Kūdikiai ir jų subtili oda ankstyvoje stadijoje turėtų būti saugomi nuo bet kokių atšiaurių chemikalų. Visada patartina pasirinkti natūralesnį pakaitalą, kuris užtikrintų drėgmę, taip pat masažuojant kūdikio kūną. Kūdikiams skirtą kokosų aliejų šimtmečius naudojo Indijos ir kitų šalių žmonės, kad suteiktų savo kūnui labai reikalingos švelnios priežiūros. Aliejus yra švelnus odai, taip pat suteikia daug maistinių medžiagų ir naudos jų odai. Sužinokime daugiau apie kokosų aliejų ir kelis būdus, kaip jį naudoti kūdikiams.

kokosų aliejus kūdikiams

Kokoso aliejaus veislės kūdikiams:

Nors aliejus yra išgaunamas panašiai, šis procesas juos išskiria. Rinkoje galima rasti kelių rūšių kokosų aliejaus kūdikiams. Šie skirtingų rūšių kokosų aliejai vaikams supakuoti atsargiai ir tiksliai, atsižvelgiant į kūdikio poreikius. Rinkoje yra įvairių rūšių kūdikių odai skirto kokosų aliejaus,

  • Grynas kokosų aliejus kūdikiams
  • Mergelės kokosų aliejus kūdikiams
  • Ekologiškas kokosų aliejus kūdikių plaukams
  • Šalto spaudimo Virgin/ekologiškas kokosų aliejus kūdikių odai

Kokosų aliejaus nauda kūdikio odai:

Priežastis, kodėl kokosų aliejus yra mėgstamas visiems, yra dėl daugybės jo privalumų ir naudojimo. Taigi pažvelkime į įvairius privalumus kūdikių odai.

1. Nereaktyvus drėkintuvas:

Nors rinkoje yra daug kūdikių produktų. Žinoma, kad tai yra saugu kūdikiams, nes jūs, kaip tėvas, tikrai nenorite savo vaiko priartinti prie chemikalų, kol tai nebus visiškai būtina. Mes puikiai žinome, kad kokosų aliejus turi daug privalumų ir vienas iš tokių privalumų yra tai, kad jis yra labai geras drėkiklis. Kokosų aliejus nereaguoja į vaikų odą ir akimirksniu drėkina net pačią sausiausią odą.

2. Bėrimų gydymas:

Nešioti sauskelnes ar daugkartinio naudojimo apatines kelnaites yra geriausias būdas išvengti, kad jūsų kūdikis netaptų susierzinęs ir nusiminęs dėl nešvarių kelnių. Tačiau šie dalykai, nors ir labai naudingi, dažnai sukelia bėrimus. Kokosų aliejus kūdikių bėrimui yra labai pigus ir veiksmingas sprendimas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tik užlašinti kelis lašus aliejaus ant bėrimų medvilniniu tamponu arba švariais pirštais. Aliejus visiškai išgydys vietą, taip pat sumažins paraudimą ir bet kokį niežėjimą ar skausmą.

3. Sausos abrazyvinės odos gydymas:

Kaip gerai žinome, kad kokosų aliejaus kūdikių drėkinimo technika tikrai veikia, panašiai kokosų aliejaus kūdikių losjonai taip pat yra labai mėgstami. Dažnai vaikai, ypač sausa kūdikio oda, iškart parausta. Naudojant kokoso pagrindu pagamintą losjoną, tik kelis kartus drėkinsite ir išgydysite odą. Rezultatas yra greitas ir neturi jokio šalutinio poveikio.

Ar kokosų aliejus tinka kūdikio plaukams??

Kūdikis gimdoje vystėsi jau 9 mėnesius. Po gimdymo, nors kūdikis dar nėra, jo vystymosi laikotarpis vis dar tęsiasi. Kūdikio kūnas yra trapus ir reikalauja ypatingos priežiūros. Kadangi kūdikis yra vystymosi stadijoje; jų galvos oda formuojasi.

Šiame etape svarbu su kūdikiu elgtis labai atsargiai, o kokosų aliejus suteikia papildomos priežiūros. Kokosų aliejus padeda kaip maistinė medžiaga ir puikus masažo aliejus, tuo pačiu metu aliejus yra labai naudingas plaukams, nes yra toks ekologiškas.

Kokosų aliejaus naudojimas kūdikio sveikatai:

Dabar, kai supratome, koks kokosų aliejus yra toks naudingas. Suprasime skirtingus kokosų aliejaus naudojimo būdus kūdikio sveikatai,

1. Naujas dantų skausmas/dantų dygimas:

Manoma, kad kūdikiai patiria daug skausmo ir diskomforto, kai gauna pirmuosius dantis. Labai lengvas būdas pasirūpinti šiuo skausmu yra apvynioti švarią medvilninę šluostę aplink pirštą, pamirkyti kokosų aliejuje ir švelniai pamasažuoti kūdikio dantenas. Šis švelnus kokosų aliejus kūdikių dantų skausmui yra įsilaužimas, kuris veikia kiekvieną kartą.

2. Paprasta mielių infekcija:

Dėl nuolatinio uždusimo kūdikiai gali lengvai užsikrėsti mielių infekcijomis savo privačiose vietose. Tai yra sukurta toje srityje dėl sauskelnių. Dažniausiai taip yra dėl to, kad toje vietoje trūksta oro, todėl tikrai geras būdas gydyti yra kokosų aliejaus naudojimas kūdikių mielių infekcijai gydyti. Tepkite paveiktą vietą aliejumi, tada leiskite kūdikiui kurį laiką būti atviram, kad ant nuogos odos patektų šiek tiek oro. Infekcija išnyks per trumpą laiką.

3. Suskilę skruostai:

Norėdami gauti greitų rezultatų, naudokite kokosų aliejų skruostams kūdikiui. Itin drėkinantis ingredientas gali būti reguliariai tepamas ant švarios kūdikio odos, iš karto galima pastebėti, kad išnyksta skruostų paraudimas ir oda atrodo sveikesnė..

4. Vidurių užkietėjimas:

Kūdikiai gali maitintis pienu tik pirmąsias savo gyvenimo dienas. Nors yra tikimybė, kad galbūt dėl ​​pieno ar kitų vaistų kūdikiui gali užkietėti viduriai. Galite naudoti kokosų aliejų, maitinti kūdikį tinkamu būdu ir per trumpą laiką jūsų kūdikiui nebus jokių problemų.

5. Pienligė:

Burnos pienligė yra labai dažnas kūdikių pastebėjimas, kuris dažnai nepastebimas dėl nežinančių tėvų. Tai grybelinis augimas, kuris atsiranda mažose baltose dėmėse burnoje ir gali apsunkinti kūdikio maitinimą. Vaikų pienligės kokosų aliejus vaidina svarbų vaidmenį, nes grynas kokosų aliejus yra labai geras priešgrybelinis tirpalas, todėl patartina, kad motinos prieš maitinimą krūtimi trintų krūtinę, nes taip galima išvengti grybelio pirmyn ir atgal..

Kokosų aliejaus privalumai kūdikiams:

Be gerai žinomų ir daug girdėtų privalumų ir naudojimo būdų, kokosų aliejus mažiems vaikams taip pat turi daug privalumų, išsiaiškinkime kai kuriuos jo geriausius privalumus,

(A) Kokosų aliejus kepimui:

Taip, yra keli skirtingi atsakymai, kaip duoti vaikams kokosų aliejaus, dažniausiai – per maistą. Kai kūdikis bus pakankamai suaugęs, galėsite naudoti šį daugiafunkcinį aliejų maistui gaminti, nes jis yra visiškai saugus ir naudojamas daugelyje šalių. Kokosų aliejaus pridėjimas kūdikių maistui neturi pasekmių; iš tikrųjų tai padeda virškinti.

(B) Kūdikių masažas:

Kokosų aliejus kūdikių masažui yra geidžiamiausias produktas. Kokosų aliejus turi keletą privalumų, mes suprantame, koks svarbus kūdikio masažas kūdikiui. Taigi, jei tai darote su tinkama alyva, jis tampa dar geresnis. Galite šiek tiek pašildyti aliejų, kad jis būtų šiltas, kad jis dar geriau jaustųsi odoje ir suteiks kūdikiui malonų šiltą masažą.

(C) Kūdikių vonia:

Ne daugelis gali žinoti, kad vaikams skirtas kokosų aliejus yra toks svarbus, nes jis taip pat gali būti naudojamas jų vonioje. Taip, įpilkite nedidelį kiekį aliejaus į šiek tiek šiltą arba kambario temperatūros vandenį prieš plaudami kūdikį vandeniu. Kokosų aliejus padeda išvalyti odą ir drėkinti. Taip pat laikomas labai geru toksinų šalinimo šaltiniu, todėl tinka ir suaugusiems.

Kokosą neabejotinai galima laikyti labai geru ingredientu, turinčiu daug privalumų. Naudokite jo pieną, aliejų ar kokosą keliais būdais. Kita puiki kokoso kokybė yra ta, kad ji yra naudinga visų amžiaus grupių žmonėms; aliejus gali būti naudojamas gaminant maistą arba tiesiog geras galvos/kūno masažas. Naudokite šį kokosų aliejų kūdikių masažui, nesijaudindami dėl didelių šalutinių poveikių.

Dažnai užduodami klausimai:

1. Ar yra kokių nors alerginių problemų, su kuriomis galiu susidurti, kai naudojate mažamečiams skirtą kokosų aliejų?

Kokosų aliejus paprastai nesukelia alerginių reakcijų, nes ingredientas yra labai švelnus ir grynas, jei naudojamas ekologiškoje formoje, nors jei nesate tikri, visada galite pasikonsultuoti su gydytoju.

2. Ar saugu į kūdikio maistą dėti kokosų aliejaus??

Taip, kai kūdikis gali pradėti vartoti kietas medžiagas, maistui gaminti galite naudoti kokosų aliejų, o ne kokią kitą, nes aliejus yra visiškai saugus kūdikiui..

3. Ar galiu naudoti kokosų aliejų mano kūdikio karščio bėrimams ir nudegimams gydyti??

Kokosų aliejus turi gydomųjų savybių, todėl taip, jūs tikrai galite naudoti aliejų po gydymo medicininiu požiūriu, kad nuramintumėte odą ir išvengtumėte skausmo bei niežėjimo kūdikiams..