Tobulo kūdikio vardo paieška yra labai svarbi. Tam reikia daug pastangų ir tyrimų. Bet štai – jei planuojate pavadinti savo kūdikį šešių raidžių žodžiais, mes esame čia, kad padėtume jums. Šis išskirtinis šešių raidžių kūdikių vardų vadovas gali jums padėti.

Nuo mielų ir gražiai skambančių vardų iki intensyvaus ir prasmingo nesenstančio vardo pasirinkimo, šis 6 raidžių kūdikių vardų sąrašas apims visus jūsų poreikius. Eik į priekį ir pažiūrėk!

šešių raidžių kūdikių vardai

Unikalūs ir modernūs šešių raidžių kūdikių vardai ir reikšmės

Negalime sustoti, bet apžvelgti šiuos geriausius šaunius 6 raidžių pavadinimus. Šie 6 raidžių pavadinimai apima populiarius pasirinkimus, taip pat retus, unikalius ir šiuolaikinius pasirinkimus. Taigi kodėl laukti, tyrinėti juos!

Kūdikiams:

Čia yra mūsų geriausi 6 raidžių kūdikių vardų pasirinkimai.

1. Casper:

Casper yra kilęs iš olandų. Tai reiškia žmogų, kuris yra iždininkas ar paslapčių turėtojas. Nors pats pavadinimas turi tokią unikalią reikšmę, mums patinka, kaip jis skamba unikaliai ir gražiai. Pavadinimas populiarus ir kituose Europos regionuose.

2. Horacijus:

Tai kažkas – ar kada nors girdėjai vardą, Horacijus? Tai nesenstantis ir retas vardas, kurį kada nors galima sugalvoti. Horacijus reiškia laikmatį. Jį taip pat įkvėpė Hario Poterio serijos personažas. Lažinamės, kad jūsų vaikui patiks šis vardas.

3. Jeremy:

Jeremy iš tikrųjų yra Biblijos ir hebrajų vardas. Tai yra Jeremijaus variacijos ir šiuolaikinis vardas. Tačiau šie šešių raidžių berniukų vardai taip pat yra populiarūs tik dėl savo reikšmės – kažkas, turintis šventą vardą.

4. Monroe:

Monroe yra škotų vardas. Tai reiškia „upės žiotis“. Mes taip pat girdėjome apie legendinį Holivudo aktorės vardo pavadinimą, todėl tai yra tobulas unisex pasirinkimas, ieškantis unikalaus vardo.

5. Travisas:

Travis yra angliškas vardas. Tai reiškia kirsti. Nors tiksli vardo kilmė nenustatyta, mums patinka, kaip jis taip pat skamba unikaliai ir grakščiai.

6. Nelsonas:

Jei laikytume Biblijos vardo Nelsono kilmę, tai reiškia „Neilo sūnus“. Tačiau populiariomis dienomis šešių raidžių vardai jau yra labai žinomi, ir daugelis taip pat žino šį vardą iš garsios asmenybės Nelsono Mandelos.

7. Jaydenas:

Jayden reiškia dėkingas. Pastarosiomis dienomis jis tampa gana populiarus. Tačiau jo kilmė siejama su hebrajų kalba ir senojo testamento laikais, kur ji iš pradžių buvo rasta.

8. Archie:

Mes pakankamai girdėjome šį vardą savo naujienų kanaluose, atsižvelgdami į mūsų populiarias įžymybes, o princas Harry ir Megan savo vaiką pavadino Archie. Archie reiškia tikrai drąsų.

9. Magnusas:

Ar žinote, kad „Magnus“ yra tarp dešimties pastarųjų metų populiariausių vardų Norvegijoje ir Danijoje? Magnusas buvo karaliaus vardas, o vėliau jis išpopuliarėjo ne tik tuose regionuose, bet ir visame pasaulyje.

10. Rupertas:

Rupert reiškia ryškią šlovę. Šis 6 raidžių vyriškas vardas yra pažįstamas ir žavus pasirinkimas Didžiojoje Britanijoje ir aplinkinėse vietovėse, taip pat turime garsų aktorių, kurio vardas, prisiminkite, Ruper Grint? Jis išpopuliarino ikoninį personažą Ronį Hario Poterio serijoje.

11. Adrianas:

Adriano šaknys yra lotynų kalba. Tai reiškia „jūra“ arba „vanduo“. Kai kurie taip pat mano, kad tai yra nuoroda ir viso vardo, Adrianus, variantas.

12. Jaxonas:

„Jaxon“ yra šiuolaikinis viso vardo „Jackson“ variantas. Tai angloamerikiečių vardas ir hebrajų kalba, o tai reiškia, kad Dievas buvo maloningas. Tai puikus vardas, kurį galite duoti mūsų mažam berniukui.

13. Kaydenas:

Tai yra vardo Cadan variantas Biblijoje, ir šis modernus variantas reiškia mūšio sūnų. Dabar tai yra kažkas intensyvaus ir novatoriško, reiškia; mums patinka šis mielas, žavus vardas.

14. Damienas:

Graikų kilmės Damienas reiškia galingą visų žmonių vyrą. Žodis daman reiškia galingas, o demos reiškia žmones, todėl įgauna prasmę.

15. Thiago:

Thiago yra gana retas vardas, kurio daugelis iš mūsų negirdėjome, o tai reiškia „tegul Dievas saugo.“ Šie 6 raidės berniukams yra lotyniškos kilmės; tačiau yra unikalus ir retas vardas, kurio nėra daug.

16. Liucianas:

Lucian reiškia šviesą. Tai taip pat vaizduoja šviesą, vilties spindulius, saulę ir gyvenimo ryškumą. Tėvai, kurie nori ieškoti tik pozityvumo ir šviesos ir visada lieka ištikimi gyvenimo gerumui, neturi praleisti šio unikalumo. Argi ne šaunu?

17. Adonis:

Adonis reiškia ponas. Daugelis mano, kad jis kilęs iš Mesopotamijos mitų laikų. Tačiau graikų kalba Adonis taip pat reiškia nepaprastai išvaizdų vyrą. Kad ir kokia būtų kilmė, mums patinka abi reikšmės; ką tu manai?

18. Žandikaulis:

Zandras yra graikų kilmės. Tačiau dabar tai yra gana populiarus ir nesenstantis vardas tiek Vakarų šalyse, tiek Pietų Azijoje ir kituose Azijos regionuose. Zanderis reiškia žmonių gynėją.

19. Fabienas:

„Fabien“ yra spartusis ir šiuolaikinis „Fabianus“ vardo variantas. Tai senas ir gana senas vardas, populiarus visoje Romoje ir Italijoje. Tai reiškia pupelių augintoją.

20. Walteris:

Walteris yra vienas iš seniausių vardų ir yra senovinis vardas, populiarus dešimtmečius ir regionus. Tai reiškia „armijos valdovas“. Daugelis karališkosios šeimos narių Europos regionuose taip pat turėjo šį vardą.

Kūdikių mergaitėms:

Mūsų mėgstamiausi šešių raidžių kūdikių mergaičių vardai apima,

21. Ramona:

Manoma, kad Ramona kilusi iš Ispanijos regionų. Tačiau vėliau jis išpopuliarėjo Anglijos vietovėse ir Amerikoje. Ramonas reiškia „išmintingas gynėjas“. Dabar tai yra prasmingas vardas, kurį reikia išbandyti!

22. Chiara:

Chiara tariama kaip kee-aa-rah. Tai gana mielas ir unikalus skambus vardas, kurį daugelis naudoja visame pasaulyje, ir šis rašybos tarimas yra populiarus Europoje. Tai reiškia šviesą ir ryškumą.

23. Sofija:

Be to, dar vienas Sofijos variantas, jis yra vienas populiariausių kūdikių vardų ne tik vakarų pasaulyje, bet ir Azijos šalyse. Sofija reiškia išmintį.

24. Amelija:

Amelia – Mums patinka šio vardo unikalumas, retumas ir gražus skambėjimas. Tai karališkas vardas, kurio šaknys siekia Viktorijos laikus. Šis garsus vardas reiškia darbštų darbą.

25. Cheryl:

Cheryl reiškia mylimąjį, kuris yra mylimas. Nors vardo kilmė nėra labai aiški, jis populiarus JAV ir Anglijos regionuose nuo 1950 -ųjų. Dabar šie šešių raidžių moterų kūdikių vardai yra gana senas ir vis dėlto gražus vardas!

26. Nicole:

Nicole reiškia „žmonių pergalė“. Iš pradžių ji kilusi iš graikų; tačiau šiuo metu daugelis visame pasaulyje, ypač krikščionys, renkasi šį prasmingą ir unikalų vardą.

27. Amanda:

Iki šiol visi žinome vardą Amanda, kuris yra populiarus pasirinkimas keliuose filmuose ir serialuose. Amanda reiškia mylėti. Jis populiarus net visoje literatūroje ir yra kilęs iš kelių Europos regionų. Unikaliai skambantis, gražus tonas kartu su prasmingu pavadinimu daro jį gana populiariu pasirinkimu daugeliui tėvų.

28. Alicija:

Alicia reiškia kilnų gimimą. Jis turi šaknis iš ispanų ir vokiečių. Tačiau šie 6 raidžių moteriški vardai iki šiol visame pasaulyje garsėja gražia prasme ir skamba.

29. Monika:

Visi žinome šį pavadinimą iš mėgstamiausių ir populiariausių serialų „Draugai! Monika reiškia patarti. Jis kilęs iš Lotynų ir Šiaurės Afrikos regionų. Kiti vardo variantai yra Mona, Monika.

30. Tamara:

Tamara reiškia datulių medį arba palmę. Pagal kilmę tai Biblijos vardas; tačiau dabar yra populiarus visame pasaulyje. Tai taip pat simbolizuoja medžio grožį ir pilnatvę.

31. Sabira:

Sabira yra arabiškas ir Artimųjų Rytų vardas, turintis gražią reikšmę. Tai reiškia kantrybę. Dėl paprasto, intensyvaus ir gilaus prasmės bei stulbinančio tarimo šis vardas taip pat yra populiarus pasirinkimas!

32. Glorija:

Gloria pažodžiui reiškia šlovę ir grožį. Nors daugelis mano, kad jo kilmė yra apie lotynų kalbą, ji taip pat simbolizuoja šlovę, nemirtingą garbę ir pagyrimus. Mums patinka ši teigiama atmosfera, susijusi su pavadinimu ir jo reikšme!

33. Brenda:

Brenda reiškia kardą. Tai gana senas ir senoviškas Šiaurės šalių pavadinimas, kurio šaknys siekia šimtmečius kartu. Tačiau šiais laikais dažnai matome ir pastebime vardą, populiarų net Amerikoje ir Azijoje. Tai moteriško vyriško vardo Brandr versija.

34. Sheryl:

Mes įsimylėję tokį unikalų ir nuostabų toną, Sheryl. Tai reiškia Brangusis. Toks paprastas ir elegantiškas, tačiau meilės kupinas vardas. Sheryl yra angliškai kalbantis vardas.

35. Kristi:

Kristi reiškia sekėją. Nors pirminės šaknys yra susijusios su lotyniška kilme, o tai reiškia Kristaus pasekėjus, šiuolaikinė reikšmė išvedama iš pasekėjo ir yra plačiai paplitusi visame pasaulyje.

36. Naledi:

Naledi reiškia žvaigždę. Tai taip pat simbolizuoja blizgesį, grožį ir švytėjimą. Tai gražus ir gražus Afrikos vardas, kuris mums be galo patinka!

37. Silvija:

Silvija, kuri yra Silvijos variantas, reiškia mišką. Pavadinimas atspindi grožį, gamtą ir žalumą. Pavadinimas kilęs ir kilęs iš anglų ir lotynų kalbų, taip pat mitologiškai susijęs su miško Dievu.

38. Helena:

Helena reiškia spinduliuojantis. Tai graikų kilmės vardas ir moteriškas vardo Helen variantas.

39. Regina:

Regina reiškia karalienę. Tai karališkas vardas, dabar plačiai paplitęs visame pasaulyje ir kilęs iš Lotynų regiono. Tai taip pat simbolizuoja ir yra susijusi su galia ir šlove.

40. Zuleka:

Zuleka yra arabiškas poetinis vardas, reiškiantis mielą ir nuostabų. Kiti šio vardo variantai yra Zuleyka, Zuleykha ir Zuleikha.

Indiški šešių raidžių kūdikių berniukų ir mergaičių vardai:

41. Aadeshas:

„Aadesh“, kuris taip pat yra vardo „Adesh“ variantas, reiškia pranešimą arba komandą ir tvarką. Šie 6 raidžių induistų berniukų vardai yra populiarūs šiauriniame Indijos dirže.

42. Zuhair:

Zuhair indų kalba reiškia žydėti arba spindėti. Tai populiarus visos Indijos berniukų vardas ir kilęs iš hindi kalbos.

43. Zarmanas:

Zarmanas yra kilęs iš parsų kalbos ir reiškia senatvę arba amžiną. Jis yra populiarus vakarinėje Indijos dalyje, o vėliau yra priimtas ir kitų Pietų Azijos šalių.

44. Yuvesh:

Yuvesh yra kilęs iš hindi mitinės kilmės ir reiškia jaunatvišką ar jauną valdovą. Tai taip pat simbolizuoja visada išlikti jauna ir klasikine. Mums labai patinka prasmė, ką jūs manote?

45. Tharunas:

Tharun reiškia Dievo vardą. Jis kilęs iš sanskrito ir yra dar vienas Tarun variantas. Tai taip pat reiškia saulę, šviesą ir spindulius.

46. ​​Svašas:

Svašas, kuris taip pat gali būti parašytas kaip „Swaksh“ reiškia gražios akys ar kažkas, kas atrodo gražiai. Jis kilęs iš sanskrito kalbos ir yra gana modernus ir naujos dienos pasirinkimas šio genų vaikams.

47. Sulekas:

Sulekhas reiškia kažką gražiai parašyto. Nors tai yra modernus pasirinkimas daugeliui Orisos ir Bengalijos juostų, jis kilęs iš hindi kalbos.

48. Sravanas:

Tai labai populiarus ir nesenstantis klasikinis Indijos vardo pasirinkimas daugeliui tėvų. Sravanas yra Ramayan mitologijos veikėjas ir populiarus visoje Indijoje. Tai reiškia draugystę.

49. Šubamas:

„Shubam“ reiškia gerą pradžią, sėkmę ar gerus norus. Tai tiesioginis vertimas į hindi žodį „Shubam“ Indijoje. Tai populiarus vardas šiaurės ir pietų Indijos kalbomis.

50. Chamanas:

Chamanas reiškia Žemės valdovą. Jis kilęs iš sanskrito ir yra unikalus ir retas vardas berniukams.

51. Aadhya:

Aadhya vardas yra kilęs iš sanskrito ir yra populiarus Pietų Indijos vardo pasirinkimas. Tačiau pastarųjų dienų šie 6 raidžių pavadinimai išpopuliarėjo visoje šalyje. Aadhya reiškia pirmąją galią.

52. Deenal:

Deenal yra kilęs iš arijų laikų ir reiškia ką nors, kas yra miela mergaitė. Tai puikus ir unikalus vardo pasirinkimas daugeliui šių dienų mergaičių.

53. Dhvani:

Dhvani, kuris taip pat gali būti rašomas kaip Dhwani, reiškia garsą ar triukšmą. Tai taip pat gali simbolizuoti saldų garsą. Jis kilęs iš sanskrito kalbos ir yra unikalus, bet saldus pasirinkimas mergaitės vardui.

54. Gomati:

Gomati reiškia upę. Tai taip pat reiškia pieno kelią kitomis kalbomis. Kilmė yra tiek iš hindi, tiek iš sanskrito ir yra populiarus tradiciškai skambančio indiško pavadinimo.

55. Hasini:

Hasini reiškia žmogų, kuris visada džiaugiasi ar juokiasi. Šis gana gražus ir intensyvus reikšmės pavadinimas kilęs iš sanskrito kalbos, ir mums taip pat patinka, kaip jis skamba!

56. Indira:

Tai labai populiarus Indijos merginos vardas nuo seno ir kartu, tačiau jis išlieka klasikinis pasirinkimas. Indira reiškia deivė Lakšmi. Jis yra populiarus ir kilęs iš sanskrito ir arijų.

57. Yasoda:

Vardas Yasoda, kuris taip pat gali būti rašomas kaip Yashoda, yra kilęs iš hindi mitologijos ir yra Viešpaties Krišnos motinos vardas. Tai gražus ir nesenstantis elegantiškas vardo pasirinkimas net ir šiandien!

58. Javana:

Javana sanskrito kalba reiškia žmogų, kuris yra greitas, greitas ir greitas. Pavadinimas ir reikšmė yra reti, unikalūs ir gana užburiantys; ką tu manai?

59. Malati:

Malati reiškia jazminų gėlę. Tai vėlgi nesenstantis ir senovinis vardo pasirinkimas, tačiau tendencija ir šiandien. Šie 6 raidžių induistų kūdikių vardai yra kilę iš sanskrito kalbos.

60. Vanika:

Vanika reiškia mažą mišką arba mažą gražų mišką. Jis kilęs iš sanskrito kalbos – ten, kur Vana reiškia mišką, o ika – moteriškai skambantis žodis.

Šie šešių raidžių kūdikio vardo pasirinkimai apima tradicinius, senovinius ir dar gražius, taip pat šiuolaikinius šiuolaikinius ir naujus retus vardo pasirinkimus. Tikimės, kad jie jums buvo naudingi kartu su jų reikšmėmis ir kilme.

Atsakomybės apribojimas:

Pirmiau minėti vardai ir jų reikšmės gali keistis ir kisti priklausomai nuo skirtingų kultūrų, bendruomenių, regionų ir kalbų. Prieš patvirtindami kūdikio vardą, būtinai patikrinkite ir atlikite savo tyrimus.