Kalbant apie ornamentus, moterys plačiai renkasi auksinius papuošalus, kurių apdaila ir dizainas puikiai tinka. Tačiau laikui bėgant sunkūs auksiniai papuošalai dabar pakeičiami 40 gramų auksiniais karoliais, o tai suteikia panašią išvaizdą su mažesniu svoriu.

Gražūs ir geriausi auksiniai karoliai 40 gramų:

Ar jūs net ieškote auksinių 40 g gramų papuošalų! Čia yra keletas naujausių dizaino su senoviniu prisilietimu, kurių neturėtumėte praleisti savo kolekcijoje.

1. 40 gramų aukso „Meenakari“ karolių dizainas:

40 gramų aukso spalvos „Meenakari“ karoliai

„Meenakari“ dizainas yra gana populiarus ieškant 40 gramų aukso karolių. Dizainai yra vidutinio ilgio ir reikalaujamo pločio bei dekoratyvinio pakabuko. Jei ieškote sunkaus dizainerio ar kitokio tipo tradicinės išvaizdos auksinių karolių, tai šis bus geras pasirinkimas jūsų mylimam žmogui.

2. „Chandra Haram“ septynių eilučių karoliai:

Chandra Haram septynių linijų karoliai

Tradicinio ir modernaus dizaino derinys yra auksiniai ilgi karoliai, sveriantys 40 gramų, su septyniomis karoliukų linijomis. Dažniausiai tos tautos, kurios nori nusipirkti ką nors didelio biudžeto aukso karoliai 40 g, jie gali pasirinkti šį vieną modelį dėl savo turtingos išvaizdos.

3. „Nagas Peacock“ dizaino karoliai:

„Nagas Peacock“ dizaino karoliai

Dizainas, pagamintas iš povo dizaino, yra 40 gramų auksinis karolis „Nagas“. Vėriniui suteikiamas povo pakabukas su dygliuotais karoliukais. Povų karolių dizaino modelis, kurį labiau mėgsta Pietų Indijos moterys, ir šiandien šis modelis yra mėgstamiausias pasaulio moterų pasirinkimas

4. „Pattahaar“ karoliai iš 40 gramų aukso:

„Pattahaar“ karoliai iš 40 gramų aukso

Grynai pagamintas iš aukso, šis dizainas suteikia šiek tiek laisvą kaklo papuošalą. Vėriniui suteikiamas trijų pakabukų dizainas, kuriame pirmasis yra didelis pakabukas, o likusieji yra pritvirtinti mažomis formomis. Šio stiliaus karolių dizainerio modelis suteikia klasikinę išvaizdą ir gausite gerų atsiliepimų apie tokio tipo pasirinkimą.

5. Monetų žavesio karoliai:

Monetų žavesio karoliai

Populiarus dizainas pietinėje Indijos dalyje yra pagamintas naudojant 40 gramų aukso, kuris viršuje suteikia į diržą panašų dizainą. Apatinėje karolių pusėje yra pakabinami pakabukai, kurie yra panašūs į monetų dizainą, kuriame yra deivės Lakshmi sukurtas dizainas. Tai bus puikus pasirinkimas mėgstamoms progoms, puikus pasirinkimas ir artėjančiuose festivaliuose.

6. Iškirptės aukso karoliai:

Auksinis iškirptės karoliai

Ieškote taškinio 40 g aukso karolių! Iškirptės aukso karolių dizainui suteikiamas centralizuotas lapų dizainas, ant kurio pagamintas gėlių dizaino taškas. Tai gražus iškirptės auksinių karolių kolekcijos 40 gramų modelis.

7. Gėlių rašto aukso karoliai:

Gėlių rašto aukso karoliai

Senovinis 40 gramų kaklo papuošalo dizainas yra gėlių dizainas kaip centrinis pakabukas su stiebo raštais iš abiejų pusių. Atrodo sunkus dizainas, tačiau suteikia deriniui klasikinės išvaizdos jūsų aprangai, puikus pasirinkimas jūsų žmonai, gaukite šią mažą unikalią idėją karoliuose kaip dovaną savo žmonai.

8. Subtilus drugelio aukso karoliai:

Subtilus drugelio aukso karoliai

Ieškote kažko įmantraus 40 g aukso karolių dizaino! Drugelio deimanto ir aukso karolių dizainas yra puikus derinys, atitinkantis jūsų poreikius. Kaklo papuošalas pagamintas iš austo dizaino su drugeliais centre. Tokio dizaino karoliai dažniausiai patinka jaunoms merginoms, kurios mėgsta naudoti 40 g aukso rašto karolius.

9. „Grandeur“ sluoksniuotas karoliai 40 gramų:

„Grandeur“ sluoksniuotas karoliai 40 gramų

Daugiasluoksnių karolių mada yra madingiausia, kai kalbama apie auksinius ilgus 40 gramų karolius. Vėriniui suteikiamos keturios panašaus dizaino stygos ir panašus žavesys kiekvienos eilutės pabaigoje, todėl karoliai yra ilgi ir trumpi.

10. „Mango Design“ 40 g aukso karoliai:

„Mango Design“ 40 g aukso karoliai

Puikus dizainas, įkvėptas vaisių karaliaus, pavadintas 40 gramų mango karolių dizainu. Vėriniui taip pat suteikiami žali akmenys, dirbantys kiekvieno mango centre ir ant gėlių virvelės. Šis modelis yra iš pietų Indijos, tai yra dizainerio sunkios išvaizdos karoliai, suteikiantys fantastišką tradicinių drabužių išvaizdą.

11. „Jaipuri“ iškirptės karolių dizainas:

„Jaipuri“ iškirptės karolių dizainas

Smaragdas, „Kundan“, perlai ir 40 gramų aukso – visa tai sujungia ir sudaro iškirptės vėrinį, taip pat žinomą kaip „choker“. Dizainas suteiktas kaklui, o centre – rubino ir antikvariniai dirbiniai. Graži apdaila ir suteikia gražią išvaizdą moterų kaklui; Išbandykite šį vieno dizaino karolį ant sezoninių ghagra choli drabužių.

12. Kundano karoliai 40 gramų:

Kundano karoliai 40 gramų

„Kundan“ dizainas suteikia stulbinančio aukso karolių 40 gramų kolekciją, nusagstytą smaragdais, perlais ir karoliukais. Kaklo papuošalas turi „Patara“ dizainą, kurio stora eilutė taip pat turi pakabuką, panašų į dizainą centre kartu su panašiu pakabuku.

13. Nuotakos 40 gramų karoliai:

Vestuvių 40 gramų karoliai

Vestuvinio aukso ilgio 40 gramų karolių dizainas visada buvo lydimas akmenų, kad padidintų jo išvaizdą. Dizainui suteikiamas ir iškirptės, ir ilgų karolių dizainas su „Rajwada“ prisilietimu ir priderinti auskarai.

14. Tilto aukso karoliai 40 gramų:

Tilto aukso karoliai 40 gramų

Madingiausias 40 gramų karolių dizainas yra tilto dizainas, kai vienas pakabukas yra sujungtas su trimis skirtingomis stygomis. Pusapvalis pakabukas ir kiti pakabukai taip pat suteikia smaragdo.

15. Madingi auksiniai karoliai 40 gramų:

Madingi auksiniai karoliai 40 gramų

Šiuolaikinis paauglių plačiai pasirinktas madingas dizainas yra 40 g aukso karoliai, kuriuose yra maža reljefinė širdis ir gėlių dizainas. Tai taip pat suteikia gėlių raštų mažais deimantais.

Kalbant apie 40 g aukso karolių dizainą, šiais laikais žmonės renkasi daugiau dizaino, kuris suteikia tradicinę išvaizdą. Nuotakos drabužius labai įkvėpė panaši koncepcija su įvairiomis dekoracijomis, pavyzdžiui, smaragdais, akmenimis, perlais ir kt..