Pupelių maišo kėdė apibrėžiama kaip didelis audinio maišelis, užpildytas poliesterio karoliukais, džiovintomis pupelėmis ar bet kokia medžiaga. Ši kėdė yra minkšta, berėmė kėdė, lengvai prisitaikanti prie keleivio kontūrų. Sėdmaišio kėdės yra labai populiarios, nes tai laikoma vienu iš kambario aksesuarų, kuriuos dažniausiai naudoja jaunosios kartos poilsiui. Sėdmaišių kėdės yra įvairių formų, dizaino, modelio ir įdarų.

Įvairių tipų pupelių maišų kėdės:

Pažvelkime į 9 populiariausius Indijos vaikams ir suaugusiems skirtų sėdmaišių kėdžių dizainus

1. Baltos odos pupelių maišo kėdė:

sėdmaišio kėdė

Ši balta sėdmaišio kėdė pagaminta iš odos ir yra labai patogi sėdint. Krepšys pagamintas iš aukštos kokybės odos ir tarnauja ilgiau. Kadangi balta spalva visada traukia kiekvieną akį, šio modernaus tipo baldai daro jūsų svetainę patrauklesnę kai kuriose vietose.

2. Mielos katės formos pupelių krepšio kėdės vaikams:

Mielos katės formos sėdmaišio kėdė

Šio tipo sėdmaišio kėdė paverčia jūsų svetainę gyvesne ir patrauklesne. Sėdmaišio kėdė sukurta iš mielos katės formos, todėl atrodo labai patraukli akims. Katės veido formos pagalvėlės suteikia daugiau komforto sėdint ant kėdės.

3. Maža sėdmaišio kėdė vaikams:

Maža sėdmaišio kėdė

Šio tipo sėdmaišio kėdė puikiai tinka vaikams ar jauniems, nes jie yra mažo dydžio. Tik mažos gali patogiai prisitaikyti prie šių mažo dydžio kėdžių. Krepšio pagrindas yra apvalios formos, o minkšta nugara suteikia daugiau atsipalaidavimo sėdint. Šios sėdmaišio kėdės jūsų mažiesiems yra įvairių spalvų ir mielų formų.

4. Mielas pupelių maišelio kėdė paaugliams:

Miela sėdmaišio kėdė paaugliams

Čia yra mielos bangų modelio sėdmaišio kėdės paauglių grupei. Šie krepšiai jiems puikiai tinka, nes aukšti jaunuoliai gali patogiai įsitaisyti ant šios kėdės. Šio tipo kėdės su sėdmaišiais gali būti perkeltos į visą namą, nes jos yra labai lengvos ir n kietų kraštų.

5. Individualizuota pupelių maišo kėdė:

personalizuota sėdmaišio kėdė

Dabar galite prisitaikyti prie savo sėdmaišio kėdės įspausdami savo vardą. Šio tipo sėdmaišio kėdė atrodo labai įspūdingai ir gali būti suprojektuota taip, kaip norite. Tai puiki galimybė padovanoti savo artimiesiems.

6. Kailio pupelių maišo kėdė:

Kailinių pupelių maišo kėdė

Ši sėdmaišio kėdė pagaminta iš kailio medžiagos ir patalpinta į kambarį atrodo labai madinga. Šio tipo kėdes labai lengva valyti ir jas galima lengvai pastatyti, nes jos yra lengvos. Kadangi jie nėra tokie brangūs, galite turėti tiek, kiek norite.

7. Sėdmaišio kėdė vaikams:

Sėdmaišio kėdė vaikams

Čia yra maža gražiai atrodanti sėdmaišio kėdė mažiems vaikams. Kėdė pagaminta iš atspausdinto audinio, o užpildas – iš susmulkinto putplasčio užpildo, todėl vaikams suteikiamas ypatingas komfortas sėdint. Aukštos minkštos pagalvėlės puikiai palaiko vaikus ir atpalaiduoja.

8. Maža spalvinga pupelių maišo kėdė:

Spalvinga sėdmaišio kėdė

Šio tipo sėdmaišio kėdės atrodo labai ryškios, spalvingos ir gyvos, patalpintos kambariuose. Ryškios spalvos, naudojamos maišelyje, atrodo labai patraukliai. Šio tipo maišeliai taip pat yra įvairių spalvų ir dydžių.

9. Didelės sėdmaišio kėdės suaugusiems:

Didelė sėdmaišio kėdė

Šio tipo sėdmaišio kėdės yra labai patogios sėdint ar gulint. Kadangi jis yra labai didelis ir gana patogus, kai kurie suaugusieji ar jaunuoliai nori ant jo miegoti. Kadangi sėdmaišio kėdė pagaminta iš minkštos medžiagos, ji neskauda nugaros ir bet kurioje padėtyje jaučiatės atsipalaidavusi ir patogi.

Šiuo metu atsipalaidavę esate gana sunkūs dėl užimto ​​gyvenimo būdo. Tačiau žvelgdami į pelningą ir patrauklią sėdmaišio kėdę leidžiate atsipalaiduoti ir nusiraminti. Sėdmaišio kėdė yra labai patogi naudoti, o nusipirkus ją galima naudoti ilgiau. Krepšiai yra įvairių dydžių ir medžiagų, ir jūs galite pasirinkti tą, kuris jums patogus.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.