Kaklo papuošalas yra viena iš karščiausių mados tendencijų šiandien, ją galima derinti su šiuolaikiška vakarietiška ar tradicine apranga. Jie yra tiesiog tinkamas pasirinkimas kiekvienai progai, sudarytas iš gražių brangakmenių ir metalų su ryškiomis ir ryškiomis spalvomis, karoliai gali būti derinami su bet kokia gražia suknele. Nesvarbu, ar einate į vestuvių vakarėlį, ar linksmą vakarėlį, ar atsitiktinę dieną, galite jį suporuoti kiekvieną kartą, tik nepamiršdami tinkamos formos. Rinkoje galima rasti daugybę variantų, tokių kaip auksiniai karoliai, sidabro karoliai, metaliniai karoliai ir tt. Aiškus kirpimas ir blizga kristalų išvaizda suteikia karoliams išskirtinę išvaizdą.

Stilingi ir patrauklūs madingų kristalų karolių dizainai moterims:

Čia yra geriausi karoliai su kristalais.

1. Krištolo žaliųjų karoliukų karoliai:

Krištolo žalių karoliukų karoliai

Karoliukai ir krištolo derinys suteikia karoliams papildomo žavesio, gaiviai žalia karoliukų spalva atgaivina jūsų išvaizdą ir suteikia galimybę pasirodyti kitiems. Šis daugiasluoksnis kaklo papuošalas gali būti derinamas su išsamiomis kaklo linijos suknelėmis, nesvarbu, ar tai būtų vakarėlio suknelė, ar plataus kaklo linijos formos kirpimas.

2. Krištolo pakabuko tipo karoliai:

Krištolo pakabučio tipo karoliai

Pakabukas yra ornamentas ar raštas, kabantis ant virvelės ar grandinėlės aplink kaklą, o jei pakabukas pagamintas iš stulbinančio ir putojančio krištolo, tai suteikia karoliams išskirtinę išvaizdą. Šis baltos spalvos krištolo pakabukas su auksu dengta grandine yra būtinas kiekvienos moters drabužių spintoje.

3. Juodųjų kristalų karoliai:

Juodas krištolo karoliai

Juoda yra kiekvieno laiko spalva, o šios spalvos geras dalykas yra tai, kad ji gali tikti beveik prie kiekvienos suknelės spalvos. Ryškus ir ryškus šios spalvos atspalvis bet kam suteikia įžūlų ir stilingą vaizdą.

4. Madingi krištolo karoliai:

Madingas krištolo karoliai

Šis mėlynos spalvos krištolo karoliai idealiai tinka dovanoti savo artimiesiems; dėvėtojui tai reiškia prabangą ir unikalumą. Platinos styga, maži balti kristalai ir mėlynas lašelis puikiai tinka stilingai prašmatniai išvaizdai.

5. „Crystal Choker“ karoliai:

„Crystal Choker“ karoliai

„Chokers“ yra naujausia kaklo papuošalų tendencija, naujas stilius ir ekstravagantiška išvaizda gali būti „chokers“ apibrėžimas. Paprastai tai yra viengubas kaklo gabalas, kuris tinkamai priglunda prie kaklo. specialus.

6. Krištolo širdies karoliai:

Kristalinis širdies karoliai

Širdis yra meilės simbolis ir tikrai jūsų širdis plaks pažvelgusi į šį širdies formos gražų krištolo karolį, šis gražus rožinės spalvos dygliuotas krištolo karoliai su sidabrine virvele yra neišvengiamas gabalas ir, jei galvojate apie dovanojimą, parodo meilę ir meilę savo artimuosius.

7. Krištolo akmens karoliai:

Krištolo akmens karoliai

Brangakmeniai yra brangūs ir perteikia klasės ir elegancijos žinią, šis natūralaus akmens karoliai parodo karolių vertę ir yra privalomi bet kurioje moterų papuošalų kolekcijoje.

8. „Crystal Locket“ karoliai:

„Crystal Locket“ karoliai

Jie yra panašūs į pakabuką, tačiau gali atsiverti medalionas, kad atsirastų vietos fotografijai ar daiktui, o ši pakabuko savybė daro jį ypatingu ir puikiu dalyku dovanai.

9. Akvamarino krištolo sidabro karoliai:

Akvamarino krištolo sidabro karoliai

Tai yra pakabinamo tipo akvamarino mėlynos spalvos karoliai. Šiam kristalui naudojamas Swarovski akmuo. Šis karoliai sukuria šviesos atspindžius ir yra pagaminti iš grynos kristalinės medžiagos. Tai pritraukia jūsų brangaus žmogaus dėmesį. Šiek tiek sunki ir su tvirta grandine, specialiai sukurta moterims.

Kaklo papuošalas yra pagrindinė juvelyrinių dirbinių dalis, todėl labai svarbu rasti tobulai prie jūsų suknelės tinkantį kūrinį, krištoliniai papuošalai yra gražūs, moteriški ir šiltesni nei kiti. Dėl tobulos blizgančios kristalų išvaizdos jie tampa atlaidesni ir įmantresni. Tai prideda stilingos išvaizdos jūsų bendrai mados pojūčiui ir leidžia jums judėti į priekį.