Indų kalendoriuje ir Vedų astrologijoje nakshatros vaidina svarbų vaidmenį jų išraiškose, gyvenime ir emocijose. Jei jūsų kūdikis gimė pagal tam tikrą nakšatrą, manoma, kad palanku jį tinkamai pavadinti geram gyvenimui. Šioje serijoje šiandien turime Mrigasira nakšatros kūdikių vardus gimusiems po šia žvaigžde.

Jei jūsų kūdikis gimsta pagal Mrigasira, mes sudarėme berniukų ir mergaičių vardų sąrašą pagal šią Mrigasira Nakshatra. Pažvelkime į juos!

mrigasira nakšatra kūdikių vardai

Mrigasira Nakshatra ir jos charakteristikos:

Mrigasira nakšatra savo žvaigždynuose svyruoja nuo 23.20 Jaučio ženklo iki 6.40 Dvynių ženklo. Pavadinimas Mrigasira reiškia elnio ar antilopės galvą. Žinoma, kad gimę pagal Mrigasira Nakshatra yra gana draugiški, mieli žmonėms, tačiau jie yra nepastovios gamtos ir sutelkia dėmesį į laikinus materialinius patogumus bei norus. Tačiau taip pat žinoma, kad žmogus yra linksmas ir švelnus su žmonėmis ir visada svetingas.

Mrigasira nakšatroje gimusius kūdikius valdo Marsas, o jų dievybė yra Soma, nemirtingumo dievas. Jei jūsų kūdikis gimsta po šia žvaigžde, jam arba jai laikoma, kad jam pasisekė, ir tai laikoma palankiu, jei laikomasi tam tikro skiemens vaikui pavadinti. Išsiaiškinkime viską apie tai šiandien.

Mrigasira Nakshatra pavadina pradinę raidę/programą:

Jei jūsų kūdikis gimė vadovaudamasis Mrigasira Nakshatra, manoma, kad palanku ir gera, jei jo ar jos kūdikio vardas prasideda taip: Ve, Vo, Ka, Kaa, Ki, Kee, We, Wo.

„Mrigasira“ žvaigždžių vardai mergaitėms, berniukams ir dvyniams 2020:

Štai ir einam; išnagrinėkime visus galimus mielus ir novatoriškus kūdikių vardus Mrigasira Nakshatraborns čia. Galite baigti paiešką ir rasti puikų vardą savo mažyliui.

„Mrigasira Nakshatra“ berniukų vardai:

1. Kaamatas:

Vardas Kaamat yra indiškas kūdikio berniuko vardas, kilęs iš hindi kalbos. „Kaamat“ reiškia žmogų, kurio dvasia ir buvimas yra laisvi, kuris nevaržomas ir neturi jokių apribojimų. Tai unikalus berniukas, šio tūkstantmečio „Mrigasira“ žvaigždžių vardai.

2. Kaanha:

Jei ieškote mielo ir gražaus, bet prasmingo Dievo palaiminto berniuko vardo, Kaanha jums gali tikti. Žodis Kaanha yra kilęs ir išrastas iš jauno Viešpaties Krišnos slapyvardžio. Argi ne saldu?

3. Kaantas:

Žodis Kaantas vėl yra indėnų berniuko vardas. kaant reiškia malonų ar malonų mėnulį. Kitas Kaanto vardas taip pat reiškia brangų ir amžiną žmogų. Dabar mums patinka abu šie gražūs ir gražūs vardai?

4. Kaartikas:

„Kaartik“ taip pat gali būti rašoma kaip „Kaarthik“ reiškia džiaugsmą ar žmogų, kuris turi daug drąsos. Tai modernus berniuko vardas, kuris vis dar yra populiarus ir yra gana garsus pastaruosius du dešimtmečius. Tai gana gražūs kūdikių vardai Mrigasira Nakshatra.

5. Kaartikeya:

Jei norite savo berniuką pavadinti Dievo ar Dievybės vardu, tada kaartikeya yra puikus pasirinkimas. Pavadinimas taip pat skamba unikaliai ir moderniai, taip pat eina po Viešpaties Sivos sūnaus. Arba „Kartikeya“ taip pat reiškia žmogų, kuris visada yra aktyvus ir energingas.

6. Kairavas:

Vardas Kairav ​​kilęs iš hindi ir sanskrito kalbų, yra unikalus ir gaivus šio dešimtmečio kūdikio berniuko vardas. Kairav ​​reiškia baltasis lotosas. Tai taip pat reiškia žmogui, gimusiam iš vandens. Argi ne šaunus ir mielas naujo berniuko vardas?

7. Kalapas:

„Kalap“ yra naujas vardas, apie kurį daugelis iš mūsų negirdėjome. Tai naujas išradimas, kilęs iš Šiaurės Indijos kalbų, o tai reiškia protingą žmogų. „Kalap“ taip pat reiškia mėnulį ar dekoraciją. Mums patinka visos šios reikšmės. Ką manote apie šiuos kūdikių vardus „Mrigasira Nakshatra“??

8. Kananas:

Taip pat rašomas kaip Kannan, tai populiarus pietų Indijos vardas, kilęs iš sanskrito ir dravidų kalbų. Kannan arba Kananmeans miškas arba sodas. Tai taip pat reiškia Viešpaties Brahmos burną.

9. Kanavas:

Vardas Kanavas yra populiarus Šiaurės Indijos berniuko vardas. kanav reiškia išmintingą ir gražų bei protingą žmogų. Pavadinimas taip pat yra išminčiaus Kanavo vardas senovės mitologijose ir laikais.

10. Kaušikas:

Kaushik vardas yra gana populiarus ir gerai žinomas visame Indijos subkontinente. Daugelis berniukų taip pavadinti per pastaruosius kelis dešimtmečius. Tačiau gražią prasmę verta žinoti. Kaushik reiškia meilę ir meilę. Tai taip pat kitas Viešpaties Indros vardas.

11. Kiritas:

Pavadinimas „Kirit“ hindi kalba pažodžiui reiškia karūną. Tai unikalūs ir trumpi bei įtaigūs berniukų vardai.

12. Kijanas:

Taip pat parašytas kaip Kiaan, pats pavadinimas skamba labai mielas ir trumpas su gražiu tarimu. Kiaan arba Kiyaan reiškia karalius ar asmenį, priklausantį karališkajai šeimai ir giminaičiams.

13. Ved:

Tai būsimas berniuko vardas, kurį tėvai nori pavadinti per pastarąjį dešimtmetį. Ved yra trumpas ir mielas berniuko vardas, turintis nuostabią reikšmę- tai reiškia šventas žinias. Vedas induizme yra keturi filosofiniai raštai.

14. Vedaantas:

Vedantas, taip pat rašomas kaip Vedaantas ir Vedantas, vėl reiškia induizmo šventraščius. Tai taip pat reiškia ką nors išmanantį ar visų Vedų karalių, išmanantį ar pasaulietinių žinių. Tai reiškia žmogų, kuris turi aukščiausias žinias.

15. Vedansh:

Pavadinimas Vedansh yra dar vienas pirmiau minėtų dviejų pavadinimų variantas. Vedansh reiškia Vedos dalį ir yra kilęs iš sanskrito kalbos. Tai šiuolaikiniai mrigasira nakshatra Vrishabha rasi kūdikių vardai.

16. Vedikas:

Jei ieškote ne tik mielo ir trumpo vardo, bet ir modernaus, ir jau ne itin garsaus, nuo ko pradėti, tada Vedikas yra tas. Vedikas yra upės pavadinimas Indijoje, taip pat reiškia altorių ar kieno nors sąmonę. Tokia graži ir gili prasmė nėra?!

17. Veekshit:

Taip pat rašoma kaip „Veekshith“ ir „Veekhsit“, vardas reiškia žmogų, kuris visada yra drąsus. Jis kilęs iš hindi ir sanskrito kalbų ir yra vienas iš žinomų kūdikio vardų

18. Žodis:

Tiems, kurie ieško atsitiktinio ir prasmingo vardo, „Veer“ gali būti nuostabus pasirinkimas. Pavadinimas viską pasako – Veeris reiškia žmogų, kuris yra drąsus ir drąsus. Argi ne šaunu?

19. Veerabhadra:

Dabar, jei norite kažko seno ir filosofiško, Veerbhadra gali būti geras pasirinkimas. Veerbhadra yra Viešpats Šiva, kuris yra viso pasaulio valdovas ir aukščiausiasis. Tai mitologinis induistų kūdikio vardas.

20. Veeramani:

Pavadinimas yra gana unikalus. Veeramani indų kalbomis reiškia žmogų, kuris yra drąsus su varpu ant kaklo. Ar tai nėra unikalus ir užburiantis berniuko vardas po Mrigasira žvaigžde?

21. Venu:

Vardas Venu yra populiarus pietų Indijos vardas, kilęs ir kilęs iš dravidų ir sanskrito sričių. Venu reiškia fleitą. Tai toks mielas, trumpas, bet nesenstantis klasikinis vardas, kai reikia pavadinti berniuką. Ką tu manai?

22. Kishore:

Tai dar vienas populiarus berniuko vardas keliose Indijos dalyse. Kishore arba taip pat rašoma kaip Kishor reiškia Viešpats Krišna. Pavadinimas taip pat reiškia jauną berniuką ar vaikiną.

23. Kirinas:

Kirinas reiškia poetą. Jei norite kažko meniško, kūrybiško ir novatoriško berniuko vardo, Kirinas gali būti idealus, turintis tokią gražią prasmę. Ką sakyti?

24. Kinšukas:

Tai populiarus Pietų Azijos ir Šiaurės Rytų Indijos kūdikio berniuko vardas. Kinshuk reiškia gėlę arba visada žydi. Tai gana gražus ir unikalus šių dienų kūdikio berniuko vardo pasirinkimas.

25. Karunakas:

Karunkar yra kilęs iš vardo Karuna, o tai reiškia žmogų, kuris visada yra gailestingas ar kupinas gailestingumo. Vardas yra žinomas kūdikio berniuko vardas keliose Indijos dalyse, kilęs iš sanskrito kalbos. Kitas to paties pavadinimo variantas ar galimybė yra „Karunakaran“.

„Mrigasira Nakshatra“ mergaičių vardai:

26. Kajalas:

Taip pat rašomas kaip Kaajal, šis vardas yra gana populiarus Indijoje šiaurės Indijos regionuose. Kajal reiškia Kohl arba akių pieštuką. Pavadinimas taip pat simbolizuoja tą, kuris turi dekoratyvias ir gražias akis. Tai yra labai gerai žinoma po Mrigasira Nakshatra moterų kūdikių vardų.

27. Kaamya:

Kaamya hindi kalba reiškia sėkmingą žmogų. Merginos vardas po šiuo žvaigždės ženklu yra naujas ir unikalus šių dienų vardas, kuris taip pat reiškia ką nors, kas visada laimi ar yra mylimas.

28. Kaanti:

Pavadinimas, taip pat parašytas kaip Kaanthi, pažodžiui reiškia ir reiškia ornamentą ar šviesą. Tai taip pat reiškia norą ir gražų žmogų. Tai populiarus mergaitės vardas tiek šiaurinėje, tiek pietinėje Indijos dalyse.

29. Kaarunya:

„Kaarunya“ yra gražus ir kūrybingas mergaitės vardas, reiškiantis malonų, gailestingą ir gailestingą žmogų. Vardas yra unikalus ir prasmingas mergaitės vardas, kurį reikia išbandyti. Tai vienas iš mūsų mėgstamiausių Mrigasira Nakshatra mergaičių vardų.

30. Kaaveris:

Taip pat rašoma kaip Kaveri, tai yra upės pavadinimas Indijoje. Kaveri pavadinimas taip pat reiškia ciberžolę ar žmogų, kuris myli vandenį.

31. Kaavya:

Taip pat rašoma kaip „Kavya“, vardas vėl yra gana gerai žinomas ir garsus jau Indijoje, ištisus dešimtmečius kartu. Kavya reiškia muziką, taip pat poeziją. Jis kilęs iš hindi ir sanskrito kalbų ir yra puikus „Mrigasira Nakshatra 1st pada“ vardas.

32. Kaira:

Vardas Kaira reiškia žmogų, kuris yra unikalus ir visada ramus ir taikus. Tai taip pat simbolizuoja malonų ir gražų. Tai naujas ir šiuolaikiškas retas mergaitės vardas, kurį reikia išbandyti. Tai taip pat yra gražūs Mrigasira Nakshatra vardai mergaitei.

33. Kalapi:

Jei norite kažko, kas retai pasitaiko ir visai nėra žinoma, kaip pavadinti savo mažą mergaitę, šis vardas būtų gražus ir unikalus. Kalapi reiškia povas ir lakštingala. Tai šiuolaikinis mergaitės vardas, kurį reikia išbandyti. Argi ne saldu?

34. Kalavati:

Taip pat rašoma kaip Kalavathi, ji yra kilusi iš induistų religijos mitologijų, o tai reiškia deivė Parvathi. Arba „Kalavathi“ reiškia ir meninį.

35. Kalpana:

Kalpana pavadinimas kilęs iš sanskrito kalbos, kuri yra populiari keliose Pietų Indijos valstijose. Kalpana reiškia kūrybiškumą, idėją ir vaizduotę.

36. Kalyani:

Mergaičių ir moterų vardas Kalyani yra gana senas ir senas vardas. Tačiau jis išlieka prasmingas ir nesenstantis savo klasikiniais atspalviais. Kalyani reiškia sėkmingą ar turtingą.

37. Kamala:

Kamala vėl yra vienas iš daugelio žinomų vardų. Tačiau ji visada išlieka ypatinga ir meniška, atsižvelgiant į jos prasmę – Kamala reiškia gėlę arba lotoso gėlę. Tai taip pat simbolizuoja aistrą, grožį ir klestėjimą. Argi ne miela ir miela?

38. Kančis:

Pavadinimas „Kanchi“ yra prasmingas, bet ne labai žinomas Indijoje. Kanchi reiškia nuostabų. Tai taip pat piligrimystės vietovardis Tamil Nadu valstijoje

39. Kanya:

Vardas Kanya hindi kalba reiškia dukterį arba tyrą moterį. Tai retas, bet gerai žinomas vardas šiaurės Indijos regionuose.

40. Karishma:

Karishma hindi kalba reiškia žavesį ir grožį. Pavadinimas taip pat simbolizuoja palankumą ar stebuklą. Toks prasmingas ir užburiantis mergaitės vardas nėra.

41. Kartyayani:

Pavadinimas kartyayani yra senovinis mitologinis vardas, reiškiantis deivę Parvathi. Kūrybingas ir būdingas vardo pasirinkimas pavadinti mergaitę po šiuo žvaigždės ženklu.

42. Kašvi:

Kashvi, arba taip pat gali būti vadinamas Kašvika, reiškia žmogų, kuris visada yra laimingas, ryškus, spindintis ir švytintis. Tai gražus mergaitės vardas, kilęs iš hindi kalbos.

43. Kaushiki:

Kaushiki, taip pat rašomas kaip Kaushikhi, reiškia deivė Durga. Pavadinimas taip pat simbolizuoja moterų galią ar drąsų žmogų. Tai senovės hindi mitologinis pavadinimas.

44. Kavita:

Taip pat gali būti parašyta kaip Kavita, tai yra garsi ir gana žinoma Pietų Indijos kūdikio mergaitė ir moterų vardas. Kavitha pažodžiui verčia į poeziją ar eilėraštį sanskrito kalba.

45. Kiara:

Vardas „Kiara“ yra šiuolaikiškas ir šiuolaikiškas daugelio jaunų ir naujų tėvų pasirinkimas. Kiara reiškia tamsiaplaukę arba karūną. Skamba mielai ir trumpai su mielu tarimu ir prasme

46. ​​Kinjalas:

Jis pavadintas pagal hindi kalbos kilmę ir yra retas Šiaurės Indijos kūdikio vardo pasirinkimas. Kinjal reiškia kranto upę.

47. Kiranmayi:

Vardas Kiranmayi yra gana populiarus Pietų Indijos valstijose iš sanskrito kalbos. Kiranmayi yra kilęs iš pavadinimo Kiran, kuris reiškia šviesą. Kiranmayi reiškia šviesos spindulius.

48. Kirti:

Vardas Kirti, kuris taip pat gali būti rašomas kaip Keerthi, reiškia šlovę ar laimę. Tai taip pat simbolizuoja reputaciją. Tai populiarus ir žinomas kūdikio mergaitės vardo pasirinkimas.

49. Kiya:

Jei ieškote labai trumpo ir mielo mergaitės vardo, tai tai! Kiya! „Kiya“ reiškia melodingą ir simbolizuoja gražaus paukščio giedojimą. Argi ne miela?

50. Vedantika:

Vardas vedantika reiškia žmogų, kuris turi pasaulinių žinių ir išminties apie Vedas. Kiti galimi šio pavadinimo pakeitimai yra Veda, Vedasri ir Vedanta. Jei norite tradicinės reikšmės, tačiau šiuolaikiškai skambančio pavadinimo, šis „Mrigasira Nakshatra 2nd pada“ vardas gali būti geras pasirinkimas.

Unisex kūdikių vardai pagal Mrigasira Nakshatra:

51. Kiranas:

Vardas „Kiran“ yra gana populiarus indėnų vardas, kilęs iš sanskrito kalbos. Kiranas reiškia šviesą, spindulius ar saulę. Tai populiarus kūdikių unisex vardas.

52. Kalki:

Kalki yra retas ir unikalus kūdikio unisex vardas, reiškiantis Kali Yuga. Pavadinimas kilęs iš žodžių Kal, o tai reiškia laiką. Tai modernus pavadinimas, turintis mitologinę ir gilią prasmę.

53. Kirti:

Vardas Kirti tariamas kaip kir-ti. Tai reiškia laimę ir šlovę; tačiau tai yra unisex variantas ir vardo idėja mergaitės vardui Keerthi.

54. Vedja:

Vardas Vedja yra modernus ir šiuolaikiškas vardas, turintis religinę ir dvasinę reikšmę. Vedja reiškia šventą, išmanantį ir išmintingą. Tai yra populiarūs „Mrigasira Nakshatra Mithun rasi“ vardai kūdikiams.

55. Kaamukas:

Tai dar vienas naujas šiuolaikinis vardas, kurį galima pavadinti tiek mergaitėms, tiek berniukams. Kaamukas reiškia žmogų, kuris yra geidžiamas, aistringas ir turi daug meilės. Argi ne šaunu?

„Mrigasira Nakshatra Twin“ mergaitės ir berniuko vardo idėjos:

56. Kaali-kaalika:

Tai yra dvynės mergaitės vardo pasirinkimas abiem seserims. Kaali reiškia naktį, taip pat kitas vardas Kaalimaata, kuri yra deivė Durga. Kaalika reiškia žemę, miglą ir drąsų žmogų. Tai drąsūs ir unikalūs vardai, skirti mergaitėms dvynėms.

57. Kahini – Kahita:

Tai yra dviejų berniukų ir mergaičių vardų pasirinkimas. Kahini reiškia žmogų, kuris visada yra jaunas ir stiprus. Kita vertus, Kahita reiškia posakį. Abu yra unikalūs ir nauji kūdikio vardo dvyniai pagal „Mrigasira Nakshatra“.

58. Vedika-Vedanshi:

Tai yra dviejų mergaičių vardų pasirinkimas pačia švelniausia prasme. Vedika reiškia sąmoningumą ir žmogų, turintį tvirtą tikėjimą. Vedanshi reiškia mergaitę, kuri turi pasaulietiškų žinių ir išminties apie Vedas. Tai prasmingas, bet užburiantis trumpas mielas kūdikio dvynukas Mrigasira Nakshatra 3 -asis pada vardas.

59. Kalash-Kalashree:

Kalašas reiškia vandens puodą ar dubenį, pilną vandens. Tai taip pat simbolizuoja gylį. „Kalashree“ arba „Kalasri“ reiškia žmogų, kuris turi meno ir yra kūrybingas. Berniukų ir mergaičių dvynių vardai yra gana prasmingi ir kilę iš sanskrito kalbos

60. Kanakas – Kananas:

Abu yra berniukų berniukų vardai. Kanak reiškia auksą ir kviečius. Kita vertus, kananas reiškia tamsų mišką ar sodą. Abu yra šiuolaikiški ir prasmingi, tačiau retai pasirenkami berniukų vardai.

Turėdami šiuos kūdikių vardus „Mrigasira nakšatra“, tikimės, kad radote idealų ir idealų pavadinimą savo mažyliui. Vardai visada yra ypatingi, ir daug tyrimų atliekama norint rasti tinkamą ir tinkamą pavadinimą. Tikimės, kad pasirinkę prasmingą ir šiuolaikišką vardo pavadinimą radote „vieną“.

Atsakomybės apribojimas:

Visi aukščiau pateikti pavadinimai turi reikšmę atsižvelgiant į kontekstą ir laiką. Šios reikšmės ir simboliai gali skirtis priklausomai nuo skirtingų kultūrų, šalių, regionų ir kalbų. Patariame prieš tai atlikti išsamų tyrimą, kad suprastumėte keletą pavadinimo interpretacijų.