Tarp 28 nakšatrų manoma, kad gimusieji pagal tam tikrą nakšatrą gali turėti palankų ir laimingą gyvenimą, jei jų vardai bus suderinti su konkrečiais. Jei jūsų kūdikis gimė po pushyami nakšatra, šiandien turime pushyami nakshatra kūdikių vardų sąrašą, kuris padės jums išsirinkti tinkamą ir tobulą vardą mažyliui.

pushyami nakshatra kūdikių vardai

Mes visi norime tobulai gražaus ir prasmingo savo mažosios žvaigždės vardo, o su specialiai sudarytu sąrašu tikimės, kad rasite tinkamus kūdikių vardus. Štai ir einame!

Pushyami Nakshatra ir charakteristikos:

Manoma, kad pushyami nakšatros kūdikiai visada yra laimingi ir teikia laimę kitiems aplinkiniams. Taip pat sakoma, kad šios džiaugsmingos būtybės yra stabilios minties, garbingos visuomenėje ir visada yra iš anksto suplanuotos švelniai ir švelniai. Pushya nakšatra turi vėžio požymius, svyruojančius nuo 3.20 iki 16.40. Nakšatra reiškia žmogų, kuris maitina ir duoda.

Nors pushya nakšatra Rashi yra vėžys, gyvūno simbolis yra ožka. Leiskite mums daugiau sužinoti apie tobulus vardus ir pradines raides tiems kūdikiams, gimusiems po pushya nakšatra.

Pushya Nakshatra vardų pradžios raidė/skiemuo:

Jei jūsų kūdikis gimsta po pushyami arba pooyam nakšatra, manoma, kad gerai ir pasisekė, jei jis arba ji bus pavadinti Hu, He, Ho, Da. Sužinokime geriausius ir gražiausius pushyami nakšatros kūdikių vardus.

Pushyami arba Pushya Nakshatra kūdikių vardai berniukams ir mergaitėms:

Pradėkime, ir mes surinkome naujausius, šiuolaikiškus, prasmingus ir mielus kūdikių vardus mažiesiems, gimusiems po Pushya nakšatra. Čia yra mūsų populiariausias Pushya Nakshatra kūdikių vardų sąrašas.

Pushyami Nakshatra kūdikių berniukų vardai:

1. Heeranas:

Pavadinimas Heeran kilęs iš hindi kalbos žodžio heer, reiškiančio deimantą. Heeranas pažodžiui verčiasi žmogumi, kuris yra kaip deimantas, deimantų valdovas.

2. Hema Chandra:

Pavadinimas Hema Chandra yra populiarus Pietų Indijoje ir telugų kalba. Hema Chandra reiškia auksinį mėnulį. Šie pushyami nakšatros vardai telugų kalba yra populiarūs, tačiau modernūs ir jaunatviški pushya nakšatros vyrų vardai, kuriuos reikia išbandyti.

3. „Hemadri“:

Pavadinimas „Hemadri“ turi tradicinę reikšmę, tačiau skamba elegantiškai ir gražiai. Hemadri yra ne kas kitas, o kalnų valdovas. Argi ne šaunu?

4. Hemantas:

Tai dar vienas populiarus vardas visoje Indijoje, ir tai buvo vienas mėgstamiausių pasirinkimų per pastaruosius du dešimtmečius. „Hemant“ yra kilęs iš hindi ir sanskrito kalbų, o tai reiškia „Viešpats Buda“ ir „Auksas“!

5. Hemraj:

Hemraj, dar vadinamas Hemaraj, reiškia aukso karalių. Tai puikus ir gražus, prasmingas vardas, kurį reikia patikrinti. Tarp daugelio Pushya Nakshatra berniukų vardų tai yra viena iš populiariausių šių dienų.

6. Hetansas:

Tėvams, kurie visiškai ieško naujo, reto ir unikalaus vardo, štai mes. Hetansh reiškia kylančią saulę. Pavadinimas taip pat simbolizuoja žmogų, kuris visada auga.

7. „Hetvik“:

Hetvik yra toks mielas ir gražus vardas. Hetvilk reiškia Viešpats Šiva. Šie Pushya nakšatros vardai berniukui turi tradicinę ir gražią reikšmę, tačiau su šiuolaikiniu tarimu.

8. Hunaras:

„Hunar“ hindi kalba tiesiogine prasme verčiasi žmogumi, kuris yra kvalifikuotas ir turi gerų savybių.

9. „Heyaat“:

Taip pat rašoma kaip Hayat, tai reiškia gyvybę arba gyvybės buvimą. Tai taip pat simbolizuoja egzistavimą. Tai toks intensyvus ir mielas vardas; ką tu manai?

10. Hari Kiranas:

Vardas Hari Kiran turi daug reikšmių ir denotacijų. Hari Kiran iš esmės reiškia Viešpatį Višnu. Tačiau pavadinimas taip pat simbolizuoja suteiktą šviesos spindulį, viltį, spindesį ir ryškumą. Mes mylime visas esmes ir prasmes.

11. Harvardas:

„Harvinder“, kuris taip pat gali būti parašytas kaip „Harwinder“, reiškia dangaus Dievą. Tai tradicinis vardo pasirinkimas berniukams, gimusiems po pushyami nakšatra.

12. Heminas:

„Hemin“ dabar yra naujas ir retas vardo pasirinkimas. Nors jo kilmė dar nėra nustatyta, Heminas reiškia ramybę, taiką ir žmogų, kuris yra tylus ar mėgsta ramybę.

13. Hemišas:

Hemišas vėl yra šiuolaikinis vardas. Kilęs iš Šiaurės Indijos vietinių kalbų, hemis reiškia viso pasaulio Viešpatį arba Žemės Dievą. Dar nedaug kas žino šį vardą, todėl dar nuostabiau pavadinti mūsų mažylį tokiu nauju vardu.

14. Harvir:

Harvir reiškia Dievo karį. Tai taip pat simbolizuoja, kas gina Viešpatį, dieviškąją galią ir gynėją. Tie, kurie nori tradicinio ir palaimingo vardo su šiuolaikišku retu, unikaliu tarimu, gali tai išbandyti.

15. Harmanas:

Vardas „Harman“ populiarėja pastarąjį dešimtmetį, atsižvelgiant į jo gražią reikšmę ir tarimą. Harmanas reiškia visų mylimą žmogų. Jis kilęs iš indų kalbų.

16. Humair:

Humair yra tas, kurio veidas yra raudonos spalvos. Nors pati reikšmė yra gana nauja ir unikali Indijos scenarijuje, pavadinimas taip pat simbolizuoja žydėjimą. Manoma, kad jį įkvėpė Artimųjų Rytų pavadinimai.

17. Hetash:

Hetash vardas simbolizuoja žmogų, kuris yra kupinas energijos ar visada kelyje. Pavadinimas kilęs iš hindi kalbos ir yra naujas ir retas vardas, kurį reikia išbandyti.

18. „Heetraj“:

Heetraj reiškia mylimą žmonių karalių ar radžą. Tai taip pat simbolizuoja žmogų, kuris visada nori. Vardas nauja kūdikių vardų sąraše.

19. Hemang:

Hemang vardas kilęs iš hindi kalbos ir reiškia asmenį, kuris turi spindintį kūną ar odą. Tai mielas ir unikalus naujagimio berniuko vardas, kurį reikia patikrinti.

20. Hurditya:

Pavadinimas Hurditya yra naujas, o kilmė dar nenustatyta. Tačiau Hurditya reiškia džiaugsmingą ir laimingą, palaimingą žmogų.

21. Heyansh:

Vardas „Heyansh“ populiarėja vos porą metų. Tai toks gražiai skambantis ir mielas vardas. Heyansh reiškia širdies gabalėlį. Tai dabar kažkas ypatingo, ar ne!

22. Hetakshas:

Pavadinimas Hetaksh reiškia meilės egzistavimą. Gilus ir intensyvi vardo reikšmė daro jį gražų, kartu su unikalumu ir retenybe.

23. Hemkar:

Hemakr arba Hemkar reiškia turtų valdovą. Tiems, kurie nori mitologinio ir tradicinio pavadinimo, tai gali būti puikus pasirinkimas, nes jis nėra įprastas, tačiau su juo yra graži sąsaja.

24. Hemanshas:

Hemansh reiškia aukso dalį ar gabalą. Pavadinimas taip pat siejamas su brangiu kūriniu, meilės dalimi ir kažkieno gyvenimu.

25. Herambas:

Kitas unikalus ir retas vardas kilęs iš Indijos. Herambas reiškia žmogų, kuris visuomenėje yra pagarbus.

Pushyami Nakshatra kūdikių mergaičių vardai:

26. Hema:

Vardas Hema yra vienas iš populiariausių Indijos namų pavadinimų. Hema reiškia auksines arba auksines moteris. Šie mergaičių vardai Pushya Nakshatra yra klasikinis ir nesenstantis vardas, kurį reikia išbandyti net ir šiandien.

27. Heera:

Heera hindi kalba išvertus reiškia deimantas. Pavadinimas simbolizuoja žmogų, panašų į deimantą ar brangų žmogų. Graži prasmė ar ne!

28. Heeya:

Tai naujas šių dienų vardas, retas ir unikalus. Heeya reiškia širdį. Vardų kilmė dar nežinoma, tačiau yra vienas iš labiausiai neįprastų ir retų šiandieninių vardų.

29. Hemalatha:

„Hemalatha“ vėl yra gana įprastas vardas Indijoje iš dešimtmečių kartu, o tai reiškia auksinį vijoklį arba auksinį vynmedį. Šis Pushya nakšatros moters vardas yra tokia miela ir graži reikšmė, ar ne?!

30. Hemani:

Vardas „Hemani“ yra modernus daugelio tėvų pasirinkimas šiais laikais, tačiau jis yra prasmingas ir susietas su tradicijomis. Hemani yra deivė Parvathi, kalnų deivė.

31. Hemavathi:

Hemavathi, kuris taip pat gali būti rašomas kaip Hemavathy arba Hemavati, yra deivės Parvathi vardas. Kai kurie taip pat mano, kad Hemavathi yra deivė Lakšmi. Tačiau abi reikšmės yra palankios!

32. Hetika:

Tai modernus ir unikalus, gaivus vardo pasirinkimas šiuolaikiniams tėvams. Hetika reiškia saulės spindulius, taip pat simbolizuoja šviesą, ryškumą ir meilę. Šie pushya nakšatros vardai mergaitei yra kilę iš hindi kalbos.

33. Huemisha:

Huemisha yra gana retas ir naujas vardas. Tai reiškia deivę Saraswathi. Pavadinimas taip pat simbolizuoja protingą ir protingą žmogų. Kiti pavadinimo variantai ir rašyba čia yra Humisha, Humshikaa ir Humsiha.

34. Huvishka:

Tai gražus ir gražiai skambantis vardas. Huvishka reiškia pažadą. Tai taip pat simbolizuoja moterį, kuri turi dieviškas savybes. Kilmė dar nežinoma, bet mes mėgstame su ja susijusią intensyvią prasmę. Ką manote apie šiuos Pushya nakšatros karka rasi vardus??

35. Heemanshi:

Pavadinimas Heemanshi kilęs iš dviejų žodžių: Hema ir anshi. Heemanshi reiškia sniego dalį. Dabar tai gana naujas ir nuostabus vardas, kurį reikia išbandyti?

36. Hejal:

Hejal vardas yra labai naujas ir neįprastas. Nors kilmė nėra gerai žinoma, Hejal reiškia vaisius. Jei norite pavadinti labai naują ir unikalų vardą, kuris niekada negirdėtas, tai gali būti geras.

37. „Hemadrika“:

„Hemadrika“ reiškia sniego lašą. Nors „Hema“ reiškia sniegą, vardas yra variantas visoje pavadinimų srityje.

38. Hemanthi:

Pavadinimas Hemanthi sanskrito kalboje pažodžiui reiškia žiemą arba ankstyvą žiemos sezoną. Tai vienas iš sezono pavadinimų, turinčių gražią reikšmę.

39. Hetvi:

Tai naujas ir artėjantis puikus trumpas vardas, kuriam teikiama pirmenybė šiaurės Indijos juostoje. Hetvi reiškia meilę. Toks trumpas raidžių pavadinimas, turintis intensyvią reikšmę, tiesa.

40. Hesha:

Hesha reiškia pilną būtybę. Nors kilmė dar nėra išvesta, ji vėl yra tarp mielų, prasmingų ir trumpų vardų.

41. Haadiya:

Vardas Haadiya nėra Indijos kilmės vardas, tačiau šiandien daugelis renkasi šį pavadinimą dėl paprastos, bet intensyvios reikšmės. Hadija arba Hadija reiškia dovaną ar teisumą.

42. Heni:

Tai vėlgi keturių raidžių mielas ir labai trumpas, lengvai išbandomas vardas. Heni reiškia karūną arba karališką būtybę. Tai taip pat simbolizuoja užuojautą ir rūpestingą žmogų.

43. Henal:

Henal simbolizuoja turto ir grožio deivę ar valdovą. Tai yra modernus ir šiuolaikiškas klasikinis pavadinimas, kurį reikia išbandyti.

44. Hetsree:

Hetsree taip pat rašoma kaip Hethsree arba Hetsri, Hetshree reiškia Dievo meilę. Tai klasikinis ir visų laikų amžinai žalias vardo pasirinkimas šiandienos vaikų kartai.

45. Homa:

Homa hindi ir kituose religiniuose tekstuose pažodžiui verčiama kaip šventa ugnis. Tai tradicinis, tačiau trumpas ir prasmingas vardas, kurį reikia išbandyti.

46. ​​Husnija:

Vardas „Husniya“ nėra Indijos kilmės vardas, tačiau vėlgi, atsižvelgiant į gražų tarimą, daugelis šiais laikais jam teikia pirmenybę. Husniya reiškia gražią moterį. Tai puikūs pushya nakshatra 1 -ojo pada pavadinimai, kuriuos reikia patikrinti.

47. Hetartis:

Hetarthi reiškia žmogų, turintį gerą mąstymą, arba prasmingai mąstantį asmenį.

48. Heerkani:

Heerkani pažodžiui simbolizuoja ir verčia į deimantą panašų žmogų. Tai taip pat simbolizuoja brangų žmogų ir perlą.

49. Henna:

Šiomis dienomis Henna yra naujas vardo pasirinkimas. Tačiau prasmė yra gana akivaizdi. Henna reiškia mehendi. Taip pat alternatyviai simbolizuoja ir reiškia kvapą.

50. Holika:

Galiausiai Holika vėl yra palankus ir tradicinis vardo pasirinkimas. Remiantis religiniais tekstais, Holika yra iškilminga ugnis. Tai yra unikalūs ir prasmingi „pushya nakshatra“ trečiųjų pada pavadinimai, kuriuos reikia išbandyti.

Unisex kūdikių vardai pagal Pushya Nakshatra:

51. Hetal:

Vardas Hetal yra unisex vardas, kuris gali būti suteiktas tiek mergaitėms, tiek berniukams. Hetal reiškia žmogų, kuris visada yra draugiškas kitiems.

52. Hemal:

Taip pat rašoma kaip „Heemal“, tai reiškia sniego kalną arba ledo kalną. Tai puikus ir mielas kūdikio vardas berniukams ir mergaitėms.

53. Heerva:

Šiomis dienomis tai yra unikalus kūdikio vardo pasirinkimas. Heerva reiškia palaiminimą. Tai taip pat vienas iš keturių Vedos pavadinimų.

54. Hemu:

Pavadinimas Hemu vėl reiškia auksą. Tačiau tai yra unisex vardo versija, kuri gali būti ideali tiek mergaitėms, tiek berniukams.

55. Hema Sai:

Hema Sai vėl yra unisex vardas. Pavardė Sai daro ją unisex prigimtimi, kurios reikšmė simbolizuoja auksą ir auksą kaip žmogus.

Pushya Nakshatra kūdikiams skirti dviejų kūdikių vardų pasirinkimai:

56. Hetav – Hemin:

Vardai Hetav ir Hemin yra dviejų berniukų vardų pasirinkimas. Hetav reiškia žmogų, kuris visada dovanoja meilę. Heminas yra ramus ir taikus žmogus.

57. Hemantshree – Hemantinandan:

Abu yra tradiciniai kūdikio berniuko dvynių vardo pasirinkimai. „Hemantsree“ reiškia auksą ir pinigus. HemantiNandanas yra deivės Parvathi sūnus.

58. Heenal – Henitha:

Heenal reiškia grožio deivę. Kita vertus, Hertha yra malonė arba grakšti būtybė. Abu yra idealūs dviejų mergaičių vardų pasirinkimai, turintys gražią reikšmę.

59. Heidi – Hela:

Heidi yra retas ir trumpas vardas, reiškiantis kilmingą rūšį. Hela reiškia viltį arba mėnulio šviesą. Abu yra gana neįprasti vardų pasirinkimai ir gali būti idealūs dviejų mergaičių vardai.

60. Hetartas – Hetartis:

Dabar tai yra rimavimas, taip pat mieli berniukų ir mergaičių vardai. Židinys reiškia meilės platintoją. Hetharthi yra meilė arba tas, kuris visada myli kitus. Dabar abu reiškia panašius dalykus, taip pat yra intensyvūs ir mieli. Ką tu manai?

Tikimės, kad jums patiko tyrinėti šiuos nuostabius Pushyami Nakshatra mergaičių ir berniukų vardus. Jei jūsų kūdikis gimsta vadovaujant Pushya Nakshatra, išbandykite juos ir išsirinkite mėgstamiausią.

Atsakomybės apribojimas:

Patartina patikrinti ir suprasti kiekvieno vardo reikšmes pagal skirtingas kultūras, regionus, šalis ir kalbas. Jų simbolika ir reikšmės įvairiose kalbose skiriasi, todėl prieš baigdami pavadinimą maloniai atlikite nuodugnius tyrimus.