Nėštumas yra puikus moterų perėjimas į motinystę. Tai atneša daugybę laimės ir džiaugsmo pluoštą. Tačiau pati nėštumo fazė gali būti apmokestinama motinai, nes jos kūnas patiria daug pokyčių. Hormoniniai pokyčiai, didėjantis pilvas, padidėjęs jautrumas skausmui nėščiai moteriai yra gana sunkūs. Geriausias visų šių problemų sprendimas yra tinkamas poilsis, kurį galima pasiekti naudojant patogią, patogią nėštumo kėdę. Investuokite į vieną ir esate daugiau nei pasiruošę turėti geresnę nėštumo patirtį. Čia mes įtraukėme 15 geriausių kėdžių nėščioms moterims, kurios suteikia daugiau komforto nėštumo metu.

Nėštumo kėdžių svarba:

 • Investicijos į nėštumo kėdę iš pradžių gali pasirodyti šiek tiek brangios, tačiau nepraleiskite jų, nes tinkama kėdė gali suteikti jums daug patogumų, o pliusai nusveria minusus.
 • Nėštumas daro jūsų kūną labiau linkusį į kūno skausmus, o geriausias būdas juos nuraminti yra patogi nėštumo kėdė.
 • Diskomfortas nugaroje iš pradžių gali būti nedidelis, tačiau gali tapti rimta problema pažengusiais nėštumo etapais, taip pat po gimdymo.
 • Nėščios moterys linkusios ilgą laiką būti toje pačioje padėtyje, kad gera nėštumo kėdė galėtų tinkamai pailsėti kūnui.

Kokia yra tinkama sėdėjimo padėtis nėštumo metu?

 • Sėdėdami visada turėtumėte atkreipti dėmesį į savo laikyseną.
 • Paimkite atlošo atramą ir nugarą laikykite tiesiai.
 • Jūsų kojos neturėtų kabėti ir visiškai liesti žemės. Laikykite kojas ir klubus stačiu kampu ir šiek tiek pasilenkite į priekį.
 • Laikykite pečius tiesiai.
 • Nesėdėkite toje pačioje vietoje toje pačioje padėtyje ilgas valandas.

Ko vengti sėdint nėštumo metu?

 • Negalima sėdėti sukryžiavus kojas, nes tai gali pakenkti kojų kraujotakai ir sukelti kulkšnių patinimą.
 • Nesikabinkite kojų ir įsitikinkite, kad jos prisiliečia prie grindų, kol sėdite.
 • Sėdėdami nesilenkite ir išlaikykite tiesią nugarą.
 • Jei ilgai sėdėdami išlaikysite netinkamą laikyseną, tai gali sukelti nugaros skausmo problemų.
 • Nekeiskite savo padėties staiga sėdėdami. Palaipsniui pereikite ir lėtai atsikelkite arba pakeiskite padėtį.
 • Neperlenkite juosmens per daug, nes tai gali įtempti nugarą.

Geriausios kėdės nėščioms moterims Indijoje:

Pažvelkite į žemiau pateiktas geriausias nėščių moterų kėdes su vaizdais ir pasirinkite vieną pagal savo poreikius.

1. Herma Miller įkūnija kėdę:

„Herma Miller“ įkūnijimo kėdė

Jei estetika jums yra esminis dalykas, stilingas šios nėštumo kėdės dizainas leidžia jums tai padaryti vienu geriausių variantų. Ši kėdė siūlo kelis posvyrio ir aukščio reguliavimus, kad užtikrintumėte maksimalų komfortą visą dieną. Medžiaga yra labai patogi, suteikia minkštą ir minkštą pojūtį ir tikrai garantuos jums 100% pasitenkinimą.

2. „Naomi Home Odelia Swivel Rocker Recliner“:

Naomi Home Odelia Swivel Rocker Recliner

Šis itin modernus pasukamas atlošas yra daugiafunkcinė nėštumo kėdė, kurios pakanka ištrinti visas fizines nėštumo bėdas. Jis gali pasisukti ir svyruoti, kad suteiktų jums papildomo funkcionalumo ir patogumo. Atlošas reguliuojamas taip, kad nugara galėtų būti pasvirusi pagal jūsų poreikius. Kojų atramos padeda pakelti kojas, kad sumažėtų kulkšnių patinimas, ir tiesiog atsisėskite ir patogiai snaudžiate papildomoje minkštoje ir minkštoje kėdėje.

3. „Dutailier California Glider“ nėštumo kėdė:

„Dutailier California Glider“ nėštumo kėdė

Ši itin moderni ir patogi kėdė yra su savo išmatomis, kad nėščia moteris galėtų pakelti kojas ir ramiai pailsėti. Atlošas ir galvos atrama yra išplėsti, kad padidintų besilaukiančios moters kūno komfortą. Minkštos pagalvėlės padeda atsipalaiduoti ir laikinai pamiršti visus kūno skausmus. Spalva taip pat labai madinga ir traukianti akį.

4. „Babyletto Kiwi“ elektroninio maitinimo kėdės kėdė:

„Babyletto Kiwi“ elektroninis maitinimo krėslas

Šis didelių gabaritų atlošas tikrai užkariaus jūsų širdį, nes suteikia puikų paminkštinimą ir komfortą, kurio nerasite paprastoje kėdėje. Jis turi sklandų gulėjimo veiksmą, kurį galima įjungti vienu mygtuku. Audinys yra minkštas ir draugiškas odai. Investuokite į jį gražiam miegui po pietų.

5. „Ravenna Home Pull Recliner“:

„Ravenna Home Pull Recliner“

Ši negabaritinė kėdė užtikrina, kad joje tilptų storiausios nėščios moterys. Jis suteikia pakankamai vietos dviems, todėl jis yra populiarus. Jis slysta ir padidina kėdės kampą, kad atlošas būtų tinkamas. Viršelis taip pat yra labai minkštas, todėl jis yra draugiškas odai ir visiškas nugalėtojas.

6. Geriausia kėdė nėščioms moterims:

Geriausia kėdė nėščioms moterims

Jei ketinate investuoti į biuro nėščiosios kėdę, verta į tai pažvelgti. Kėdės aukštis ir plotis yra pakankamai dideli, kad patogiai tilptų nėščia moteris. Nugaros aukštis yra didesnis nei įprasta, kad būtų pakankamai nugaros atramos. Jis yra padengtas juoda oda, kuri yra labai patvari ir taip pat padidina kėdės estetinę išvaizdą. Porankiai taip pat yra išlenkti ir minkšti, kad būtų patogiau. 360 laipsnių pasukamas mechanizmas užtikrina, kad jums nereikės dažnai keltis, ir suteikia maksimalų komfortą bei poilsį.

7. Medinė kėdė nėščioms moterims:

Medinė kėdė nėščioms moterims

Ši elegantiška ir moderni medinė kėdė yra itin patogus pasirinkimas nėštumo kėdėms. Tai veikia kaip gultas, atpalaiduoja visą kūną ir protą ir yra gana naudinga malšinant nugaros skausmus. Galite patogiai išsimiegoti šioje kėdėje arba mėgautis saule savo sode, nepervargdami nuo fizinio diskomforto.

8. Nugaros atramos nėštumo kėdė:

Nugaros atramos nėštumo kėdė

Tai itin stilinga ir graži nėštumo kėdė, sukurta taip, kad jūsų nugarai būtų suteikta visa reikalinga parama. Jame yra 2 papildomos pagalvėlės, kurios papildomai palaiko jūsų sėdmenis ir nugarą, kad užtikrintų maksimalų komfortą ir palengvintų visus skausmus. Kėdė turi pasukamą mechanizmą, kuris padeda moteriai be jokių pastangų atlikti visus darbus be didelių pastangų.

9. Nėštumo kėdė viduryje:

Nėštumo kėdė viduryje

Šios nėštumo kėdės geriausias turtas yra galbūt visas judesių spektras, kurį jis gali pasiūlyti. Jis gali visiškai pasukti, o sėdynės aukštis taip pat reguliuojamas pagal stalo aukštį. Oda yra minkšta ir suteikia komforto sėdint. Polinkį taip pat galima reguliuoti, kad būtų patogu jaustis jūsų darbo vietoje.

10. Stilinga kėdė nėščioms moterims:

Stilinga nėštumo kėdė

Ši elegantiška ir moderni nėštumo kėdė su papildoma pagalve, pritvirtinta prie galvos, sukurta maksimaliam patogumui. Dizainas užtikrina tiesią nugarą ir tinkamą laikyseną, tuo pačiu palengvinant nugaros skausmus ir užtikrinant tinkamą kūno poilsį. Tai saldainis baltos spalvos mėgėjams ir neįtikėtinai stilingas.

11. Nėščiosios kėdė:

Nėščiosios kėdė

Ši supamoji kėdė nėščioms moterims yra per didelė, o virš galvos pritvirtinta maža pagalvėlė. Pagalvėlės audinys leidžia odai kvėpuoti ir suteikia minkštą paviršių, kuriame galėsite atsipalaiduoti, nejaučiant jokio diskomforto. Plokšti porankiai ir atrama kojoms padeda patogiai sėdėti teisingoje padėtyje, netrukdant kraujotakai.

12. Pupelių maišelis nėštumo kėdė:

Sėdmaišis nėštumo kėdė

Daugelis iš mūsų namuose turi maišus su pupelėmis, bet kiek iš mūsų žino, kad nėštumo metu gali būti labai patogu atsipalaiduoti? Pupelių maišelis pagamintas iš tūkstančių mažų pupelių ir keičia formą pagal mūsų kintančią laikyseną. Jis formuojasi pagal mūsų kūno laikyseną ir atitinkamai palaiko visą kūną. Taigi galite patogiai sėdėti ir žiūrėti filmą ar snausti ant šio sėdmaišio valandų valandas.

13. Sklandymo kėdė nėščioms moterims:

Sklandanti nėštumo kėdė

Ši patogi nėštumo kėdė yra su osmanu. Storos pagalvėlės ir paminkštinimas yra šios kėdės akcentas ir suteikia jums maksimalų komfortą. Audinys yra minkštas ir blyškios spalvos, todėl lygus paviršius atsipalaiduoja ir ištempia pėdas ilsintis.

14. Biuro kėdė nėščioms moterims:

Biuro kėdė nėščioms moterims

Ši stilinga metalinė kėdė yra specialiai sukurta nėščioms moterims, dirbančioms prie stalo. Jis turi atramą galvai ir specialiai suprojektuotą atlošą. Kojų atramos leidžia ištiesti kojas nesuspaudžiant. Kėdė yra visiškai funkcionali, su 360 laipsnių pasukimu ir kompiuterio palaikymu, todėl galite atsipalaiduoti ir būti veiksmingi ir darbe.

15. Mieganti kėdė nėščioms moterims:

Miegamoji kėdė nėščioms moterims

Tai turi būti viena geriausių ir patogiausių nėštumo kėdžių rinkoje. Nors ir šiek tiek brangus, jis vertas kiekvieno cento, nes visa kėdė gali būti pritaikyta pagal jūsų poreikius. Atsisėskite ir perskaitykite knygą arba paverskite ją savo asmenine poilsio erdve ir savo noru pasinerkite į ramų miegą. Medžiaga yra nekenksminga odai, leidžia odai kvėpuoti ir leidžia ištempti, kai tik norite. Palepinkite save ir įsigykite šią fantastišką kėdę, kad pamirštumėte visus nėštumo skausmus !!

Nėštumas yra nuostabi kelionė, tačiau tai gali būti gana sudėtinga ir moterims. Nėštumo metu kiekvienai moteriai reikia ypatingos priežiūros, nes jai reikia viso likusio laiko, kurį ji gali sau leisti. Šios nėštumo kėdės yra geriausias sprendimas visiems kūno nėštumo skausmams ir palengvina bet kokius nugaros skausmus ar fizinį diskomfortą. Tikimės, kad mūsų geriausių 15 geriausių nėštumo kėdžių pasirinkimas padėjo jums priimti sprendimą. Prašome komentuoti žemiau esančiame skyriuje ir pranešti mums savo mėgstamiausius!