Mes, žmonės, visada įkvėpėme gyvūnus. Gyvūnuose ir paukščiuose yra daug nuostabių savybių, tokių kaip nuožmumas, ištikimybė, grožis, žavesys ir net intelektas, kuriuos norime matyti savo kūdikiuose. Jei esate vienas iš tų tėvų, kurie žavi gyvūnų karalystės būtybėmis, šie 50 unikalių gyvūnų įkvėptų kūdikių vardų tikrai jus sudomins.

Šie gražūs kūdikių vardai, įkvėpti gyvūnų, skirti tiek mergaitėms, tiek berniukams. Skaitykite toliau, kad surastumėte jų reikšmę, kilmę, slapyvardį, varianto pavadinimą ir kitą informaciją. Taip pat peržiūrėkite 10 garsenybių kūdikių vardų, turinčių gyvūnų reikšmių, sąrašą.

Kūdikio vardo gyvūno reikšmė

60 unikalių gyvūnų įkvėptų kūdikių vardų berniukams ir mergaitėms:

Ar norite suteikti savo kūdikiui unikalų vardą, kuris ne tik stilingai skamba, bet ir yra prasmingas? Šie gyvūnų tematikos kūdikių vardai puikiai tinka jūsų mažyliui! Kiekvienas iš šių žodžių yra kilęs iš skirtingų šalių ir kultūrų ir turi turtingą simboliką. Skaitykite kartu, kad išsirinktumėte mėgstamiausią:

20 geriausių kūdikių berniukų vardų, įkvėptų gyvūnų:

Jei pažvelgsime į žmonijos istoriją, yra daug žinomų asmenybių, pavadintų gyvūnų vardu. Taigi, pavadinti kūdikį gyvūno, pavyzdžiui, liūto, vilko ar net paukščio, vardu nėra naujiena. Tačiau šie pavadinimai dabar susukti taip, kad atitiktų šiuolaikinės kartos skonį, nekeičiant pirminės prasmės ar simbolikos.

1. Abbas:

Abbas yra arabiškas žodis, reiškiantis „liūtas“. Šis vardas taip pat yra svarbus islamo religijoje. Manoma, kad žodis „Abbas“ buvo kilęs iš „Abbas ibn‘ Abd al-Muttalib “, kuris yra vienas iš pranašo Mahometo dėdžių. Abbaso variantai yra Abas, Abbass, Abass ir Abassi.

2. Adleris:

Adleris yra jidiš žodis, reiškiantis „erelis“. Jis naudojamas kaip pavardė Vokietijoje ir net tam tikrose žydų bendruomenėse. Kalbant apie simboliką, yra daug reikšmių, susijusių su ereliu įvairiose kultūrose, tokiose kaip bajorija, laisvė, drąsa ir pan. Įprasti Adler slapyvardžiai yra Addy, Ado, Ad ir tt.

3. Artūras:

Arthuras yra vienas iš populiariausių berniukų vardų, įkvėptų gyvūnų. Keltų kalba Arthuras reiškia „lokys“. Pavadinimas buvo išpopuliarintas legendinio britų karaliaus Artūro VI a. Pavadinimas atspindi fizinę jėgą, didvyriškumą ir dinamišką prigimtį.

4. Barrettas:

Barrett yra angliškas berniuko vardas, reiškiantis „lokio galia“. Žmonės, turintys vardą „Barrett“, yra labai energingi ir fiziniai užsiėmimai. Sakoma, kad šis žodis kilo iš vokiečių kalbos „Beroald“, o tai reiškia „drąsus kaip lokys“.

5. Kojotas:

Kojotas yra šuo, panašus į vilką tiek fiziniu, tiek elgesio aspektais. Nors šis gyvūnas turi neigiamą simboliką, susijusią su tokiomis kultūromis kaip Meksikos, daugelyje regionų jis laikomas dvasia ir galios gyvūnu. Šis padaras yra susijęs su ramybe, nepriklausomybe ir net mįsle.

6. Tipu:

Tipu yra musulmonų kūdikių vardas berniukams, kilęs iš gyvūnų. Jis kilęs iš arabų kalbos ir reiškia „tigras“. Pavadinimas taip pat siejamas su garsiuoju musulmonų valdovu – Tipu sultonu iš Mysore. Kiti variantų pavadinimai yra „Tippoo“ arba „Tippu“.

7. Jonas:

Jona yra biblinis berniukų vardas, reiškiantis „balandis“. Žodis kilęs iš hebrajų kalbos „Yonah“. Šis vardas taip pat yra vieno iš Biblijoje aprašytų pranašų vardas. Įprasti šio žodžio slapyvardžiai yra Jo, Jay, Jojo ir kt.

8. Nagraj:

Nagraj yra Indijos kūdikio berniuko vardas, įkvėptas gyvūnų. Tai sudėtinis žodis, kilęs iš žodžių „Nag“, reiškiančių Gyvatę, ir „raj“, reiškiančių karalių. Nagrajus yra serbų karalius ir yra galinga induistų religijos dievybė. Ji taip pat naudojama pavardė Pietų Indijos valstijose ir yra su slapyvardžiais, tokiais kaip Nag, Nagesh, Raj ir kt.

9. Čekas:

Četakas yra garsusis Maharanos Pratapo žirgas. Pasak vietinių pasakojimų, Chetakas nunešė Ranapratapą į saugų atstumą nuo Haldighatti mūšio ir galiausiai pasidavė sužalojimams ir mirė. Nuo to laiko daugelis Indijos berniukų, ypač Mewar bendruomenių, yra pavadinti šio drąsaus žirgo vardu.

10. Lowell:

Lowell yra gyvūnų tematikos berniuko vardas, kilęs iš prancūzų kalbos. Tai reiškia „vilko jauniklį“ ir dažniau naudojama kaip pavardė. Sakoma, kad šis žodis kilęs iš „Lupus“, lotyniško žodžio, reiškiančio Vilkas. Kiti variantų pavadinimai yra Lovell, Luuel ir kt.

11. Osbornas:

Osbornas viduramžių anglų kalba reiškia „dieviškas lokys“. Sakoma, kad jis buvo kilęs iš senosios norvegų kalbos žodžio „Asbjorn“, kuriame „kaip“ reiškia dievą, o „Bjorn“ – lokį. Pavadinimas turi kelis variantus, tokius kaip Osbourne, Osbern arba Ausburn.

12. Namiras:

Namiras yra arabiškas berniuko vardas, reiškiantis „leopardas“ arba „pantera“. Leopardas yra greita katė, žinoma dėl savo fizinės jėgos, greičio, judrumo ir malonės. Šis musulmonų vardas taip pat naudojamas mergaitėms dėl lyties neutralumo.

13. Ralfas:

Ralfas yra vienas populiariausių kūdikių berniukų vardų, įkvėptas gyvūnų. Tai moderni senosios skandinavų kalbos „Rathulfr“ versija, reiškianti „Vilko patarėjas“. Šio žodžio šaknys yra iš skandinavų kalbos, o vėliau išplito į Vokietiją ir Angliją. Kiti Ralph variantai yra „Ralf“, „Raff“ ir „Rauf“.

14. Zvi:

Zvi yra žydų berniuko vardas, reiškiantis „elnias“. Jis kilęs iš hebrajų kalbos ir yra plačiai naudojamas vardas Izraelyje ir regionuose, kuriuose laikomasi žydų tradicijų. Alternatyvus vyriškas vardas yra Tzvi, o moteriška versija – Tzivia.

15. Leanderis:

Leanderis yra graikiškas berniukų vardas, reiškiantis „Liūtas žmogus“. Lotynų kalba tas pats pavadinimas reiškia „liūtas“. Paprastai manoma, kad žmonės su šiuo vardu pasižymi stipriomis lyderio savybėmis ir nuotykių dvasia. Moteriškas brolio ir sesers vardas Leanderiui gali būti „Leanne“ arba „Leandra“, o alternatyvūs vardai yra „Leandre“ ir „Leandro“..

16. Korbinas:

„Corbin“ yra gyvūnų tematikos kūdikių vardas berniukams, reiškiantis „maža varna“ arba „varnas“. Jis kilęs iš anglų ir prancūzų kalbų. Corbin slapyvardžiai yra „Corby“, „Korby“, o variantų pavadinimai – „Corban“, „Korbin“, „Korbyn“. Šio žodžio brolio ar sesers vardas gali būti „Corvina“.

17. Galvinas:

Galvinas yra airių berniuko vardas, reiškiantis „Žvirblis“. Tai taip pat reiškia „balta“ gėlų kalba ir simbolizuoja tyrumą, nekaltumą ir dvasines būtybes. Galvino variantai yra „Gavin“, „Galven“ ir „Calvin“.

18. Madiganas:

Madigan yra angliška gėlų kalbos žodžio „Ó Madagáin“ versija, reiškianti „mažas šuo“. Tai vienas iš mielų kūdikių gyvūnų vardų ir paprastai naudojamas kaip pavardė Airijos regionuose. Šio vardo variantai yra „Madden“, „McAvaddy“ ir „O’Madden“.

19. Rudolfas:

Rudolfas kilęs iš vokiško vardo „Hrodulf“, reiškiančio „garsus vilkas“. Tai plačiai naudojamas vardas berniukams Vokietijos, Olandijos, Vengrijos ir Armėnijos šalyse. Šio vardo variantai yra „Rodolfas“, „Roelofas“, o bendri slapyvardžiai yra „Rudi“, „Roel“ ir kt..

20. Šauravas:

Shauravas yra induistų berniuko vardas, reiškiantis „lokys“. Jis yra Indijos kilmės ir naudojamas tiek Šiaurės, tiek Pietų Indijos valstijose. Šis vardas paprastai suteikiamas kūdikiams, gimusiems Kumbha Rasi ir Hasta Nakshatra. Manoma, kad vardas atneša sėkmę be daug rūpesčių gyvenime.

20 geriausių kūdikių mergaičių vardų, įkvėptų gyvūnų:

Yra daugybė gyvūnų karalystės vardų, kuriuos galite pasirinkti savo mylinčiai dukrai. Kai kurie iš šių vardų simbolizuoja tokius bruožus kaip nepriklausomybė, laisvė ir lyderystė, o kiti siejami su švelnesnėmis savybėmis, tokiomis kaip meilė, ryšiai, nekaltumas, tyrumas ir geranoriškumas. Čia yra mūsų 20 geriausių gyvūnų vardų mergaitėms:

21. Mayuri:

Mayuri yra indiškas kūdikių vardas mergaitėms, kilęs iš sanskrito kalbos. Žodis reiškia „povo patelė“ arba „povas“, kuris induistų mitologijoje laikomas šventu paukščiu. Žodis turi saldžiai melodingą skambesį, kai tariamas teisingai. Vyriška „Mayuri“ brolio ir sesers versija yra „Mayura“, Viešpaties Višnu transporto priemonė.

22. Aswathi:

Aswathi yra induistų mergaitės vardas, kilęs iš gyvūnų. Tikrasis šio sanskrito žodžio vertimas yra „grakštus ugnies arklys“. Paprastai jis pasirenkamas mergaitėms, gimusioms Mesharashi ir Krithika Nakshatra.

23. Kiara:

Žodis „Kiara“ įvairiose kultūrose turi daug reikšmių. Australijos aborigenų kalba „Kiara“ reiškia „balta kakadu“. Kitas šio žodžio ryšys su gyvūnų karalyste yra simbolis „Kiara“, Simbos dukra iš „Liūto karaliaus“. Šis stilingas mergaitės vardas, įkvėptas gyvūnų, turi įvairius pavadinimus, tokius kaip Keira, Kaia, Ciara, Chiara ir kt.

24. Koko:

Koko yra japoniškas žodis „gandras“. Paprastai jis pasirenkamas mergaitėms ir yra susijęs su simbolika, tokia kaip kūrybiškumas, intelektas, vienatvė ir kt. Kitas įdomus faktas yra tas, kad Koko yra moters Gorilos, kuri buvo gestų kalbos bendravimo su žmonėmis ekspertė, vardas..

25. Meena:

Meena yra iš sanskrito kilęs žodis, reiškiantis „žuvis“. Tai induistų vardas mergaitėms, gimusioms SimhaRashi ir Makha Nakshatra. „Meena“ simbolizuoja meilę, taiką ir ramybę. Kitame kontekste jis taip pat nurodo „brangų mėlyną brangakmenį“.

26. Nyala:

Vardas Nyala yra Afrikos mergaitės vardas, reiškiantis „kalnų ožka“. Nyala yra antilopės rūšis su spiraliniais ragais, randama uolėtose Afrikos kalnuose. Jis tariamas kaip „Nee-Ah-La“ ir „Ny-ala“. Vardas laikomas tinkamu mergaitėms, gimusioms Ožiaragio saulės ženkle.

27. Ayala:

Ayala yra gražus gyvūnų įkvėptas kūdikio vardas mergaitėms, o tai reiškia „gazelė“ arba „stirnaitė“. Jis kilęs iš hebrajų kalbos ir naudojamas kaip vardas tokiose šalyse kaip Izraelis ir Etiopija. Žmonės, turintys šį vardą, paprastai turi daug pageidaujamų savybių, tokių kaip kantrybė, praktinis mąstymas ir tvarkingumas.

28. Paloma:

Paloma yra lotyniškas mergaičių vardas, reiškiantis „balandis“. Pavadinimas simbolizuoja ramybę, tyrumą ir nekaltumą. Tai dažniausiai naudojamas vardas tokiose šalyse kaip Italija, Ispanija ir Amerika. Kai kurios Palomos pravardės gali būti Poma, Palo, Polly, Mona ir kt.

29. Rima:

Pavadinimas „Rima“ arabų kalba reiškia „balta antilopė“. Jis tariamas kaip „Reema“ ir yra vienas iš populiariausių kūdikių vardų mergaitėms, įkvėptų gyvūnų. Rima vartojama mulų ir induistų kalbų bendruomenėse.

30. Jemima:

Jemima yra hebrajiškas kūdikio vardas, reiškiantis „mažasis balandis“. Tai anglicizuota „Yamima“ versija ir taip pat yra vienas iš gražių personažų, minimų Biblijos Senajame Testamente. „Jamima“ variantų pavadinimai yra „Jem“, „Jemmy“, „Jemi“.

31. Leona:

Leona yra itališkas kūdikių vardas mergaitėms, o tai reiškia „liūtė“. Tas pats žodis yra daugelyje kalbų, pavyzdžiui, hebrajų, o tai reiškia „mano stiprybė“. Vyro brolio ir sesers vardas Leona yra Leonas. Šis vardas taip pat turtingas su juo susijusia simbolika, tokia kaip didybė, karališka prigimtis ir drąsa.

32. Tabita:

Tabita yra hebrajiškas žodis, reiškiantis „gazelę“. Tai antilopių rūšis, kuri daugelyje kultūrų buvo siejama su grakštumu ir fiziniu grožiu. Šis krikščioniškas kūdikio vardas mergaitėms taip pat minimas Naujajame Biblijos Testamente kaip personažas, žinomas dėl savo gerų darbų. „Tabitha“ variantų pavadinimai yra „Tabetha“, „Tabytha“, o pravardės – „Tabby“, „Tabbie“, „Tabbi“.

33. Ursula:

Ursula yra kilęs iš lotyniško žodžio „Ursa“, kuris reiškia „lokio patelė“. Tai taip pat yra IV amžiaus krikščionių šventosios Anglijos vardas. Šis vardas turi skirtingus tarimo klavišus skirtingomis kalbomis, pvz., „UR-se-La“ anglų kalba, „UWR-Zoo-La“ vokiečių kalba ir „OOR-soo-lah“ suomių kalba ir pan. Ursulos variantas yra „ Ursella “, o slapyvardžiai yra„ Ulla “,„ Ursel “ir kt.

34. Jarita:

Jarita yra Indijos mergaitės kūdikio vardas, kilęs iš sanskrito kalbos ir reiškia „mitinis paukštis“. Remiantis induistų mitologija, paukštis, vadinamas Jaritamarried Sage Mandapala, padėjo jam pasiekti Moksha. Šis vardas naudojamas Makara Rashi gimusioms mergaitėms pavadinti. Rašybos variantas yra „Jaritha“.

35. Hansika:

Hansika yra induistų vardas mergaitėms, o tai reiškia „gulbė“. Pasak induistų Puranaso, gulbė yra mokymosi deivės ir kitų dievybių, įskaitant Brahmą, Gayatri Devi ir net Vishwakarma, transporto priemonė Saraswathi. Hansikos variantas yra „Hamsika“, o slapyvardis – „Hamsi“, „Hamsa“.

36. Falinas:

Faline yra lotyniškas mergaičių vardas, reiškiantis „kaip katė“. Jis išpopuliarėjo išleidus „Disney“ filmą „Bambi“, kuriame Faline yra pagrindinės veikėjos meilė. Feline variantas yra „Fayline“, „Faeleen“, „Feyline“ ir kt.

37. Yara:

„Yara“ yra stilingas mergaičių vardas, kuris arabų kalba reiškia „mažas drugelis“. Taip pat vadinama mitinė Brazilijos mitologijos undinė, žinoma dėl savo išryškinančios išvaizdos. Yara slapyvardžiai yra „Yaya“, „Yaryour“ „Yoyo“ ir kt.

38. Paukštis:

„Birdie“ yra mielas gyvūnų įkvėptas kūdikio vardas mergaitėms, o tai reiškia „paukštis“. Žodis kilęs iš daugelio šalių, tokių kaip Amerika, Vokietija ir Anglija. Šis vardas siejamas su sėkme, pergale ir laisve. „Birdie“ variantų pavadinimai yra „Bertha“, „Birdena“ arba tiesiog „Bird“.

39. Debora:

Debora yra šiuolaikinė „Devorah“ versija, hebrajiškas žodis, reiškiantis „bitė“. Pirmą kartą ji paminėta Senajame Biblijos Testamente, kur Debora buvo teisėja ir pranašė. Žodis tariamas kaip „Deb-o-raah“ ir turi daug slapyvardžių, tokių kaip „Debby“, „Dee“, „Debs“ ir kt..

40. Poe:

Poe yra unisex vardas kūdikiams, o tai reiškia „povas“. Jis tinka mergaitėms ir berniukams ir dažnai naudojamas kaip pavardė. Kita šio pavadinimo versija yra „Po“. Nors povas simbolizuoja grožį ir eleganciją, tam tikrose kultūrose jis gali simbolizuoti tuštybę.

Žiūrėti daugiau: Kūdikių vardai, įkvėpti gėlių

10 garsiausių kūdikių vardų, įkvėptų gyvūnų:

Įžymybės savo unikaliais pasirinkimais visada kelia naujus tikslus gerbėjams. Net kai reikia pavadinti savo kūdikius, garsenybės nustato naujas tendencijas, pasirinkdamos gyvūnų įkvėptus vardus. Taigi, jei jums įdomu sužinoti keletą unikalių garsenybių kūdikių vardų su gyvūnų reikšmėmis, perskaitykite kartu!

41. Čarlis Vilkas:

Charlie Wolf yra antrasis amerikiečių vokalisto Williamo Tello ir jo sutuoktinės Lauren Conrad vaikas. Jie norėjo suteikti savo kūdikiui „unikalų“ vardą, turintį stiprią reikšmę, todėl priėmė tokį sprendimą. Pasak eksperto, žodis „Čarlis“ yra karališko ūgio, o „Vilkas“ – gyvūno vardas yra vienas mėgstamiausių berniukų kūdikių žodžių.

42. Leo Batali:

Vardas Leo Batali yra Amerikos garsenybių virėjo Mario Frasesco Batali sūnus. „Liūtas“ lotynų kalba reiškia „liūtas“ ir laikomas trumpa „Leopold“ forma. Jaunasis Batali taip pat ėjo savo tėvo keliu ir netgi išleido kulinarijos knygą su broliu.

43. Paukštis Džonsonas:

Birdie Mae Johnson yra trečioji garsios amerikiečių dainininkės ir atlikėjos Jessica Simpson dukra. Žodis „paukštis“ yra amerikietiškas žodis, naudojamas kaip trumpas žodis „mažas paukštis“ arba „kaip paukštis“.

44. Bear Grey Payne:

Bear Grey Payne yra Anglijos garsenybių poros Cheryl Tweedy ir Liam Payne sūnus. Paklausta, kodėl savo kūdikiui renkasi šį laukinį vardą, pora juokauja apie jo kovingumą nuo pat jo gimimo minutės.

45. Tigras Šroffas:

Tiger Shroff yra naujos kartos Bolivudo sensacija, žinoma dėl savo veiksmų sekų ir šokių judesių. Jo tikrasis vardas yra „Jai Hemant Shroff“ ir profesionaliai žinomas kaip „Tigras“. Įkvėpti jo patirties kovos menų ir šokių srityje, daugelis tėvų renkasi šį vardą savo kūdikiams.

46. ​​Mirabella Bunny Adams:

Mirabella Bunny Adams yra Bryano Adamso, dainuojančio iš Kanados, dukra. Jis pasirenka antrąjį vardą „Bunny“, kad pagerbtų Velykų zuikį. Mirabella gimė Didįjį penktadienį, o tai paaiškina, kodėl šis vardas jai buvo pasirinktas.

47. Žvirblis Džeimsas:

Amerikiečių „Pop Punk“ grupės „Good Charlotte“ dainininkas Joelis Maddenas ir jo žmona Nicole Richie savo sūnų pavadino „Sparrow“. Įdomu tai, kad šio pavadinimo įkvėpimo šaltinis – legendinis Karibų jūros piratų serialo personažas „Captian Jack Sparrow“..

48. Colette Koala:

Colette Koala yra antroji amerikiečių muzikos atlikėjo Macklemore ir jo žmonos Tricia Davis dukra. Ji gimė Motinos dieną, kuri švenčia motinystę. Šis vardas buvo pasirinktas, kad įvertintų ir pagerbtų moteris visoms moterims, kurios išgyvena daug skausmo ir kovos dovanodamos gyvybę naujam vaikui.

49. Elsie Otter:

Elsie Otter yra amerikiečių aktorės Zooey Deschanel ir jos buvusio vyro Jacobo Pecheniko dukra. Pora pasirinko šį gyvūnų įkvėptą vardą savo kūdikiui, kad atskleistų meilę ūdroms. Ūdros yra žavios ir labai protingos būtybės, turinčios unikalų elgesį.

50. Puma Sabti:

Erykah Badu yra amerikiečių aktorė ir dainų autorė, dukrai pasirinkusi gyvūnų įkvėptą kūdikio vardą. Mergaitė buvo pavadinta „Puma“, kad pagerbtų didelę katę ir net populiarų sporto prekės ženklą „Puma“.

10 garsių garsenybių vardų, įkvėptų gyvūnų:

51. Drake’as:

Drake yra vienas populiariausių reperių ir dainininkų, gimęs Kanadoje. Visas jo vardas yra Audrey Drake Graham ir oficialiai vadinamas Drake. Įdomu tai, kad žodis „Drake“ kilęs iš Anglijos iš seno skandinaviško žodžio „Draco“, reiškiančio „Drakonas“. Kita šio žodžio reikšmė yra „antis patinas“.

52. Bear Grylls:

Bear Grylls yra neabejotinai viena iš labiausiai pripažintų televizijos asmenybių, ypač savo laidoje „Žmogus prieš laukinį“. Ne daugelis žino, kad jo pirminis vardas yra „Edward Micheal Grylls“. Žodis „lokys“ iš tikrųjų buvo jo sesers slapyvardis, kai jis buvo kūdikis, ir galiausiai pasirodė esąs jo viešoji tapatybė.

53. Antspaudas:

„Seal“ yra Didžiojoje Britanijoje gimęs muzikos atlikėjas, garsus savo populiariausiais albumais. Jo tikrasis vardas buvo Henry Olusegun Adeola Samuel, o žodis „antspaudas“ vartojamas trumpai. Net simboliškai gyvūno ruonis yra susijęs su vaizduote, kūrybiškumu ir sėkme – visomis savybėmis, kurios apibendrina ruonio gyvenimą.

54. Vilkas Blitzeris:

Wolf Issac Blitzer yra amerikiečių žurnalistas ir reporteris, dirbantis CNN maždaug 3 dešimtmečius. Vardą „Vilkas“ jis paveldėjo iš savo senelio. Šis unikalus gyvūnų įkvėptas vardas kilęs iš Vokietijos, kur jis tariamas kaip „Volfas“.

55. Taylor Swift:

Taylor Swift yra viena garsiausių Amerikos dainininkių ir atlikėjų. Jos pavardė „Swift“ reiškia paukščių rūšį, vadinamą „Swift“, kuri yra žinoma dėl savo oro įgūdžių. Yra žinoma, kad mažas, bet greitas paukštis labai mažai laiko praleidžia ant žemės ir nuolat juda dangaus link.

56. „Tiger Woods“:

Tiger Woods yra gerai apmokamas amerikiečių profesionalus golfo žaidėjas ir laikomas vienu didžiausių sportininkų pasaulyje. Ne daugelis žino, kad jo pirminis vardas buvo EldrickTont „Tiger“ Woods. Žodis „tigras“ buvo skirtas pagerbti jo tėvo draugą, kuris taip pat buvo žinomas kaip tigras.

57. Sheryl Crow:

Sherly Suzzane Crow yra amerikiečių muzikantas ir daugelio populiarių albumų bei pop dainų dainininkas. Jos pavardė „Varna“ kilusi iš Didžiosios Britanijos. Tai anglosakso žodis, kuris reiškia paukštį „varna“ ir kilęs iš archajiškų žodžių, tokių kaip „Crawa“. Šis vardas iš pradžių buvo suteiktas žmonėms, kurie fiziškai panašūs į varną, o vėliau pavertė pavarde.

58. Robinas Williamsas:

Kas nežino apie puikų aktorių ir komiką Robiną Williamsą? Amerikiečių kilmės kino asmenybė yra gerai žinoma dėl savo komiškų vaidmenų ir nuostabių balso moduliavimo įgūdžių. Jo vardą „Robinas“ įkvėpė vietinis Amerikos paukštis „Robinas“, simbolizuojantis darbščią prigimtį, sugebėjimą veikti ir laimę.

59. Florencijos lakštingala:

Florence Nightingale taip pat vadinama „ledi su lempa“ yra britų kilmės slaugytoja ir socialinė reformatorė. Jos pavardė „Lakštingala“ yra anglosakso žodis, kuris buvo suteiktas žmonėms, kurie turi saldų, melodingą balsą.

60. Megan Fox:

Megan Fox yra amerikiečių aktorė, žinoma dėl savo žudikiškos išvaizdos ir puikios vaidybos. Jos pavardė „Lapė“ kilusi iš Anglijos ir Airijos. Žodis „lapė“ buvo kilęs iš archajiško gėlų kalbos žodžio, reiškiančio „lapės sūnus“. Vėliau ji buvo naudojama kaip pavardė anglų ir airių šeimose.

Tikimės, kad jums patiko ši kūdikių vardų kolekcija, įkvėpta gyvūnų reikšmių. Šie pavadinimai padidina tikimybę, kad jūsų kūdikiams atsiras pageidaujamų gyvūnų ar paukščių savybių. Praneškite mums, ar turite daugiau tokių unikalių gyvūnų tematikos kūdikių vardų, ir mes mielai juos pristatysime čia.

Atsakomybės apribojimas: Pirmiau minėti vardai yra kilę iš įvairių pasaulio kalbų ir jūsų šalyje gali turėti neigiamą reikšmę ar susijusią simboliką. Prieš pasirinkdami vieną iš šių kūdikio vardų savo vaikui, turite gerai apsvarstyti visus aspektus.