Kanhaiya, Kanha, Balagopal, Krišna. Tai tik keletas iš daugelio Viešpaties Krišnos vardų. Bet tai jau gana paplitę ir žinomi Viešpaties Krišnos kūdikių vardai, ar ne ?! Jei mes vadiname savo naujagimius šios kartos vaikus, nors ir tradiciškai mūsų Viešpaties Krišnos vardu, ar nenorime išbandyti kažko unikalaus, naujo ir prasmingo?

Viešpaties Krišnos kūdikių vardai

Leiskite mums tai padėti. Šis vadovas gali padėti išsirinkti tinkamiausius ir gražiausius Viešpaties Krišnos kūdikių vardus. Šie pasirinkimai yra žinomi, nauji, kūrybingi ir gali būti gerai pritaikyti dabartiniame šiuolaikiniame kontekste, kad būtų galima pavadinti savo naujagimį.

Geriausi ir unikalūs Viešpaties Krišnos vaikų vardai berniukams, mergaitėms ir dvyniams:

Dabar eikime į priekį ir tyrinėkime nuostabiausią ir gražiausią Viešpaties Krišnos įkvėptą kūdikių vardų sąrašą šios kartos berniukams ir mergaitėms. Visi šie Viešpaties Krišnos vaikų vardai yra gražūs ir žavūs.

Viešpaties Krišnos kūdikių berniukų vardai:

Dauguma kūdikių vardų, susijusių su Viešpačiu Krišna, tinka berniukams pavadinti. Jie yra tradicinės reikšmės, įkvėpti mūsų mėgstamo Dievo vardo ir yra laikomi tiesioginiu mūsų Kanaijos palaiminimu. Šie pavadinimai yra puikus tradicijų, teisingos prasmės, kūrybiškumo ir konteksto derinys. Pateikdami Viešpaties Krišnos kūdikių vardų sąrašą, mes siūlome jums pasirinkimus su garsiais ir populiariais vardais, taip pat unikaliais ir retai randamais. Pasirinkite tinkamą Viešpaties Krišnos įkvėptų kūdikių vardų pasirinkimą.

1. Ananta:

Ananta reiškia begalinį ar begalinį. Pavadinimas taip pat simbolizuoja tai, kas amžina ir amžina. Ananta taip pat reiškia žemę tam tikromis Pietų Indijos ir sanskrito kalbomis. Tai nauja diena ir modernus, tačiau prasmingas berniuko vardo pasirinkimas, kuris taip pat nėra neįprastas. Tai nuostabūs Viešpaties Krišnos vardai, prasidedantys A.

2. Aprameya:

Aprameya yra dar vienas vardas, tiesiogiai susijęs su Viešpačiu Krišna. Pavadinimas yra labai retai pasirenkamas pasirinkimas ir reikšmingas, tačiau unikalus ir tradiciškai skambančio vardo pasirinkimas, tinkantis berniukams. Tai labai neįprasti Viešpaties Krišnos vardai berniukui.

3. Balakrišna:

Balakrišna reiškia jauną Krišną. Tai tiesiogiai susiję su Dievo Krišnos vardu jo vaikystėje. Pavadinimas yra tradicinis ir šiuo metu daugelyje Pietų Indijos valstijų labai dažnai sutinkamas vardo pasirinkimas.

4. Bansilal:

Bansilal yra tipiškas Šiaurės Indijos kūdikio berniuko vardas, kuris vėl yra labai populiarus ir jau žinomas. Vardas Bansilal reiškia Pirmąjį Viešpatį arba Viešpatį Krišną. Tai tradicinė su Viešpačiu Krišna susijusi berniukų vardų idėja.

5. Brijnandanas:

Vardas Brijnandan reiškia Vrindavan Dievą, dar vieną Viešpaties Krišnos vardą. Pavadinimas yra madingas, tačiau nėra labai dažnas. Tai tradicinis ir įprastas Dievo Krišnos reikšmės vardo pasirinkimas.

6. Damodaras:

Damodaro vardas dažniausiai sutinkamas Šiaurės ir Pietų Indijoje. Damodaras tiesiogiai reiškia Dievą Krišną. Tai paprastai randama iš amžiaus ir kartos kartu. Tai labai garsūs ir senoviniai induistų berniukų vardai su Viešpačiu Krišna.

7. Griežtas:

„Darsh“ yra visiškai modernus ir šiuolaikiškas vardo pasirinkimas. Tai taip pat trumpas ir mielas garsas, o tai reiškia Viešpats Krišna. Kiti vardo „Darsh“ pavadinimai ir simbolika apima regėjimą ir išvaizdą. Tai yra geras Viešpaties Krišnos vardas, prasidedantis d.

8. Ghanshyam:

„Ghanshyam“ arba „Ghanashyam“ yra tradicinis kūdikių vardų pasirinkimas nuo kartos kartu. Vardas Ghanshyam reiškia Viešpats Krišna. Kita vertus, pavadinimas taip pat simbolizuoja tamsiausią debesį ir pilnus judančius tamsius debesis. Abi vardo reikšmės yra sudėtingos ir labai unikalios.

9. Giridharas:

Giridharas vėl yra kūrybingas ir vis dėlto įprastas vardas. Tai taip pat reiškia Dievą Krišną; Pavadinimas kilęs iš sudėtingos jo reikšmės – tas, kuris gali laikyti kalną (kuris yra ne kas kitas, kaip mūsų Viešpats Krišna). Šis Viešpaties Krišnos berniukas įvardija dažniausiai sutinkamą vardą Pietų Indijos valstijose, tokiose kaip telugų ir kanadų.

10. Gopal:

Gopal reiškia piemenį. Piemenys yra dar vienas mūsų Dievui Krišnai. Pavadinimas pastebimas visoje Indijoje, Šiaurės ir Pietų Indijos valstijose.

11. Harigopal:

„Harigopal“ vėl yra tiesioginis Dievo Krišnos vardas. Tai labai tradicinis ir įprastas vardo pasirinkimas, populiarus iš kelių kartų.

12. Janardhanas:

Janardhanas yra tas, kuris padeda ir išlaisvina pasaulio žmones. Šri Krišnos vardai berniukui yra labai garsus pasirinkimas.

13. Kananas:

Kannanas yra bendrojo Viešpaties Krišnos vardo variantas, tai yra Kanhaiah. Pavadinimas Kannan dažniausiai sutinkamas pietinėje Indijos Keralos valstijoje. Tai garsus malajalių berniuko vardas, kurio reikšmė yra Viešpats Krišna.

14. Kishore:

Pavadinimas Kishore turi keletą reikšmių, tokių kaip saulė, saulės spinduliai ar jaunas berniukas. Kitas vardas reiškia Viešpats Krišna.

15. Krišnendu:

Krišnendu reiškia žmogų, kuris yra tarsi princas žemei. Pavadinimas čia tiesiogiai simbolizuoja ir reiškia Viešpatį Krišną. Šie Viešpaties Krišnos vardai, prasidedantys K, yra įprastas kelių Šiaurės indų ir Rytų indų vardas.

16. Madhavas:

Madhavas yra patrauklus ir šiuolaikiškai skambančio vardo pasirinkimas, reiškiantis Viešpatį Krišną. Pavadinimas iki šiol yra gana žinomas, tačiau yra klasikinis ir nesenstantis, turintis gražią ir tradicinę reikšmę. Mums patinka šis vardas ir jis yra vienas populiariausių šiuo metu populiarių vardų.

17. Manharas:

Manharas yra malonus ir žavus. Pavadinimas simbolizuoja mūsų Dievą Krišną.

18. Mukundas:

Tai labai tradicinis vardo pasirinkimas, kuris reiškia ir Viešpatį Krišną, ir Viešpatį Višnu. Mukundas taip pat reiškia žmogų, kuris išlaisvina žmogų.

19. Murali:

Murali reiškia fleita. Dievas Krišna, mūsų pačių Kanha, čia groja fleitos vardą. Tai labai garsus vardas keliose Indijos valstijose.

20. Muralidharas:

Kitas minėto pavadinimo variantas yra Muralidharas, tas, kuris groja fleita. Tai mūsų pačių Kanhaja. „Muralidhar“ yra labai tradicinis, tačiau klasikinis berniukų vardo pasirinkimas.

21. Nandanas:

Nandan reiškia malonu ir džiugina. Tai dar vienas Viešpaties Krišnos, Viešpaties Šivos ir Viešpaties Višnu vardas. Kitas to paties pavadinimo variantas yra „Nandalal“. Tai labai jaunatviškas ir klasikinis berniukų vardo pasirinkimas.

22. Nileshas:

Nors Nileshas reiškia mėnulį, vardas taip pat reiškia Viešpatį Krišną, žmogų, kuris turi mėlyną odą arba mėlyną atspalvį. Tai įprastas ir garsus vardas Šiaurės Indijos valstijose.

23. Nityananda:

Nityananda pažodžiui reiškia žmogų, kuris visada yra laimingas. Pavadinimas taip pat simbolizuoja Dievą Krišną.

24. Pinaki:

Pinaki yra labai tradicinis ir senovinis mūsų Dievo vardo pasirinkimas. Tai reiškia žmogų, kuris taip pat moka lanką. Šie Viešpaties Krišnos vardai, prasidedantys P, yra unikalūs ir žavūs.

25. Radhakanta:

Radhakanta reiškia asmenį, kuris yra Radha mylimasis. Taigi pavadinimas simbolizuoja mūsų pačių Kanha. Tai visada nesenstantis ir klasikinis vardo pasirinkimas.

26. Radhesh:

Radhesh vardas tiesiogiai simbolizuoja Dievą Krišną. Tai neįprastas mūsų Dievo vardas, kuris retai sutinkamas ir vis dėlto puikus pasirinkimas.

27. Ramakrišna:

Vardas Ramakrišna sujungia ir Viešpatį Ramą, ir Viešpatį Krišną. Tai labai tradicinis pavadinimas keliose Pietų Indijos valstijose, ypač telugų ir tamilų kalbomis berniukams.

28. Rohanlal:

Rohanas yra kalno vardas, o lalis reiškia mylimąjį. Vardas Rohanlal simbolizuoja ir žymi Viešpatį Krišną ir retai randamas berniukų vardo pasirinkimas.

29. Saketas:

„Saket“ yra mielas ir trumpas šiuolaikinis vardo pasirinkimas berniukams. Tai reiškia Dievą Krišną ir žmogų, kuris turi kilnius ketinimus.

30. Sarva:

Sarva vėl yra tradiciškai skambančio berniuko vardas. Tai reiškia, kad visiškai ar tobulai. Pavadinimas taip pat simbolizuoja mūsų pačių Bala Gopal. Tai taip pat yra tarp garsių slapyvardžių, reiškiančių Viešpatį Krišną.

31. Šri Krišna:

Šri Krišna arba Šri Krišna, pats vardas, yra mūsų mėgstamiausias Viešpaties vardas.

32. Shyam:

„Shyam“ yra labai žinomas ir populiarus vardas, reiškiantis mūsų pačių Kanha. Tai taip pat reiškia tamsiai mėlyną. Tai yra įprastas, tačiau nesenstantis berniukų vardų pasirinkimas.

33. Shyam Sundar:

Pavadinimas Shyam Sundar reiškia spalvotą grožį arba žmogų, kuris yra mėlynas ir gražus. Tai netiesiogiai simbolizuoja mūsų Viešpaties Krišnos vardą.

34. Thakarshi:

Thakarshi reiškia Viešpats Krišna. Tai labai retai randamas vardo pasirinkimas, idealiai tinkantis šiuolaikiniams tėvams, norintiems unikalių, tačiau prasmingų ir novatoriškų vardų savo berniukams.

35. Tirthayaad:

Tirthayaad vėl reiškia Viešpatį Krišną. Tai retas vardas, tačiau skamba labai tradiciškai ir įprastai.

36. Urugajus:

Lažinamės, kad ir jūs nesate susidūrę su žodžiu Urugay. Urugay reiškia toli. Pavadinimas simbolizuoja Dievą Krišną, Viešpatį Višnu ir Viešpatį Indrą.

37. Vamshidharas:

Vamshidhar reiškia žmogų, nešiojantį fleitą. Šis vardas simbolizuoja mūsų Kanha labai poetišku ir gražiu vardu. Tai garsus ir labai žinomas vardas ir dažniausiai sutinkamas keliose Pietų Indijos valstijose. Tačiau tai iki šiol yra klasikinis.

38. Vanamali:

Vanamali yra Viešpaties Krišnos epitetas. Tai, nors ir nėra dažnai sutinkamas, yra jau žinomas kelių žmonių pasirinkimas.

39. Vasumat:

Vasumat reiškia turtingą, taip pat Viešpatį Krišną.

40. Vedamohanas:

Pavadinimas Vedamohan reiškia žmogų, kuris žino visas Vedas. Pavadinimas taip pat reiškia Viešpatį Krišną. Tai žavus ir gražus, tačiau tradicinis berniukų vardas.

41. Vibhavas:

Vibhav reiškia šlovingą. Pavadinimas taip pat netiesiogiai simbolizuoja mūsų pačių Kanha ir Balagopal. Kiti vardo simboliai yra didingumas, visur buvimas ir galia.

42. Vibumatas:

Vibhumat reiškia žmogų, kuris pasirodo keliomis formomis, tai yra mūsų pačių Viešpats Šri Krišna.

43. Vihari:

Vardas Vihari, nors ir nėra labai paplitęs, reiškia žmogų, kuriam tai labai patinka. Tai netiesiogiai simbolizuoja Viešpatį Krišną.

44. Vitaharya:

Vitaharya reiškia Viešpats Krišna. Tai novatoriškas, poetiškas ir kūrybingas vardo pasirinkimas berniukams, turintiems šią reikšmę.

45. Vrajesh:

Vrajesh yra garsus vardas, randamas keliose Indijos dalyse, o tai reiškia Vraj valdovas. Tai mūsų pačių Kanha.

46. ​​Yadav:

„Yadav“ yra labai žinomas vardas ir jau žinomas berniukų pasirinkimas. Tai reiškia Yadu, kuris yra mūsų pačių Dievas Krišna, palikuonis

47 Yadavendra:

Yadavendra yra visos Yadava giminės karalius. Tai simbolizuoja mūsų Bala Murali vardą ir yra labai tradicinis pasirinkimas.

48. Yaduraj:

Yadu Raj yra dar vienas mūsų Kanha vardas, kuris netiesiogiai reiškia visų Yadus ar Yadavas karalių.

49. Yaduvir:

Yaduvir reiškia drąsų vyrą. Tai taip pat netiesiogiai simbolizuoja mūsų Viešpatį Krišną

50. Yajnarupas:

„Yajnarup“ yra labai įprastas vardo pasirinkimas. Tai reiškia žmogų, kuris yra toks tyras kaip Jajna, tai yra Dievas Šri Krišna.

Viešpaties Krišnos vardai mergaitei:

Kiek mes visi manome ir vertiname, kad kūdikių vardas Viešpats Krišna ar jo simbolika gali būti saugomi tik berniukams, na, čia galite klysti. Mes netgi turime gražių vardų mergaitėms, kurių reikšmė gali simbolizuoti ir nukreipti į mūsų pačių Kanha. Patikrinkime su Viešpačiu Krišna susijusių mergaičių vardus.

51. Anuvrinda:

Tai gražus ir žavus vardo pasirinkimas. Jis taip pat yra unikalus ir nedaug girdėtas. Vardas Anuvrinda reiškia Krišnos karalienę. Tai puikus ir užburiantis vardas, ir mums tai be galo patinka.

52. Bansari:

Bansari reiškia fleita. Pavadinimas netiesiogiai simbolizuoja, kaip Krišna mėgsta fleitą ir yra paties Murali nešėjas.

53. Brinda:

Brinda yra įprastas vardo pasirinkimas, ypač tamilų, sanskrito ir malajalių Viešpaties Krišnos mergaičių varduose. Tai simbolizuoja Brindavaną, kuris yra susijęs su mūsų Kanha.

54. Demira:

Lažinamės, kad šis modernus vardas Demira kol kas vargu ar žinomas ar randamas. Tai vėl simbolizuoja Krišnos bhaktą. Argi ne šaunu?

55. Dwiti:

Dwiti reiškia dvigubą. Pavadinimas taip pat simbolizuoja Viešpatį Krišną.

56. Mira:

Mira arba Meera yra Viešpaties Krišnos bhaktas. Ji visą gyvenimą paskyrė mūsų Dievui ir yra patrauklus ir nesenstantis vardo pasirinkimas mergaitėms.

57. Kanuprija:

Kanuprija reiškia mylimą Dievo asmenį Krišną. Tai unikalus ir labai retas vardo pasirinkimas mergaitėms.

58. Saketa:

Saketa yra dar vienas vardas, kuris tiesiogiai reiškia Dievą Krišną. To paties pavadinimo berniuko variantas yra Saketas ir yra neįprasti ir unikalūs Viešpaties Krišnos vardai, prasidedantys S.

59. Samaira:

Samaira yra graži mergaitė, šiuolaikiškas vardo pasirinkimas. Tai reiškia užburti ir saugoti paties Dievo Krišnos.

60 Višnu Priya:

„Vishnu Priya“ jau yra žinomas vardas, tačiau tai yra klasikinis ir užburiantis pasirinkimas. Tai vėl simbolizuoja Dievo Krišnos bhaktą. Tai vienas iš mūsų mėgstamiausių Viešpaties Krišnos vardų, prasidedančių V.

„Unisex“ vardo idėjos su Viešpačiu Krišna Reikšmė:

Yra daugybė unisex vardų, kuriuos galima pavadinti tiek berniukams, tiek mergaitėms. Tai modernūs ir tradiciniai pasirinkimai, kurių reikšmės siejamos su mūsų Dievu Kanha.

61. Ajaja:

Ajaja reiškia nenugalėtą arba neįveiktą. Vardas netiesiogiai simbolizuoja Viešpatį Krišną ir tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms.

62. Krišna:

Pats vardas Krišna gali būti pavadintas tiek berniukams, tiek mergaitėms. Tai unisex vardo pasirinkimas, kuris pats savaime yra gražus.

63. Punya Shlokaya:

Punya Shlokaya vardas skamba labai tradiciškai, ir taip yra. Pavadinimas tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms, o tai reiškia Viešpatį, kurio pagyrimas gali būti vertas.

64. Šakja:

Shaakya reiškia visą energiją arba energijos ratą. Pavadinimas netiesiogiai simbolizuoja Viešpatį Krišną ir gali būti tinkamas tiek berniukams, tiek mergaitėms.

65. Suri:

Suri yra gražus berniuko ir mergaitės vardas. Tai reiškia laimę, išmoktą būtybę ar asmenį, taip pat Viešpatį Krišną.

Dvyniai vardai, įkvėpti Viešpaties Krišnos:

Jei ieškote dviejų vardų idėjų kūdikiams, turinčioms panašią reikšmę, susijusią su mūsų Dievu Krišna, mes netgi turime jums keletą idėjų.

66. Bala Gopal – Bala Mukund:

Abu pavadinimai yra labai tradiciniai, žinomi ir jau žinomi. Tačiau mes taip pat sutinkame, kad tai yra klasikinis pasirinkimas. Tai gražūs vardai, simbolizuojantys mūsų Dievą Krišną.

67. Brij – Bansi:

Brij ir Bansi vardai yra trumpos ir mielos vardo idėjos. Vardas Brij reiškia Viešpaties Krišnos vietą, o Bansi – fleita, kurią groja mūsų Dievas. Tai yra gražus vardų pasirinkimas kūdikiams dvyniams.

68. Gokul – Govind:

Nors Gokulas ir Govindas yra labai žinomi ir garsūs, jie sukuria unikalias dvigubų vardų idėjas, susijusias su Dievu Krišna. Vardas Gokul yra vieta, kur užaugo mūsų Kanha, o Govindas yra piemuo, kuris yra kitas Kanha vardas.

69. Kanu – Kanha:

„Kanu“ ir „Kanha“ yra puikus vardų pasirinkimas mergaitėms ir berniukams. Jie abu simbolizuoja mūsų Kannaiah ir yra trumpi ir mieli berniukų ir mergaičių vardai dvyniams.

70. Achyuta – Avyay:

Tai yra puikus unisex vardo pasirinkimas, tinkantis tiek berniukams, tiek mergaitėms. Jie susiję su mūsų Bala Gopal.

Šie Viešpaties Krišnos berniukų ir mergaičių vardai yra skirti remtis mūsų tradicijomis ir žavėtis jomis, tačiau turėti gražius vardus. Tikimės, kad čia radote geriausią pasirinkimą savo mergaitei ar berniukui. Pasakykite mums savo mintis ir mėgstamiausius pasirinkimus; mums patinka išgirsti jus.