Įdomu, kaip pavadinti savo mažylį? Tiems, kurie tiki induistų mitologija ir įsitikinimais, žvaigždžių išlyginimas ir mėnulio žvaigždynai vaidina svarbų vaidmenį pavadinant vaiką. Jei jūsų vaikas gimė pagal Ashlesha Nakshatra, mes turime Ashlesha Nakshatra kūdikių vardus, kurie jums padės čia. Šioje serijoje mes kalbame apie žvaigždę, savybes ir idealius pavadinimus pagal nakšatrą.

ashlesha nakshatra kūdikių vardai

Taigi, pirmyn ir sužinokime daugiau apie prasmingus, gražius ir šiuolaikiškus Ashlesha Nakshatra vardus berniukams ir mergaitėms.

Ashlesha Nakshatra ir charakteristikos:

Žinoma, kad Ashlesha Nakshatra gimę žmonės visada yra kelyje, drąsiai nusiteikę. Žinoma, kad jie yra drąsūs, į nuotykius žiūri rimtai, taip pat linkę į nepageidaujamus ar sudėtingus pasirinkimus. Gimusieji po Ashlesha Nakshatra turi pykčio priepuolių ir yra žinomi kaip geri keliautojai. Nakšatra yra nuo 16,40 iki 30 laipsnių pagal Vėžio ar Karkatos ženklą.

Ashelesha Nakshatra simbolis yra ratas arba susukta gyvatė, o dieviškumas yra naga. Su jomis susijęs zodiakas yra vėžio ženklas, o gyvūno simbolis yra katės patinas. Dabar eikime į priekį ir išnagrinėkime Ashlesha Nakshatra kūdikių vardus.

Ashlesha Nakshatra vardų pradžios raidė/skiemenys:

Kokie tinkami Ashlesha Nakshatra vardų skiemenys pradėti? Kūdikiai, gimę pagal Ashlesha Nakshatra, gali būti pavadinti Di, Dee, Du, De, Do, Me, Da raidėmis..

Ashlesha Nakshatra kūdikių vardai ir jų reikšmės 2020:

Pradėkime ir tyrinėkime viską apie gražius, šiuolaikiškus, mielus ir prasmingus Ashlesha Nakshatra kūdikių vardus berniukams ir mergaitėms.

Ashlesha Nakshatra kūdikių berniukų vardai:

1. Dakaras:

„Dayakar“ yra gana dažnas vardas Indijos namų ūkiuose. Vardas reiškia gailestingą ir gailestingą žmogų. Sakoma, kad Dakaras taip pat yra alternatyvus Viešpaties Šivos vardas.

2. Dienos:

Pavadinimas „Dayal“ sanskrito ir pietų Indijos kalbose reiškia geraširdį žmogų ir sielą. Kita alternatyvi rašyba yra „Dayaal“. Tai gražūs Ashlesha Nakshatra vyrų vardai.

3. Deeksitas:

Pavadinimas „Deekshit“ kilęs iš sanskrito kalbos, o tai reiškia žmogų, kuris yra pasiruošęs ir labai pasiryžęs atlikti užduotis ar užbaigti užduotį.

4. Deenath:

„Deenath“ šiuo metu yra naujas ir unikalus vardas. Tai reiškia Viešpatį Višnu. Jei norite tradicinės reikšmės vardo ir jums patinka retas vardas, tai gali būti geras pasirinkimas.

5. Deepak:

„Deepak“ jau yra įprastas pavadinimas, tačiau tai yra klasikinis ir nesenstantis pasirinkimas, kuris niekada negali išeiti iš mados. Šis vardas tariant taip pat yra gana jaunatviškas. „Deepak“ reiškia šviesą ir blizgesį.

6. Deepansh:

Pavadinimas „Deepansh“ kilo iš žodžio deep, kuris reiškia šviesą. Deepansh reiškia šviesos dalį. Tai vienas iš mūsų mėgstamiausių berniuko Ashlesha Nakshatra vardų.

7. Nepriklausomybė:

Čia yra dar vienas žodžio „Deep“ variantas. „Deependra“ reiškia šviesų valdovą ar Dievą. Tai jau gražus ir taip pat įprastas berniuko vardas.

8. „Deepjay“:

Tai unikalus ir retas berniuko vardo pasirinkimas. Nors vardas kilęs iš hindi kalbos, „Deepjay“ reiškia asmenį, kuris turi gražų vardą. kita vertus, tai taip pat reiškia asmenį, kuris laimi bet ką.

9. Deeraj:

Taip pat gali būti parašyta kaip Dheeraj; tai reiškia žmogų, kuris turi kantrybės ir paguodos. Šie Ashlesha Nakshatra kūdikių vardai vėl yra populiarus, bet gražus vardas.

10. Deewakar:

Diwakar arba Deewakar vėl yra Indijos namų pavadinimas, ypač Pietų Indijos valstijose. Deewakar reiškia saulė.

11. Diena:

Dayada reiškia asmenį, kuris paveldi. Tai naujas vardas ir modernus pasirinkimas tėvams, norintiems išskirtinio ir gaivaus vardo pasirinkimo.

12. Dejašankaras:

Vardas Dayashankar yra dar vienas Viešpaties Šivos vardas. Tai reiškia gailestingąjį Viešpatį Šivą. Tai tradicinis mitologinę reikšmę turintis vardas.

13. Deelip:

„Deelip“ reiškia žmogų, kuris turi didelę širdį ar gynėją. Tai prasmingas, tačiau unikalus berniukų vardų pasirinkimas.

14. Nepriklausomybė:

Pavadinimas Deependu yra naujas. Nors jis kilęs iš sanskrito ir hindi kalbų, tai reiškia šviesų mėnulį ar spindesį.

15. Giliai:

„Deepit“ arba taip pat rašoma kaip „Deepith“ reiškia aistringą ir visada degią asmenį. Tai puikus ir mielas kūdikio vardas, turintis unikalią reikšmę.

16. Deepthanshu:

Deepthansu reiškia saulę. Nors pavadinimas yra ilgas, jis turi įprastą ir tradicinį skambesį, tačiau turi gražią reikšmę.

17. Dayanidhi:

Dayanidhi yra lobis ar gailestingumo namai. Pavadinimas sudarytas iš dviejų žodžių: daya ir Nidhi. Tai kilo iš sanskrito.

18. „Dayasagar“:

„Dayasagar“ vėl gana įprastas pavadinimas, tačiau jo reikšmė yra nesenstanti ir visada klasikinis pasirinkimas. Daya Sagar reiškia žmogų, kuris turi gailestingumo jūrą.

19. Doondi:

Vardai Doondi yra labai unikalus ir šiuolaikinis vardo pasirinkimas. Doondi yra dar vienas Viešpaties Šivos vardas. Dabar tai gana nauji ir reti Ashlesha Nakshatra 4 pada vardai.

20. Deeptimanas:

„Deeptiman“ yra naujas daugelio Šiaurės indų vardų pasirinkimas. Tai reiškia žinomą žmogų. Nors kilmė dar nėra žinoma ar nustatyta, ji neabejotinai pasirenka naują pavadinimą.

21. Deekshin:

„Deekshin“ vėl yra naujas vardo pasirinkimas. Tai reiškia žmogų, kuris inicijuoja užduotį. Tai retas vardo pasirinkimas, idealiai tinkantis šiuolaikiniams tėvams, mėgstantiems unikalų vardą.

22. Deerkharoma:

Tai labai tradicinis pavadinimas, kilęs iš mitologinių tekstų. Deerkharoma yra viena iš Kauravų. Tai unikalūs Ashlesha Nakshatra 3 pada vardai.

23. „Dayaram“:

„Dayaram“ reiškia Ramo užuojautą. Jis pavadintas meilės Lordui Ramui vardu ir yra modernus naujas vardo pasirinkimas, tačiau turintis tradicinę reikšmę.

24. Gilus:

„Deepesh“ kilo iš dviejų žodžių „Deep“ ir „eesh“, o tai reiškia šviesos valdovą. Tai dar vienas pavadinimo variantas su giliu, tačiau yra palyginti naujas pasirinkimas su šiuolaikiniu skambesiu.

25. Deeprupas:

Deeprup arba Deebrub reiškia turtus. Pavadinimas kilęs iš vietinių indų kalbų ir yra trumpas ir prasmingas šiuolaikinis berniuko vardas.

Ashlesha Nakshatra kūdikių mergaičių vardai:

26. Dayanitha:

Taip pat gali būti parašyta kaip Dayanita; vardas reiškia žmogų, kuris yra švelnus, švelnus ir švelnus. Tai naujas ir modernus tėvų pasirinkimas šį tūkstantmetį.

27. Debasree:

„Debashree“ arba „Debasri“ ir „Debasree“ yra Šiaurės Indijos mergaitės vardo pasirinkimas. Tai reiškia šilką.

28. Deeksha:

Deeksha reiškia ryžtingą žmogų, taip pat iniciaciją. Šis Ashlesha Nakshatra moters vardas yra mielas ir mielas mergaitės vardo pasirinkimas, daugiausia Pietų Indijos valstijose.

29. Diena:

Tai trumpas ir mielas keturių raidžių vardas mergaitei. Daya reiškia gailestingumą sanskrito ir pietų Indijos kalbomis.

30. Deekshikha:

Deekshika arba Deekshikha reiškia asmenį, kuris visada kalba. Tai retas ir dar gražus mergaitės vardo pasirinkimas

31. Deena:

Vardas Deena kilęs iš sanskrito kalbos, o tai reiškia Dieviškoji arba didžioji siela. Tarp kelių Ashlesha Nakshatra merginos vardų tai yra mielas ir modernus.

32. Deepa:

Tai vėlgi įprastas namų ūkio pavadinimo pasirinkimas keliose Indijos valstijose. Deepa keliomis indų kalbomis reiškia šviesą ir puikumą. Pavadinimas taip pat simbolizuoja viltį, spindesį ir švytėjimą.

33. Deepabali:

„Deepabali“ yra kilęs iš Bengalijos ir šiaurės rytų Indijos dalies, o tai reiškia lempų ir žibintų eilę ar masyvą. Kitas pavadinimo variantas yra „Deepali“.

34. Deepakshi:

Pavadinimas „Deepakshi“ reiškia šviesias akis arba gražias akis. Pavadinimas kilęs iš dviejų žodžių: Deepa ir akshi. Tai gražūs Ashlesha Nakshatra mergaičių vardai.

35. Deepana:

Vardai „Deepana“ yra tradicinis vardo pasirinkimas, tačiau klasikinis ir gražiai skamba. Deepana reiškia apšviesti.

36. Deepashikha:

Deepashika arba Deepashiki reiškia liepsną arba lempą. Šis vardas yra retas ir dar nėra dažnai sutinkamas Indijoje, tačiau turi gražią reikšmę.

37. Deepika:

Deepika yra įprastas Indijos namų pavadinimas. Tačiau jis yra klasikinis ir gražus, o tai reiškia mažą lempą ar šviesą.

38. Deepjyothi:

Pavadinimas Deepjyothi yra kilęs iš sanskrito kalbos, kur gilus reiškia lempą, o Jyothi – šviesą. Pavadinimas simbolizuoja lempos šviesą.

39. Deepakala:

Deepakala reiškia vakaro saulę ar vakaro spindulius. Tai meniškas ir kūrybingas, gražus vardo pasirinkimas.

40. Deepna:

Deepna yra alternatyvus deivės Lakšmi vardas. Tai tradicinis vardas, reiškiantis pasirinkimą, tačiau su nuostabiu, unikaliu šiuolaikiniu skambesiu.

41. Deepthika:

Deepthika arba Deeptika reiškia šviesos spindulį. Tai prasmingas ir užburiantis vardo pasirinkimas tiems, kurie nori gražaus, tačiau atsitiktinio vardo.

42. Deesha:

Deesha sanskrito kalba reiškia kryptį ar kelią. Pavadinimas yra gana retas ir nėra dažnai sutinkamas, tačiau yra nuostabus, todėl jis yra idealus pasirinkimas šiuolaikiniams tėvams.

43. Deeshna:

Deeshna reiškia pasiūlymą ar dovaną. Šis vardas vėlgi yra modernus pasirinkimas, turintis gražią reikšmę.

44. Deetya:

Deetya reiškia atsakymus į savo maldas. Tai modernus vardas ir vėl labai retas. Tačiau jis yra trumpas ir gražus savo tarimu. Pavadinimas kilęs iš sanskrito kalbos. Kitas rašybos variantas yra Deethya.

45. Deeta:

Deeta yra dar vienas deivės Lakšmi vardas.

46. ​​Deevena:

Deevena reiškia palaiminančią ar palaimingą sielą. Tai taip pat reiškia žmogų, panašų į dieviškąją galią.

47. Deevitha:

Deevitha pažodžiui reiškia „dievišką jėgą“. Tai kilo iš sanskrito kalbos ir yra patrauklus gražaus vardo pasirinkimas.

48. Deepthi:

Tai vėl populiarus vardas Indijoje, tačiau tai yra klasikinis vardo pasirinkimas. Deepthi reiškia liepsną arba švytėjimą ir blizgesį. Tai taip pat simbolizuoja švytėjimą, spindesį ir grožį.

49. Giliai:

„Deepanwitha“ reiškia Diwali festivalio šviesas ar lempas. Tai gana šventinis vardo pasirinkimas mergaitėms.

50. Mirtinas:

Deempal yra retas Šiaurės Indijos vardo pasirinkimas kūdikiams. Tai reiškia žmogų, kurio skruostai raudoni ar besišypsantys.

Unisex vardai Ashelesha Nakshatra kūdikiams:

51. Gilus:

„Deepal“ reiškia žmogų, kupiną žavesio ir šviesos. Tai mielas ir mielas unisex vardas tiek berniukams, tiek mergaitėms.

52. Deepu:

„Deepu“ vardas gali būti idealus tiek berniukams, tiek mergaitėms. Tai reiškia spindesį, šviesą ir spindesį. Tai gražūs Ashelsha Nakshatra 1st pada vardai.

53. Dayasara:

Dayasara reiškia žmogų, kuris visada yra malonus. Tai reiškia gerą sielą. Tai gali būti idealus ir kartu prasmingas vardas mergaitėms ir berniukams.

54. Deepani:

„Deepani“ vėl yra idealus pasirinkimas tiek berniukams, tiek mergaitėms. Tai reiškia blizgesį, aistrą ir žaibą.

55. Dayanishee:

Dayanishe reiškia asmenį, panašų į šventąjį. Tai taip pat reiškia gailestingą sielą. Tai tradicinis, tačiau retas berniukų ir mergaičių vardų pasirinkimas.

Dvynių kūdikių vardai Ashlesha Nakshatra:

56. Dayakara – Dayalan:

Dayakara reiškia Viešpatį Šivą ir užjaučiantį asmenį. Dejalanas reiškia žmogų, turintį antgamtinių galių. Tai yra puikus šiuolaikinis berniuko dvynio vardo pasirinkimas.

57. Dayanitha – Dayaram:

Dayanitha reiškia gailestingą merginą. „Dayaram“ vėl turi tą pačią reikšmę. Tai yra dviejų mergaičių ir berniukų vardų pasirinkimas. Tai gražūs ashlesha nakshatra Karkataka rashi vardai.

58. Deelip – Deempal:

Deelip reiškia gynėją ar dosnų žmogų. Deempal yra mergaitės vardas, reiškiantis gražius skruostus. Abu yra berniuko berniuko ir mergaitės vardo pasirinkimas.

59. Deepa Lakshmi – Deepa Kala:

Abu kūdikių mergaičių vardai prasideda žodžiu Deepa. Deepa Lakšmi reiškia šviesą ir taip pat seka deivę Lakšmi. „Deepa Kala“ yra vakarinė lemputė arba lempų rinkinys.

60. Deeptimoy – Deepthimoyee:

Abu yra berniuko berniuko ir mergaitės vardo pasirinkimas. Deepthimoy reiškia blizgesį. Tą pačią reikšmę turi ir „Deepthimoyee“.

Turėdami šiuos Ashlesha Nakshatra kūdikių vardų pasirinkimus ir idėjas, tikimės, kad radote tinkamą ir idealų savo mažajai žvaigždei. Tai prasmingas tradicinių ir modernių pavadinimų derinys su gražia simbolika. Praneškite mums, kuris yra jūsų mėgstamiausias; mums patinka išgirsti jus.

Atsakomybės apribojimas:

Visi aukščiau pateikti pavadinimai turi reikšmę atsižvelgiant į kontekstą ir laiką. Šios reikšmės ir simboliai gali skirtis priklausomai nuo skirtingų kultūrų, šalių, regionų ir kalbų. Patariame prieš tai atlikti išsamų tyrimą, kad suprastumėte keletą pavadinimo interpretacijų.