Lauko kėdė sukuria sveiką jūsų atviro kiemo atmosferą. Lauko kėdes galite laikyti savo sode ar bet kurioje kitoje atviroje namų erdvėje. Šios lauko kėdės yra stilingos išvaizdos ir suteikia aukštesnį statusą.

Lauko kėdės taip pat gaminamos iš metalo, medžio ir kitų prabangių medžiagų. Ši lauko kėdė leidžia jums mėgautis grynu atviros atmosferos oru. Galite surengti nedidelį susitikimą su draugais savo namuose, kur galėsite naudoti šią lauko kėdę. Kas pamatys šią kėdę, negalės sutrukdyti jiems tai įvertinti.

Paprastos ir stilingos lauko kėdės:

Čia yra 9 geriausios ir naujausios lauko kėdės jūsų lauko poreikiams.

1. Sulankstoma kėdė lauke:

lauko kėdės

Ši sulankstoma lauko kėdė yra tiesiog nuostabi su įvairiaspalviu juostelių dizainu. Kėdė pagaminta iš medžio medžiagos su audiniu, naudojamu sėdėti. Šis audinys turi įvairių spalvų juosteles su galvos pagalve. Ši sulankstoma kėdė taupo vietą.

2. Lauko valgomojo kėdė:

Lauko valgomojo kėdė

Tai prabangi mažo dydžio lauko valgomojo kėdė. Yra žalios spalvos lazdelės, naudojamos ant kėdžių su rudos spalvos mediena, kaip stygos. Ant šios kėdės padarytas labai gražus medinių virvelių raštas. Jei šią kėdę laikysite savo sode ir skaniai pavakarieniausite su šeima, vakaras bus ypatingas.

3. Lauko plastikinė kėdė:

Plastikinė lauko kėdė

Ši sukraunama lauko kėdė atrodo taip pasakiškai. Ši šviesiai žalios spalvos kėdė turi horizontalias lazdeles ant nugaros ir iš abiejų pusių. Iš abiejų pusių yra tarpas, todėl galite laikyti keletą kėdžių viena ant kitos. Ši plastikinė kėdė traukia žmones.

4. Metalinė lauko kėdė:

Metalinė lauko kėdė

Ši stulbinanti metalinė lauko kėdė turi juodos spalvos metalo lazdeles. Yra šviesiai rudos spalvos medienos lakštai, naudojami kaip atrama ir sėdynės atrama, gerai deranti su juodu metalu. Sėdimoje zonoje buvo suteikta graži kreivė, kuri atrodo tiesiog nuostabiai.

5. Dizainerio lauko kėdė:

Dizainerio lauko kėdė

Ši balta lauko kėdė puikiai sukurta su žemomis sėdynėmis. Gražus trikampio dizainas buvo pagamintas iš balto metalo. Kėdė yra erdvi ir, atrodo, liečia širdį. Ant šios kėdės yra plati atlošas. Sėdėti ant šios kėdės tikrai malonu.

6. Stilingas lauko poilsio kambarys:

Stilingas lauko poilsio kambarys

Ši lauko kėdė yra sukurta taip stilingai. Pamatęs šią kreivę man primena ryklį. Šioje poilsio erdvėje yra dviejų sluoksnių medinė pertvara. Gulėdami šiame poilsio kambaryje, galite suvartoti pilną vitamino D. jei namuose yra baseinas, šis poilsio kambarys jums puikiai tiks.

7. Lauko supamoji kėdė:

Lauko supamoji kėdė

Ši lauko supamoji kėdė yra stulbinančio dizaino. Juodo metalo kėdė buvo puikiai suprojektuota. Ypač skėtis, kaip dizainas ant rankenų, pagerina supamų kėdžių grožį. Galite suktis šioje kėdėje kaip karalius ir pasiimti nuostabias gamtos spalvas.

8. Medinė lauko kėdė:

Medinė lauko kėdė

Tai medinė lauko kėdė, pagaminta iš storos medienos. Kėdė yra apvalios formos. Ant kėdės yra pritvirtintos horizontalios storos lazdelės ant nugaros ir sėdimosios vietos. Ši mediena yra dosniai poliruota, kad būtų tokia maloni kėdė.

9. Šiuolaikinė lauko kėdė:

Šiuolaikinė lauko kėdė

Tai įvairių spalvų dizainerių lauko kėdės. Kėdė atrodo kaip vaivorykštė. Sukurtas trikampio formos dizainas su įvairiomis spalvomis. Tai yra šių dienų kėdė. Šios kėdės dizainas sukels žmonių pamišimą.

Lauko baldai visada kuriami su aistra. Kuriant lauko baldus, reikia daug supratimo. Lauko kėdės padeda pristatyti meilę gamtai ir grynam orui. Ši lauko kėdė turi gražinančią asmenybę, kuri nurodo jūsų aukštesnį statusą. Šios lauko kėdės skirtos stilingiems žmonėms. Tie, kurie turi pomėgį išnaudoti savo atvirą namų plotą, tikrai papuoš šią erdvę lauko baldais.