„Revathi nakšatra“ arba „Revati“ žvaigždės ženklas yra 27 -oji ir paskutinė pagal žvaigždynų eilę Indijos astrologijoje. Jei laikotės induistų religinių ir tradicinių įsitikinimų ir norite naujagimį pavadinti pagal jų nakšatrą, jums padės šis vadovas apie kūdikių vardus „Revathi nakshatra“. Šiandien mes išnagrinėsime viską apie „Revathi nakšatrą“, jos ypatybes, pradedant idealiais vardų skiemenimis kūdikiams šioje žvaigždėje ir keletą reikšmingų vardų pasirinkimų.

revathi nakshatra kūdikių vardai

Pradėkime ir sužinokime viską apie Revathi nakšatros vardus.

Kas yra Revathi Nakshatra ir jo savybės?

Revathi nakšatra yra nuo 16,40 iki 30 laipsnių pagal Žuvų zodiako ženklą. Šios „Revathi“ žvaigždės simbolis yra būgnas, o gyvūnas – dramblio patelė. Valdanti ar valdanti šio žvaigždės ženklo planeta yra gyvsidabris. Revathi nakšatros dievybė yra Pushanas, kuris yra bandų ir kaimenių sargas ar gynėjas.

Pavadinimas „Revati“ šioje žvaigždėje reiškia turtingą. Taigi žinoma, kad pagrindinis šio žvaigždės ženklo gimusiųjų bruožas yra klestintis, o jų laukia vaisingas gyvenimas. Be to, jei naujagimis yra vadovaujamas Revathi nakšatros, jie visada yra mandagūs kitiems, žavūs, draugiški ir paslaugūs. Jie yra draugiški, nuoširdūs kitiems, švarios širdies ir visada švelnūs bei švelnūs, elgdamiesi su priešingu žmogumi.

Revathi Nakshatra vardų pradžios raidė:

Jei mažylis gimsta veikiamas šios žvaigždės, pasisekė ir palanku, jei Revati nakšatros vardai prasideda šiais skiemenimis:

De, Do, Cha, Chi.

Jei ketinate eiti pagal padas,

  • „Revati Nakshatra“ pirmosios pada pavadinimai prasideda „De“.
  • „Revati Nakshatra“ 2 -osios pada pavadinimai prasideda „Do“.
  • „Revati Nakshatra“ trečiųjų pada pavadinimai prasideda Cha.
  • „Revati Nakshatra“ 4 -osios pada pavadinimai prasideda „Chi“.

Revathi Nakshatra 2021 prasmingų kūdikių vardų sąrašas:

Dabar pradėkime ir tyrinėkime gražius, užburiančius, prasmingus ir unikalius šio dešimtmečio berniukų ir mergaičių vardus „Revathi natchathiram“.

„Revathi Nakshatra“ berniukų vardai:

1. Chayanas:

Chayan arba Chaayan reiškia mėnulį ar mėnulio šviesą. Tai puikus ir unikalus šiuolaikinio berniuko vardo pasirinkimas gimusiems Revathi nakšatroje. Mums taip pat patinka prasmė ir tarimas.

2. Chahatas:

Pavadinimas Chahat yra kilęs iš hindi kalbos, o tai reiškia norą ar meilę. Tai puikus ir įtaigus šiuolaikinių vardų pasirinkimas Revathi nakšatros gimusiems.

3. Didžioji Britanija:

Chaitain yra pavadinimas, kilęs iš kelių senovės indų kalbų. Tai reiškia intelektą, suvokimą ir gyvenimą. Pavadinimas yra reikšmingas ir kūrybingas vardo pasirinkimas, idealiai tinkantis ieškant kažko naujo ir meniško.

4. Chaitya:

Chaitya reiškia dvasią arba protą. Tai puikus vardo pasirinkimas, kilęs iš sanskrito kalbos. Mums patinka šie Revati nakšatros vyrų vardai.

5. Čakra:

Čakra jau yra klasikinis ir populiarus vardas, kurį žino daugelis indų. Jis pavadintas Viešpaties Višnu ginklo vardu ir yra tradicinis Revathi nakšatros gimusiųjų pasirinkimas. Tai taip pat yra žinomi Revathi nakšatros vardai tamilų kalba berniukams.

6. Čakradharas:

Vardas Chakradhar yra puikus ir tradicinis berniuko vardas Revathi Nakshatra, kuris yra gana populiarus pasirinkimas. Tai reiškia Viešpatį Višnu. Tai vienas iš labiausiai paplitusių berniukų vardų „Revathi nakšatra“.

7. Čakšu:

Čakšu reiškia akį. Jis kilęs iš sanskrito kalbos ir yra puikus modernus, bet prasmingas pasirinkimas Revathi nakšatrai.

8. Chamanas:

Pavadinimas Chaman reiškia gėlių sodą. Tai gražus ir įtaigus kūdikio berniuko vardas, skirtas Revathi nakšatrai, trumpai ir mielai tariant.

9. Chanakya:

Didysis mokslininkas ir imperatorius Chanakya įkvėpė šį vardą. Vėliau tai taip pat reiškia stipendiją ir intelekto asmenį. Šie berniukų vardai Revathi nakšatrai yra tradicinis pasirinkimas.

10. Chandanas:

Vardas Chandan reiškia palankus ir parfumuotas. Pavadinimas taip pat reiškia sandalmedį. Tai tradicinis Indijos namų pavadinimas, kuris jau yra žinomas.

11. Čandu:

Chandu arba Chandhu yra įprastas mielas berniuko vardo pasirinkimas Revathi nakšatrai. Pavadinimas kilęs iš žodžio Chaand hindi kalba, reiškiančio mėnulį.

12. Chandradev:

Chandradev pažodžiui verčiamas kaip Mėnulio Dievas. Tai taip pat reiškia karalių. Pavadinimas yra tradicinis, tačiau neįprastas vardo pasirinkimas.

13. Chandresh:

Chandresh vardas reiškia Mėnulio valdovą. Tai labai įprastas, bet prasmingas vardo pasirinkimas berniukams Revathi nakšatroje. Pavadinimas kilęs iš hindi ir sanskrito kalbų.

14. Charitas:

Mums patinka vardas Charit. Tai reiškia istoriją ir taip pat mylimą žmogų. Šiuolaikiniai tėvai, mėgstantys literatūrą ir meną, gali išbandyti šį unikalų ir prasmingą mielą vardo pasirinkimą. Ką manote apie šiuos „Revathi“ žvaigždžių berniukų vardus??

15. Chavrikas:

Charvik reiškia protingą ir protingą žmogų. Tai unikalus ir retai sutinkamas berniuko vardas Revathi nakšatrai.

16. Chinmay:

Chinmay reiškia žmogų, kurį įkūnija žinios ir intelektas. Pavadinimas jau yra gana populiarus ir iki šiol yra klasikinis vardo pasirinkimas. Jis kilęs iš indų kalbų.

17. Chintanas:

Chintanas hindi kalba reiškia tarpininkavimą. Pavadinimas taip pat reiškia mintis, apmąstymus ar protą. Tai yra vienas iš moderniausių madingų „Revati nakšatros“ induistų berniukų vardų.

18. Chirag:

„Chirag“ hindi kalba vėl reiškia blizgesį. Pavadinimas taip pat reiškia lempą, šlovę ir spindesį. Mums patinka šis trumpas ir mielas berniuko vardas Revathi nakšatrai.

19. Chiraksh:

Chiraksh reiškia gražias akis. Pavadinimas kilęs iš dviejų žodžių – Chiru ir Aksh – iš vietinių Indijos senųjų kalbų. Tai labai unikalus ir retas berniuko vardas gimusiems pagal Revathi nakšatrą.

20. Devankas:

Pavadinimas Devank hindi kalba reiškia žmogų, panašų į dievišką figūrą. Tai yra tradicinis vardas, reiškiantis dar gražią šiuolaikinę potekstę.

21. Devikas:

Jei norite trumpo ir mielo gražaus vardo, „Devik“ gali būti tinkamas pasirinkimas. Tai reiškia dievišką.

22. Dev Kumaras:

Dev Kumaras reiškia Dievo sūnus. Jis kilęs iš hindi kalbos ir yra pažįstamas klasikinis indų vardas, randamas keliuose namų ūkiuose. Tačiau tai yra mėgstamiausias berniukų pasirinkimas Revathi nakšatroje.

23. Devarsh:

Devarsh reiškia žmogų, kuris yra Dievo dovana. Tai stilingas kūdikio berniuko vardo pasirinkimas Revathi nakšatrai.

24. Devyanas:

Devyan vardas reiškia tarnauti Dievui. Tai trumpas ir mielas įtaigus, tačiau prasmingas berniuko vardas, kilęs iš vietinių indų kalbų.

25. Dousik:

Dousik reiškia protingą ir išmintingą sielą. Šio žvaigždės ženklo berniukams jis retai randamas ir gali būti idealus pasirinkimas šiuolaikiniams tėvams, ieškantiems tinkamo.

„Revathi Nakshatra“ mergaičių vardai:

26. Chaahana:

Chaahana hindi kalba reiškia ilgesį, meilę ir troškimą. Pavadinimas yra puikus ir prasmingas pasirinkimas šių dienų kūdikiams Revathi nakšatroje.

27. Charani:

Charani reiškia klajoklį. Tai retas vardas, idealiai tinkantis mergaitėms Revathi nakšatroje.

28. Chaarvi:

Mums patinka vardas Chaarvi. Tai reiškia gražią sielą. Tai unikalus ir gražus vardo pasirinkimas, idealus naujiems tūkstantmečiams gimusiems ir tiems, kurie nori retos, neįprastos vardo idėjos.

29. Chaitali:

Chaitali reiškia žmogų, gimusį turint gražią ar gerą atmintį. Tai taip pat reiškia asmenį, gimusį Chaitros mėnesį. Tai yra tradicinis vardas, reiškiantis, kad dar nėra labai garsus ir dažniausiai randamas „Revathi nakšatroje“.

30. Chaitra:

„Chaitra“ yra šiuolaikinis vardas, kuris šiais laikais tampa madingas ir garsus. Tai reiškia naują ryškią vilties šviesą. Mums patinka šis „Revathi nakshatra“ moterų vardų pasirinkimas.

31. Čakra:

Jei norite labai tradicinio, bet ne labai garsaus ar įprasto pavadinimo, chakrika gali būti geras pasiūlymas. Tai reiškia deivę Lakšmi.

32. Chanasya:

Chanasya reiškia žmogų, kuris yra mielas ir malonus. Jis kilęs iš sanskrito kalbos ir yra unikalus, retas ir žavingas vardo pasirinkimas mergaitėms Revathi nakšatroje.

33. Chandini:

Chandini yra labai garsus ir jau madingas vardas, idealiai randamas keliose Šiaurės Indijos valstijose. Tai reiškia mėnulio šviesą ar žmogų, kuris turi spindesį ir švytėjimą. Mums patinka šie gražūs mergaitės „Revathi nakšatros“ vardai.

34. Chandrakala:

Pavadinimas „Chandra Kala“ reiškia mėnulio spindulius. Tai labai tradicinis ir garsus mergaitės vardas keliuose Indijos namų ūkiuose.

35. Charana:

Pavadinimas Charana sanskrito ir kitomis kalbomis reiškia pėdas. Tai įkvėpta induistų religinių tekstų ir tai yra labai retas, tačiau tradicinis Revathi nakšatros gimimo pasirinkimas.

36. Charitha:

Charitha reiškia šiltos širdies žmogų. Tai taip pat reiškia tinkamą asmenį, turintį netikrą charakterį. Tai yra vienas iš labiausiai paplitusių ir žinomų revathi nakšatros vardų telugų kalba.

37. Charithra:

Charithra keliomis Pietų Indijos kalbomis reiškia istoriją. Tai gražus ir sudėtingas vardas, reiškiantis „Revathi natchathiram“ kūdikių vardus.

38. Charulatha:

Charulatha reiškia gražų vijoklį. Pavadinimas yra labai įprastas pasirinkimas ir jau žinomas keliuose namų ūkiuose. Tai senovinis klasikinis mergaitės vardas Revathi nakšatrai.

39. Charvi:

Charvi reiškia gražias moteris. Tai trumpas ir mielas šiuolaikinės naujos mergaitės vardas, jei norite trumpo ir mielo, tai yra vienas iš jūsų pasirinktų „Revathi“ žvaigždžių mergaičių vardų sąrašo.

40. Chaturya:

Chaturya sanskrito kalba reiškia protingą ar išmintingą charakterį. Tai puikus pasirinkimas šiuolaikiniams tėvams, norintiems kūrybiško ir novatoriško vardo.

41. Chavi:

Chavi hindi kalba reiškia apmąstymus. Tai taip pat reiškia šviesos spindulį. Tai gražus ir įtaigus trumpas ir mielas mergaitės vardas. Mes be galo mylime šį.

42. Chinmayi:

„Chinmayi“ reiškia palaimingą. Tai taip pat reiškia sąmoningumą. Tai tradicinė, tačiau kūrybinga mergaitė, vardu Revathi nakšatra, kilusi iš sanskrito kalbos.

43. Chirasvi:

Chirasvi reiškia žmogų, kuris turi gražią šypseną. Pavadinimas taip pat reiškia nuostabias, nesenstančias moteris. Vardas retai randamas ir yra žavūs kūdikių mergaitės vardai Revathi nakšatrai.

44. Deksita:

„Dekshitha“ arba „Dekshita“ reiškia pasirengimą arba iniciatyvą. Tai puikus ir įprastas mergaitės vardas, madingas keliose Pietų Indijos valstijose.

45. Depali:

Depali reiškia laimingą žmogų. Tai trumpas ir žavingas mergaitės vardas Revathi nakšatrai ir reikšmė!

46. ​​Devaki:

Devaki yra Viešpaties Krišnos motina. Tai taip pat reiškia dieviškumą ir kažką dėkingo. Mums patinka visos reikšmės, ir tai yra populiarus klasikinis vardo pasirinkimas Revathi nakšatros gimusiems.

47. Devyashi:

Devyashi yra tas, kuris turi dieviškų palaiminimų. Tai gali būti tinkamas pasirinkimas tiems, kurie ieško tradicinės prasmės, tačiau tai nėra labai dažnai randama.

48. Chitralekha:

Mums patinka šis poetinis vardas Chitra Lekha. Tai reiškia gražią, kaip ir paveikslėlyje. Tai meniškas, kūrybingas ir užburiantis „Revathi nakshatra“ merginos vardų pasirinkimas.

49. Chitrani:

Chitrani yra ne kas kita, kaip deivė Ganga. Tai dažnas pasirinkimas, įkvėptas Gangos upės.

50. Dea:

Tiems tėvams, kurie nori labai mielo ir labai trumpo gražaus vardo, Dea gali būti unikalus pasirinkimas. IT reiškia gerumą ar malonų žmogų.

Revathi Nakshatra unisex vardai:

51. Devakas:

Devakas reiškia dievišką. Tai unikalus ir kūrybingas „Unisex“ vardo pasirinkimas „Revathi Nakshatra“, tinkantis tiek berniukams, tiek mergaitėms.

52. Čaitanja:

Chaitanya yra dar vienas įprastas, tačiau kūrybingas ir madingas unisex vardas berniukams ir mergaitėms. Tai reiškia gyvenimą, žinias ir sąmonę.

53. Devala:

Devala reiškia atsidavusi Dievui. Jei norite tradicinio vardo, tinkančio berniukams ir mergaitėms, „Devala“ gali būti ideali ir retai randama.

54. Charu:

Charu reiškia malonų ir gražų. Šie „Revati nakshatra Meena rashi“ vardai dažniausiai sutinkami tiek vyrams, tiek moterims.

55. Devasri:

Devasris yra Dievas kaip šventasis. Tai labai tradicinis ir klasikinis įprastas vardo pasirinkimas berniukams ir mergaitėms Revathi nakšatroje.

Revathi Nakšatros dvynių vardai:

56. Charanas – Charuvi:

Charanas ir Charuvi yra dvynės idėjos berniukams ir mergaitėms Revathi nakšatroje. Vardas Charan reiškia kojas, taip pat reiškia dieviškas Dievo kojas. Charuvi reiškia šviesą ir nuostabią sielą.

57. Chaitna – Chaitri:

Chaitna ir Chaitri yra dvynės mergaitės vardo idėjos Revathi nakšatrai. Pavadinimas „Chaitna“ reiškia saulėgrąžų sėklas. Chaitri reiškia asmenį, gimusį Chaitros mėnesį arba pavasario sezoną. Tai rimuotos pavadinimo idėjos.

58. Čakrinas – čakra:

Abu yra Revathi nakšatros berniukų ir berniukų vardai. Čakrinas reiškia Viešpatį Šivą arba Viešpatį Višnu. Chakrika yra ne kas kita, kaip deivė Lakšmi. Jie abu yra tradicinės vardo idėjos.

59. Devagya – Devain:

Tai yra dviejų berniukų berniukų vardai, turintys tradicinę reikšmę Revathi Nakshatra. Devagya reiškia Dievo įsakymą. Devain reiškia dievišką.

60. Chatur – Chayank:

„Chatur“ ir „Chayank“ yra gražios ir modernios berniuko berniuko vardo idėjos „Revathi nakšatrai“. Pavadinimas „Chatur“ reiškia protingą žmogų. Chayank reiškia mėnulį.

Turėdami šį berniukų ir mergaičių „Revathi nakshatra“ kūdikių vardų sąrašą, tikimės, kad jūsų tinkamo ir prasmingo vardo paieškos baigėsi. Ką manote apie šiuos vardus ir kurie jums labiausiai patiko? Praneškite mums!

Atsakomybės apribojimas:

Visi aukščiau paminėti vardai ir reikšmės yra kontekstiniai ir gali skirtis priklausomai nuo skirtingų kalbų, regionų ir šalių. Patariame atlikti nuodugnius tyrimus, kad suprastume kelias to paties pavadinimo reikšmes ir simboliką.