Kad ir kaip mylėtume savo įžymybes ir jų darbus, taip pat mylėkime vardus vaikams. Kai kurie iš jų yra tikrai unikalūs, o jei planuojate ieškoti unikalių garsenybių kūdikių vardų, atėjote į reikiamą vietą. Čia yra jūsų dukters vardų sąrašas, kad jūsų vardų paieškos procesas būtų lengvesnis.

Indijos garsenybių kūdikių vardai

Turinys:

  1. Bolivudo garsenybių kūdikių vardai
  2. „Kollywood Celeb“ kūdikių vardai
  3. Tolivudo garsenybių kūdikių vardai
  4. Įžymybių kūdikių kriketo žaidėjų vardai
  5. „Celebrity Kids“ verslininko, politiko ir kt. Vardas

Populiariausi Indijos garsenybių kūdikių vardai:

1. Ameen ir Katija Rahima:

Ar mums visiems tiesiog nepatinka Rahmano muzikos jausmas ir skonis? Na, sūnui ir dukrai jis sugalvojo labai gražių ir unikalių vardų, kaip ir jo kompozicijos. Ameenas nurodo visagalį, o Katija yra žinoma kaip pranašo Mahometo žmona.

2. Abhishekas ir Shweta:

Tai Amitabh Bachchan vaikų vardai. Abhishek reiškia „garbinimas“ ir yra sanskrito vardas. Shweta reiškia „gražus ir tyras“.

3. Aaradhya:

Ar daug kartų negirdėjome apie šį pavadinimą? Tai reiškia „verta garbinti“. Tai AishwaryaRai ir Abhishek Bachchan dukters vardas.

4. Azadas:

Kitas populiarus Bolivudo vardas šio Indijos garsenybės kūdikio vardas yra Aamiro Khano sūnaus vardas. Tai reiškia „laisvas ar išlaisvintas“. Šis vardas skirtas berniukams

5. Viaanas:

Šis vardas yra labai modernus garsenybių vaikų vardas, nurodantis Viešpatį Krišną. Viaanas yra Shilpa Shetty sūnus

6. Anya, Diva ir caras:

Tai populiarūs Farah Khan ir Shirish Kunder vaikai. Diva yra lotyniškas vardas ir reiškia „dieviškas“, o Anya rusų kalba reiškia „malonė“. Kita vertus, caras yra kilęs iš lotyniško žodžio „imperatorius“. Anya ir Diva yra mergaitės, o caras – berniuko vardas.

7. Nysa ir Yug:

Šie vardai yra Indijos garsenybių kūdikių Kajol ir Ajay Devgan vardai. Nysa reiškia „tikslas arba nauja pradžia“ ir yra graikų kalbos žodis, o „Yug“ reiškia „erą“, kuri yra hindi kalbos žodis. Nysa yra Ajay dukters vardas, o Yug yra jo sūnus.

8. Azaanas ir Rayaanas:

Šie populiariausi kūdikių vardai yra Amrita Arora ir Shakeel. Azaan reiškia „galingas“. Ryaan reiškia „durys į rojų“. Gana kūrybinga, ar ne?

9. Aarinas ir Ryanas:

Aarinas reiškia „kalnų stiprybė“, o Ryanas – „karalius“, kuris yra airiškas žodis. Tai yra populiarūs Madhuri Dixit ir Dr Nene kūdikių vardai. Aarinas yra berniuko vardas, o Ryanas taip pat yra berniuko vardas.

10. Haronas:

Unikalus garsenybės kūdikio vardas „Haroon“ reiškia „viltis“ ir yra vardas, kilęs iš sanskrito kalbos. Haronas yra KonkanaSen ir Ranvir Shorey sūnus. Haronas yra Konkanos Seno sūnus.

11. Hrehaan ir Hredhan:

Tai abu mieli populiaraus Bolivudo aktoriaus Hrithiko ir jo žmonos berniukai. Suzanne. „Hrehaan“ yra indėniška arabiško vardo „Rehan“ versija, reiškianti „Dievo išrinktasis“. Kita vertus, Hredhan reiškia „tas, kuris turi didelę širdį“. Hredhan yra indiškas vardas.

12. Kiaan Raj ir Samaira:

Jie yra Karishma Kapoor vaikai. Kiaan yra Karishmos sūnus, o vardas reiškia „Dievo malonė“, lotynų kilmės vardas. Samaira yra dukra. Pavadinimas reiškia „grožio deivė“, kilusi iš graikų kalbos.

13. Abramas, arijas ir suhana:

Abramas yra naujausias garsenybių kūdikio vardas. Tai vardas iš hebrajų kalbos, reiškiančio „išaukštintą tėvą“, mylimam trečiajam Shah Rukh sūnui. Suhana yra Shah Rukh Khan dukra reiškia „žavinga“, o arijas – Shah Rukh Khan sūnus ir reiškia „karys“ ir „garbingas žmogus“.

14. Akira ir Shakya:

Akira reiškia „šviesus ir gražus“, vardas iš japonų kalbos. Vardas gražus jūsų dukrai. „Shakya“ yra dar vienas gražus kūdikio vardas, reiškiantis „energijos ciklas“. Jie yra Farhan ir AdhunaAhtar dukterys.

15. Mahika ir Maira:

Labai modernus ir klasikinis vardas „Mahika“ reiškia „žemė“ ir yra sanskrito kilmės. Maira paimta iš Korano ir reiškia „lengva ir greitai judanti“. Jie yra nuostabios Arjun Rampal ir Mehr dukros.

16. Ranbiras ir Rasha:

Rasha yra Raveeno Tandono dukra, o Ranbiras – jos sūnus. Rasha reiškia „pirmieji lietaus lašai“. Ranbiras reiškia „Šiva yra karo didvyris“.

17. Misha:

Štai dar vienas garsenybės vaiko vardas! Misha yra Shahid Kapoor ir Mira Rajput dukra. Pavadinimas reiškia „panašus į Dievą“ ir yra įkvėptas rusų kalbos.

18. Roohi ir Yash:

Režisieriaus Karan Johar, Roohi, kūdikio vardai dvyniai bus geras vardas jūsų dukrai. Vardas iš tikrųjų yra jo motinos vardo Hiroo anagrama. Jašas yra Karano sūnus ir reiškia „sėkmė“.

19. Adira:

Adira yra vienintelė Rani Mukherjee ir Aditya Chopra dukra. Pavadinimas reiškia „kilnus“ ir yra paimtas iš hebrajų kalbos.

20. Ayaan:

Ayaanas yra Emraan Hashmi ir Praveen Shahani sūnus. Pavadinimas reiškia „Dievo dovana“ ir yra paimtas iš arabų kalbos.

Populiarūs Kolivudo garsenybių kūdikių vardai:

21. Aishwarya ir Soundarya:

Tai gražiosios Radžnikanto dukros. Abu pavadinimai reiškia „klestėjimas“.

22. Dev ir Diya:

Dev yra Jyothika ir Suriya sūnus, o vardas reiškia Lordą Šivą. Diya yra jų dukra, o tai reiškia „šviesa“ arba „lempa“. Tai populiarus garsenybės kūdikio vardas.

23. Lingaa ir Yaatra:

Linga ir Yaatra yra Aishwarya Rajnikanth ir Dhanush sūnūs. Lingaa reiškia Lordą Šivą. Yatraa yra „keliautojas“.

24. Nandanas:

Nandanas taip pat nurodo lordą Šivą ir yra vienintelis režisieriaus Mani Ratnamo ir jo aktoriaus žmonos Suhasini sūnus.

25. Shanthanu ir Saranya:

Saranya yra dukra, o Shanthanu yra aktoriaus ir režisieriaus Bhagyaraj ir jo aktoriaus žmonos Poornimos sūnus. Saranya reiškia „pagalbos teikimas“ arba „apsauga“. Shanthanu yra karalius iš induistų epo Mahabarata.

26. Šivaja:

Čia yra moterų garsenybių dukra, vardu Shivaya. „Shivaya“ yra Šivos variantas. Ji yra aktorių ir dainininkų Krish ir Sangeetha dukra.

27. Divya ir Sanjay:

Sanjay ir Divya yra aktoriaus Vijay ir jo žmonos Sangeetha sūnūs ir dukros. Sanjay reiškia „pergalė“, o Divya – „dieviška“ arba „dieviška galia“.

28. Vihaan:

Viaanas yra vienas šaunus vyriškos lyties berniuko vardas, kurį galite sugalvoti. Vihaan nurodo Viešpatį Krišną. Pavadinimas reiškia „rytas arba aušra“. Vihaan yra aktoriaus Sneha ir jos vyro Prasannos sūnus.

29. Anoushka ir Aadvik:

Aadvikas ir Anoushka yra aktoriaus Ajitho ir jo žmonos Shalini sūnus ir dukra. Aadvikas kaip įžymybės sūnaus vardas reiškia „unikalus“ ir yra sanskrito vardas. Anoushka yra vardo Anushka variantas ir reiškia „malonė“ arba „gėlė“.

30. Avantika ir Ananditha:

Tai unikalūs garsenybių kūdikių vardai. Jie yra aktoriaus Kušboo ir jos režisieriaus vyro Sunderio C. dukros. Pavadinimas „Avantika“ reiškia „nuolankus ir begalinis“. Anandhita reiškia „laimingas“.

31. Vedantas:

Vedantas yra aktoriaus Madhavano sūnus. Pavadinimas yra Vedos, Šventosios induistų knygos, variantas. Vedantas jūsų sūnui taip pat gali būti geras vyriškos lyties garsenybės vardas.

32. Nainika:

Nainika yra mielas garsenybės mergaitės vardas. Pavadinimas kilęs iš sanskrito kalbos ir yra aktorės Meena dukra. Nainika reiškia „tas, kuris turi gražias akis“.

33. Aishwarya ir Anjana:

Tai yra garsiausi aktoriaus Arjun dukters garsenybių vardai. Aishwarya reiškia „klestėjimas“, o Anjana – „maloninga Dievo dovana“.

34. Emira ir Aymaan:

Tai naujausios Abbaso ir jo žmonos Erum kūdikių vardai. Abu jie yra islamo kūdikių vardai. Emira reiškia „princesė“. Aymaan reiškia „teisus“. Aymaan yra paimtas iš arabų kalbos.

35. Purvi:

Šis vardas Purvi yra aktoriaus Aruno Vijay ir Aarthi dukra. Purvi reiškia „iš rytų“ ir yra labai klasikinis vardas.

36. Adheepas ir Aaditas:

Aadit ir Adheep yra aktorės Simran sūnūs. Aadit reiškia „Saulės valdovas“, o Adheepas – „karalius ar valdovas“.

37. Umayaal:

Labai retas vardas Umayaal reiškia deivę Parvati ir yra klasikinis tamilų vardas. Ji yra Karthiko ir Ranjani dukra.

Įžymybių vardų sąrašas: Tolivudas

38. Sitara ir Gautamas:

Gautamas ir Sitara yra populiaraus telugų aktoriaus Mahesh Babu sūnus ir dukra. Gautamas reiškia Viešpatį Budą, o Sitara reiškia „žvaigždė“.

39. Ayaan:

Ayaanas yra vienintelis aktoriaus Allu Arjun sūnus. Pavadinimas reiškia „Dievo dovana“ ir yra bendras islamo vardas.

40. Vidya Nirvana:

Labai klasikinis tradicinis derinys Vidya Nirvana yra aktorės Lakshmi Manchu dukters vardas. Vidya laikoma deive Saraswathi.

41. Akhil:

Akhil reiškia „visata“ – vardas iš sanskrito kalbos ir yra aktoriaus Nagarjunos ir jo žmonos Amalas sūnus.

42. Sivani ir Sivatmika:

Tai labai populiarūs vardai ir yra Rajasekharo ir Jeevitos dukros. Abu jie yra vardai, reiškiantys Viešpatį Šivą.

43. Arjun:

Labai populiarus visų laikų vardas Arjun yra vienas iš Pandavos brolių iš epinio Mahabharatos.

44. Mahadhanas ir Mokshada:

Vardai Mahadhan ir Mokshada yra aktoriaus Ravi Teja ir jo žmonos Kalyani sūnus ir dukra. Mahadhan reiškia „masyvus“, o Mokshada yra vardo „Moksha“ variantas, sanskrito žodis, reiškiantis „išgelbėjimas“.

45. Sirja, Sushmita ir Ram Charan:

Srija reiškia „deivės Lakšmi dukra“, Sushmita reiškia „graži šypsena“. Tai moteriškos Chiranjeevi dukterų įžymybių vardai. Ram Charanas reiškia Lordą Ramą. Ram Charanas yra Chiranjeevi sūnus.

46. ​​Ritvikas:

Ritwik reiškia „kunigas“, jis yra Krišnos Vamsi ir Ramijos Krišnan sūnus.

47. Roshanas ir Rohanas:

Roshanas ir Rohanas yra Srikanto ir Ooha sūnų vardai. Abu reiškia „šviesa“.

Indijos įžymybių kūdikių kriketo žaidėjų vardai:

48. Rohanas:

Kita nuoroda į šviesą Rohanas yra Sunilo Gavaskaro sūnus.

49. Arjun ir Sara:

Arjun yra vienas iš Pandavos brolių. Sara reiškia „princesė“ ir yra paimta iš arabų kalbos. Abu yra Sachino Tendulkaro ir jo žmonos Anjali sūnus ir dukra.

50. Aryaviras ir Vedantas:

Unikalus vardas Aryaviras reiškia „drąsus žmogus“. Jis yra Virenderio Sehwago sūnus, o Vedantas yra antrasis sūnus, kurio vardas yra Vedų variacija.

51. Ayaan:

Šis vardas reiškia „Dievo dovana“. Ayaanas yra Yusufo Pathano ir Afreeno sūnus. Pavadinimas yra arabų kilmės.

52. Amiya:

Unikalus garsenybės kūdikio vardas Amiya yra Kapilo Dev dukra. Pavadinimas reiškia „malonumas“ ir yra sanskrito vardas.

53. Živa:

Mergaitė yra populiarus garsenybių vardas ir yra Dhoni dukra. Pavadinimas reiškia „puošnumą“ ir yra populiarus arabiškas vardas.

54. Aazeen:

Aazeen yra Gautamo Gambhiro ir jo žmonos Natasha Jain dukra. Pavadinimas reiškia „grožis“ ir yra arabų kilmės.

55. Zoravaras:

Kitas retas vardas „Zoravar“ reiškia „stiprus ir galingas“. Zoravaras yra Shikhar Dhawan ir Ayesha Mukharjee sūnaus vardas.

56. Hinaya:

Hinaya yra Harbhajan Singh dukra. Pavadinimas reiškia „spindėti ryškiai“.

57. Imranas Khanas Pathanas:

Labai karališkas ir karališkas vardas, jis yra Irfano Pathano sūnus. Pavadinimas yra arabų kilmės.

58. Svasti ir Mayas:

Majai yra sūnus, o Svasti yra Anil Kumble duktė. Majai reiškia „džiaugsmas“ arba „atgaiva“. Svasti turi stiprią indų kilmę.

59. Sana:

Sana taip pat yra labai miela įžymybių slapyvardis. Tai reiškia „blizgesys“ arba „akinimas“. Pavadinimas yra islamo kilmės.

60. Alekha Shastri:

Alekha yra Ravi Shastri dukra. Tai stiprus sanskrito kilmės vardas.

Celebrity Kids Vardas: verslininkas, politikai ir kt

61. Anmol Ambani ir Anshul Ambani:

Jie yra Anilo Ambani ir Nitos Ambani sūnūs, kurie yra populiarūs Indijos verslininkai. Anmol reiškia „neįkainojamas ar neįkainojamas“. Anshul reiškia „šviesus ir spinduliuojantis“.

62. Siddarth Mallya:

Jis yra garsaus verslininko Vijay Mallya sūnus. Siddarth yra vardas, nurodantis Viešpatį Budą.

63. Zoish Irani ir Zohr Irani:

Jie yra politiko Smriti Irani sūnūs. Tai yra iraniečių vardai, Zoish reiškia „kvietėjas“, o Zohr reiškia „spinduliuojantis“.

64. Bansuri Swaraj:

Politiko Sushmos Swaraj dukra. Šis vardas Bansuri Swaraj reiškia „fleita“ ir yra hindi kalbos žodis.

65. Parakala Vangmayi:

Labai retas ir tradicinis vardas. Taip vadinasi labai įvairiapusiško politiko Nirmala Sitharaman dukra. Tai reiškia „kibirkštis“.

66. Akašas, Anantas ir Isha Ambani:

Pirmieji du yra Mukesho Ambani sūnūs, o Isha yra dukra. Aakash reiškia „debesys“, Anant reiškia „laimė“, o Isha – deivė Lakšmi.

67. Karthikeya ir Mayookha:

Karthikeya nurodo lordą Murugą, o Mayookha reiškia „gražus“. Jie yra garsaus režisieriaus Rajamouli sūnus ir dukra.

68. Rohanas Murthy ir Akshata Murthy:

Jie yra buvusio „Infosys“ vadovo Narayano Murthy sūnus ir dukra. Rohanas reiškia „šviesa“, o Akshata – „nemirtingas“.

69. Nandana sen, Kabir Sen, Antara Dev ir Indrani:

Antara, Nandana ir Indrani yra garsaus akademiko ir ekonomisto Amartya Sen dukterys. Nandana nurodo deivę Durgą, Antara yra Indijos klasikinės muzikos žymėjimas, o Indrani – lordą Indrą. Kabiras yra garsaus poeto vardas.

70. Radhe Jaggi:

Radhe Jaggi yra Sadhguru dukra. Vardas Radhe reiškia Viešpaties Krišnos žmoną.

Ką tik perskaitytas garsenybių vardų sąrašas yra labai įdomus dėl unikalios priežasties. Kaip ir jų užsiėmimas, jų vardai vaikams taip pat yra labai skoningi ir įdomūs. Jie gerai apgalvoti, o kai kurie iš jų yra religijos ir gamtos žodžių derinys. Pažvelkite į juos ir pasirinkite tuos, kurie jums patinka. Esame tikri, kad šiame vardų sąraše rasite gerų ir įdomių pasirinkimų.