Kiekviename name ar biure kėdės reikalingos sėdėti. Yra įvairių rūšių kėdžių, tačiau tarp visų sulankstomų kėdžių yra stilingų teiginių. Kėdė atrodo universali, o svarbiausia yra patvari ir labai patogi, nes suprojektuota struktūriškai. Kėdė yra labai paprasta naudoti ir patogi, ją galima lengvai laikyti mažose vietose.

Naujausios ir stilingos sulankstomos kėdės:

Dabar patikrinkime 15 geriausių sulankstomų kėdžių tipų.

1. Šiuolaikinės sulankstomos kėdės:

Šiuolaikinės sulankstomos kėdės

Įspūdinga ir šiuolaikiškai atrodanti kėdė puikiai tinka kiekvienam namų dekoravimui. Šviesių ir tamsių spalvų derinys su V formos rėmu suteikia kėdei ir šiai erdvei nepakeičiamą ir gražią išvaizdą.

2. Sulankstomos juodos stovyklavimo kėdės:

Sulankstomos juodos stovyklavimo kėdės

Labiausiai atpalaiduojanti ir šiuolaikiškai atrodanti ši juoda stovyklavimo kėdė, kurią galima sulankstyti, kai nenaudojama. Kėdė turi žirklinį rėmą, kuris suteikia daugiau tvirtumo. Prie jo pritvirtintas nedidelis padėklas, kuriame galite įdėti puodelį ir kitus būtinus daiktus bei mėgautis vaizdu.

3. Balta odinė sulankstoma kėdė:

Sulankstomos baltos odos kėdės

Čia pateikiamos universalios ir patraukliai atrodančios baltos sulankstomos kėdės su odinėmis pagalvėmis. Odinės pagalvėlės labai patogiai leidžia sėdėti ir padeda atsipalaiduoti, o baltas rėmas suteikia daugiau išvaizdos.

4. Antikvarinės dramblio kaulo sulankstomos kėdės:

Senovinės sulankstomos dramblio kaulo kėdės:

Žavingos ir vietinės yra šios senovinės sulankstomos kėdės su dramblio kaulo apdaila ir kaimišku žvilgsniu. Kėdė suteikia prabangų prisilietimą bet kurioje vietoje, o meninis darbas ant nugaros atlošo daug kartų sulenkia kėdės išvaizdą.

5. Komercinė sulankstoma kėdė:

Komercinė sulankstoma kėdė

Tvirtas ir patvarus yra idealūs žodžiai šiai metalinei sulankstomai kėdei, pagamintai iš plieno. Šio tipo sulankstomos kėdės yra plačiai naudojamos tokiems renginiams kaip sporto žaidimai, varžybos, religiniai renginiai dėl savo tvirtos struktūros ir gali būti lengvai perkeliamos iš vienos vietos į kitą.

6. Paprastos sulankstomos kėdės:

Paprastos sulankstomos kėdės

Šios paprastos juodos sulankstomos kėdės yra praktiški pasirinkimai bet kokiems socialiniams renginiams arba jei turite nedidelį vakarėlių namą. Pasibaigus naudojimui, jį galima sulankstyti ir laikyti mažose vietose. Šio tipo paprastos kėdės yra plastiko, metalo, medžio ir taip pat galite pasirinkti pagal paskirtį.

7. Tradicinės medinės sulankstomos kėdės:

Tradicinės medinės sulankstomos kėdės

Medinės kėdės buvo naudojamos dešimtmečius, nes atrodo stilingai, yra patvarios ir atrodo stilingai. Medinės sulankstomos kėdės yra labai praktiškos naudoti ir yra daugybėje nuostabių ir spalvingų dizainų, kurios išryškina bet kurios vietos interjerą.

8. Sulankstomos denio kėdės lauke:

Sulankstomos denio kėdės lauke

Madingos ir dar viena populiari kėdė yra šios sulankstomos kėdės, kurias galima pastatyti lauke. Pasibaigus naudojimui, gulto kėdę galima sulankstyti atgal, o kėdės konstrukcija pagaminta iš medžio, o rožinė drobė palengvina atmosferą.

9. Sulankstoma studijų kėdė su rašymo pagalvėlėmis:

Sulankstoma studijų kėdė su rašymo pagalvėlėmis

Čia yra kėdė kiekvienam studentui, kurią galima sulankstyti, kai baigsite studijas. Kartu su kėdute turite rašomąjį kilimėlį, o kojos turi ratukus, palengvinančius rašymą ir judėjimą. Puikus ir naudingas sulankstomas studijų stalas žmonėms, kuriuos studijuojate.

10. Sūpynės mėlynos sulankstomos kėdės:

Sūpynės mėlynos sulankstomos kėdės

Elegantiškai ir stilingai atrodo šios mėlynos spalvos sulankstomos kėdės. Kėdė yra architektūrinė, kad galėtumėte ja sūpuotis ir atsipalaiduoti. Kėdė puikiai tinka pastatyti į balkoną, kad būtų patogiau ir atsipalaiduoti.

11. Sulankstomos poilsio kėdės:

Sulankstomos poilsio kėdės

Šios sulankstomos poilsio kėdės niekada neišeina iš mados. Žirklių rėmas suteikia rėmui daugiau tvirtumo, o rankos šonuose suteikia daugiau komforto bet kuriuo metu. Kėdę galima pastatyti pievelėje, ji atsilošė aukštyn ir žemyn, o savaitgaliais galite atsipalaiduoti ir atsikratyti streso.

12. Patvarios plastikinės rožinės sulankstomos kėdės:

Patvarios plastikinės rožinės spalvos sulankstomos kėdės

Labiausiai naudingos ir šauniai atrodančios plastikinės sulankstomos kėdės, kurios gali būti naudojamos tiek patalpose, tiek lauke. Plastikines kėdes lengva valyti, laikyti ir jas galima sulankstyti, taip pašalinant papildomą erdvę, kurios reikia kitoms kėdėms. Kėdės yra įvairių ryškių spalvų, todėl ant jų galite patogiai sėdėti.

13. Dizainerių sulankstomos kėdės:

Dizainerių sulankstomos kėdės

Dizaineriai suteikė naują išvaizdą sulankstomoms kėdėms; jie atrodo įspūdingai ir nuostabiai, kai dedami į namus ar net kavinėje. Kėdė yra žemo aukščio, turi medinį rėmą ir juodą pagalvėlę sėdynėms, todėl ji atrodo nuostabiai. Kėdė yra pakankamai plati, kad tilptų du žmonės.

14. Vaikų sulankstoma kėdė:

Sulankstoma vaikiška kėdė

Čia yra patogi ir patraukliai atrodanti kėdė vaikams. Kėdė turi ilgą porankį, o Mickey Mouse spausdinimas ant drobės suteikia jai patrauklesnę išvaizdą. Kojų apačioje kamščiai yra pritvirtinti taip, kad sėdint vaikams kėdė tinkamai priglustų prie grindų. Kėdė yra įvairių dizainų ir atspausdinta, o mažos gali patraukti kėdę, kuri juos labiausiai traukia.

15. Paplūdimio sulankstomos kėdės su baldakimu:

Paplūdimio sulankstomos kėdės su baldakimu

Čia rasite puikią sulankstomą kėdę visiems paplūdimio mėgėjams. Kėdę būtina nešioti paplūdimyje, kad atsipalaiduotumėte po pasinėrimo į vandenį. Tai ideali lengva sulankstoma kėdė su baldakimu viršuje, kad apsaugotų jus nuo saulės spindulių, o kėdės rėmas yra tvirtas ir atsparus vandeniui. Kėdė yra lengvai nešiojama ir leidžia nešiotis bet kurioje vietoje.

Sulankstomos kėdės populiarėja, nes tinkamai dera su namų interjeru, taip pat prie restoranų ar viešų vietų. Jie nuostabiai skiriasi nuo kitų baldų, nes nėra fiksuoti ir gali būti lengvai perkeliami pagal patogumą. Jų galima rasti daugelyje puikių dizainų ir medžiagų, ir jūs galite pasirinkti tą, kuris tinka jūsų dekorui.