Kėdė yra baldas, ant kurio galite sėdėti, baigti darbą ir atsipalaiduoti. Yra įvairių rūšių kėdės, tačiau tarp visų aukštų atlošų kėdės yra labiausiai pageidaujamos dėl stilingumo, ergonomikos ir neabejotinai ekonomiškos. Kėdė palaiko žmogaus nugarą ir tuo pat metu atrodo rafinuotai.

Geriausios ir naujausios aukštos kėdės:

Leiskitės į ekskursiją po 15 geriausių aukštų atlošų tipų:

1. Metalinės aukštos nugaros pasukamos kėdės:

aukštos kėdės su atlošais

Kėdė atrodo patraukliai ir patraukliai akį, turi platų porankį ir paminkštintą kaklo atramą. Visa kėdė yra paminkštinta itin minkštomis pagalvėlėmis, o oranžinis lininis audinys suteikia patrauklią išvaizdą. Kėdė turi metalinį pagrindą ir gali suktis 360 laipsnių kampu.

2. Juoda aukšta kėdė vadovams:

Juoda aukšta nugarinė kėdė vadovams

Aukšta nugarinė biuro kėdė yra būtina visiems vadovams, einantiems pareigas, nes kėdė turi tinkamą atlošą, rankas ir kojas. Fotelis su aukšta nugara turi ratus apačioje, kad būtų lengva judėti darbe, o blizganti oda puikiai tinka profesionaliai aplinkai, o kėdę taip pat galima reguliuoti pagal aukštį.

3. Meninės aukštos nugaros kėdės:

Meniškos kėdės su aukšta nugara

Ši kėdė su aukštu atlošu prilygsta amžiaus viduriui ir turi gražią, gražią, lygią kėdės apdailą. Šiek tiek išlenktas porankis, apvalios minkštos pagalvėlės ir atlošas suteikia žavingą, žavingą išvaizdą kėdėje ir toje vietoje.

4. Sizzling Dining aukštos kėdės:

Šurmuliuojančios pietų kėdės su aukšta nugara

Šios kėdės pakelia namo interjerą, o jūs galite atsipalaiduoti ir mėgautis vakariene su draugais ir šeima. Sąmoningai didingos ir blaivios išvaizdos yra šios aukštos valgomojo kėdės. Valgomojo kėdės yra įvairių spalvų ir dizaino, o jūs pasirenkate pagal valgomojo erdvę ir kitus apmušalus.

5. Oficialios kėdės su aukštu kaklu:

Oficialios kėdės su aukštu kaklu

Šios tinklelinės aukšto kaklo kėdės pagal poreikį yra didžiausios. Ši stalinė kėdė su aukšta nugara palaiko jūsų kūną ir tuo pačiu padėkite kaklą, riešą, rankas ir kojas taip, kad sumažėtų įtampa ir galėtumėte efektyviai dirbti ilgiau prie kompiuterio. Kėdės atlošas prigludęs prie atlošo, todėl sėdėdami jausitės erdviai.

6. Rankų darbo rotango kėdės su aukšta nugara:

Rankų darbo kėdės su aukšta nugara iš rotango

Kėdė yra rankų darbo ir turi egzotišką išvaizdą, kėdės yra pagamintos iš medžio, turi patogų porankį ir atlošą. Tai stilingos ir neįprastos išvaizdos kėdės svetainei. Tai įmantrios aukštos kėdės, pagamintos iš natūralių pluoštų.

7. Nuostabios aukštos kėdės:

Nuostabios kėdės su aukšta nugara

Nugaros atrama yra gana aukšta nei įprasta, turi modernias ir išskirtinai atrodančias aukšto atlošo kėdes, kurios idealiai tinka tiek namams, tiek viešbučių interjerui. Deimantinė forma kėdės viršuje išryškina kėdės išvaizdą ir atrodo labai šauni ir madinga.

8. Erdvi aukšta kėdė:

Erdvi kėdė su aukšta nugara

Čia yra plati aukšta kėdė, platesnė nei įprastos kėdės. Kėdė turi kvadratines kojas su kamščiais kraštuose. Aukšta nugaros kėdė su rankomis turi patogų porankį ir turi sparnus vienoje pusėje, todėl galite atsipalaiduoti ir atsikratyti visų įtampų.

9. Kėdžių perkėlimas aukštai:

Kėdės su aukšta nugara

Kėdė pagaminta iš aliuminio metalo, suteikiantį subtilų prisilietimą. Jis yra padengtas galia, todėl kėdė yra patvari ir atlaiko bet kokias oro sąlygas. Kėdės kojos suprojektuotos taip, kad kėdė galėtų sūpuotis ir puikiai atrodo, kai pastatoma sodo zonoje ar net balkonuose.

10. Sensacingos aukštos kėdės:

Sensacingos kėdės su aukšta nugara

Kėdė yra su paminkštinimu ir suprojektuota taip, kad jūsų protas ir kūnas atsipalaiduotų visiškai, o visas kūnas gautų komfortą. Neabejotinai tobulos rožinės spalvos kėdės su aukštu atlošu puikiai tinka kiekvienam miegamajam. Kėdės yra įvairių ryškių spalvų, ir jūs galite gauti tokią pagal savo miegamojo interjerą.

11. Patvari plastikinė aukšta nugaros kėdė:

Patvari plastikinė aukšta nugaros kėdė

Plastikinės kėdės su aukšta nugara yra labai populiarios, nes jos yra labai lengvos, tvirtos, patogios ir patvarios. Šio tipo kėdės yra labai patogios, nes jas galima sukrauti viena ant kitos. Plastikinės kėdės su atlošais yra įvairių spalvų ir dizaino.

12. Sulankstomos aukštos kėdės paplūdimiui:

Sulankstomos aukštos kėdės paplūdimiui

Kėdės su aukštomis atlošomis puikiai tinka paplūdimiui, nes galite atsipalaiduoti ir mėgautis gamtos vaizdais bei nugaros poilsiu tobulai ant šios kėdės. Kėdė turi tvirtą ir korozijai atsparų aliuminio rėmą, o sėdynės yra džinsinio audinio su persiko porankiais ir minkštą pagalvę, kurią galima nuvilkti, kai nenaudojama. Pati protingiausia ir šauniausiai atrodanti paplūdimio kėdė su aukšta nugara yra tokia, kad kėdė gali būti lengvai sulankstoma, kai jos nenaudojamos.

13. Gamtos įkvėptos aukštos kėdės:

Gamtos įkvėptos aukštos kėdės

Jie yra skirtingi ir šiuolaikiškai atrodantys aukšto atlošo kėdės, suprojektuotos pagal paukščio narvo koncepciją. Narvas pagamintas iš patvarių bambukų, o nugaros ir sėdimosios vietos turi patogias minkštas pagalvėles. Kėdė paryškina ir pagerina vietovės išvaizdą. Šio tipo kėdės yra įvairių raminančių spalvų derinių, tokių kaip balta ir pan., Ir atrodo neįtikėtinai, kai yra pastatytos lauke arba atviruose balkonuose.

14. Egzotiškos aukštos nugaros kėdės:

Egzotiškos kėdės su aukšta nugara

Retro išvaizda yra ši kėdė su aukštu atlošu, pagaminta iš vielos rėmo ir sulenktos kėdės, todėl kėdė tampa stilingesnė ir savotiškesnė. Kėdė yra gana patvari ir atrodo nuostabiai, kai dedama į balkonus ar svetainę.

15. Aukštos nugaros poilsio kėdės iš audinio:

Aukštos nugaros poilsio kėdės iš audinio

Kėdė pagaminta iš patvarios ir tvirtos tikmedžio medienos, o paryškintos linijos ant audinių pabrėžia kėdės išvaizdą. Skirtingi žalios spalvos atspalviai, išdėstyti horizontaliai, su itin patogiu porankiu išryškina kėdžių išvaizdą. Kėdės puikiai tinka tiek lauke, tiek patalpose.

Kėdės su aukštu atlošu yra patogiausia kėdė kiekvienam asmeniui, nes žmogus gali atsisėsti ir atsipalaiduoti, o tuo pačiu metu atrodo estetiškai ir sėdint. Kėdės tinka daugumai tų žmonių, kurie yra aukštesni už kitus, nes vienodai paskirsto svorį visoms kėdėms. Kėdės yra naudingos visais atžvilgiais ir suteikia visą jūsų kūnui reikalingą paramą.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.