Mes visi prisimename smulkmenas apie savo mokyklą. Tokie dalykai kaip sėdėjimas mūsų mokykloje, klausymasis visų mokytojo kalbų ir valgymas kartu su draugais. Tai yra mūsų pasąmonėje, bet kažkur pamirštame, kokia buvo mūsų mokyklos kėdė.

Mokyklos kėdės

Dauguma mūsų Indijos mokyklų turėjo medines kėdes ir stalus. Šiuo metu vyksta medžio ir metalo, medžio ir plastiko ar viso plastiko derinys.

Geriausios ir moderniausios vaikų mokyklų kėdės:

Patogesnis, tvirtesnis ir lengviau prižiūrimas yra keletas šiandienos mokyklos kėdės savybių. Čia yra keletas kėdžių tipų pradinėms ir aukštosioms mokykloms.

1. „Tablet Arm“ mokyklos kėdė:

„Tablet Arm“ mokyklos kėdė

Planšetinė rankinė mokyklos kėdė yra mokyklinė kėdė su stalviršiu, pritvirtintu kairėje pusėje. Tai šaunus mokyklos kėdės stilius. Tai matyti daugelyje filmų. Daugelis mokyklų jį naudoja su dideliais vaikais, nes planšetinio kompiuterio rankos naudojimas rašymui gali būti sudėtingas. Šios mokyklos kėdės rankos ir kojos dažniausiai pagamintos iš metalo.

2. Medinės sėdynės mokyklos kėdė:

Medinės sėdynės mokyklos kėdė

Šiandien mokyklos kėdės nėra pagamintos iš medžio. Kadangi yra termitų pavojus ir jų priežiūra gali kainuoti mažai. Taigi mokyklos kėdėse naudojamas medžio ir metalo derinys. Sėdynė ir atlošas yra pagaminti iš medžio. Medinės sėdynės mokyklos kėdės rankos ir kojos pagamintos iš metalo.

3. Plastikinių krovimo mokyklos kėdė:

Plastikinė mokyklos kėdė

Medžiaga plastikas šiais laikais užkariauja pasaulį. Jis naudojamas beveik viskam gaminti. Plastikinės mokyklos kraunamos kėdės yra patvaresnės ir tvirtesnės. Jie yra lengvi; tampa lengva juos perkelti. Jų galima įsigyti beveik visomis spalvomis. Jiems nereikia daug priežiūros.

4. Plastikinė šypsenėlių mokyklos kėdė vaikams:

Smiley mokyklos kėdė

Šypsenos mokyklos kėdė yra mokyklinė kėdė, naudojama mažesniems vaikams. Paprastai nugaros atrama turi mielą animacinį filmą ar šypsenėlę. Dažniausiai jie pagaminti iš plastiko ar medžio. Kaip juos reikia išraižyti. Dažniausiai jie parduodami tik mažais dydžiais. Jie labai mieli ir spalvingi.

Skaityti daugiau: Kėdės vaikams.

5. Tinklinė mokyklos kėdė:

Tinklelio mokyklos kėdė

Tinklinė mokyklos kėdė turi tinklelį kaip sėdynė ir atlošas. Likusi kūno dalis pagaminta iš metalo. Jie yra lengvo svorio. Jie yra patogesni nei plastikinė mokyklos kėdė. Bet su jais tikrai reikia elgtis atsargiau. Ši kėdė naudojama labai nedaugelyje mokyklų, nes vaikai linkę nutraukti tinklelį atsitiktinai.

6. „Vintage“ stalo kėdė mokyklai:

Vintažinė mokyklos kėdė

Senovinė mokyklos kėdė yra paprasta senų laikų vidurinės mokyklos kėdė. Jie turi nedidelę vietą po sėdyne knygoms laikyti. Šio tipo mokyklų kėdės vis dar naudojamos kai kuriose mokyklose. Šios mokyklos kėdės yra šiek tiek didelės. Jiems sunku judėti. Jų negalima sukrauti. Juose yra medinė sėdynė ir atlošas.

7. Voro mokyklos krovimo kėdė:

Voro mokyklos kėdė

Voro mokyklos kėdė yra mokyklos kėdė ilgomis kojomis. Juos lengva sukrauti. Ilgos kojos puikiai tinka dideliems vaikams. Dažniausiai jie yra pagaminti iš metalo ir plastiko. Jie dažnai matomi ir teminiuose restoranuose. Kartais jie būna spalvingi.

8. Mokyklos kėdė su pritvirtintu stalu:

Mokyklos kėdė su pritvirtintu stalu

Prie kai kurių mokyklinių kėdžių prie kėdžių pritvirtintas stalas. Mokyklos kėdės su pritvirtintu stalu turi medinį stalą, kurį galima nuimti arba sulankstyti. Jiems sunku judėti. Jie yra fiksuoto dydžio, todėl negali būti koreguojami pagal vaiką.

9. Aukštį reguliuojanti vidurinės mokyklos stalo kėdė:

Aukštį reguliuojanti mokyklos kėdė

Aukštį reguliuojanti mokyklos kėdė yra idealiausia mokyklos kėdės forma. Tai puikiai tinka visiems. Vaikas gali sėdėti pagal savo patogumą. Jie turi reguliuojamą koją, todėl vienodo dydžio galima naudoti visoms dalims.

Mokyklos kėdė yra vieta, kurioje vaikas praleidžia didžiąją dalį savo mokyklos laiko. Jie turi būti patogūs ir tvirti. Šios daugelio tipų mokyklinės kėdės tikrai patenkins kiekvieno poreikius.