Dabar kėdės ne tik tarnauja sėdint, bet ir teikia pirmenybę komfortui. Kėdės galiausiai buvo suskirstytos į kelias tokias kategorijas. Tokios kategorijos apėmė sėdmaišius, „Adirondack“ kėdes, akcentines kėdes, taburetes, kempingo kėdes, atlošus ir daugelį kitų. Į kėdžių gamybos rinką atkeliavo ir įvairiausių medžiagų linija. Šiame konkrečiame straipsnyje mes kalbėsime apie svetainės kėdžių dizainą.

Naujausios svetainės kėdės Indijoje:

Čia yra mūsų 9 paprasti ir modernūs svetainės kėdžių dizainai, kurie suteiks jums idėją pasirinkti patogias kėdes savo svetainėms.

1. Svetainės kėdės:

Kėdės svetainei

Paprastai svetainės kėdės yra didelės ir yra pastatytos priešais televizorių arba aplink kavos staliuką ar centrinį stalą. Tai gali būti foteliai, akcento kėdės, klubinės kėdės ir daug daugiau. Jis gali būti pagamintas iš odos, audinio ar aksomo. Kėdžių spalva priklauso nuo sienos fono.

2. Rankų kėdžių svetainė:

Rankų kėdžių svetainė

Svetainės foteliai paprastai yra dideli ir juos sunku nešiotis. Odines fotelius galima kontrastuoti su kita odine sofa svetainėje. Be to, svetainės foteliai gali būti skirtingų spalvų, atitinkančių foną. Tinkamas svetainės kėdžių išdėstymas gali pakeisti bendrą jūsų namų dekoro atmosferą.

3. Akcentinių kėdžių svetainė:

Akcentinių kėdžių svetainė

Pagyvinkite savo gyvenamojo ploto erdvę naudodami akį traukiantį unikalų akcentinės kėdės dizainą. Pasirinkite akcento kėdę pagal savo erdvę ir dekoro spalvą. Tinkamas akcentinės kėdės pasirinkimas gali pakeisti jūsų svetainės vaizdą.

4. Mažų svetainių kėdžių dizainas:

Mažos svetainės kėdės

Pagrindinis mažų svetainių kėdžių privalumas yra tas, kad jos yra nešiojamos ir gali būti perkeltos pagal poreikį. Galite pastatyti nedidelę svetainės kėdę, suporuojant ją su atitinkančiu ar kontrastingu osmanu, arba netgi naudoti ją papildomai sėdėti prie pietų stalo. Šį baldą galite pailsėti svetainės centre prie kavos staliuko, kad būtų galima papildomai sėdėti, ir prireikus jį išimti, jei jums kyla problemų dėl vietos.

5. Šoninės svetainės kėdžių dizainas:

Šoninės svetainės kėdės

Sąrankoje, kai baldų užimama erdvė yra vidutinė, vis dar yra vietos daugiau baldų, galima įvesti šonines svetainės kėdes. Osmanas, kuris kontrastuoja su fotelio spalva, patalpinta gyvenamajame kambaryje, gali būti laikomas šonine svetainės kėdė. Šoninės svetainės kėdės turi derėti ir derėti prie didesnio ar mažesnio baldo ir negali stovėti atskirai.

6. Negabaritinė svetainės kėdė:

Negabaritinė svetainės kėdė

Ši negabaritinė svetainės kėdė puikiai tinka papildomam patogumui ir žmonėms, kurie yra sunkesnėje pusėje. Tai labai gerai, net ir vaikams žaisti. Naudota medžiaga yra minkšta ir patogi. Peržiūrėkite šiuos stilius, kad gautumėte gražų centrą.

7. Kaimiško stiliaus svetainės kėdžių dizainas:

Kaimiškos svetainės kėdės

Šalies išvaizda yra labai kieta ir stilinga. Kaimiškos kėdės jūsų kambariui suteikia nuostabų pojūtį. Kaimiško audinio pufai suteikia jums lengvą ir svetingą namų jausmą.

8. Poilsio kambario svetainės kėdės dizainas:

Poilsio svetainės kėdė

Ši nuostabi poilsio kėdė svetainėje suteikia kambariui charakterio. Spalva ir audinys gali būti skirtingų atspalvių, kad išryškėtų jo dramatiškas efektas. Tai labai patogu pakelti koją ir pailsėti.

9. Šiuolaikinis svetainės kėdės dizainas:

Šiuolaikinė svetainės kėdė

Pasirinkite modernų savo svetainės stilių su šiomis įmantriomis svetainės kėdėmis. Dizainas yra modernus ir madingas. Kiekviena komplekto dalis turi skirtingų spalvų atspalvių arba rašto ant audinio. Tai prideda rinkinio žavesio.

Plastikas, medis, metalas, įvairių audinių ir spalvų apmušalai yra įvairių rūšių medžiagos. Atėjus laikui, kėdės, be svetainės, taip pat naudojamos miegamuosiuose, darbo kambariuose, valgomojo staluose ir prieangiuose..