Gražus namas yra sukurtas ne tik dėl jo interjero dizaino, bet ir iš išorės. Tai ne tik prideda pridėtinę vertę jūsų namams, bet ir suteikia jūsų namui išvaizdą. Tai taip pat padeda didinti turto vertę. Tinkamas sodas priešais jūsų namus ir tinkama jų priežiūra palaiko jūsų dvasią ir linki išlaikyti jūsų dieną laimingą. Priešais jūsų namą esanti atvira erdvė jūsų namui atrodo didelis ir erdvus ir į jį patenka daug šviesos. Kadangi mūsų kasdienis gyvenimas yra įtraukiamas, minios taip pat kasdien didėja. Tokioje situacijoje vaikams tampa tikrai neįmanoma eiti ir žaisti lauke.

Geriausios sodo baldų kėdės:

Pažiūrėkime 15 geriausių sodo kėdžių dizaino ir vaizdų, kai ketiname juos nusipirkti.

1. Sodo kėdės:

Sodo kėdės

Sodo kėdės paprastai yra šviesios spalvos ir lengvo svorio. Šios kėdės turi plačią sėdynę ir plačius porankius, kurie suteikia maksimalų komfortą. Nors plastikinės sodo kėdės gali suteikti daug įvairių spalvų, ji ilgą laiką negali atlaikyti šalčio. Jie yra atsparūs ir idealiai tinka pastatyti lauke.

2. Plastikinės sodo kėdės:

Plastikinės sodo kėdės

Plastikinės sodo kėdės yra geriausias pasirinkimas, jei kėdės dedamos po pavėsiu. Nors pigus plastikas tarnauja ilgiau nei medis, tikėtina, kad esant aukštai temperatūrai jie bus pažeisti. Laikui bėgant laikant plastikinius baldus saulėje ar šaltyje, kėdės gali suirti.

3. Sulankstomos sodo kėdės:

Sulankstomos sodo kėdės

Sulankstomos kėdės naudojamos, kai jūsų sode yra mažai vietos. Šios sulankstomos kėdės yra labai lengvos ir gali būti labai lengvai perkeltos iš vienos vietos į kitą. Jei vietos yra mažiau, kėdes galima nunešti į sodą, panaudoti šiam tikslui, tada grąžinti ir laikyti atokiau. Sulankstomos kėdės yra įvairių medžiagų ir spalvų

4. Atlošiamos sodo kėdės:

Atlošiama sodo kėdė

Šios kėdės gali būti naudojamos sode, taip pat atostogų ar iškylų ​​metu. Maksimalus komfortas gali būti pasiektas, kai sodo kėdė guli ant medžio arba po šešėliu. Jie taip pat gali būti įvairių veislių. Prie atlošo ar sėdynės galite pridėti paminkštinimą arba palikti sėdynę kabinti tarp dviejų sulankstomų kėdės kojų.

5. Medinės sodo kėdės:

Medinė sodo kėdė

Medinės sodo kėdės, pastatytos sode arba priekinėje verandoje, dažniausiai naudojamos intymiems susitikimams. Jie nėra įvairių spalvų ir dažniausiai būna su paminkštintomis pagalvėlėmis sėdynėje ir atloše.

6. Metalinės sodo kėdės:

Metalinės sodo kėdės

Kadangi sodo kėdės dažniausiai naudojamos lauko veiklai, geležinės kėdės yra linkusios rūdyti. Norėdami išspręsti šią problemą, geležis dažniausiai derinama su kitais metalais, kad būtų užtikrintas ilgas tarnavimo laikas. Šio tipo kėdžių sėdynės ir pagalvėlės gali būti skirtingų spalvų.

7. Juodojo sodo kėdės:

Juodo sodo kėdė

Stilizuokite ir papuoškite savo balkoną ir sodą juoda kėdė. Juoda yra drąsiausia spalva ir dera prie bet kokio fono. Nors juoda spalva jūsų sodui gali suteikti nerimą, juoda spalva linkusi greičiau sugerti saulės šviesą nei bet kuri kita spalva. Jei turite metalinę kėdę ir gyvenate atogrąžų šalyje, tada juoda kėdė sode visada gali būti ne pati geriausia idėja.

8. Baltos sodo kėdės:

Balto sodo kėdė

Balta spalva yra šauniausia iš visų. Jis atspindi didžiąją dalį saulės spindulių ir padeda išlaikyti žemą temperatūrą. Jei turite metalinę sodo kėdę, galite apsvarstyti galimybę ją dažyti balta spalva. Baltos kėdės dera su visais kitais baldais ir suteikia jūsų namams bei sodui klasikinę išvaizdą.

9. Sodo gėlių kėdės:

Sodo gėlių kėdės

Tai tiesiog tobula lauko kėdė, suteikianti jūsų prabangą. Ši kėdė yra gėlių formos ir pagaminta iš medžio. Kėdė turi plačias kojas, o pagalvėlė už nugaros suteiks jums patogią sėdynę. Jis pasirodys kitoks nei kiti.

10. Šokolado sodo stalo kėdės:

Šokolado sodo kėdė

Tai nuostabi šokolado spalvos sodo stalo kėdė. Yra apvalus stiklinis stalas su keturiomis kėdėmis ir visa tai yra padengta skėčiu. Net skėtis yra sukurtas šokolado spalvos, kad atitiktų kėdes ir perdėtų bendrą išvaizdą.

11. Vaikų sodo kėdės:

Vaikų sodo kėdė

Tai žalios spalvos maža plastikinė kėdė ir taburetė mažiems vaikams. Net vaikai mėgsta leisti laiką sode žaisdami ir kurdami džiaugsmingas akimirkas. Ši sode esanti tvarka privers juos gaivinti orą ir palaikyti ryšį su gamta.

12. Neįprastos sodo kėdės:

Neįprasta sodo kėdė

Tai neįprasto dizaino kėdė su mažo dydžio juoda kėdė. Sėdynės zonoje ji palaikoma balta pagalve. Tarp jų yra net maža stilinga apskrito formos kėdė, kuri yra padengta keturiomis šiuolaikiškomis kėdėmis. Taip jūsų sodas atrodys madingai.

13. Išgalvotas lauko poilsio kambarys:

Išgalvotas lauko poilsio kambarys

Ši lauko sodo kėdė yra pakankamai pajėgi, kad užtikrintų jums gerą miegą. Poilsio kambaryje yra stipri bazė, ant kurios laikoma didelė lova. Plius viena apvali pagalvėlė, skirta palaikyti galvą. Šiame poilsio kambaryje galima pasiimti tiesioginių saulės spindulių.

14. Meno sodo kėdės:

Meno sodo kėdė

Tai fantastiška menininko, pagaminusio šią medinę sodo kėdę, kūryba. Jame yra maža sėdimoji vieta, o galinė kėdės pusė turi unikalų modelį. Galinė kėdės pusė sukurta kaip medžio forma, o viršuje yra padirbtų gėlių.

15. Drugelio juodo sodo kėdės:

Drugelių sodo kėdė

Tai dekoratyvi juoda sodo kėdė iš drugelio rašto. Ši drugeliais sukurta metalinė kėdė yra tarp dviejų mažų augalų, kurie suteikia sodui grožio. Ši kėdė net pritrauks tikrus drugelius. Šios kėdės koncepcija tikrai kitokia.

Sodo kėdės yra tikrai naudingos, kai norima sėdėti ir mėgautis saulėta diena lauke. Šios kėdės taip pat naudingos, kai norite sėdėti po medžiu ir skaityti knygą. Kėdžių išdėstymas sode suteikia elegancijos jūsų namams. Renkantis sodo baldus reikia nepamiršti, kad jie nepažeidžia jokio natūralaus malonumo ir turi atitikti jūsų sodo stilių.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.