Žinoma, vardai yra svarbūs! Neužtenka tik to, kad savo artimuosius vadinate tikraisiais vardais. Kartais kreipimasis į juos saldžiomis romantiškomis pravardėmis nueina ilgą kelią. Kai kurie iš jų yra tiesiog mieli, o kitų pakanka su jais susisiekti, tačiau jei jums įdomu, kaip pavadinti savo brangius, čia yra keletas geriausių mūsų pasiūlymų.

romantiškos pravardės

Vardas suteikia tapatybę. Tie, kurie sakomi, eikite į priekį ir pagalvokite apie pavadinimus, kurie su jais gerai sujungs. Čia yra romantiškas vardų sąrašas, kurį galite pasižiūrėti.

Romantiškiausios berniukų ir mergaičių pravardės:

25 populiariausi romantiški mergaičių vardai:

Čia yra 25 romantiškų žmonos ar merginų slapyvardžių sąrašas.

1. Brangusis:

Tikriausiai viena iš dažniausiai naudojamų draugės ar vaikino pravardžių yra „brangioji“. Brangioji šiuo žodžiu perteikia meilės jausmą. Ar tai gali būti jūsų romantiškas slapyvardis jūsų merginai?

2. Puoselėjamas:

Šis vardas yra unikalus romantiškas merginos vardas ir buvo paimtas iš seniai. Tai labai senamadiška ir žmonės iš senų dienų savo sutuoktinius paprastai vadina šiuo augintinio vardu. Taip pat galite sukurti įdomią romantišką aplinką, erzindami savo geresnę pusę, vadindami ją šiuo augintinio vardu.

3. Mano karalienė:

Šis romantiškas merginos vardas privers jūsų mylimąją jaustis taip, lyg jūs ją vertintumėte ir dievintumėte tokią, kokia ji yra. „Mano karalienė“, kaip slapyvardis, yra romantiškas merginos vardas, apie kurį reikia pagalvoti.

4. Mielasis:

Šis augintinio vardas yra ypač įprastas tarp mylimojo ir gražuolio, taip pat susituokusių porų. Savo jaunąja panele galite vadinti šiuo vardu, nebijodami jos įžeisti. Tai gali būti vienas iš romantiškų porų vardų.

5. Žiedas:

Tai neklaužada jūsų geresnės pusės epitetas. Šis jai yra romantiškas vardas, labiau slaptas. Vardas yra retas romantiškas augintinio vardas, kurį vadinate tik miegamajame.

6. Mielas pyragas:

„Cutie pyragas“ yra dar vienas žavingas vardas, kurį galima vadinti savo žmona. Mes vis dar esame saugioje vietoje, kur sakydama jaunai panelei, kad ji yra mielas pyragas, ji pirmiausia atrodo viliojanti ryte. Tai dar vienas populiarus romantiškas augintinio vardas.

7. Drugelis:

Apskritai ir su šiuo atveju jūs negalite pasirodyti blogai, nepaisant to, kad jis gali skambėti šiek tiek aukštai ir pasenęs. Tai viena iš žaismingų ir romantiškų slapyvardžių, kuriuos galima vadinti savo mergina.

8. Apkabinimo klaida:

Skamba naujai? Tikriausiai ne! Šis tas skirtas žavioms minutėms, kai viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisiglausti prie televizoriaus ir šiltos ugnies. Apsvarstykite šį romantišką vardą, kad galėtumėte pavadinti savo merginą, o saldus romantiškas vardas nėra?

9. Lover Girl:

Paskambinkite savo merginai meilužei merginai, kuri yra viena romantiškiausių draugų pravardžių renginyje, kai ji vadina jus meilužiu berniuku. Tai vienas iš populiariausių romantiškų moterų vardų. Meilužės mergina yra visų laikų madingiausias romantiškas augintinio vardas.

10. Angelo akys:

Negali būti jokio kito būdo, kaip pasakyti savo geresnei pusei, kokia ji neįprasta, nei sulyginti ją su nuostabiu mylinčiu Šventuoju pasiuntiniu, kreipiantis į ją šiais romantiškais mergaičių vardais.

11. Saldus mažas koldūnas:

Tai gali pasirodyti pražūtinga, jei netinkamai naudosite. Tai juokingas romantiškas vardas, net jei norite taip vadintis! Turite būti atsargus su šiuo. Jūsų geresnei pusei gali būti gerai su jos bauginančia figūra, tačiau ji priklauso nuo kalbėjimo būdo ir aplinkos, kurią naudojate šiuo vardu. Tai gali būti panaudota kaip posakio dalis, pavyzdžiui, „tu esi mano žavingas mažas koldūnas“, arba tu gali pasakyti: „tu esi tik milžiniškas koldūnas“! Jei pasirinkote tai kaip romantišką jos vardą, būkite dvigubai tikri!

12. Kačiukas:

Maža katė yra dar vienas mielas ir žavingas vardas, kurį galima pavadinti savo mylimąja. Apskritai, mažos katės yra žavingos, jaukios ir gyvos, taigi, jei tai vaizduoja jūsų geresnę pusę, tai yra vardas, kurį galite naudoti.

13. Lėlės veidas:

Tai senukas ir turi tiesioginį netoliese esantį ryšį su „kūdikio lėlė“ arba tiesiog „lėlė“. Galima sakyti, kad ji turi nuostabų veidą, tačiau ji taip pat gali pasiūlyti, kad jai reikia atlikti kai kurias kosmetikos pamokas.

14. Gyvūnas:

Tai dar vienas romantiškas moters vardas, turintis šiek tiek keistų pasekmių, nes jūs tikėjotės žodžio. Ar tai, kad ji žavi ir miela, ar tai, kad jūs ją laikote pririštą prie pavadėlio?

15. Kūdikis:

Tai vardas, kurį geriausia išsaugoti asmeniniam naudojimui, atsižvelgiant į tai, kad tuo atveju, jei jauną panelę, kurią gerai nepažįstate, vadinate „kūdikiu“, ji gali nepritarti. Nepaisant to, tai visada išliks romantiškiausias vardas.

16. Mano gyvenimas:

Vadinti ką nors „savo gyvenimu“ reiškia labai daug. Tai sakant, rezervuokite „mano gyvenimą“ kaip geriausią romantišką vardą tam, kuriam nuoširdžiai jaučiatės. Nenorite baigti jaustis netinkamai panaudoję.

17. Brangioji:

„Sweetheart“ vėl yra viena geriausių draugų pravardžių, o tai pažodžiui reiškia mieliausią žmogų, turintį brangiausią auksinę širdį. Klasikiniai vardai yra tik geriausi, o mylimasis tiesiog kviečia jaunimo garbinimo nuotraukas; nepriekaištingas ir tiesioginis. Tai stilingas, romantiškas vardas.

18. Mažoji mama:

Jautri, saugi jauna ponia, mėgstanti daug dėmesio skirti savo mylimajai. Mažoji mama yra labiau vakarietiškas saldus romantiškas vardas.

19. Maloni ragana:

Dėl atsitiktinės tikimybės, kad ji priverčia jus sužavėti, kai kiekvieną kartą pažvelgiate į ją. Nelabai daug asmenų (jauna ponia ar kolegė) yra tinkami vadintis šiuo romantišku merginų vardu. Taigi, prieš nuspręsdami, kaip tai romantiškas jos vardas, pagalvokite.

20. Laimės žavesys:

Kai kurie vaikinai mano, kad jiems iš tiesų labai pasisekė, nes būtent ji visiškai pakeitė jo gyvenimą ir tikriausiai yra posakis, kad už kiekvieno vyro sėkmės slypi jo merginos pastangos ir motyvacija. Taigi, merginas galima teisingai pavadinti laimingu žavesiu. Tai idealus romantiškas žmonos vardas.

21. Mano viskas:

Jauna ponia, kuri yra žavingai branginama ir gerbiama, o vaikinui reiškia pasaulį.

22. Pikachu:

Jei jūsų brangioji yra „Pokemon“ gerbėja, ji norėtų būti vadinama Pikachu, nes tai idealios romantiškos slapyvardžiai merginoms, kurios yra garsaus animacinio filmo „Pokemon“ gerbėjai. Argi ne miela? Pikachu taip pat buvo įvardytas kaip juokingas romantiškas vardas.

23. Visos kasyklos:

Tai suteikia savininkiškumo jausmą. Tačiau žinojimas, kaip tai teisingai pavadinti, labai padės. Visas mano yra unikalus romantiškas vardas.

24. Kolibris:

Jaunai moteriai, kuri yra savita, nevaržoma ir greita. Būkite atsargūs. Šis žodis turi ir kitų priešiškų pasekmių. Tai dar vienas rizikingas romantiškų vardų sąraše.

25. Super mergina:

Tai vienas iš geriausių romantiškų merginų vardų. Jei manote, kad jūsų jauna ponia yra precedento neturinti ir turi supergalių.

Romantiški berniukų vardai:

Čia yra romantiškiausių vyro vardų sąrašas. Mes taip pat surinkome keletą romantiškų vaikinų vardų. Pažiūrėk.

1. Princas:

Princas visada buvo senas romantiškas berniukų vardas. Beveik kaip jūsų mylimasis gali jus vadinti savo princese ar valdovu, galite jį vadinti savo princu ar karaliumi. Tai labiausiai paplitęs romantiškas berniukų vardas.

2. Kampas:

Šis romantiškas vaikino slapyvardis yra patrauklus ir vyriškas. Šis augintinio vardas leis jam jaustis gerai ir didžiuotis savo vyrišku kūnu. Tai vienas sunkus romantiškas berniukų vardas.

3. Study:

Ar jūsų vyras mielai puikuojasi raumenimis po dienos poilsio centre? Ar jūsų asmens pasitikėjimas savimi yra aukščiausias? Ar tu jį brangini už tai? Tuo metu šis romantiškas berniukų vardas jums yra tobulas augintinio vardas.

4. Princas žavus:

Žavus princas yra tas klišinis vardas, kurį girdėjome daugelį metų. Nepaisant to, jis niekada nemirė kaip romantiškas augintinio vardas, ir esame tikri, kad taip bus ir toliau. Abejokite mumis?

5. Čempionas:

Čempionas skirtas visiems laimėtojams. Jūsų vaikinas tikrai laimėjo jūsų širdį, todėl gerai jį taip vadinti.

6. Didysis vaikinas:

Tai vienas iš tų romantiškų vardų, kuriuos galite pavadinti savo vaikinu, kuris jį papildys, nesvarbu, ar tai būtų ūgis, svoris, ar kiti anatominiai komponentai.

7. Supermenas:

Betmenas, panašus į Supermeną, yra uždengtas kryžiuočius, dešinėje daro klaidas ir visam laikui pašalina niekšus. Skamba kaip romantiškas jūsų vyro vardas?

8. Ponas Cool:

Kitas – šaunus ir romantiškas vyro ar vaikino vardas yra ponas Cool. Jei jūsų vyras yra pakankamai subrendęs prisiminti televizijos laidą „Linksmos dienos“, ir tada jis puoselės šį vardą. „Fonz“ buvo „Mr. Cool“ su atspalviais, veršiuko kailiu ir motociklu. Jis taip pat pademonstravo bent šiek tiek gerumo aukso, todėl šis dabartinis žmogus yra minkštas apačioje.

9. Sielos draugas:

Vardas sielos draugas turi daug gylio ir yra ne bet koks kitas romantiškas slapyvardis, kuriuo galima vadinti savo vaikiną. Vardas parodo, ką žmogus reiškia kitam. Pasirinkti „sielos draugą“ kaip pasirinkimą? Būkite tikri!

10. Vaisių kilpos:

Vaisių kilpos gali skambėti ne taip kaip romantiškas vaikino vardas. Jei per televiziją kada nors stebėjote Didžiojo sprogimo hipotezę, tuomet jos nenaudotumėte. Tai buvo vieno Hovardo Wollwitzo, bauginančio, keisto žmogaus su visa šliužo žavesiu, epitetas!

11. Širdies laužytojas:

Atsitiktinai jūsų asmuo yra „labiausiai ieškomas“ ir populiarus tarp moterų, nes jis yra nuostabiai žavus, tai romantiška vaikino pravardė!

12. Ponas Vikipedija:

Jis yra nepaprastai genijus! Jis nori bet ką aptarti ir greitai paruošia atsakymus į visus jūsų klausimus. Ar tada jo nepavadinsi ponu Vikipedija?

13. „Playboy“:

Turint galimybę, kad jūsų asmuo negali kontroliuoti (tik) aplinkinių moterų, šis žaidėjas sustos su erzinimu ir jokio kito žingsnio.

14. Pokerio veidas:

Šis žmogus neparodys jokio jausmo, jis retai šypsosi ir retai demonstruoja emocijas; kai tai padarys, jis gali priversti bet ką jam pasiduoti. Ar tai jums romantiškas vyriškas vardas??

15. Tėtis:

Tėvas visada yra pirmasis mergaitės superherojus. Jei vaikinas turi tas pačias savybes kaip ir jos tėvas ir mylėtų ir saugotų ją kaip jos tėtis, tada ši romantiška pravardė idealiai tinka tokiems vyrams. Tėtis yra labiau romantiškas augintinio vardas vyrui.

16. Karštas šokoladas:

Karštas šokoladas yra dar vienas neįprastas romantiškas sužadėtinio vardas. Pagalvok apie tai!

17. Reguliatorius:

Ar jis yra tas, kuris jums vadovauja ir teigiamai reguliuoja jūsų veiklą? Tada tai tikrai romantiškas berniukų vardas.

18. Gražus:

Gražus yra dar vienas pavyzdinis žavingas gražuolis, kurį dauguma žmonių vis dar vertina. Darant prielaidą, kad ir kaip bebūtų, jūsų gražuolis yra niūrus, jis gali manyti, kad jūs tyčiojatės dėl atsitiktinės galimybės, kad naudosite šį vardą.

19. Gelbėjimo linija:

Asmeniui, kuris jums tarnauja kaip gyvybės palaikymo sistema. Galite tiesiog pasikliauti juo kiekvienoje savo gyvenimo situacijoje. Tai turbūt gražus romantiškas berniukų vardas.

20. Pikasas:

Jei jūsų vaikinas yra „Picasso“ gerbėjas, jis tikrai norėtų būti vadinamas Picasso, bet pirmiausia tai žinokite!

21. Sparky:

Kai tavo vaikinas padidina tavo energijos lygį iki tūkstančio kartų, kai esi išsekęs, Sparky yra jo vardas!

22. Meškiukas:

Mielas vaikinas šalia? Šis romantiškas berniukų vardas bus teisingas.

23. Roko žvaigždė:

Jei jūsų vaikinas turi tikrų įžymybių bruožų ir atrodo, kad gali mirti, ir yra populiariausias merginų veidas, roko žvaigždė gali būti jo vardas.

24. Deimantas:

Jei jūsų vaikino vertė jums yra neįkainojama, deimantas yra romantiškas jūsų vyro vardas.

25. „Firefly“:

Jei jis yra vienintelis šviesos šaltinis tamsoje ir jūsų gyvenimo nusivylimuose, „Firefly“ yra idealus vardas jam.

26. Medus:

Kodėl sąrašo apačioje įrašėme medų? Na, nes šis vardas jau seniai buvo madingas, romantiškas augintinio vardas.

27. Romeo:

Romeo yra geriausias romantiškas slapyvardis visiems tiems vaikinams, kurie yra idealus romantikos įsikūnijimas. Kai tai suprasite, Romeo tikrai bus jam tinkamas vardas.

28. Orionas:

Orionas taip pat yra žvaigždė. Tai vienas romantiškas slapyvardis, vaikino medžiaga !. Tavo vaikinas tikrai turi būti tavo žvaigždė. „Orion“ tikrai tarnaus teisingai.

29. Saulė:

O kaip su saule? Jei jis yra tas, kuris yra jūsų niūrių ir tamsių dienų saulė, jūsų gyvenimo saulė, jis tikrai nusipelno šio vardo.

30. Kukurūzų bandelė:

Ar kada pagalvojote apie tai kaip romantišką vyro vardą? Jei jūsų vyras yra švelnus su moterimis ir tuo pačiu tvirtas, šis vardas jam tikras.

Romantiškos slapyvardžiai jūsų merginai ir vaikinui:

Čia yra sąrašas romantiškų merginų vardų, kuriuos galite naudoti jai vadinti.

1. Ledas:

Tai rami panele, kuri visada yra kieta kaip ledas, tai bus geras romantiškas merginos slapyvardis.

2. Kvailas:

Mes neturime to omenyje neteisingai. Loony tikrai turi panašumų su pamišėliu. Tačiau kvailys yra romantiškas jūsų pamišusios merginos augintinio vardas.

3. Snieguolė:

Kokia miela ir nekalta tavo mergina? Na, tiems saldiesiems, sniegas, o kaip saldus romantiškas vardas padarys visą teisingumą.

4. kikena:

Giggles yra mielas romantiškas slapyvardis, kurį reikia sugalvoti. Jūsų merginai, kuri daug juokiasi ir visada linksma, „kikenimas“ bus tinkamas vardas.

5. Ugnies krekeris:

Tai dar kartą reikia naudoti atsargiai. Ji gali tiesiog sprogti bet kam, jei daro ką nors blogo. Arba tikriausiai net pas jus be jokios priežasties! Jai „fejerverkas“ kaip romantiškas merginos vardas yra tinkamiausias.

6. Karšti daiktai:

Šiai karštai panelei, kuri yra tavo mergina, „karštas daiktas“ tikrai yra geras vardas, bet tu turi būti tikras, kad vadinsi ją tik privačiai. Jūs nenorite, kad ji įsižeistų.

7. „Smarty“ kelnės:

Labai šaunus ir mielas slapyvardis „smartypants“ skirtas tiems, kurie yra tikrai protingi ir su absoliučiu protingumu gali ištraukti beveik viską.

8. Kačių moteris:

Kačių moteris yra nuožmi, kupina energijos ir pakrauta seksualumo. Ar tai skamba kaip tavo mergina?

9. Tortas:

Būkite labai tikri, kad vaikinai esate arti, kol net nepagalvojate jos taip pavadinti. Tu nenori jos įžeisti. Pavadinimas skirtas visoms toms mieloms mažoms mergaitėms.

10. Deivė:

Visoms toms nuostabioms ir visiškai nerealioms merginoms „deivė“ tikrai yra geriausias romantiškas vardas.

11. Blondinė:

Jei vaikinai vienas kitą labai gerai pažįstate, blondinė yra geras vardas garsiai skambinti. Pavadinimas skirtas visoms toms moterims, kurios turi šviesius plaukus.

12. Kūdikių lėlė:

Kūdikių lėlė yra labai dažna merginos pravardė. Jei ji pilna saldumo ir labai gero modelio kūno, ji tikrai yra kūdikio lėlė.

13. Rudasis cukrus:

Jei jūsų mergina yra ruda, ji tikrai yra rudojo cukraus.

14. Vampyras:

Vampy yra vienas juokingas romantiškas slapyvardis, kuriuo galima vadinti savo merginą. Pavadinimas skirtas visoms toms moterims, kurios nori likti patalpose, bet mėgsta išeiti naktį.

15. Laimingos pėdos:

Kaip laiminga ji šoka pagal melodijas? Na, tada šis vardas skirtas jai,

16. Drugeliai:

„Butterfingers“ yra viena miela romantiška slapyvardis jūsų mergaitei. Jei jūsų mergina turi „laisvą pirštą“ ir jei ji nerūpestingai žiūri į dalykus, tai tinka jai. Tai dažniausiai naudojama prisiglaudus ir leidžiant privatų laiką.

17. Tinginys užpakalis:

Kitas geras vardas jūsų tingiai merginai! Vardas naudojamas kaip romantiškas vardas ir jūsų vaikinui vadinti!

18. Zefyras:

Ji gali turėti švelniausią prigimtį ir širdį dalykams. Jei ji tai padarys, ji tikrai yra zefyras.

19. Lilės undinė:

Jei ji yra ta, kuri mėgsta plaukti? Ji tikrai yra Lil undinė.

20. Bičių karalienė:

Tai vardas, kurį mėgsta dauguma moterų. Bičių karalienė yra romantiška merginos pravardė, jei ji yra savo merginų būrio vadovė ir beveik visada užimta.

21. Naktinė pelėda:

Tas, kuris budi visą naktį. Ar tai skamba kaip tavo mergina? Tada tai yra romantiškas jos vardas.

22. Knygnešys:

Knygų mylėtoja, ji dažnai būna pasinėrusi į savo romanus. Tai daugiau rimtas slapyvardis ją vadinti.

23. Slapukas:

Saldus kaip sausainis, slapukas yra visų tų saldžių moterų vardas, kurios yra ne tik saldžios, bet ir laimės šaltinis.

24. Žmona:

Labai rimta! Visiems tiems vyrams, kurie ją laiko draugės medžiaga, šis vardas skirtas jai.

25. Blynai:

Tokia miela kaip bandelė, ji yra labai maža ir taip pat yra jūsų akies obuolys. Šis vardas skirtas jai!

26. Zuikio ausys:

Gana juokingas romantiškas vardas, kuriuo galima pavadinti mergaitę, zuikio ausis yra žmogus, turintis mažiausias mažas ausytes, kurios yra tokios mielos.

27. Melodija:

Jei ji yra ta, kuri yra labai miela ir žavinga, tada tai yra geras romantiškas meilės vardas jai.

28. Nuostabioji moteris:

Ar visada žvelgi į ją ir žaviesi? Ar ji tau išeina kaip įkvėpimas? Ji yra nuostabi. Šis vardas skirtas visoms toms moterims, kurios iš tikrųjų yra „stebuklingos“ moterys.

29. Angelo veidas:

Ar ji tau neįtikėtinai atrodo kaip angelas? Ar ji pati nekaltiausio veido, su visais gerais darbais? Tada ji tikrai yra angelo veidas.

30. Kūdikio veidas:

Visoms žavingoms ir mieloms merginoms, kurių nekaltumas visur spinduliuoja, „babyface“ yra geras vardas, kad galėtumėte pagalvoti apie jos skambinimą.

Romantiški slapyvardžiai jūsų žmonai ir vyrui:

1. Princesė:

Įsitikinęs, kad su ja elgsitės kaip su princese, šis vardas yra geras romantiškas žmonos vardas.

2. Saulė:

Ji pažodžiui gali būti tavo šviesa tamsoje ir veda tave visais keliais. Tada ji yra įsitikinusi.

3. Širdies plakimas:

Ar ji yra ta, kurią įsimylėjai? Ar ji taip pat jus įkvepia daugiau nei vienu būdu? Jei taip, širdies plakimas yra romantiškas žmonos augintinio vardas.

4. Kūdikis:

Tai stilingas vardas tiek vyrui, tiek žmonai. Pavadinimas niekada nemiršta ir yra amžinai auksinis.

5. Žiedas:

Kitas romantiškas vardas, kuriuo galima vadinti savo žmoną, yra žiedas. Jei ji turi tą įkvepiantį žavesį, kuris apšviestų tavo niūrią dieną, jos žiedas yra jos vardas.

6. Mano mergina:

Tai yra elegantiškas slapyvardis visoms moterims. Nėra geresnio būdo jai išreikšti, ką ji tau reiškia.

7. Saldainiai:

Kokia ji miela ir nenugalima? Ji gali jus tiesiog vilioti savo išvaizda ir tikriausiai privilioti jus savo saldumu. Šis vardas skirtas visoms moterims.

8. Tarzanas:

Ką apie romantišką augintinio vardą vyrui? Tarzanas signalizuoja, kad vaikinas yra vyriškas ir visada mėgstamiausias filmo personažas!

9. Romeo:

Vaikinas, kuris be vargo gali sužavėti moterį ir yra labai geras išreikšti meilę, šis vardas skirtas kiekvienam tokiam vyrui.

10. Sielos draugas:

Skambinti savo vyrui sielos draugu tikrai yra geriausias būdas pasakyti, kad laikysitės jo per storą ir ploną.

11. Mano herojus:

Ar jūsų vyras yra jūsų gyvenimo herojus ir jūsų rūpesčių nulis? Tada turėtumėte pasirinkti šį romantišką sutuoktinio vardą.

12. Moliūgas:

Tai vienas mielas ir juokingas romantiškas jūsų partnerio vardas. Žmona vadinama moliūgu, kai yra žavinga slyva.

13. Persikai:

Pavadinimas, išpopuliarėjęs dialogu „Aš myliu persikus“. Jie yra saldūs, apvalūs ir neryškūs, kaip ir jūs “. Dialogas yra iš ledynmečio.

14. Egzotika:

Jūsų žmonai, kuri yra viena iš milijono ir įdomi, šis vardas jai skirtas.

15. Puikus:

Klasikinis būdas sužavėti savo moterį ir išreikšti, kaip ji gražiai atrodo. Tai dar viena romantiška sužadėtinės pravardė.

16. Honeypie:

Dėl to neįtikėtino saldumo ir gėrio krūvio, medus yra tinkamas romantiškas vardas jūsų žmonai.

17. Ponas Gerai atrodantis:

Labai tikras būdas išreikšti savo vyro išvaizdą. Jis gali tiesiog mylėti šį romantišką vyro vardą.

18. Supermenas:

Ar jis tavo herojus ir antžmogis? Ar jis yra tas, kuris išsprendžia visas jūsų problemas ir neleidžia jums nerimauti? Tada jis yra supermenas!

19. Alfa:

Už tai kiekvienas vyras, kuris yra dominuojantis, tuo pat metu labai mylintis ir nepaprastai rūpestingas.

20. Kenas:

Ar negirdėjome apie šį pavadinimą? Kenas yra gerai apsirengęs ir gražus Barbės vyras.

21. Blizgučiai:

Ar žiūrint į ją tavo akys spindi ir pripildo pasididžiavimo? Tada ji tikrai yra viena kibirkštis.

22. Žmona:

Kokiais kitais romantiškais vardais vadinti savo žmoną?

23. Vaivorykštė:

Pozityvumo ir gyvybingumo spindulys „vaivorykštė“ – tai vardas visoms moterims, kurios visada gyvybingos ir spalvingos.

24. Akmenukai:

„Pebble“ yra animacinio filmo „Flintstones“ įkvėptas pavadinimas. Tai visada bus mielas jūsų žmonos vardas.

25. Ponas Tobulas:

Ar jis tikrai gerai daro tai, ką daro? Atrodo, kad jis tau tobulas? Tada jis yra ponas Tobulas.

26. Amigo:

Jūsų žmona ar vyras visada bus jūsų geriausias draugas. Amigo yra visų tų porų vardas.

27. Geresnė pusė:

Jei tavo žmona yra geriausia, kas tau nutiko, geresnė pusė yra jos romantiškas slapyvardis.

28. Mano šypsenos kūrėjas:

Tam vyrui, kuris visada priverčia tave šypsotis, nesvarbu.

29. Brangus:

Klasikinis ir tradicinis būdas kreiptis į savo žmoną ar vyrą, kuris taip pat neša pagarbą ir meilę.

30. Kietas vaikinas:

Tam vaikinui, kuris lengvai sprendžia kiekvieną situaciją.

Poros romantiški vardai:

1. Brangus: Tai saldus pora romantiškas vardas, kuriuo galima vadinti vyrą ar žmoną.

2. Brangioji: Brangioji ir brangioji kaip miela pora vardas niekada nemirs. Jie perteikia ne tik meilę.

3. Cuddle Bag: Jūs, vaikinai, būsite vienas kito prisiglaudimo krepšys. Jaukiai prisiglausti prie jų turbūt užtenka visiems rūpesčiams išspręsti. Šis vardas skirtas visoms poroms.

4. Punch maišelis: Į ką tu mušiesi, kai vaikinai pyksta? Tai vardas visoms poroms, kurių bokso maišeliai yra tik vienas kitas.

5. Pagaminta danguje: Tai romantiškas slapyvardis visoms poroms, kurios yra tik Dievo siųstos.

6. Kūdikis: Kitas vardas, senas kaip brangus ir brangus, bet vis dar dažniausiai naudojama forma.

7. Sviesto saldainiai: Abu vaikinai turi būti tokie mieli.

8. Medus: Už tą itin mielą porą!

9. Visžalis: Kaip ir klasika, amžinai žaliuojanti pora visada bus tinkama viena kitai ir išliks amžinai prisirišusi.

10. Mano: Toms savininkėms poroms, kurių užtenka viena kitai.

Kaip išsirinkti romantišką pavadinimą savo antrajai pusei?

Mes suprantame, kaip sunku gali būti iš tikrųjų sėdėti ir galvoti apie unikalų pavadinimą. Žinoma, mūsų romantiškas vardų sąrašas gali padėti, bet ką daryti, jei norite rasti kažką savo?

  •  Pirmiausia supraskite, ką jis jums reiškia. Galite pamatyti jį kaip gynėją ar gelbėtoją.
  •  Kai suprasite, ką jis jums reiškia, tiesiog pradėkite jį taip vadinti.
  • Taip pat galite naudoti metaforines žodžių reikšmes. Pabandykite pažaisti rimuotais žodžiais ir pažiūrėkite, kas dera su pavadinimu.

Pagalvoti apie pavadinimą gali atrodyti sudėtinga. Bet jei galite sulaužyti ir suprasti procesą, tai tampa daug lengviau.

Gerai sugalvoti kažką visiškai unikalaus ir suprantamo tik dviese. Tiesą sakant, tokie turėtų būti slapyvardžiai! Tokiu būdu jūs abu gerai prisijungsite ir taip pat padėsite paįvairinti dalykus. Pagalvokite ir apie labai privačius vardus. Mes lažinamės, kad jūsų meilė vienas kitą pamils ​​su šiomis pravardėmis ir jūsų ryšys taps stipresnis nei bet kada anksčiau.