Gyvūnai simbolizuoja tam tikrus simbolius ir bruožus. Kai kurie gyvūnai simbolizuoja drąsą, kai kurie – jėgą. Panašiai drugeliai reiškia transformaciją. Drugeliai yra tarsi laisvos sielos, blaškosi aplink, iš pradžių pradeda gyventi kaip vikšrai ir virsta visiškai išaugusiais gražiais drugeliais. Todėl drugelių karoliai yra dėvimi arba įteikiami kaip dovanos, žymintys tam tikro svarbaus gyvenimo etapo pradžią. Drugelio žavesio karoliai dėvimi tam tikslui, iš tikėjimo ir svarbiam gyvenimo įvykiui pažymėti.

Naujausi ir gražūs drugelių karoliai moterims:

Pateikime jums 9 geriausius drugelių karolių dizainą, kaip nurodyta toliau.

1. 18K aukso drugelio karoliai:

18K aukso drugelio karoliai

Šis 18K aukso spalvos drugelių karoliai yra puiki dovana jūsų draugui, kuris pradėjo naują verslą arba smarkiai ir gerai pasikeitė, arba galite jį įsigyti patys, jei pastebėsite pokyčius savo gyvenime. Šis subtilus papuošalas atrodo visiškai gražus, ar ne?

2. Dailus sidabro drugelio žavesio karoliai:

Dailus sidabrinis drugelio žavesio karoliai

Gaukite šį nuostabų sidabro drugelio karolį ir žavesio savo gyvenimui. Šis žavesio karoliai yra geros valios ir sėkmės simbolis. Jei kurį laiką pastebėsite teigiamų pokyčių savo gyvenime, pats laikas pasidžiaugti šiuo gražiu drugelio sidabro karoliu.

3. „Opal Butterfly“ pakabuko žavesio karoliai:

Opalinis drugelių pakabukas žavesio karoliai

Šis drugelio pakabuko karoliai su sidabrine grandine atrodo taip gražiai ir gerai atrodys jums kartu atnešdami sėkmės. Taip pat tai gali būti miela dovana jūsų draugui. Jo akį traukianti išvaizda niekada neliks nepastebėta.

4. Rožių aukso drugelio karoliai:

Rožinio aukso drugelio karoliai

Šis papuošalas iš rožinio aukso yra paprastas, tačiau atrodo patraukliai. Minimalus šio „Butterfly“ pakabuko karolių dizainas leidžia lengvai dėvėti kasdien. Jei pastebėjote, kad su jumis vyksta gražūs dalykai, įsigykite šį žavesio karolį sau.

5. Nerūdijančio plieno drugelio karoliai:

Nerūdijančio plieno drugelio karoliai

Aukščiau pateiktas krištolo nerūdijančio plieno drugelio karoliai patraukia visų dėmesį. Tokie žavesio karoliai taip pat gali būti dėvimi kaip papuošalai ir puikiai atrodys suknelėse ir chalatose, puošiantys visą išvaizdą.

6. Mėlynojo sterlingų plieno drugelio žavesio karoliai:

Mėlyno sterlingų plieno drugelio žavesio karoliai

Ar ne dėl to sulauksi komplimentų? Šis mėlynas drugelių karoliai vėl yra papuošalas, kurį norėtumėte turėti. Pagaminta iš sidabro, atrodo visiškai gražiai. Tai puikus papuošalų pasirinkimas asmeninei puošybai ir puikiai derės prie vasaros suknelių.

7. Rožinis drugelio karoliai su Swarovski kristalais:

Rožinis drugelio karoliai su Swarovski kristalais

Kitas krištolo karoliai, kuriuos norėtumėte turėti savo juvelyrinių dirbinių spintoje. Šis rožinis drugelio karoliai, pagaminti iš „Swarovski“ kristalų ir sterlingo plieno, yra elegantiški ir suteikia moteriškumo jūsų išvaizdai. Žinoma, tai nuostabus vėrinys.

8. Deimantinis drugelio karoliai:

Deimantinis drugelio karoliai

Dabar šis žavesio karoliai yra labai puošnūs ir elegantiški. Šis drugelių vėrinys, padengtas deimantais, suteiks jums turtingą jausmą ir atneš sėkmės. Šis papuošalas suteikia atspindinčią išvaizdą ir patrauklią apdailą bei puikiai tiks prie jūsų tamsios spalvos drabužių.

9. Sapphire Butterfly Charm karoliai:

Sapphire Butterfly Charm karoliai

Šis gražus safyro mėlynos spalvos drugelio karoliai atrodo itin elegantiškai ir puikiai derės prie vakarinių suknelių ir suknelių. Pirmyn su šiuo karoliu ir padarykite pareiškimą.

Dėl baltos šaltos grandinės derinio žavesio karoliai atrodo puošniau, išlaikant paprastumą.

Drugelių tematikos papuošalai yra paklausūs drugeliams, kurie reiškia pokyčius ir transformacijas. Jie yra trapūs, tačiau reiškia laisvę, džiaugsmą ir laimę. Taigi, jei jūs ar kas nors iš jūsų draugų leidžiasi į naują kelionę ar pasikeitė visam laikui, galite jiems padovanoti vieną iš drugelio žavesio karolių arba pasilepinti vienu. Šie žavingi karoliai pagerins jūsų išvaizdą ir atneš sėkmės.