Swathi Nakshatra yra penkioliktoji žvaigždė iš visų 27 nakšatrų astrologijoje. Jei jūsų kūdikis gimsta mėnuliui esant šioje žvaigždėje, tada šis Swati nakšatros kūdikių vardų sąrašas gali būti palankus mažyliui. Pavadinimai ypač prasideda nuo paskirto nakšatros skiemens. Nesvarbu, ar norite prasmingo ir modernaus, ar trumpo ir mielo vardo, ar net tradicinio vardo, ir mes sudarėme specialų Swathi nakšatros kūdikių vardų sąrašą tik jums.

svati nakšatros kūdikių vardai

Išsiaiškinkime daugiau apie Swathi nakšatros savybes ir gražius Swati nakšatros vardus naujagimiams šiandien.

Swathi Nakshatra ir charakteristikos:

Swathi nakšatra yra 15 -a iš 27 induistų astrologijos 27 nakšatrų. Svarstyklių zodiako ženkle jis svyruoja nuo 6,40 iki 20 laipsnių. Sakoma, kad gimę po Swathi nakšatra yra meniški ir labai kūrybingi. Terminas swathi reiškia pirmąjį lietaus lašą, ir sakoma, kad gimę šioje žvaigždėje turi panašias savybes kaip jo reikšmė. Jie kupini minčių, išraiškų, žinių ir pasitikėjimo. Šie žmonės gailestingi ir švelniai kalbantys, laimingi ir linksmi. Jie taip pat yra labai nepriklausomi ir spontaniški, mėgstantys būti unikalūs, išbandyti naujus dalykus.

Dabar pažiūrėkime gražiausius ir prasmingiausius Swati natchathiram vardus.

Swati Nakshatra vardo pradžios raidė/skiemuo:

Jei jūsų mažylis gimė Swathi nakšatroje, laikoma palanki, jei jo vardas prasideda šiais skiemenimis:

Ru, Roo, Re, Ro, Ta, Taa

Jei tikrinate vardų skiemenis pagal padas:

  • Swati nakšatros 1 -ojo pada pavadinimai prasideda Ru.
  • Swati nakšatra 2 pada vardai su Re.
  • „Swati nakšatra“ trečios pada pavadinimai prasideda Ro.
  • Swati nakshatra 4 pada vardai su Ta.

„Swati Nakshatra 2020“ kūdikių vardai:

Čia yra gražiausių ir prasmingiausių „Swathi“ žvaigždžių kūdikių vardų sąrašas mažiems naujagimiams.

Swathi Nakshatra kūdikių berniukų vardai:

1. Reeyansh:

Reeyansh yra puikus ir modernus berniuko vardas su tokiu mielu tarimu. Pavadinimas Reeyansh reiškia pirmąjį saulės spindulį. Jis kilęs iš hindi kalbos.

2. Reneshas:

Reneshas reiškia meilės valdovą. Šis yra vienas gražiausių vardų su Swati Nakshatra ir yra naujas ir modernus vardas, tačiau turintis gražią ir elegantišką reikšmę. Ką manai apie šiuos swathi natchathiram berniukų vardus??

3. Rohtash:

Rohtash reiškia žvaigždę. Vardas yra trumpas ir mielas retas berniuko vardas, turintis šviesią ir akinančią reikšmę, ar ne šaunu.

4. Romesh:

Romeshas yra ne kas kitas, o lordas Višnu. Tai taip pat reiškia Viešpaties Ramos Dievą. Tai naujas vardas ir vis dėlto turi tradicinę, gražią reikšmę berniukams Swati nakšatroje.

5. Romitas:

Romit vardas yra retas. Tai reiškia mėgautis ar atvėsti. Tai labai atsitiktinis ir stilingas vardas, kurį reikia išbandyti šiuolaikiniams jauniems tėvams.

6. Ronitas:

„Ronit“ arba „Ronith“ yra populiarus, tačiau žavus ir klasikinis daugelio Šiaurės Indijos valstijų pasirinkimas. Ronith reiškia pagražinimą. Pavadinimas taip pat reiškia žavumą, dainą ir spindesį.

7. Roopesh:

„Roopesh“ yra pavadinimas, kilęs iš hindi ir sanskrito žodžio „roop“, reiškiančio grožį ar struktūrą. Tai reiškia grožio valdovą. Tai klasika tarp Swati nakšatros vyrų vardų.

8. Rohtakas:

Rohtakas reiškia saulę. Tai naujas ir artėjantis madingas vardas, kuris šiais laikais atsiranda berniukams išbandyti.

9. Rohanas:

Rohanas yra gana įprastas berniukų vardų pasirinkimas Indijoje, tačiau iki šiol jis yra klasikinis. Tai reiškia žydėjimą ir kilimą ar kilimą. Šis vardas taip pat yra kitas Viešpaties Višnu vardas.

10. Roshanas:

Roshan indų kalbomis reiškia šviesą arba daiktą, kuris skleidžia šviesą. Tai vėl žavus, bet labai dažnai sutinkamas mielas vardas Indijoje.

11. Ruaanas:

Ruaan reiškia minkštą. Vardo kilmė dar nėra labai nusistovėjusi, tačiau tai gražus trumpas ir mielas kūdikio berniuko vardas Swati nakšatrai. Ką tu manai?

12. Rubinas:

Rubinas indų kalbomis reiškia šviesų. Tai taip pat simbolizuoja šviesą, švytėjimą ir vibraciją. Tai labai reti ir užburiantys Swati nakšatros Tula Rashi berniukų vardai.

13. Ručyras:

Ruchir yra labai retas ir gaivus unikalus berniuko vardas. Tai reiškia gražią, malonią, nuostabią ir labai protingą būtybę.

14. Rudra:

Rudra yra labai tradicinis ir labai drąsus berniuko vardas. Vardas Rudra reiškia bauginantį ir tą, kuris nebijo. Tai taip pat yra kitas Viešpaties Šivos vardas.

15. Ruhanas:

Ruhanas yra puikus penkių raidžių kūdikio vardas šiuolaikiniame vardų sąraše. Tai reiškia gerą, nuoširdžią sielą. Pavadinimas taip pat simbolizuoja užuojautą ir šiltą būtį.

16. Rupanas:

Rupanas reiškia gražų žmogų. Vardas kilęs iš hindi kalbos ir vis dėlto yra gražus ir neįprastas berniuko berniuko vardas, kurį galima pasirinkti gimusiems Swati nakšatrai.

17. Rushanth:

Rushanth yra gražus ir gražus berniuko vardas. Tai reiškia mėnulį. Pavadinimas taip pat simbolizuoja žavesį, grožį ir spindesį. Tai mieli Swati nakšatros berniukų vardai.

18. Ruteesh:

Ruteesh nėra labai dažnai randamas vardas Indijoje. ruteesh reiškia visų metų laikų karalių. Ką manote apie šiuos swathi žvaigždės berniukų vardus??

19. Ruthvik:

Ruthvik yra gražūs ir dažniausiai sutinkami telugų Swati nakšatros vardai. Tačiau tai yra klasikinis ir visžalis pasirinkimas, kuris niekada negali būti nuobodus. Ruthvik reiškia šventąjį. Tai taip pat yra kitas Viešpaties Šivos vardas. Kiti pavadinimo variantai yra Ruthwik ir Rutvik.

20. Ruzal:

Ruzal reiškia švelnus ir minkštas. Pavadinimas kilęs iš urdu ir persų kalbų; tačiau tai retas ir gražiai skambantis berniukų vardas Swati nakšatroje.

21. Rutuveg:

Jei norite visiškai naujo ir labai drąsaus pavadinimo, „Rutuveg“ gali būti geras modernus ir šiuolaikiškas pasirinkimas. Rutuveg reiškia ketinimą.

22. Rudramurthy:

Rudramurthy yra ne kas kitas, o lordas Šiva. Jei norite labai tradicinio vardo, tai gali būti geras pasirinkimas Swati nakšatros gimusiems kūdikiams.

23. Rounakas:

Ronakas arba Rounakas reiškia švytėti ir šviesti. Tai taip pat simbolizuoja laimę. Šis Tula Rashi Swati nakšatros vardas kilęs iš hindi kalbos žodžio Rounak.

24. Rudrakšas:

Rudraksh yra dar vienas puikus tradicinis berniuko vardas, tačiau turi tokią drąsią reikšmę. Rudkrašas yra Viešpaties Šivos akys, o tai reiškia drąsų ir nuožmią akį. Tai yra paplitę tamilų svatų nakšatros vardai.

25. Rujul:

Rujul reiškia sąžiningumą ir tiesą. Tai naujas ir retas berniuko vardo pasirinkimas. Tai nauji ir artimiausi madingi Swati nakšatros malajalių vardai.

Swati Nakshatra kūdikių mergaičių vardai:

26. Reema:

Reema yra puikus mergaitės vardas, kuris skamba gražiai ir gražiai. Vardas Reema reiškia deivę Durgą. Tai taip pat reiškia turtą.

27. Reena:

Reena reiškia brangakmenį kaip žmogus. Tai taip pat reiškia linksmą, mielą ir šviesų. Tai reti ir dar gražūs trumpi Swathi Nakshatra mergaičių vardai.

28. Reesha:

Reesha reiškia plunksną. Tai labai naujas ir šiuolaikiškas mergaičių vardų pasirinkimas, kilęs iš hindi kalbos.

29. Reetika:

Reetika arba Reethika reiškia džiaugsmą. Pavadinimas taip pat simbolizuoja srautą, srautą ir tiesą. Argi ne gražu su prasme?

30. Rekha:

Rekha yra visžalis ir klasikinis Indijos namų pavadinimas. Tačiau vardas visada yra jaunatviškas. Rekha reiškia eilutę keliomis indų kalbomis, įskaitant sanskritą ir telugų.

31. Revanti:

Revanthi arba Revanti reiškia gražų žmogų. Pavadinimas yra labai gražus ir gražus pačiame tarime. Tai vienas iš labiausiai paplitusių Swati nakšatros moterų vardų.

32. Revathi:

Revathi vėl yra įprastas mergaitės vardas. Pavadinimas Revathi reiškia turtus. Tai taip pat žvaigždės ir žvaigždyno pavadinimas. Kiti pavadinimo rašybos variantai apima „Rewathi“ ir „Revati“.

33. Rohitha:

Rohitha arba Rohita reiškia Viešpaties Brahmos dukrą. Tai taip pat reiškia blizgesį ir švytėjimą. Tai visžalis pasirinkimas Swati nakšatros mergaičių vardų sąraše.

34. Ronita:

Ronita arba Ronitha reiškia genialų žmogų. Vardas yra moteriškas Ronito vardo variantas, kurį matėme anksčiau, taip pat reiškia džiaugsmą, dainą ir pagražinimą.

35. Rooma:

Jei norite šiuolaikiško pavadinimo, bet labai tradicinės reikšmės, „Rooma“ gali būti idealus. Rooma reiškia deivę Lakšmi.

36. Roopali:

„Roopali“ yra madingas ir garsus vardas. Tai reiškia, kad gražu ir gražu. Tai gražūs ir gražūs swathi natchathiram mergaičių vardai.

37. Roshna:

Roshna yra labai gražus šiaurės Indijos mergaitės vardas, kilęs iš hindi kalbos žodžio Roshan. Tai reiškia šviesą ir švytėjimą.

38. Rubinas:

Rubinas yra brangakmenio ir akmens vardas. Tai taip pat simbolizuoja į brangakmenį panašų asmenį, brangų ir yra trumpas ir mielas, gražus mergaitės vardas Swati nakšatrai.

39. Ruchira:

Ruchira indų kalbomis reiškia gražią. Tai taip pat reiškia malonią, laimingą proto būseną ir nuostabią būtį. Kitas pavadinimo variantas yra „Rucira“.

40. Rudrani:

Rudrani yra dar vienas deivės Parvathi, Rudros žmonos, Siva, vardas. Pavadinimas yra labai nuoširdi ir drąsi.

41. Ruha:

Ruha yra labai trumpas ir mielas keturių raidžių mergaitės vardas. Vardas Ruha reiškia mielas ir gražus.

42. Ruhi:

Jei norite dar vieno gražaus ir gražaus mergaitės vardo, tai yra Ruhi. Mums labai patinka, kaip skamba šis žodis ir vardas. Ruhi reiškia sielą, gėlę ir tą, kuris paliečia širdį. Argi ne gražu?

43. Rujutha:

Rujuta arba Rujutha reiškia sąžiningumą ir teisingumą. Vardas yra retas, tačiau labai prasmingas ir gražus vardas mergaitėms Swati nakšatroje.

44. Rukmini:

Rukmini yra ne kas kita, kaip deivė Lakšmi. Tai labai dažnas ir dažnai sutinkamas vardas Indijoje.

45. Ruparna:

Ruparna vėl reiškia gražią. Tai nėra labai paplitęs vardas, tačiau turi tokią gražią reikšmę.

46. ​​Rushika:

Jei jums labiau patinka tradicinis pavadinimas be tradicinio skambesio, „Rushika“ gali būti geras pasirinkimas. Ruskhika reiškia sielą, kuri turi Viešpaties Šivos palaiminimus.

47. Ruthika:

Ruthika arba Ruthikha reiškia deivė Parvathi. Tai taip pat reiškia gailestingą ir šiltą būtybę.

48. Ruvija:

Mums labai patinka vardas Ruvya. Ruvya reiškia sezoną ir orą. Tai labai gražus ir modernus neįprastas vardas.

49. Ruthvika:

Ruthvika vėl yra tradicinis vardas, tačiau nėra labai dažnai sutinkamas. Pavadinimas Ruthvika reiškia kalbą.

50. Rushali:

Rushali reiškia šviesų ir aštrų žmogų. Pavadinimas taip pat reiškia išmanantį ir išmintingą žmogų.

Unisex kūdikių vardai Swati Nakshatra Borns:

51. Rushamas:

Rushamas yra retas unisex kūdikio vardas tiems, kurie gyvena Swati nakšatroje. Tai galima pavadinti berniukais ir mergaitėmis. Rushamas reiškia ramų ir taikų žmogų.

52. Rutu:

Rutu keliomis indų kalbomis pažodžiui verčiamas kaip sezonas. Pavadinimas gali būti idealus tiek berniukams, tiek mergaitėms Swati nakšatroje.

53. Ruzal:

Ruzal reiškia subtilų žmogų. Tai taip pat simbolizuoja švelnią būtį. Tai gana šiuolaikinis variantų pavadinimas, kuris nėra dažnai sutinkamas.

54. Rukmi:

Rukmi yra labai tradicinis kūdikio vardas tiek berniukams, tiek mergaitėms. Tai reiškia Viešpatį Krišną. Tai dar vienas Rukhmini vardas.

55. Roshanas:

Daugelis girdėjo Roshaną kaip berniuko vardą, tačiau tai geras vardas mergaitėms. Roshan reiškia šviesą ir apšvietimą.

Dvynių vardai kūdikiams Swati Nakšatroje:

56. Rebha – Rechal:

Rebha ir Rechal yra dvynės mergaitės vardo pasirinkimas. Vardas Rebha reiškia dainuojantį žmogų. Tai taip pat reiškia Viešpaties Šivos bhaktas. Rechal reiškia nekaltą žmogų.

57. Reet – Reeta:

Reet ir Reeta yra rimuotos ir dvynės berniuko ir mergaitės vardai. Pavadinimas Reet reiškia jazminą. Tai taip pat reiškia klestintį ir raminantį. Reeta reiškia perlą. Tai taip pat reiškia brangų.

58. Rena – Renaud:

Rena yra mergaitės vardas, reiškiantis mielą ir perlą. Tai taip pat simbolizuoja džiaugsmingą žmogų. „Renaud“ reiškia išmintingą ir galingą, tai yra gražus berniuko vardas. Tai yra dviejų mergaičių ir berniukų vardų pasirinkimas.

59. Rev – Rethesh:

Rev reiškia judėjimą ir taip pat yra kitas Narmada upės pavadinimas. Retheshas yra metų laikų valdovas. Tai yra idealus kūdikio berniuko vardo pasirinkimas.

60. Rutesh – Rutajit:

Rutesh reiškia metų laikų karalių. Rutajit reiškia tiesos nugalėtoją. Abi yra modernios ir unikalios kūdikio berniuko vardo idėjos.

Šie „Swati nakšatros“ vardai yra puikus nuostabių ir šiuolaikiškiausių vardų derinys. Tikimės, kad čia radote tinkamą savo mažyliui. Praneškite mums, kuris vardas jums labiausiai patiko; mums patinka išgirsti jus.

Atsakomybės apribojimas:

Visi aukščiau pateikti pavadinimai turi reikšmę atsižvelgiant į kontekstą ir laiką. Šios reikšmės ir simboliai gali skirtis priklausomai nuo skirtingų kultūrų, šalių, regionų ir kalbų. Patariame prieš tai atlikti išsamų tyrimą, kad suprastumėte keletą pavadinimo interpretacijų.