Patraukliausias papuošalų gaminimo elementas tiek vyrams, tiek moterims yra auksas, geriau žinomas kaip geltonas metalas. Jis patrauklus visų pirma dėl savo spalvos ir laimingo atspalvio. Aukso atspalvis, papildantis jūsų išvaizdą, padarys jus elegantišką ir įvairiais būdais pagerins jūsų išvaizdą. Pats žodis „auksas“ reiškia grynumą, vestuves, progas, festivalius ir tt Auksas plačiai ir išskirtinai naudojamas gaminant visus papuošalus grandinėmis, žiedais, auskarais ar karoliais. Auksas yra labai palankus; todėl žmonės nori pirkti auksą įvairiomis progomis. Daugiau nei išgalvotas dalykas – aukso pirkimas yra dar viena investicija, apie kurią retai kalbama. Tačiau ką daryti, jei įsigysite tą išgalvotą naujausių auksinių karolių dizaino kūrinį, kuris jums patinka?

naujausių auksinių karolių dizaino

Įvairių tipų aukso karoliai moterims su vaizdais:

Auksas niekada negali išeiti iš mados. Pažvelkite į keletą geriausių auksinių karolių dizaino moterims.

1. Paprastas aukso karolių dizainas moterims:

Paprastas aukso karolių dizainas moterims

Aukso elegancija ir grožis gali būti puikiai įamžinti šiame paprastame aukso karoliuose. Kaklo papuošalas neturi būti labai įmantraus dizaino, bet turi būti gana gražus, tačiau paprastos išvaizdos. Tai gali būti paprasto modelio, pavyzdžiui, lapas, pumpurai, gėlės, abstraktus dizainas ir tt.

2. Sunkūs auksiniai karoliai nuotakoms:

Sunkūs auksiniai karoliai nuotakoms

Ar galvojant ir kalbant apie auksą ir ką nors aukso, galima palikti gryno aukso sunkius karolius? Sunkūs auksiniai karoliai yra būtini festivaliuose, ypač vestuvėse ir tt. Matoma, kad nuotakos dėvi sunkius ir gražiai išraižytus auksinius karolius. Grynas šilkas „Kanjivaram saree“ puikiai dera su sunkiais auksiniais papuošalais. Šio aukso papuošalų dizaino grynas blizgesys ir blizgesys išskiria jį ir suteikia jam nuostabią ir gražią išvaizdą. Kaklo papuošalas gražiai sėdi ant kaklo ir suteikia jūsų žavesio. Kartu su kitomis ilgomis grandinėmis, auskarais ir tt šie sunkūs auksiniai karoliai užbaigia galutinį nuotakos vaizdą.

3. Lengvo aukso karolių rinkinys:

Lengvo aukso karolių rinkinys

Į auksinių papuošalų rinkinį paprastai įeina paprastas auksinis karoliai ir prie jų priderinti auskarai. Lengvi auksiniai karoliai paprastai dėvimi paprastoms funkcijoms, mažiems socialiniams susibūrimams, biuro drabužiams arba gali būti dėvimi ir kasdien. Pakabukas ir auskarai neturi būti labai sunkūs. Jie yra subtilūs ir tikrai lengvi. Tai yra paprastas aukso karolių dizainas.

4. „Kundan Choker“ karolių auksas:

Aukso spalvos „Kundan Choker“ karoliai

„Kundan“ yra labai populiarus ir svarbus auksinių karolių papuošalas vestuvėms ir kitoms tradicinėms progoms. Tiesiog pažvelkite į šį gražų aukso karolių įvaizdį, įsimylėsite šedevrą. „Kundan“ juvelyriniai dirbiniai yra brangūs aukso akmenys, pagaminti rankomis labai tiksliai ir tiksliai. Jie prideda ypatingos charizmos ir yra šios dienos parodos. Šie pakabukai yra sunkūs ir dažniausiai yra mėgstamiausias moterų kūrinys. Jie atrodo gražiai su brangiais akmens dirbiniais iš gryno aukso ir suteikia karališką išvaizdą.

5. Aukso ir rubino karolių rinkinys:

Aukso ir rubino karolių rinkinys

Auksas su rubinu yra klasikinis derinys. Auksas savo blizgesiu ir blizgesiu puikiai dera su madingų rubinų blizgesiu ir ryškumu. Jie yra būtini papuošalų kolekcijoje. Jie puikiai dera prie bet kokios aprangos ar progos. Šis puikiai sukurtas ir suprojektuotas kūrinys yra pageidaujamas pasirinkimas daugeliui nuotakų. Jis yra didingas ir išsiskiria dėl savo spalvingos savybės. Tai pirmenybė naujausiam aukso karoliui.

6. Aukso monetų karolių dizainas auksu:

Auksinių monetų karolių dizainas aukso spalvos

Auksinių monetų karoliai taip pat žinomi kaip „kaasu maala“. Kaasu reiškia monetas/pinigus, o „Maala“ – grandines/karolius galima laisvai išversti į pinigų grandinę/karolius. Jis daugelį metų buvo paveldo papuošalų dalis. Šie senoviniai auksinių karolių karoliai yra su mažomis apvaliomis monetomis su deivės Laxmi (turtų deivės) atvaizdu ant kaklo papuošalo, kuris gražiai sujungtas ir sudaro gražų auksinį karolį. Šie monetų vėriniai puikiai dera su tradiciniais šokių spektakliais, tradiciniais drabužiais, šventiniais drabužiais ir tt.

7. Povas dizaino žingsnis karoliai aukso:

Povas dizainas Žingsnis karoliai aukso

„Step“ karoliai arba papuošalų papuošalai su sluoksniais yra nauji mados centro dalyviai. Šiomis dienomis rasite daug moterų, kurios pasirenka tai. Šie karoliai atrodo didingi ir karališki, kai jie derinami su nuostabių spalvų povų dizainu. Karališkosios povo spalvos puikiai dera su auksine vėrinio spalva, meniškai pagaminta pagal žingsnio modelį. Tai tikrai unikalus aukso papuošalų karoliai.

8. Naujausi auksiniai Jali karoliai:

Naujausi auksiniai „Jali“ karolių dizainai

„Jali“ auksiniai karoliai vis dar yra labai madingi. Jie nėra tokie nauji auksinių karolių dizainuose. Šie auksiniai jali karoliai egzistuoja jau kurį laiką. „Jali“ karoliai yra įmantrūs dekoratyviniai aukso papuošalai. Šie karoliai yra mažų kvadratų dizaino, pagaminti iš auksinių grandinių, susipynusių į aukso karolius. Jie atrodo gražiai ir yra populiarus pasirinkimas festivaliams ir šeimos funkcijoms, o jų savybės yra aukščiausias tarp auksinių karolių dizaino katalogo.

9. Tradicinis aukso kaklo karoliai:

Tradicinis aukso kaklo karoliai

Vienas iš brangiausių ir didingiausių auksinių papuošalų yra chokeriai. „Choker“ aukso karoliai ir papuošalai yra didingi ir atrodo nuostabiai pritrenkiantys visiems, kurie dėvi šiuos papuošalus. Brangios ir pagamintos iš aukso sluoksnių ir dizaino, šios aukso pakabos atrodo gražiai su tradiciniu drabužiu ir nuostabiai atrodo nuotakose. Jie pagaminti tik iš aukso, todėl turi gražų auksinį atspalvį. Madingi stiliaus ir mados priekyje, chokeriai yra visų laikų mėgstamiausi.

10. Perlų ir krištolo karoliai:

Perlų ir krištolo karoliai

Perlai yra grožis, kurį reikia žiūrėti. Perlų aukso papuošalai yra karališkumo, klasės ir grožio simbolis. „Crystal“ kartu su perlais taip pat suteikia nuostabiai puikią išvaizdą karoliams. Perlai ir auksiniai papuošalų rinkiniai buvo nuo senų laikų kaip karalienės ir princesės augintiniai. Kristalai taip pat buvo siejami su juvelyriniais dirbiniais nuo pastarųjų laikų. Taigi, perlų derinimas su kristalais karoliuose gali būti modernus, tačiau turi karališką išvaizdą. Tikrai, indiškas auksinis karoliai. Teisingai?

11. Antikvariniai aukso papuošalų karoliai:

Antikvariniai auksiniai juvelyriniai dirbiniai

Nuo seniausių laikų karaliai ir karalienės mėgsta geltonus metalinius papuošalus. Karaliai ir karalienės nešiojo papuošalus iš blizgančio aukso, kurie atspindėjo jų karališkąją kilmę ir malonę. Taigi nuo to laiko senoviniai karoliai iš aukso visada buvo paklausūs, o atliktas meistriškumas stebino žmonių palikimą be žado. Šio tipo karoliai idealiai tinka dėvėti ypatingomis progomis, tokiomis kaip vestuvės, kad atrodytumėte elegantiškai, stilingai ir tikrai į deivę.

12. Dizainerio gėlių dizaino auksinis karoliai:

Dizainerio gėlių dizaino auksinis karoliai

Gėlės ir moterys yra du gražūs Dievo kūriniai. Abi yra nesenstančios gražuolės, o gėlių derinimas su auksu moters karoliuose yra apgalvotas kūrybiškumo sumanymas. Šie karoliai yra suprojektuoti kartu su dizaineriu, o gėlės yra strategiškai išdėstytos karoliuose dėl to grožio ir malonės. Gėlių raštas atrodo dangiškai, derinamas su kasdieniais drabužiais ar vakarėliais, ir yra dar vienas mėgstamiausias naujausias auksinis karoliai.

13. Aukso šventyklos karoliai:

Aukso šventyklos karolių dizainas

Auksiniai šventyklos dizaino papuošalai iš Pietų Indijos yra unikalūs ir ryškiai skiriasi nuo kitų jūsų matytų auksinių papuošalų dizaino. Šiuos dizainus įkvėpė senovės šventyklos darbai ir juos dėvėjo protėvių žmonės. Paprastai jie vaizduoja dievų ir deivių paveikslėlius ant jų karolių. Įpjovos, dizainas, dizainas ir modeliai yra labai ryškūs ir įspūdingi, o tai išties gali įkvėpti. Aukso kokybė, blizgesys, blizgesys ir dizainas bei papuošalai yra tiesiog nuostabūs. Dėvėkite juos, kad gautumėte nuostabią, tačiau etninę išvaizdą.

14. Filigraninis karoliai auksas:

Filigraninis auksinis karoliai

Filigranas yra dar vienas auksinis karoliai moterims, pagaminti iš subtilaus papuošalo su metalais, tokiais kaip auksas ir sidabras, paprastai su siūlais, karoliukais, kad būtų sudarytas įmantrus raštas ar meninis motyvas. Filigraninis darbas yra labai paklausus juvelyrinių dirbinių. Tai meninis smulkių vielos ar tinklo formų kūrinys į subtilų raštą. Filigraninis darbas yra populiarus auskarams, apyrankėms, medalionams ir pan. Šie subtilūs auksiniai karoliai gali atrodyti stulbinančiai, tačiau išlaikyti paprastumą. Papildomai galite paprašyti pritaikytų parinkčių.

15. „Jadau“ karoliai moterims:

Jadau karoliai moterims

Svarbiausi bet kokie nuotakos papuošalai yra Kundano ir Jadau darbai. „Jadau“ yra brangūs aukštos kvalifikacijos papuošalai iš Šiaurės Indijos. „Jadau“ yra papuošalų kūrinys, paplitęs nuo Mogolų eros ir plačiai paplitęs kunigaikščių Radžastano ir Gudžarato valstijose. „Jadau“ darbe yra brangūs, aukštos kokybės akmenys, supjaustyti labai tiksliai ir sumaniai sudėti į grynus auksinius karolius, kad tobula karalienės nuotaka atrodytų.

16. „Meenakari“ karolių auksas:

Meenakari karoliai, auksiniai

Meenakari darbas yra Radžastano valstijos specialybė. Šis ypatingas darbas yra emalio dažymas ir dažymas, plačiai atliekamas ant metalo paviršiaus, naudojant ryškias spalvas labai sudėtingame dizaine. Auksiniai karoliai su nuostabiu „Meenakari“ dizainu atrodo nuostabiai su sarees ir etnine apranga mažiems susibūrimams, vakaro funkcijoms ir pan. Jie yra išgalvoti ir gražūs, ir patikrinkite paveikslėlį, kad padarytumėte naujausio aukso karolių dizaino kopiją.

17. „Bajirao Mastani“ karolių dizainas auksas:

„Bajirao Mastani“ karoliai yra auksiniai

Šis įkvėptas kario princesės Mastani išvaizdos; meilės sagoje Bajirao Mastani šie auksiniai karoliai savo išvaizda atspindi karališkumą ir didybę. Jie yra karališkosios giminės ir turi tą karalienę atrodyti karoliuose. Karoliai yra sunkūs, dideli ir stilingi.

18. Dizainerių bengalų auksiniai karoliai:

Dizainerių bengalų auksiniai karoliai

Šie papuošalai yra tipiškas bengalų grožis. Jų auksiniai papuošalai yra unikalūs, kaip ir jų kultūra. Jie turi unikalų auksinių papuošalų kūrimo būdą ir yra labai akivaizdūs jų karoliuose. Vestuvėms ir visiems kitiems ritualams jie plačiai naudoja auksą.

19. Briliantinio aukso deimantiniai pakabukai:

Briliantinio aukso deimantiniai pakabukai

Šis vientisas yra tikras kūrybiškumo blizgesys. Šis papuošalas demonstruoja deimantų blizgesį, sujungtą į vieną deimantinį spaustuką. Šis paprastas aukso karolių dizainas yra tikrai gražus ir turtingas. Putojantys deimantai, išdėstyti strategiškai ir sukurti tobulame aukso karoliuose, yra kūrybiškumo stebėjimo objektas. Jauskitės kaip diva ir pavogkite pasirodymą.

20. Klasikiniai aukso ir deimantų karoliai:

Klasikiniai aukso ir deimantų karoliai

Ar smaragdą galima pamiršti, kai kalbama apie žėrinčius akmenis su ryškiai geltonu metalu karoliuose? „Emerald“ siunčia išskirtinę klasę ir honorarą su ta karališka ryškiai žalia akmens spalva. Jie geriausiai tinka vakariniam vakarėliui su suknele arba puikiai tinka vestuvėms. Kaklo papuošalas švyti po žibintais, atspindinčiais smaragdų spindesį.

21. Aukso spalvos karoliai:

Aukso spalvos karoliai

„Polki“ iš esmės yra neskaldyti deimantai po kasybos, naudojami tik vestuviniams papuošalams. Jie yra nuotakos papuošalai, kurie yra sunkūs ir turtingi. Jų sunkus darbas ir nuostabus meistriškumas atsispindi šedevre. Polki akmenys turi tą žalią išvaizdą, todėl karoliai su grynu auksu yra brangios pusės. Jis turi tą gryną senovinę apdailą, puikiai tinkančią etninei išvaizdai su tradicine vestuvių apranga, ir kad nuostabi raudonojo kilimo išvaizda jaustųsi kaip nuotakos įžymybė.

22. Šri Lankos karoliai auksu:

Aukso spalvos Šri Lankos karoliai

Visiškai iš kitos salos, šie šiuolaikiniai karoliai priklauso Šri Lankai, o dizainas yra įkvėptas Šri Lankos kūrybiškumo. Jie nėra sunkūs ar didžiuliai, tačiau yra madingi, madingi su įvairiais abstrakčiais dizainais. Jie yra gana lengvi nešioti ir gražiai sėdi ant kaklo. Šie auksiniai karoliai yra stiliaus. Suporuokite jį, kad padidintumėte savo vėsumo koeficientą.

23. Elakkathali auksiniai karoliai:

Elakkathali auksiniai karoliai

Tradiciniai auksiniai Kerala papuošalai yra Elakkathali. Šie gryno aukso dizainai yra trumpi vienodo dizaino karoliai, pagaminti labai tiksliai ir tobulai. Šiuos Elakkathali karolius vestuvių dieną turi dėvėti nuotaka. Šis karoliai yra Kerala vestuvių tradicijos dalis. Gryno aukso karoliai, kuriuose nėra jokių kitų elementų mišinio ir kurie išsiskiria kartu su kitais nuotakos papuošalais.

24. Nagapadamo karolių dizaino auksas:

Nagapadam karolių dizainas Gol

Nagapadam reiškia gyvatės gaubtą. Jis vadinamas Nagapadamu, nes pakabuko/karolių forma primena gyvatę. Šios unikalios Kerala tradicijos įkvėpė auksinius karolius turėti septynis deimantus, nusagstytus kartu su mėlynos / žalios / raudonos spalvos akmenimis gyvatės gaubto pavidalu. Tai vienas iš seniausių Keralos „Nair“ bendruomenės papuošalų.

25. Palakkos aukso karoliai su rubinais ir akmenimis:

Palakkos auksinis karoliai su rubinais ir akmeniu

„Palakka“ karoliai yra dar vienas tradicinis karolių dizainas, kuris atrodo labai panašus į „nagapadam“. Šie tradiciniai Kerala stiliaus lapų rašto karoliai yra žinomi kaip Palakka. Originaliame karoliuose yra puikus smaragdo ir rubino derinys, tačiau šiuolaikiniai dabar turi skirtingą akmenų ir raštų įvairovę. Antikvariniai lapų auksiniai karoliai yra pagaminti iš mažų žalių brangių akmenų su raudonais rubinais viršuje ir tada gražiai išdirbti, kad būtų pagaminti karoliai. Taip pat yra to paties modelio auskarų rinkinys. Jie puikiai dera su tradicine balta Saree su auksine siena, geriau žinoma kaip Kerala Saree.

Paprasti ar įmantrūs papuošalai demonstruoja savo blizgesį ir grožį. Išbandykite įvairius dizainus ir kolekcijas iš įvairių naujausių mūsų pristatytų auksinių karolių dizaino. Priderinkite savo papuošalus tinkama apranga ir tikrai galvos pasuks. Pajausk tai!