Taigi ar esate vienas iš tų naujų tėvų, kurie ieško itališkų vardų savo mažam džiaugsmo pluošteliui? Tada leiskite man pasakyti, kad tai puikus pasirinkimas. Šiais laikais daugelis tėvų ima kurti itališkus savo vaikų vardus. Tokie vardai kaip Abriana ir Alessandra yra ne tik didvyriški ir elegantiški, bet ir po jais slepiasi nuodugni prasmė. Šiame straipsnyje mes suapvalinome apie 100 gražių itališkų kūdikių vardų kartu su jų kilme ir reikšme. Patikrinkite juos čia.

Italai turi elegancijos ir romantikos dvelksmą, kuris perduodamas vardais, kuriuos jie pasirenka savo kūdikiams. Žmonės dievina pažangias, tačiau įprastas itališkų vardų transliacijas, nes jos atspindi Italijos etninį palikimą ir jos gyvenimo būdą. Didžioji dauguma šių vardų taip pat apibūdina vyro charakterį ir asmenybę. Italija yra Renesanso, Mikelandželo, picų ir visko, ką tik galite įsivaizduoti, ištakos. Vardas, kurį pasirinksite savo sūnui ar dukrai, priklauso nuo socialinės svarbos ir pagrindo.

Unikalūs itališki kūdikių vardai

Itališki vardai:

Italijos konvencijoje vaikai paprastai vadinami senelių ir, žinoma, kitų giminių vardu. Vyriausias vaikas paprastai pavadinamas jų senelio vardu, o pirmoji mergaitė – tėvo močiutės vardu. Antrasis vaikas pavadintas senelio iš motinos, o mergaitė – močiutės vardu. Be to, jei turite daugiau vaikų, tai reiškia tetų, dėdžių ir šventųjų vardus. Dėl šios priežasties pamatysite daug pavadinimų, ir tai yra konvencijų laikymosi vaizdas. Jei kūdikiui pasirenkamas koks nors kitas vardas, jis laikomas nepagarbos požymiu.

Turinys:

  • 50 geriausių Italijos vaikų vardų
  • Pradėti nuo A, B, C, D, E, F, G, L, M, N, O, P, R, S, T, V, Z
  • Unisex itališki kūdikių vardai
  • Italijos garsenybių vardai
  • Kombinuoti kalbų pavadinimai
  • Italų vaikų vardai
  • Itališki dvynių vardai

50 geriausių Italijos vaikų vardų ir jų reikšmių:

Italijoje vardas susideda iš vardo, kuris yra „nome“, ir pavardės, kuri yra „Cognome“. Italų pavardės rašymo būdas gali daug ką parodyti, iš kur kilusi jūsų šeima..

1. Abriana:

Šis išskirtinis itališkas vardas galėtų būti naudojamas kaip alternatyva Sabrina ar Adriana. Šis unikalus keturių skiemenų vardas yra moteriškoji Abraomo versija ir reiškia „minios tėvas“.

2. Agata:

Tai gražus graikų kilmės vardas, turintis gražią reikšmę „geros širdies“. Šis vardas išgarsėjo dėl garsios autorės Agatos Christie detektyvų.

3. Alba:

Kilęs iš lotyniško žodžio „Alba“ paprastai naudojamas mergaitėms su balta oda, nes pažodinė reikšmė taip pat yra „Sąžininga, balta“. Tai taip pat yra moteriškoji Albus forma, ispanų kalbos žodis, reiškiantis „saulėtekis“.

4. Aldo:

Tai vardas iš vokiečių kilmės, kuris Italijoje įgijo didžiulį populiarumą. Tiesą sakant, Italijoje jis naudojamas dažniau nei Vokietijoje. Aldo reikšmė yra „senas ir išmintingas“. Šis vardas Italijoje išpopuliarėjo dėl to, kad jų velionis ministras pirmininkas buvo Aldo Moro..

5. Alfio:

Nors Alfio vardas yra itališkas, jis kilęs iš graikų kalbos žodžio Alphios. Pavadinimas reiškia „šviesios odos ar švytintis“.

6. Alma:

Pavadinimas Alma kilęs iš lotynų kalbos, o tai reiškia rūpinimąsi ar puoselėjimą. Šis vardas išgarsėjo po Almos mūšio 1854 m. Ispanų kalba žodis Alma reiškia sielą ir yra kelių deivių vardas.

7. Amanda:

Tai moteriškoji žodžio Amandus forma, reiškianti „Tas, kuris nusipelno meilės“. Jis kilęs iš lotynų kalbos.

8. Angelica:

Vardas Angelica kilęs iš graikų kalbos, o tai reiškia „Dievo pasiuntinys“. Tai moteriškas vardas, naudojamas nuo XVIII a..

9. Benito:

Pavadinimas „Benito“ yra ispanų ir italų kalbos Benedikto versija, reiškianti „palaimintas“.

10. Bibiana:

„Bibiana“ yra „Vivian“ variantas, reiškiantis „pilnas gyvybės“. Anksčiau Vivianas buvo vyriškas vardas, tačiau šiandien tai yra griežtai moteriškas vardas, taip pat ir Bibiana.

11. Camilla:

Pavadinimas „Camilla“ kilęs iš lotyniško žodžio „Camilla“, kuris reiškia nepriekaištingo charakterio mergelę. Tai labai garsus moters vardas, kuriame yra daug aktorių, turinčių tą patį vardą, pavyzdžiui, Camilla Belle, Camilla Luddington ir kt..

12. Kapriana:

Pavadinimas „Capriana“ kilęs iš italų kalbos ir reiškia „neaiškus“. Pavadinimas kilęs iš Italijos Kaprio salos, kur kai kurie šaltiniai rodo, kad tai reiškia „įnoringa ar žaisminga“.

13. Kaprisas:

Pavadinimas „Caprice“ kilęs iš itališko žodžio „Capriccio“, reiškiančio išgalvotą. Nors jis idealiai naudojamas mergaitėms, daugelis berniukų taip pat turi tą patį vardą. Garsusis imtynininkas Caprice’as Colemanas turi tą patį vardą.

14. Cara:

Šis lotyniškos kilmės vardas reiškia „brangusis“. Kai kurie žmonės taip pat siūlo jo reikšmę kaip „kompanionas“.

15. Kristianas:

Pavadinimas krikščionis kilęs iš lotyniško žodžio Christianus, reiškiančio „krikščionis“ arba „Kristaus pasekėjas“. Tai idealus berniukų vardas, tačiau jį pakaitomis vartojo ir merginos. Christianas Bale’as ir Christianas Serratosas yra žinomi aktoriai ir aktorės, kurie turi tą patį vardą.

16. Clarisse:

„Clarisse“ yra garsių žodžių „Clarice“ ir „Claire“ itališkas variantas. Tai viduramžių Clara forma, reiškianti „aiški ir šviesi“. Tai klasikinis ir nesenstantis italų kilmės vardas, skleidžiantis grožį ir moteriškumą.

17. Klaudija:

Klaudija yra gražus moteriškas vardas, kilęs iš lotynų kalbos, o tai reiškia „silpna moteris“.

18. Cosima:

„Cosima“ yra vyriška „Cosimo“ forma, kilusi iš Italijos. Tai labai elegantiškas ir savitas vardas, reiškiantis „tvarka ir grožis“.

19. Cristiano:

Tai vienas garsiausių italų vardų, nes futbolo žvaigždė Christiano Ronaldo yra susijęs su tuo pačiu. Christiano taip pat kilęs iš lotyniško žodžio Christianus, reiškiančio krikščionį. Christiano yra vienas garsiausių italų vardų.

20. Dario:

Kilęs iš italų kalbos žodžio Darius, vardas Dario yra vyriškas vardas, reiškiantis „gėrio valdytojas“. Garsios asmenybės, turinčios tą patį vardą, yra Dario Medrano, Dario Saric ir Dario Benedetto.

21. Deangelo:

Deangelo yra garsus italų kilmės vardas, reiškiantis „iš angelo“ arba „angelo“. Amerikoje šis vardas rašomas kaip D’Angelo arba DeAngelo.

22. Diana:

Diana kilusi iš lotynų kalbos, o tai reiškia „dieviškoji moteris“. Šis vardas išpopuliarėjo po velionės princesės Dianos.

23. Donte:

Donte yra lotyniško žodžio Dante itališka versija. Tai reiškia „tvirtas, ištvermingas.“ Yra daug garsių futbolo ir krepšininkų, turinčių tą patį vardą.

24. Edita:

Tai itališkas tradicinio angliško vardo „Edith“ variantas, reiškiantis „klestintis kare“. Sakoma, kad moterys šiuo vardu yra lengvabūdės ir kūrybingos, tačiau labai stiprios lyderės ir vizionierės.

25. Emilija:

Tai išties moteriškas itališkas vardas, kilęs iš moteriško lotyniško vardo „Aemilius“. Pavadinimas reiškia „varžovė, pasižymėti ar imituoti.“ Daugelis žinomų Holivudo aktorių turi tą patį vardą, o naujausias aktorius Stanley Tucci pavadino savo dukrą, gimusią 2018 m. tuo pačiu pavadinimu.

26. Enzo:

„Enzo“ yra italų kilmės vardo Henry variantas, reiškiantis „namų valdovas“. Tai vienas populiariausių ir stipriausių vyriškų šimtmečio vardų, kuris visame pasaulyje buvo vartojamas su skirtingais rašmenimis.

27. Febe:

Febe yra ispaniškas žodžio Phoebe variantas. Šis žodis kilęs iš graikų kalbos, reiškiantis „ryškiausia moteris“. Remiantis graikų mitologija, Fibė buvo Urano dukters vardas..

28. Giada:

Šis mielas mergaitės vardas kilęs iš itališko žodžio „jade“. Žymi virtuvės šefė Giada De Laurentiis turi tą patį vardą.

29. Giorgio:

Šis žodis yra žinomas kaip vardas ir pavardė, o tai reiškia „George“. Jis kilęs iš graikų kalbos žodžio „Georgos“, reiškiančio žemės darbininką ar ūkininką..

30. Giovanni:

Šis garsus vardas kilęs iš italų giminės „Jonas“, o tai reiškia, kad „Dievas yra maloningas“. Kitose šalyse jis naudojamas kaip labiau paplitęs vardas Frederikas.

31. Lorenzo:

Tai labai garsus itališkas vyriškas vardas, kilęs iš romėniškos pavardės „Laurentius“, reiškiančio „iš laureto“. Realybės televizijos žvaigždė Nicole Polizzi savo sūnų 2012 m. Pavadino Lorenzo..

32. Lukas:

Garsusis vyriškas vardas Luca yra Luko giminaitis, kilęs iš Liucijaus. Tai reiškia „iš Lucanijos“. Tai būtų žavus vardas ir mergaitėms.

33. Marcella:

Prancūziško žodžio Marcella giminaitis reiškia itališką vardą Marcella, kuris yra moteriška vardo Marcel forma. Tai mažybinė Marcuso forma. Šis žavingas itališkas vardas reiškia „karingas“.

34. Mario:

Pavadinimas „Mario“ yra ispaniško žodžio „Mauris“ variantas, reiškiantis „skirtas Marsui“. Marsą, kuris buvo romėnų karo dievas, graikai vadino Dievu Aresu. Mauris reiškia „vyras“.

35. Matteo:

Itališka Mato forma reiškia „Matteo“, reiškiančią „Dievo dovana“. Garsioji įžymybė, susijusi su šiuo vardu, yra Matteo Bocelli (pop dainininkas).

36. Milanas:

Tai unisex vardas, kuris yra žinomas tiek berniukams, tiek mergaitėms. Pavadinimas Milanas kilęs iš slavų žodžio Mil, kuris reiškia „malonus, mylintis, maloningas“. Tai taip pat labai garsus Italijos miestas.

37. Nico:

Tai vėlgi unisex vardas, kuris taip pat yra sutrumpinta Nicolo arba Nicola forma. Pavadinimas reiškia „pergalingi žmonės“.

38. Olivija:

Olivija kilusi iš lotyniško žodžio „alyvmedis“. Pirmą kartą jį panaudojo Šekspyras savo pjesėje „Dvyliktoji naktis“..

39. Palmiro:

„Palmiro“ yra itališkas vardo „Palmer“ variantas, reiškiantis „piligrimystė“. Pavadinimas tradiciškai buvo reiškiamas taip, kad minėto asmens tėvai išvyko į piligriminę kelionę arba į Šventąją žemę..

40. Regina:

Regina kilusi iš lotynų kalbos, o tai reiškia „karalienė“. Šis vardas išgarsėjo Viktorijos eros pabaigoje, kuri tapo karalienės Viktorijos sinonimu.

41. Rocco:

Pavadinimas „Rocco“ kilęs iš vokiečių ir italų kalbų, o tai reiškia „poilsis“. Rokas arba Rokis yra slapyvardžiai, dažniausiai siejami su Rocco..

42. Saverio:

Tai senojo romėniško vardo Severo pratęsimas. Nors tai suteikia pavardės jausmą, tai iš tikrųjų yra itališkas kūdikio vardas. Tiek „Severo“, tiek „Saverio“ yra kilę iš Italijos ir yra „Severus“ variantai, o tai reiškia „Stern“.

43. Stefano:

Šis vyriškas vardas kilęs iš itališko žodžio Stephen, kuris reiškia „girlianda arba karūna“. Stefano Gabanna, garsi mados dizainerė, turi tą patį vardą.

44. Suzzeta:

„Suzzeta“ yra itališka Susan arba Sussana versija, kilusi iš hebrajų kalbos. Tai žavus mažos mergaitės vardas

45. Tito:

Šis trumpas ir mielas kūdikio vardas yra ispaniškas ir itališkas „Titus“ variantas, reiškiantis „garbės titulas“. Taigi, jei ieškote trumpo, nuobodaus ir nuobodaus vardo, „Tito“ yra idealus pasirinkimas.

46. ​​Titas:

Šio garsaus italų vardo kilmė slypi lotynų kalboje, o tai reiškia gerbiama. Tai buvo ir I amžiaus Romos imperatoriaus Tito Flavijaus vardas.

47. Vanna:

Šis žavingas mažos mergaitės vardas kilęs iš hebrajų kalbos, o tai reiškia „Dievo dovana“. Žymiausia su Vanna susijusi asmenybė yra televizijos laidų vedėja Vanna White iš garsiosios televizijos laidos „Fortune of Fortune“.

48. Vera:

Šis žavingas moteriškas vardas kilęs iš italų kalbos, o tai reiškia „tiesa“. Su šiuo vardu siejama daugybė garsių įžymybių, įskaitant televizijos aktorę Vera Farmiga ir mados dizainerę Vera Wang.

49. Vittorio:

Šis itališkas vyriškas vardas kilęs iš vardo Victor, kuris reiškia „pergalė“. Vittorio De Sica yra garsus režisierius, turintis tą patį vardą.

50. Zeta:

Pirmas dalykas, kuris ateina į galvą išgirdus Zetą, yra garsioji Holivudo įžymybė Catherine Zeta-Jones. Zeta iš tikrųjų yra kilusi iš teutonų kalbos, o tai reiškia šarvuotą mergelę arba tiesiog labai galingą moterį.

10 geriausių unisex itališkų kūdikių vardų ir reikšmių:

1. Arija:

Arija yra vienas populiariausių italų kūdikių vardų, išverstų kaip „Oras“. Tai hebrajų kalba taip pat reiškia „liūtė“. Jūs tiesiog turite tai parašyti kaip Arya ir turite unisex vardą, kuris sanskrito kalba reiškia „kilnus“.

2. Lucca:

Tai gražus unisex vardas po nuostabaus Toskanos miesto. Tai taip pat turi tokį mielą slapyvardį – Lukas

3. Callisto:

Šis vardas kilęs iš graikų ir italų, o tai reiškia „gražiausias“. Tai gražus unisex vardas su gražiu slapyvardžiu, taip pat Calli.

4. Geona:

Šis unisex vardas yra susukta labiau paplitusio moteriško vardo „Gianna“ versija, reiškiančio „Dievas yra maloningas“.

5. Leonas:

Kaip rodo pats pavadinimas, tai reiškia „liūtas“ ir gali būti naudojamas tiek kaip moteriškas, tiek kaip vyriškas vardas.

6. Cala:

Šis pavadinimas kilęs iš Sicilijos, o tai reiškia „įlanka“.

7. Marquesa:

Vardas turi gražią reikšmę „Royalty“. Šis vardas idealiai tinka jūsų kūdikiui, nesvarbu, ar tai būtų berniukas, ar mergaitė.

8. Dantė:

Vardas Dante reiškia „ištvermingas“. Tai unisex vardas ir yra visiškai logiška, nes jūsų kūdikis dalinsis vardu su garsiuoju poetu Dante Alighieri.

9. Santo:

Kaip rodo pats pavadinimas, tai reiškia „Šventasis“. Santo gali būti lengvai naudojamas kaip unisex vardas, puikiai tinkantis jūsų kūdikiui.

10. Porfirio:

Porfirio yra unisex vardas, kilęs iš italų ir ispanų kilmės, o tai reiškia „violetinė spalva“.

10 garsių Italijos įžymybių vardų:

Žemiau yra keletas gražių itališkų kūdikių vardų, kurie taip pat yra kai kurių garsių asmenybių vardai.

1. Gaga:

Lady Gaga yra garsi italų kilmės dainininkė. Ji yra populiariausių dainų, tokių kaip „Plojimai“ ir „Pokerio veidas“, autorė.

2. Silvestras:

Sylvesteris Stallone yra garsus italų ir prancūzų kilmės Bolivudo aktorius. Jis dirbo garsiuose filmuose, tokiuose kaip „Rocky“ ir „First Blood“.

3. Madonna:

Madonnos tėvas yra italas, o motina – prancūzė. Ji yra žinoma dainininkė, žinoma dėl savo populiariausių dainų „Like a virgin“ ir „Holiday“. Madonna yra vienas populiariausių itališkų vardų kūdikiams.

4. Leonardo:

Leonardo DiCaprio yra garsus italų kilmės aktorius. Jis vaidino tokiuose filmuose kaip „Titanikas“ ir „Volstryto vilkas“

5. Alyssa:

Alyssa Milano turi italų kilmę. Ji vaidino tokiose laidose kaip „Charmed“ ir „Who’s boss“.

6. Hulk:

Hulk Hogan, garsus WWE imtynininkas, yra italų kilmės. Jis visų laikų geriausių „Pro“ imtynininkų sąraše užėmė 5 vietą.

7. Lindsay:

Garsioji aktorė Lindsay Lohan kilusi iš airių ir italų. Ji dirbo tokiuose filmuose kaip „Mean Girls“ ir „The Parent Trap“.

8. Kaley:

Kaley Cuoco yra garsi italų ir vokiečių kilmės televizijos žvaigždė. Ji vaidino garsiose televizijos laidose, tokiose kaip „Big Bando teorija“ ir „8 paprastos taisyklės“

9. Styvas:

Steve’as Carelas yra garsus italų ir lenkų kilmės aktorius. Jis vaidino tokiuose filmuose kaip „Little Miss Sunshine“ ir „The 40-Year-Virgin“.

10. Bretanė:

Brittany Murphy buvo italų ir airių kilmės. Ji dirbo tokiuose filmuose kaip „Nuodėmių miestas“ ir „Clueless“ ir mirė būdama 32 metų.

10 populiariausių itališkų kalbų pavadinimų:

1. Gabriella:

Šis gražus itališkas moteriškas vardas kilęs iš hebrajų kalbos, o tai reiškia „Dievas yra mano stiprybė“. Tai moteriškoji garsaus vardo Gabriel versija..

2. Sandra:

Šis itališkas vardas yra kilęs iš anglų kalbos, o tai reiškia „Žmonijos gynėjas“. Jis taip pat laikomas trumpąja „Alessandra“ forma, kuri yra graikų kalbos žodžio „Alexandra“ itališka versija.

3. Donna:

Šis itališkas vardas yra „Lady“ sinonimas arba pagarbus moteriškojo „Don“ atitikmens pavadinimas kilęs iš lotynų kalbos.

4. Sergio:

Šis itališkas vardas kilęs iš lotynų kalbos, o tai reiškia palydovas ar tarnas.

5. Karina:

Gražus itališkas žodis, reiškiantis mažą numylėtinį, kilęs iš lotynų kalbos, reiškiančio Keel, vieną iš penkių Oriono žvaigždyno žvaigždžių.

6. Antonio:

Tai itališkas žodis, reiškiantis neįkainojamą vertę. Lotynų kalba tai reiškia pagirtiną. Tai taip pat moteriška Antonio forma.

7. Pia:

Šis trumpas ir mielas žodis Pia kilęs iš lotynų kalbos, o tai reiškia pamaldus ar tyras.

8. Desiderio:

Pavadinimas kilęs iš ispanų kalbos, o tai reiškia norimą.

9. Elisabetta:

Elisabetta yra itališko angliško vardo Elizabeth variantas, reiškiantis „Mano Dievas yra gausus arba gausos Dievas“.

10. Mėnesiai:

Šis itališkas vyriškas vardas kilęs iš ispanų kalbos, o tai reiškia kalną. Tai sutrumpinta Montague arba Montgomery forma.

25 unikalūs italų vaikų vardai ir reikšmės:

Štai keletas itališkų pavadinimų, kurie buvo angliški, kad atitiktų dabartinį gyvenimo būdą:

1. Sofija:

Melodingas, skambus vardas, Sophia muzikiškai nurieda nuo liežuvio. Populiarus vardas, Sofija kilusi iš Graikijos ir Ispanijos. Reiškia išmintį, kas nenorėtų, kad jų mielas džiaugsmo pluoštas būtų išmintingas.

2. Izabelė:

Iš hebrajų kilmės Isabella reiškia atsidavęs Dievui. Pavadinimas, susijęs su viduramžių princesėmis, karalienėmis ir Šekspyro pjesėmis. Toks vardas kaip Izabelė gali pripildyti jūsų princesę pasididžiavimo ir pasitikėjimo savimi jausmu kartu su nuoširdumu ir atsidavimu savo artimiesiems.

3. Arija:

Įtraukite muzikos magiją į savo vaiko gyvenimą šiuo melodingu pavadinimu. Iš Italijos kilusi arija reiškia melodiją. Tegul jūsų mažylio širdis plaka meilė ir harmonija kiekvieną kartą, kai dainuojate jo vardą.

4. Ariana:

Šis vardas išgarsėjo dėl popmuzikos žvaigždės Arianos Grande, tačiau jo kilmė siejama su graikų ir italų šaknimis, reiškiančiomis „visiškai tyra“ ir „labai šventa“. Abiem atvejais bet kuri italų mergaitė, kuriai suteiktas šis gražus vardas, bus dangiškasis angelas, atsiųstas iš Dievų.

5. Beatričė:

Beatričė, vardas iš literatūros, dabar įgavo naują gaivą. Po princesės Beatričės vardas vėl atsidūrė dėmesio centre. Šlovinga reikšmė „ji, kuri neša laimę“, yra puikus vardas kūdikiui, kuris tikrai atneš didžiulės laimės visiems, kurių širdis ji liečia.

6. Aurora:

Iš lotynų kalbos reikšmės Aušra, romėnų mitologijoje saulėtekio deivė buvo Aurora, kurios ašaros buvo ryto rasos lašeliai. Vardas, kurį jūsų kūdikis puoselės, nes kasdien į jūsų gyvenimą atneša saulės spindulį ir mielai vaidins pasakų princesę Aurorą „Miegančiojoje gražuolėje“.

7. Francesca:

Iš patino Franceso, ši moteriška versija kilusi iš Italijos, reiškia „nemokama“. Nuostabus gestas po pavadinimu, siūlantis mergaitei tapti nepriklausoma ir pasitikinčia savimi, augti sparnais ir pakilti aukščiau kitų. Šiuos unikalius itališkus kūdikių vardus įvertintų visi, kas jį turi.

8. Alessia:

Italijos ir graikų kilmės vardas Alessia primena graikų deivių atvaizdus. Nors vardas yra labai moteriškas ir gražus, jis gina karį. Didžiuokitės savo kūdikio vardu Alessia, nes tai rodo, kad moteris bus stipri, palaikanti ir atsidavusi.

9. Bianka:

Gražus vardas ir variantas prancūzų kalba „Blanche“. Bianca reiškia baltą, spindinčią. Įneškite šviesos į savo gyvenimą su žavinga mergaite ir pavadinkite ją Bianca. Jos ateitis turėtų spindėti ryškiai, o siela – kaip balta.

10. Gia:

Gia yra trumpesnis Gianna variantas. Puikus, melodingas skambesys, kai sakai tai itališku akcentu. Pats vardas reiškia maloningą Dievo dovaną. Vaikas visada jaustųsi mylimas ir būtų maloningas, žinodamas, kad ji yra visagalės dovana tėvams.

11. Leonardo:

Pavadinimas, kuris skamba meno ir pramogų pasaulyje. Leonardo Da Vinci suteikė šiam vardui gylį ir charakterį. Vardas papildomai išgarsėjo aktoriui ir širdies plakėjui Leonardo DiCaprio. Sutrumpintas iki Liūto, tai reiškia liūtą. Leiskite savo berniukui būti stipriam ir meno meistrui, suteikdamas jam šį klasikinį itališką vardą.

12. Lukas:

Toks mielas skambantis vardas. Puikiai tinka šokinėjančiam, berniukui. Luca yra dar viena Lucas vardo forma. Pavadinimas reiškia „šviesos šaltinis“. Vaikas tokiu vardu spinduliuoja ir įneša šviesos į jį mylinčių žmonių gyvenimą.

13. Dantė:

Stipriai skambantis, vyriškas vardas. Šis vardas yra liūdnai pagarsėjęs dėl viduramžių italų poeto Dante Alighieri ir jo dieviškosios komedijos. Pavadinimas iš tikrųjų reiškia ištvermingas. Tvirtas vardas, padedantis ugdyti tvirtą protą ir charakterį, ryžtingas vaikas vargu ar lengvai pasiduos.

14. Enzo:

Sutrumpinta Vincenzo arba Lorenzo versija, pavadinimas kilęs iš Italijos ir Ispanijos. Abiejose kultūrose tai reiškia namų valdovą. Nugalėtojas ar nugalėtojas. Tradiciškai tinkamas namų vyro vardas. Dabar berniuko vardas, kuris bus puikus influenceris, laimintis širdis ir sėkmingas.

15. Antonio:

Lotynų šaknys, ispanų ir italų kalbos Antonio reikšmė yra neįkainojama ir neįkainojama. Nereikia nė sakyti, kad bet kuris kūdikis yra neįkainojamas bet kuriam tėvui. Kūdikis, kuriam suteiktas šis vardas, augs saugiai, žinodamas, kad jis yra neįkainojamas savo tėvams ir bus mylimas bei globojamas labiau už bet kurį brangų brangakmenį.

16. Giovanni:

Klasikinis ir tradicinis italų berniuko vardas Giovanni reiškia, kad Dievas yra maloningas ar maloningas Dievo palankumas. Kadangi italai yra labai religingi, galime suprasti, kad toks vardas būtų labai gerbiamas, o vaikas tokiu vardu būtų laikomas didžiuliu Dievo palaiminimu.

17. Marco:

Populiarus itališkas vardas Marco dažnai siejamas su garsiuoju italų keliautoju Marco Polo. Pavadinimas reiškia „Kariaujantis arba Marso Dievas“. Pavadinimas mažuoju kerubu Marco garantuoja stiprų ir narsų jaunuolį, kuris ginsis už savo teises ir kovos už savo žmones.

18. Alessandro:

Šis vardas yra Aleksandro variantas ir jį galima atsekti istorijoje iki Aleksandro Didžiojo. Graikų ir italų reikšmės rodo žmonijos gynėją/pagalbininką. Pavadinimas muzikaliai nuslysta nuo liežuvio ir rodo, kad berniukas, vardu Alessandro, būtų malonus ir linkęs į gamtą ir padėti žmonėms.

19. Adriano:

Šio vardo reikšmė susijusi su Adrijos jūra. Jūsų džiaugsmo pluoštas gali būti vandens kūdikis ir nedelsiant nunešti į baseiną. Kai kurie vaikai gauna tiek daug džiaugsmo, besiliejantys vandenyje.

20. Nicolo:

Dažnai sutrumpinamas iki Nico, šis vardas yra žavingas ir idealiai tinka mažam kūdikiui. Net jei jūsų vaikas elgiasi netinkamai, būtų sunku jį papeikti tokiu vardu. Nicolo reiškia pergalę arba žmonių užkariautoją. Turėdamas tokį vardą, jis tikrai užkariaus daugybę širdžių ir bus pergalingas savo pastangose.

21. Adrianas:

Italų kilmės, berniuko vardas – Adrianą jau daugelį metų naudoja anglakalbiai žmonės. Adriano reikšmė yra „iš Hadrijos“. Tai miestas Šiaurės Italijoje, iš kurio Adrijos jūra gavo savo pavadinimą. Anglų popiežius XII amžiuje pirmasis buvo pavadintas Adrianu, kuris nebuvo italas.

22. Antanas:

Tai angliška „Antonio“ versija, kilusi iš italų, ispanų ir lotynų. Jis tapo labai populiarus nuo tada, kai į Ameriką pradėjo kraustytis daug imigrantų. Šventieji, Romos generolai ir aktoriai daugelį metų išpopuliarino šį vardą.

23. Lukas:

Kilęs iš graikų kilmės, Lucanus, Pietų Italijos regionas. Tai reiškia „iš Lucano“. Lukas yra vienas iš apaštalų, kuris buvo gydytojas. „Žvaigždžių karai“ dar labiau išpopuliarino šį vardą tarp garsiojo Luko Skywalkerio.

24. Julianas:

Julianas yra berniuko vardas, kilęs iš lotynų ir graikų. Tai dar viena Julio forma, kuri reiškia „jaunatviškas ar Džove vaikas“. Julianas yra galinga kelių Romos imperatorių pavardė. Jules, Julia ir Julien yra laikomi labai prašmatniais kūdikių vardais.

25. Romeo:

Serijinis flirtas, šokolado berniukas, romantiškas herojus, Romeo – italų kilmės berniuko vardas. Dabar jis plačiai naudojamas visame pasaulyje nuo filmo „Romeo ir Džuljeta“ pasirodymo. Romeo reiškia „Romos pilietis“. Dabar tai yra universalus vardas.

Itališki dvynių pavadinimai:

1. Gino ir Gianas:

Gino, italų kilmės berniukų vardas, reiškia „visada gyvenantis“. Tai sutrumpinta „Ambrogio“ versija. Kita šio vardo versija yra Eugenijus. „Gino“ per pastaruosius kelis dešimtmečius įgijo didesnį populiarumą, palyginti su kitomis pavadinimo versijomis.

Gianas yra hebrajų ir italų kilmės ir populiarus berniukų pasirinkimas. Jis tariamas kaip Jonas. Gian reikšmė yra „Dievas maloningas“. Yra daug šio vardo versijų. Tačiau Gianas išsiskiria ir skamba absoliučiai itališkai.

2. Rocco ir Fico:

Fico yra labai populiarus itališkas berniukų vardas, kuris yra sutrumpinta Federico versija. Fico reikšmė yra „pav.“ Tai nėra labai dažnas, bet tikrai unikalus vardas.

Rocco yra vokiečių ir italų kilmės. Rocco reikšmė yra „poilsis“. Šį vardą išgarsino šventasis, išgydęs maro aukas. „Rocky“ yra dar viena „Rocco“ forma. Tai taip pat reiškia „mūšio šauksmas“. Šis vardas dabar yra gana plačiai paplitęs.

3. Rico ir Bianca:

Rico yra italų kilmės berniuko vardas. Tai Enrico arba Ricardo slapyvardis. Tai taip pat italų Henriko pavidalas.

Bianca yra populiarus italų kilmės mergaičių vardas. Bianca reikšmė yra „balta“ arba „tyra“. Alternatyvi šio vardo versija yra „Bianca“ arba „Blanche“ prancūzų kalba.

4. Amedeo ir Elda:

Amedeo yra puikus pasirinkimas berniuko vardui ir yra lotyniškos kilmės. Amedeo reikšmė yra „Dievas yra meilė“.

„Elda“ yra senovinis vokiškas mergaitės vardas. Elda reiškia mūšį. Elda yra itališka Hildos versija. Tai labai populiarus pasirinkimas mažoms mergaitėms. Šie reti italų kūdikių vardai, ypač dvyniams, bus vertinami visiems.

5. Gianna ir Madonna:

Tai Gianna yra puikus mergaitės vardas, kilęs iš hebrajų ir italų. Gianna reiškia „Dievas yra maloningas“. Gianna yra šventoji, kuri rizikavo savo gyvybe, kad išgelbėtų savo kūdikį. Tai dar viena Džeinės forma iš Džono.

Italų kilmės Madonna yra mergaitės vardas. Madonos reikšmė yra „mano ponia“. Tai labai garbingas būdas kreiptis į moterį kaip prancūziškai „madame“. Šis vardas taip pat reiškia Mariją, Jėzaus motiną. Šis vardas tapo labai populiarus dėl dainininkės Madonnos.

6. Donica ir Enrica:

Italų kalba Donica yra mergaitės vardas, reiškiantis „ponia“. Tai dar vienas „Donna“ variantas. Lotynų kalba Donica reiškia „duoti“. Ankstesniais amžiais Donica buvo naudojama retai.

Enrica yra italų ir senosios vokiečių kilmės. Enrica reiškia „namų lyderis“. Tai moteriškoji Henrio versija, o kitos alternatyvios versijos yra Erica, Enricka, Enricketta.

Šie šiuolaikiniai italų kūdikių vardai yra kilę iš italų, ispanų ir graikų šaknų. Jų kūdikių varduose pabrėžiama religijos, apibrėžiančios italų kultūrą ir paveldą, svarba. Pavadinimai turi melodingą savybę, kai jie tariami autentišku itališku akcentu

Taigi aukščiau paminėtas itališkų vardų sąrašas, suskirstytas į įvairias kategorijas kartu su jų kilme ir reikšmėmis, kurios palengvins jūsų darbą ir surasti geriausią vardą, tinkantį jūsų vaikui. Praneškite mums, ar iš aukščiau pateikto sąrašo pavyko sužinoti geriausią savo kūdikio vardą. Pasidalykite savo atsiliepimais toliau pateiktose pastabose.