Tarp kelių iš 28 nakšatrų, jei jūsų kūdikis gimsta po tam tikra žvaigžde, laikoma laiminga ir palanki, jei jį pavadinsite pagal tinkamą skiemenį. Šiandien šioje serijoje mes norime jums papasakoti apie Arudra Nakshatra kūdikių vardus, kurie yra geri ir laimingi vardai mergaitėms ir berniukams, gimusiems po šia žvaigžde.

Taigi, jei jūsų kūdikis gimsta vadovaujant Arudrai Nakšatrai, nepraleiskite šio. Praneškite mums viską apie šią žvaigždę ir kaip įvardyti mažąją teisę, kuri gimė po šia žvaigžde.

arudra nakšatra kūdikių vardai

Arudra Nakshatra ir charakteristikos:

Žvaigždės ženklas, arudra nakšatra, yra žemiau nuo 6.40 iki 20 Dvynių saulės ženklo. Sakoma, kad gimę po Ardra nakšatra yra ramūs, minkšti ir švelnūs, tačiau turi tvirtą mentalitetą ir valią. Jie yra stabilūs, tačiau žinoma, kad jie aukoja įvairiais būdais. Po šia žvaigžde slypi dar vienas kraštutinumas; jie taip pat dažnai gali būti linkę į baimę ir pyktį.

Valdančioji dievybė arba arudra nakšatra yra Durga ir Rudra. Jų laiminga spalva yra žalia, o gyvūno simbolis yra šuns patelė. Dabar pažiūrėkime populiarius kūdikių vardus „Arudra“ arba „Ardra Nakshatra“.

„Arudra Star“ kūdikių vardų pradiniai skiemenys:

Jei jūsų kūdikis gimė po „Ardra“ žvaigžde, manoma, kad jį pavadinti pradine raide Ku, Kam, Ja, Cha, Gha, Da, Na, Jha. Arudra nakšatros pavadinimai prasideda šiais minėtais skiemenimis.

Geriausi ir prasmingiausi kūdikių vardai gimusiems po Arudra Nakshatra:

Jei jūsų kūdikis gimė po šiuo žvaigždės ženklu, laikoma, kad jūsų mažyliui palanku ir pasisekė, jei jo vardas prasideda vienu iš aukščiau paminėtų skiemenų. Mes siūlome keletą prasmingiausių, unikaliausių, naujausių ir moderniausių kūdikių vardų berniukams ir mergaitėms pagal šią žvaigždę. Pažiūrėkime ir pažvelkime toliau.

Arudra Nakshatra kūdikių berniukų vardai:

1. Kush:

Vardas kush yra Lordo Ram sūnaus vardas. Jis įkvėptas induistų mitologinės kilmės ir pavadintas pagal atsidavimą Viešpačiui. Kita vertus, pavadinimas taip pat reiškia šventą žolę.

2. Kunalas:

Vardas Kunal yra gana populiarus ir garsus jau Indijoje, keliuose regionuose. Išvertus iš hindi kalbos, „Kunal“ reiškia auksą arba žmogų, kuris yra auksinis. Arba Kunal taip pat reiškia lotosą.

3. Kushaan:

Pavadinimas Kushaan kilęs iš karaliaus Kušanų dinastijos vardo. Tai taip pat reiškia žmogų, kuris yra protingas, protingas ir sumanus. Mums patinka abi šio Ardra nakšatros vyrų vardų reikšmės.

4. Gajanas:

Jei norite unikalaus ir užburiančio šiuolaikinio pavadinimo, „Ghayan“ gali būti idealus. „Ghayan“ reiškia dangų arba nereiškia jokių apribojimų. Mes taip pat mėgstame trumpą ir saldžią prasmę.

5. Kushyanth:

Taip pat rašomas kaip Kushyant, vardas reiškia žmogų, kuris visada yra laimingas arba gauna laimę. Jis kilęs iš hindi ir sanskrito kalbų.

6. Ghanshyam:

Ghanshyam taip pat rašomas kaip Ghansyam, yra ne kas kitas, o Viešpats Krišna. Tai unikalus ir reikšmingas šių dienų vardas berniukui.

7. Kuldeep:

Tai garsus vardas Šiaurės Indijos regionuose, ypač Pandžabas. „Kuldeep“ reiškia visos šeimos lempą ar šviesą. Tai taip pat reiškia ir reiškia ką nors apšviestą. Tai šiuolaikinis „Arudra“ žvaigždės kūdikio vardas.

8. Kumaras:

Kumaras yra daugelio Indijos namų vardas. Jis naudojamas tiek kaip pagrindinis berniukų vardas, tiek kaip antrasis vardas. Kumaras reiškia jauną vaikiną ar berniuką.

9. Kumaranas:

Kumaranas reiškia lordą Murugą Pietų Indijos valstijose. Jei ieškote pamaldumo ir tradicinio vardo su mitologija, šie berniuko „Ardra nakšatros“ vardai gali būti geras pasirinkimas, turintis induistinę mitologinę kilmę..

10. Kumaril:

Tai modernus ir unikalus, taip pat retas kūdikio berniuko vardas Indijoje. Kumarilas reiškia žmogų, kuris visada yra jaunas ir protingas. Prasmingumas, taip pat pavadinimo unikalumas yra tai, kas jį išskiria iš kitų.

11. Kušalas:

Kushal, kuris taip pat gali būti parašytas kaip Kushaal, visada reiškia protingą, išmintingą ir laimingą. Be to, tai reiškia pamaldų, ekspertą ir sumanų žmogų. Tai žinomas ir garsus berniuko vardas hindi kalbančiuose regionuose.

12. Kušilis:

Tai šiuolaikiškas ir retas naujas vardas, kuris atsirado pastaraisiais metais. Kushil reiškia Viešpatį Šivą. Jei norite tradicinio palankaus vardo ir naujo skambesio, šie Arudra nakšatros vyrų vardai gali būti idealūs.

13. Kuvar:

Kuvar reiškia kvepalus. Vardas dar nėra daug žinomas ir yra modernus ir naujos dienos vardas tiems berniukams, gimusiems pagal Arudra nakšatrą.

14. Ghanendra:

Tai dar vienas lordo Indros vardas. Ghanendra reiškia žmogų, kuris yra debesų valdovas. Ką manai apie šį mielą ir prasmingą vardą??

15. Ghanesh:

Pavadinimas yra Viešpaties Ganesos variantas. Jei esate tvirtas Ganešos tikėtojas, galite duoti pirmenybę šiam vardui, o ne savo berniukui – sėkmės ir palankaus gyvenimo. Šie Arudra nakšatros berniuko vardai yra nesenstantis ir tradicinis vardo pasirinkimas.

16. Kunwar:

Taip pat rašomas kaip Kunvaras, vardas reiškia karaliaus princą ar sūnų. Tai mažai žinomas ar garsus vardas, todėl gali būti geras idealus pasirinkimas, jei mėgstate trumpą ir unikalų gaivinantį kūdikio vardą.

17. Kulikas:

Tai gražus, trumpas ir prasmingas šio tūkstantmečio gimusio berniuko vardas. Kulik reiškia žmogų, gimusį geroje šeimoje ar gerai gimusį vaiką. Turėdama tokią intensyvią ir mielą reikšmę bei trumpą vardo tarimą, tai yra puikus pasirinkimas šiuolaikiniams tėvams.

18. Kuberis ir Kubernatas:

Pavadinimas kalba pats už save. Kuberis yra turtų valdovas. Vaiko pavadinimas Kubernath ar Kuber vardu gali būti naudingas ir prasmingas.

19. Kundiras:

Tai dar vienas užburiantis šiuolaikinis jaunų tėvų vardas. Kundiras reiškia galingą ir stiprų žmogų. Tai taip pat reiškia drąsų ir galingą žmogų. Ką manote apie šį indų kalbos pavadinimą??

20. Kuru:

Kuru yra Kuru dinastijos karaliaus vardas. Pavadinimas taip pat reiškia žmogų, kuris yra aukojantis, mylintis ir švelnus. Jis kilęs iš induistų karališkųjų vardų.

21. Kusumesh:

Kusumas hindi kalba reiškia gėles arba pumpuruojančias gėles. Kusumesh yra kilęs iš to paties žodžio, reiškiančio Gėlių valdovą. Tai tikrai unikalus vardas, be to, jis yra švelnus ir gražus šiuolaikinio vardo pasirinkimas tėvams, norintiems prasmingo ir intensyvaus vardo.

22. Kuhanas:

Vardas Kuhan reiškia darbštus. Jis kilęs iš hindi kalbos, kuri yra prasminga, tačiau nėra labai lengvai randama.

23. Kušvantas:

Taip pat rašoma kaip Kushwant arba Kushvanth, tai reiškia žmogų, kuris visada yra laimingas. Kushwanth yra populiarus daugelio berniukų vardas Indijos šiaurinėje juostoje.

24. Kupatas:

„Kupat“ yra labai modernus ir naujas vardas, kuris nebuvo žinomas net prieš porą metų. Tai reiškia puikų ar žmogų, kuris pasižymi viskuo, ko imasi. Dabar tai meninis būdas pasakyti prasmingą vardą, ar ne?!

25. Kunsh:

Kunsh reiškia vyrą, kuris yra artikuliacinis. Tai unikalus ir gaivus berniuko vardas tėvams, norintiems trumpo ir mielo vardo.

Ardra Nakshatra kūdikių mergaičių vardai:

26. Chaya:

Taip pat gali būti rašoma kaip Chaaya; pavadinimas reiškia Šešėlis. Tai populiarus mergaitės vardas daugelyje Šiaurės Indijos regionų, kilęs iš vietinių šiaurės Indijos kalbų. Tai yra vienas iš įprastų Ardra nakšatros mergaičių vardų.

27. Chahna:

Žodis „Chahna“ hindi kalba pažodžiui reiškia meilę arba trokšti kažko. Tai taip pat poetinė išraiška.

28. Chaitra:

Chaitra yra gražus mergaitės vardas su gražiu tarimu. Chaitros reikšmė yra Avino ženklas. Atsižvelgiant į gražų pavadinimą ir kūrybingą skambesį, jis tapo gana žinomas pietinėse Indijos valstijose.

29. Chandni:

Taip pat gali būti parašyta kaip Chandani; pavadinimas hindi kalba reiškia dangų arba žvaigždes ir mėnulio šviesą. Tai taip pat simbolizuoja šviesą, spindulį, ryškumą gyvenime. Tai gražus ir nesenstantis Arudros žvaigždės mergaitės vardas.

30. Chandana:

Pavadinimas „Chandana“ pažodžiui reiškia „Sandalwood“. Jis kilęs iš sanskrito ir pietų Indijos kalbų ir yra šiuolaikinis, tačiau prasmingas mergaitės vardas.

31. Charmi:

Vardas charmi yra modernus ir elegantiškas mergaitės vardas. Charmi vardas kilęs iš anglų kalbos, o tai reiškia žavinga, graži ar kupina meilės. Tai retas ir vis dėlto mielas Ardra Nakshatra vardas mergaitei.

32. Chandrima:

Pavadinimas „Chandrima“ mergaitei yra kilęs iš hindi kalbos žodžio „Chaand“, reiškiančio mėnulį. Chandrima reiškia mėnulio šviesą. Šie „Ardra nakšatra“ pirmosios pada vardai yra paprastas ir spalvingas, prasmingas mergaitės vardas.

33. Damini:

Damini vardas populiarus visoje Indijoje, o tai reiškia žaibas. Tai senovinis tradicinis hindi kūdikių mergaitės vardas, kuris yra nesenstantis ir vis dar gana ryškus. Tai tradiciniai ir dar mieli arudra nakšatros moterų vardai.

34. Darpana:

Darpana yra kilusi iš hindi ir sanskrito kalbų, o tai reiškia veidrodį. Tai paprastas, tačiau tradiciškai skambančios mergaitės vardas.

35. Darshini:

Vardas Darshini yra garsus pietų Indijos kūdikio mergaitės vardas, reiškiantis tą, kuris laimina. Pavadinimas taip pat simbolizuoja norą, palaiminimą ir palankų. Šie Ardra nakšatros antrosios pada pavadinimai yra kilę iš sanskrito kalbos.

36. Jagathi:

Jagathi žodis sanskrito kalba pažodžiui reiškia visatos motiną arba žmogų, kuris yra visatos globėjas. Tai įprastas, bet prasmingas mergaitės vardas gimusiems pagal Ardra nakšatrą.

37. Jahnavi:

Vardas Jahnavi yra nesenstantis ir mielas mergaitės vardas, kuris niekada negali išeiti iš tendencijos. Jahnavi reiškia Jahnu dukterį. Jis kilęs iš sanskrito kalbos.

38. Jagrithi:

Jagrithi indų hindi kalba reiškia budrumą arba žmogų, kuris visada žino ir yra budrus. Atsižvelgiant į tai, kaip vardas yra mielas tariant ir prasmingas, tai yra garsus šiuolaikinis kūdikio vardas Ardra žvaigždė.

39. Jaishree:

Pavadinimas Jaishree kilęs iš Jai indų kalba, o tai reiškia pergalę sanskrito ir hindi kalbomis. Jaishree reiškia pergalės garbę.

40. Jamuna:

Jamunos vardas pavadintas šventosios upės Yamuna vardu. Jis yra populiarus iš vietovės ir upės kranto pavadinimo ir yra nesenstantis ir visžalis žalios mergaitės ir moters vardas, kurį reikia išbandyti.

41. Janaki:

Janaki vardas kilęs iš induistų mitologijos. Janaki yra kitas Lordo Ramo žmonos Sita Devi vardas.

42. Jhansi:

Jhansi vėl yra valdovo Jhansi Devi vardas. Tačiau tai taip pat reiškia žmogų, kuris yra gyvenimiškas ar kupinas gyvybės. Ar tai prasmingas ir gražus vardas, kurį reikia išbandyti mergaitei?

43. Jayanthi:

Taip pat gali būti parašyta kaip Jayanti; vardas yra dar viena alternatyva deivei Parvathi. Kita vertus, Jayanthi taip pat simbolizuoja žmogų, kuris visada laimi ar veda į pergalę. Tai vienas gražiausių Arudra nakšatros mergaičių vardų.

44. Kamakshi:

Vardas Kamakshi yra tradicinis induistų moterų vardas. Kamakshi reiškia deivė Parvathi arba Lakšmi Devi. Tai taip pat simbolizuoja ir reiškia žmogų, kuris turi mylinčias ir gražias akis. Tai visžaliai „Ardra nakšatra“ 3 -iosios pada pavadinimai.

45. Kamini:

Jei jums labiau patinka retas ir gražus mergaitės vardas, tai taip. Kamini reiškia gražų ar amžiną grožį. Pavadinimas ir reikšmė yra gana mieli ir gražūs, ar ne?

46. ​​Kumari:

Pavadinimas kumari vietinėse Indijos kalbose reiškia jaunatvišką ar netekėjusį asmenį. Pavadinimas yra populiarus visoje šalyje tiek šiaurinėje, tiek pietinėje dalyse.

47. Kumkum:

Pavadinimas kumkum hindi kalba reiškia „Vermilion“. Tai garsus ir tradicinis Indijos merginos vardas, kuris yra gražus.

48. Kumudas:

Žodis Kumud hindi kalba simbolizuoja lotoso gėlę. Šis vardas yra retas ir unikalus kūdikių mergaičių vardas, kuris skamba trumpai ir saldžiai.

49. Kusuma:

Pavadinimas Kusuma sanskrito kalba reiškia gėlę. Šiaurinėje Indijos juostoje pavadinimas turi dar vieną variantą – Kusum. Abu skamba saldžiai ir trumpai, turi mielą prasmę.

50. Kuhu:

Vardas kuhu yra visiškai modernus ir šiuolaikiškas mergaitės vardas. Tai simbolizuoja saldaus paukščio dainos gegutę. Tai retas ir gražus trumpai skambančios mergaitės vardas.

Unisex kūdikių vardai pagal Arudros žvaigždę:

51. Kunj:

Vardas Kunj gali būti pavadintas tiek mergaitės, tiek berniuko vardu, o tai reiškia žmogų, kuris myli ir gyvena žalumoje ar aplink esančiuose medžiuose. Tai unikali ir nauja modernaus vardo naujovė.

52. Kunjal:

Pavadinimas Kunjal, kuris taip pat gali būti parašytas kaip Kinjal, reiškia gegutę arba lakštingalą. Tai unisex vardas, kuris gali būti idealus tiek mergaitėms, tiek berniukams, kilęs iš hindi kalbos.

53. Kundanas:

Kundano vardas pažodžiui reiškia gryną ar žmogų, panašų į auksą. Nors dauguma laikosi vardo, kuris turi būti suteiktas mergaitėms, vis labiau populiarėja net berniukai, pavadinti šiuo vardu.

54. Kulya:

Vardas Kulya senovės mitologinėse ištakose ir knygose reiškia vertą žmogų. Tai taip pat simbolizuoja šeimos narį. Tai vienas iš naujų ir įtaigių „Ardra nakshatra mithuna rasi“ kūdikių vardų.

55. Kukur:

Vardas Kukur yra naujas šiuolaikiškas trumpas mergaitės ir berniuko vardas Šiaurės Indijos dirže. Kukur reiškia gėlę ar kažką, kas žydi.

Dvynių vardai kūdikiams pagal Ardrą Nakšatrą:

56. Chhavi-Chhayank:

Tai modernus ir naujas gražus kūdikio mergaitės ir berniuko vardo derinys. Chhavi reiškia atspindį arba šešėlį ir spindesį. Chayank reiškia mėnulį ar žmogų, kuris visada šviečia. Argi tai nėra nuostabu?

57. Ghanavi-Ghanendra:

Tai dar vienas kūdikio mergaitės ir berniuko vardų derinys. Ghanvi arba Ghanavi reiškia dainininką ar melodingą žmogų. Ghanendra reiškia lordą Indrą.

58. Kulišas – Kulya:

Tiek Kulish, tiek Kulya reiškia tas pačias ir panašias žymes. Tai reiškia žmogų, kuris yra vertas, nusipelnęs ir iš geros didelės šeimos. Jie abu yra naujas ir retas kūdikių berniukų vardų derinys.

59. Kumuda – Kumudašas:

Kumuda yra mergaitės vardas, reiškiantis gėlę arba žemės džiaugsmą. Tai taip pat simbolizuoja lotosą ir grožį. Kita vertus, Kumudašas pažodžiui reiškia lotoso akių žmogų. Tai meniškas ir kūrybingas kūdikio mergaitės ir berniuko vardo derinys.

60. Kunika – Kuniša:

Tai yra dviejų mergaičių vardų deriniai. Kunika vėl reiškia gėlę. Kunisha reiškia ką nors gerai dainuojantį ar melodijaus paukščio gegutę. Jie yra kilę iš indų kalbų ir yra unikalūs ir naują dieną gaivinantys kūdikių mergaičių vardai.

Turėdami šiuos nuostabius Arudra nakšatros kūdikių vardus, tikimės, kad radote idealiai ir idealiai tinkantį savo vaikui. Praneškite mums savo mėgstamiausią; mums patinka išgirsti jus.

Atsakomybės apribojimas: Pirmiau minėti kūdikių vardai ir reikšmės gali skirtis priklausomai nuo skirtingų kultūrų, regionų ir tautybių. Prieš galutinai patvirtindami kūdikio vardą, visada patikrinkite ir nuodugniai ištirkite.