksas niekada neišeina iš mados. Tačiau rožinis auksas su perlų deriniu yra geriausias būdas tapti madingu. Šis madingas rožinio aukso karoliai yra skirti šiuolaikiškoms moterims patogiai prisitaikyti prie savo komforto zonos. Jis gali puikiai derėti prie oficialių drabužių, taip pat gali būti nešiojamas su tradiciniais drabužiais. Suporuotas su rožinio aukso perlų auskarais, jis gali užbaigti išvaizdą.

Perlų karoliai niekada neišeina iš mados; galite juos dėvėti kelis kartus ir įvairiais drabužiais. Lengvi ir lengvai nešiojami, jie gali būti geriausias moters aksesuaras. Jie būna įvairių dizainų ir spalvų, kad atitiktų kiekvieno poreikius.

26. Paprastas baltų perlų karoliai:

Paprastas baltų perlų karoliai

Paprasti papuošalai visada yra unikalūs ir nuostabūs. Tas pats pasakytina apie šį paprastą perlų karolį. Paprasta atrodyti ir pridėti putojančio baltų perlų efekto, kad jis atrodytų nuostabiai. Paprastumas visada žavisi ir taip pat papuoštų šio perlų vėrinio dėvėtoją. Šio tipo karoliai yra dėvimi vidutinio amžiaus ir pagyvenusių moterų ir gali būti dėvimi bet kokiai progai.

27. Maži perlų karoliai auksu:

Maži perlų karoliai aukso spalvos

Auksas yra labai palankus, ir jūs niekada negalite suklysti su auksu. Perlas, nusagstytas aukso karoliais, atrodo labai gražiai ir suteikia žavingą išvaizdą naudotojo kaklui. Šie karolių tipai yra labai populiarūs nuo dešimtmečio ir net tarp visų amžiaus grupių moterų.

28. Antikvariniai perlų karoliai vestuvėms:

Antikvariniai perlų karoliai vestuvėms

Tai unikalus baltų perlų derinys, sukurtas gėlės pavidalu. Perlų mišinys ir derinys daro karolius nuostabų ir yra puikus pasirinkimas dėvėti vestuvėse ir vakarėliuose. Šio tipo medalionas gali būti stiliaus pareiškimas pagal tai, kaip atrodo.

29. Plonas mažas perlų karoliai mergaitėms:

Plonas mažas perlų karoliai mergaitėms

Žmonės, kurie nemėgsta dėvėti džiazo ir plačių brangenybių. Tai tinkamas pasirinkimas, plonas perlų karoliai. Šiame vėrinyje naudojamas plonas ir mažesnis perlų dydis, dygliuotas auksine grandine. Jūs netgi galite smeigti šiuos mažus plonus perlus bet kokiu metalu ir atrodyti blaiviai ir elegantiškai.

30. Pilkos perlų karoliai juostelės kaklaraiščio stiliumi:

Pilkos spalvos perlų karoliai juostelės kaklaraiščio stiliumi

Galimi įvairių spalvų perlai, pavyzdžiui, pilka, juoda ir, žinoma, balta ir pan. Šio karolių meistriškumas yra nekalbus ir suteikia akinamą išvaizdą karoliams. Tai tikrai gali išsiskirti, kai nešiojate šį karolį, gali daug kalbėti apie asmenį.

31. Paprastas perlų karoliai iš sidabro metalo:

Paprastas perlų karoliai iš sidabro metalo

Sidabrinis metalas visada yra paklausus, o bet kokio tipo brangakmenis ar perlai geli ir ornamento rezultatas pribloškiantis. Šis sidabrinis perlų karoliai yra moterų hitas, todėl jie atrodo madingi ir stilingi. Tokio tipo karoliai taip pat gali būti puiki dovana jūsų artimiesiems.

32. Vieno perlo karoliai su deimantais:

Vienas perlų karoliai su deimantais

Akinantis deimanto efektas verčia plačiai atmerkti akis, o jei tas gražus perlas yra pritvirtintas, sukuriamas kvapą gniaužiantis karoliai. Šis karoliai yra visų laikų hitas ir suteikia žavesio dėvėtojos asmenybei, ir ji negali sustabdyti į ją sklindančių komentarų.

33. Vestuvių perlų karolių papuošalų rinkinys:

Vestuvių perlų karolių papuošalų rinkinys

Vestuvės yra brangiausia ir svarbiausia diena moterų gyvenime, ir ji nori pasirodyti išskirtinė savo ypatingą dieną. Perlų karoliai yra puikus pasirinkimas jai, nes suteikia veidui spindesio ir švytėjimo ir suteikia jai visišką nuotakos išvaizdą.

34. Kelių grandinių perlų karoliai auksinėje grandinėje:

Keli aukso grandinės perlų karoliai

Moterys taip pat mėgsta nešioti vėrinį sluoksniais ar keliomis sruogomis. Grandinės gali būti pagamintos iš sidabro arba aukso metalo. Tokiu būdu perlai yra įspausti į auksinę grandinę, o putojantys balti perlai yra įspausti stilingu raštu, sustiprinančiu vizualinį kaklo papuošalo efektą..

35. Gražus dizainerių perlų karoliai paaugliams:

Gražus dizainerių perlų karoliai paaugliams

Moterys labai supranta madą ir visada dievina dizainerius ir madingus papuošalus savo brangakmenių dėžutėje. Čia ateina nauja karolių koncepcija, kurioje aukso metalai buvo paversti ovalo formos, o tarp jų – juodi, sidabriniai ir auksiniai perlai, o tai suteikia stulbinantį ir dizainerio įvaizdį. Šio vėrinio dėvėtoja puikuojasi stilingai ir sukuria savo mados pareiškimą.

36. Trigubas perlų karoliai moteriai:

Trigubas perlų karoliai moteriai

Šis perlų karoliai yra vienas iš paprasčiausių ir unikaliausių karolių, o jo dizainas ir raštas niekada nepasensta. Blizgantys perlai yra pakabinti paprastoje grandinėje, todėl atrodote elegantiška ir gražiausia moteris minioje. Jis gali būti dėvimas kaip geras biuro drabužis ir taip pat paprastose „Hangout“.

37. Keli karoliai susukti perlai:

Keli karoliai susukti perlai

Šio tipo karoliuose karoliams gaminti naudojami maži ir didesni perlai. Perlai yra susukti pagal specialų modelį, kad suteiktų jam išskirtinę išvaizdą ir atrodytų nuostabiai. Karoliai gražiai puošia kaklą. Šie karoliai yra labai subtilūs, todėl labai lengvi.

38. Perlų karoliai su juodais karoliukais:

Perlų karoliai su juodais karoliukais

Juvelyriniai dirbiniai daug ką pasako apie savo asmenybę, taigi moters nešiojamas karoliai gali perteikti bendrą to asmens asmenybę. Šio tipo karoliai pagerina moters aprangą ir suteikia jums karališką ir elegantišką išvaizdą. Kelių grandinių karoliai gali būti tobula vestuvių apranga, o juodi karoliukai puikiai dera su baltų perlų blizgesiu ir ryškumu.

39. Tamsiai mėlynos perlų karolių rinkinys:

Tamsiai mėlynos spalvos perlų karolių rinkinys

Perlai yra įvairių spalvų, todėl suteikia įspūdingą išvaizdą. Sakoma, kad tas žmogus, kuris nešioja mėlynus perlus, randa savo meilę. Šiame karoliuose gražiai naudojami balti ir mėlyni perlai, o viršuje yra įspausti kundanai, suteikiantys vėriniui senovinę ir išskirtinę išvaizdą.

40. Stilingi perlų karoliai moterims:

Stilingas perlų karoliai moterims

Čia yra nuostabiausias ir išskirtinis, stilingas karolių gabalas jums. Juodai baltų perlų ir kristalų derinys ir jo karoliai atrodo modernūs, juose yra karališkumo simbolis. Meistriškumas ir derinys yra puikūs, suteikiantys įspūdingą išvaizdą šio vėrinio dėvėtojui.

Perlų karoliai yra tie, kuriuos galite dėvėti bet kokia proga, dėvėti biure ar vakarėliuose be jokių kliūčių. Perlų karoliai atrodo paprasti, tačiau jie leidžia jums atrodyti gražiai ir žaviai minioje, o dėvėtojas būtų kupinas komplimentų. Perlų karoliai gali būti dėvimi ant bet kokios aprangos, pavyzdžiui, sario, vesterno ir net formalių. Netgi jaunos merginos dievina perlų vėrinį, nes jis parodo jų nekaltumą ir leidžia atrodyti tyrai ir gražiai.