Antikvariniai karoliai yra papuošalų rūšis, atspindinti ankstesnę erą ar laikotarpį žmonių visuomenėje. Šios rūšies brangenybės perduodamos iš kartos į kartą ir yra savotiškas vyresniųjų palaiminimas. Šie karoliai taip pat neša šeimos emocijas ir yra paveldo puošmena. Antikvariniai karoliai yra pagaminti iš brangių brangakmenių, o karolių meistriškumas yra nuostabus ir palieka jus be žodžių.

Antikvariniai karoliai

Karoliai gali būti suprojektuoti iš bet kokio metalo, pavyzdžiui, aukso, deimanto, smaragdo ar sidabro. Antikvariniai karoliai suteikia karališką ir elegantišką prisilietimą. Pažiūrėkime keletą populiariausių senovinių karolių dizaino.

Geriausi senoviniai karoliai:

Čia yra 9 geriausi senoviniai karoliai.

1. Gryno aukso antikvariniai karoliai:

gryno aukso-antikvariniai karoliai1

Auksas yra metalas, populiarus nuo seniausių laikų. Karaliai ir imperatoriai dėvėjo karolius iš gryno aukso, kaip vaizdavo žmogaus karalystę. Paprastai senoviniai karoliai buvo pagaminti iš gryno aukso, o meistriškumas, padarytas ant karolių, buvo nuostabus. Tokio tipo senovinius auksinius karolius galima dėvėti vestuvėse ar bet kokiomis palankiomis progomis, kad atrodytumėte grakščiai ir stilingai.

2. Antikvariniai vestuviniai karoliai:

vestuvinis-antikvarinis karoliai2

Dabar dienos nuotaka mėgsta savo vestuvių dieną dėvėti senovinius karolius. Kadangi šie karoliai yra unikalūs ir leidžia jums atrodyti puošniai ir skirtis nuo kitų, dėl šių savybių jaunikiai vertina dėvėti šiuos karolius savo dieną. Šie karoliai yra labai sunkūs, o juose įspaustas raudonas rubinas ir kundanas leidžia atrodyti iš pasaulio.

3. Kvapą gniaužiantys senoviniai karoliai:

Kvapą gniaužiantys senoviniai karoliai

Nors šis karoliai atrodo paprasti, tačiau iš pirmo žvilgsnio galite įsimylėti šį senovinį karolį. Dėl visų brangių brangakmenių, tokių kaip rubinas, smaragdas, perlas, deimantas ir kundanas, karoliai atrodo nuostabūs. Šio tipo karoliai gali būti dėvimi šviesiuose vakarėliuose, taip pat šauniuose „Hangout“, taip pat atrodysite šauniai ir stilingai. Jis gali sutapti su bet kokia apranga.

4. Antikvariniai karoliai su įspaustu rubinu ir deive:

Antikvariniai karoliai su įspaustu rubinu ir deive

Rubino ir aukso atitikimas egzistuoja nuo šimtmečių ir yra net puikus derinys. Kaklo papuošalas yra suprojektuotas lapo pavidalu ir tarp dolerio turi deivės figūrą. Visa dizaino koncepcija skiriasi nuo kitų rūšių karolių, todėl jie atrodo unikalūs nuo kitų. Tai geriausias senovinis auksinis karoliai.

5. Dvasiniai senoviniai karoliai:

Dvasiniai senoviniai karoliai

Kai kuriems žmonėms kyla dvasinių minčių ir jie nori nešioti su tuo susijusius karolius ar papuošalus. Taigi, šis auksinis antikvarinis karoliai yra tobulas pasirinkimas jiems, nes pakabinti yra „Viešpaties Krišnos“ portretas, o ant jo išgraviruotas meistriškumas yra ne pasaulyje. Jūs netgi galite išgraviruoti bet kurį kitą lordo portretą pagal savo norą.

6. Antikvariniai Kundan karoliai:

Antikvariniai Kundan karoliai

Kundanas taip pat yra aukso forma ir sukurta po daugybės sunkumų. Antikvariniai karoliai, pagaminti iš kundano, turi žaižaruojančią ir karališką išvaizdą. Šiame vėrinyje perlas ir auksiniai rutuliai yra pakabinti aplink karolius, kurie pagerina jūsų iškirptės ir karolių grožį. Rubinas ir smaragdas, naudojami tarp karolių, padidina brangakmenio vertę.

7. Dizainerio senoviniai rubino karoliai:

Dizainerio senoviniai rubino karoliai

Dizaineriai sukūrė senovinius karolius, suteikiančius jam unikalią ir stilingą išvaizdą. Karoliai pagaminti žvaigždės pavidalu; rubinai dygliuoti suteikia brangakmeniui putojančio žvilgsnio iš pirmo žvilgsnio. Grandinė pagaminta iš plonų aukso vielų, susipynusių kartu, kad susidarytų tvirta grandinė, todėl rinkinys atrodys madingas ir atrodys madingai. Tai vienas iš populiariausių senovinių auksinių karolių dizaino.

8. „Pearl Jhumka“ antikvariniai karoliai:

Perlų Jhumka antikvariniai karoliai

Jhumka yra formos varpai ir yra labai tradicijos Indijos kultūroje. Šiame rinkinyje rubino naudojimas yra specialiai pritvirtintas, o po juo pakabinta jhumka, kurioje pakabintas perlas, padarys karolius neįprastus. Visas karolių meistriškumas yra gražus ir puikiai tinka bet kokiai jūsų pageidaujamai progai.

9. Tradiciniai Indijos senoviniai karoliai:

Tradiciniai Indijos antikvariniai karoliai

Čia yra tradicinis Indijos senovinis karoliai, pagaminti iš aukso. Auksas suprojektuotas ir suprojektuotas pagal spiralinius ratus, o kraštuose naudojami maži auksiniai karoliukai. Pakaba yra sukurta iš auksinio rato ir brangaus akmens rubino. Šio tipo karoliai paprastai dėvimi vestuvėse, taip pat bet kokia ypatinga proga, ir puikiai atrodo su tradiciniais drabužiais. Tai vienas geriausių senovinių auksinių karolių dizaino.

Antikvariniai karoliai yra tie, kurie skiriasi nuo kitų ir yra vertingi. Šie karoliai yra pagaminti iš brangakmenių, todėl jie gali pasiimti kišenes aukštesnėje pusėje. Tačiau tuo pat metu jie atrodo gražiai, gražiai ir skiriasi nuo kitų. Komentarai vis pilami, todėl jūs taip pat jausitės ypatingi. Taigi senoviniai karoliai yra puikus pasirinkimas vestuvėms ir palankioms, ypatingoms progoms.