Dizainerių kėdės yra menininko įspūdis apie baldus, kuriuos galima naudoti ir kurie gali būti ergonomiškai pastatyti. Šios kėdės gali būti naudojamos biuro patalpose arba jūsų namuose valgomojo zonoje, gyvenamosiose patalpose ir kt.

Pasirinkite madingus ir ryškių spalvų dizainus. Kiekvienas gabalas yra mados išraiška, todėl turėdami tik vieną kėdę jūsų erdvei suteiksite žavesio. Įsigykite patogias ir tvirtas kėdes, tuo pat metu stilingai ir moderniai.

Naujausios ir stilingos dizainerių kėdės:

Čia paminėtos 9 geriausios stilingos dizainerių kėdės, skirtos namų ir biuro reikmėms.

1. Kavos dizainerio kėdė:

dizainerių kėdės

Tai tikrai įkvepianti raudonos kavos dizainerio kėdė. Aptakus dizainas puikiai tinka mados parduotuvėje ar meno dekoro kambaryje. Spalva išryškėja ir apšviečia kambarį. Plieninis kojų rėmas taip pat yra ryškus.

2. Klausimų ženklo dizainerio kėdė:

Klausimyno dizainerio kėdė

Čia yra linksma ir stilinga dizainerio kėdė su klaustuku. Šios nuostabios kėdės sėdynė ir atlošas sudaro Q dalį. Kojos yra Q galas, kuris baigiasi ant plieninės kojos ir apvalaus rėmo. Įsigykite šią raudoną ryškią kėdę su dizainerio funkcijomis jūsų erdvei ir priverskite galvas atsukti klausimą!

3. Dizainerio biuro kėdė:

Dizainerio biuro kėdė

Išbandykite šias elegantiškas dizainerio biuro kėdes, kurios yra švelnios spalvos ir tuo pat metu įspūdingos. Atvira rankena yra gana šiuolaikiška. Balti kėdės ir ratai suteikia šiai kėdei charakterio. Daugumai žmonių taip pat patiks švelnios pastelinės spalvos.

4. Klasikinė dizainerio kėdė:

Klasikinio dizaino kėdė

Ši raudona klasikinė dizainerio kėdė turi dubenėlio formos raštą. Platus nugaros atlošas suteikia pakankamai erdvės nugarai ir galvai atpalaiduoti. Pakeltas porankis atrodo stilingai. Šiuolaikinio dizaino bruožas yra platus korpusas ant plono stovo.

5. Dizainerio proginė kėdė:

Dizainerio proginė kėdė

Ši medinio rėmo dizainerio proginė kėdė puikiai tinka poilsiui. Vertikalios medinės sijos ant atlošo yra simetriškai tobulos ir suteikia labai madingą išvaizdą. Stora pagalvėlė leidžia patogiai sėdėti. Sėdynė yra pakankamai plati, todėl ant jos taip pat gali sėdėti du žmonės.

6. Įžymi dizainerio kėdė:

Garsi dizainerio kėdė

Tarp daugelio garsių dizainerių kėdžių yra ši Barselonos kėdė, kuri yra graži juodai. Odinis apmušalas yra blizgus ir stulbinantis. Dėl plačios beveik stačiakampės sėdynės ir atlošo jis tampa labai prašmatnus. Čiužinio siūlė ant odos suteikia jai klasikinę išvaizdą.

7. Dizainerio medinė kėdė:

dizainerio medinė kėdė

Medis gali būti raižomas ir pjaustomas stilingai, todėl jis yra šiuolaikiškas ir modernus. Ši zigzago stiliaus dizainerio medinė kėdė yra tiesiog puikus meno elementas, kurio reikia jūsų erdvei. Patogi kėdė neturi atramos po ranka, tačiau vis tiek pasižymi stiliumi.

8. Dizainerio stalo kėdė:

Dizainerio stalo kėdė

Suteikite savo biurui reikalingą postūmį naudodami šias nuostabias dizainerio stalo kėdes. Minkštos paminkštintos dizainerių kėdės yra labai patogios ir puikiai tinka ilgoms sėdėjimo valandoms biure. Erdvi sėdynė yra plati, o oda taip pat yra lygi. Plieninės rankenos ir kojų stovas yra puikūs blizgūs priedai. Kėdės ratai leidžia ją nešiotis biure.

9. Stiklo pluošto dizainerio kėdė:

Stiklo pluošto dizainerio kėdė

Patikrinkite šią baltą dizainerio kėdę, pagamintą iš stiklo pluošto. Ši lėkštės formos kėdė turi ploną kojų struktūrą. Keturias plonas kojas jungia skersinis vielos segmentas. Čia naudojama šviesi mediena puikiai dera su baltu stiklo pluoštu. Pasirinkite šį išskirtinį daiktą savo biurui ar namams ir praskaidrinkite vietovę.

Dizainerių kėdės puikiai tinka dailiai atrodyti bet kurioje erdvėje. Šios dizainerio kėdės taip pat puikiai tinka valgomajame, poilsio zonoje ar svetainėje. Pasirinkite savo biuro baldus kaip dizainerių kūrinius ir padarykite juos šiuolaikiškus.