Svarbiausia ir turi būti higieniška vieta turėtų būti vonios kambarys. Dėl erdvės apribojimo vonios kambarys yra suprojektuotas mažesnis, tačiau vonios kėdės turi ypatingą ir būtinai turi būti dedamas daiktas.

Ant vonios kėdės galite sudėti daugybę daiktų ir esate būtini, kol esate apsipylę vandens burbulais. Kėdės yra laikinosios vonios patalpos.

Geriausios ir moderniausios vonios kėdės:

Greitai apžvelkime 9 populiariausias vonios kėdes, kurios tinka jūsų vonios kambariui ir atrodo visiškai.

1. Vonios kėdės su rankomis:

vonios kėdės

Tai gyva ir protingai atrodanti metalinė vonios kėdė su rankomis ir putplasčio sėdynė su atlošu. Tokio tipo kėdės idealiai tinka vonios kambariui, kuris yra gana didelis ir gali būti pastatytas šalia vonios, kad galėtumėte lengvai laikyti būtiniausius daiktus. Kėdės rankos palaiko sėdint ar bandant atsistoti.

2. Lanksčios vonios kėdės:

Lanksti vonia kėdė

Tai yra lanksti ir lengva kėdė vonioms, kuri gali būti montuojama vonios viduje, o kėdės šonai gerai priglunda prie vonios. Šios vonios kėdės gali būti nuimamos ir taip pat gali būti montuojamos pagal naudojimą. Šio tipo kėdės puikiai tinka senyvo amžiaus žmonėms ar medicinos pagalbos darbuotojams.

3. Medinė kampinė vonios išmatos:

medinė kampinė vonios kėdė

Vonios kėdė ar kėdė pagaminta iš tvirtos tikmedžio medienos ir yra atspari vandeniui. Kėdė turi specialų kampą, todėl ją galite pastatyti bet kuriame vonios kampe, o kojos pagamintos iš aliuminio, o galuose yra guminės pagalvėlės, užtikrinančios saugumą..

4. Sulankstomos vonios kėdės:

Sulankstoma vonios kėdė

Čia yra tobula plastikinė vonios kėdė, kurią galima sulankstyti ir taip pat galima laikyti mažoje erdvėje. Sėdynė turi skyles, kad vanduo nutekėtų, ir turi reguliuojamas kojeles, pagal kurias galima reguliuoti sėdynę pagal jūsų ūgį. Tai ideali kėdė mažam vonios kambariui, nes ją galima sulankstyti ir laikyti mažame plote.

5. Kūdikių kūdikio vonios sėdynės:

Kūdikių kūdikio vonios sėdynės

Mielos ir gražiai atrodančios kūdikių vonios kėdės yra tokios, kurios suteikia jiems saugumo, kol jie mėgaujasi vonia. Kėdė pagaminta iš aukštos klasės medžiagų ir turi visą atramą, kad jas būtų galima laikyti. Priekyje pritvirtintos mažos mielos gėlių miniatiūros, kad pritrauktų mažas.

6. Akrilo vonios paminkštintos kėdės su ratukais:

Akrilinės vonios kėdės su ratukais

Šiuolaikiškos išvaizdos vonios kėdės yra pagamintos iš akrilo ir suteikia išskirtinę bei elegantišką išvaizdą. Kėdžių kojos turi ratą, palengvinantį jo judėjimą, o prie jo pritvirtintos pagalvėlės suteikia šviežumo ir pagerina išvaizdą visoje vietoje.

7. Elegantiškos kaimiškos vonios kėdės:

Elegantiška kaimiška vonios kėdė

Vonios kambarys yra esminė namo dalis, ir jūs galite padaryti jį gražesnį ir įspūdingesnį, pridėdami šią elegantišką kėdę. Kėdė turi pagalvėlę, o kojos yra suprojektuotos meniškai, o pakraščiai kabo ant visų kampų, todėl vonios kambariui suteikiama prabangi išvaizda.

8. Madingos sieninės vonios kėdės:

Madinga sieninė vonios kėdė

Tai geriausios vonios kėdės, pritvirtintos prie sienos ir pagamintos iš aliuminio. Dvi kojos padaro sėdynę tvirtą, o virš jos padengta danga – atspari korozijai ir patvari. Šios kėdės gali būti montuojamos tiesiai po dušu, o jūs taip pat galite mėgautis vonia.

9. Konvekcinės vonios kėdės:

Konvekcinė vonios kėdė

Jie yra labiausiai paplitusios ir šauniai atrodančios vonios suoliuko kėdės, suprojektuotos iš akmens. Kryžminiai raštai šonuose suteikia išskirtinės išvaizdos kėdei ir vonios kambariui. Akmuo, naudojamas gaminant šią kėdę, nėra toksiškas ir yra saugus naudoti.

Vonios kėdės yra pats naudingiausias dalykas, nes ant jų galite laikyti savo asmeninius daiktus ir atsipalaiduoti nebijodami nukristi ar sušlapti. Dabar dizaineriai kuria daug mažų ir kompaktiškų kėdžių ir prabangių, galite pasirinkti arba įsigyti pagal savo poreikius ir erdvę.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.