Įvairių tipų sodo baldai arba kiemo baldai padeda mums atnaujinti viso mūsų namo išvaizdą. Be interjero dizaino, susirūpinimą turėtų kelti ir išorinis namo projektavimas. Dažnai atostogų metu trokštame gamtos prisilietimo.

„Adirondack“ kėdė įgyvendina jūsų norą. „Adirondack“ kėdės yra labai lengvai nešiojamos ir netgi gali būti sulankstytos po naudojimo.

Stilingi ir modernūs „Adirondack“ kėdės:

Raskime šias „Adirondack“ kėdes, kurios tikrai patenkins jūsų stilingus namų poreikius.

1. Ekonomiškos „Adirondack“ kėdės:

Ekonomiškos Adirondack kėdės

Pagyvinkite savo kiemą naudodami plastikinę Adirondack kėdę, kurią galima įsigyti įvairių spalvų. Jie yra patogūs ir nereikalauja minimalios priežiūros. Atsiradus plastikinėms „Adirondack“ kėdėms, kurias galima įsigyti internete ir bet kurioje baldų parduotuvėje.

2. Tvirtos Adirondack kėdės:

Tvirtos Adirondack kėdės

Medinės „Adirondack“ kėdės yra tvirtos ir gali būti naudojamos ilgesnį laiką. Jūs netgi galite jį dažyti ir suderinti su savo namų spalva. Nors šios kėdės yra gana tvirtos ir tarnauja ilgesnį laiką, jas reikia nuolat prižiūrėti, kad mediena būtų apsaugota nuo oro sąlygų.

3. Išplėstinės „Adirondack“ kėdės:

Išplėstinės Adirondack kėdės

Kad jūsų kojos būtų pailsėjusios, tai yra geriausia „Adirondack“ kėdė su pailginimu kojoms. Dėl savo nešiojamojo pobūdžio galite net nešti kėdę į paplūdimį ar į iškylos vietą ir patogiai pasimėgauti gamtoje. Taip pat galite įdėti keletą pagalvėlių.

4. Raminančios „Adirondack“ kėdės:

Raminančios Adirondack kėdės

Baltos „Adirondack“ kėdės padeda įnešti stiliaus į jūsų kiemą ar prieangį, taip pat padeda atsipalaiduoti vasaros dienomis. Balta yra mieguistumo ir komforto spalva. Vasarą tai sukuria atpalaiduojančią atmosferą.

5. Kompaktiškos Adirondack kėdės:

Kompaktiškos Adirondack kėdės

Šių kėdžių asortimentas yra patogesnis vasarą, kai norite mėgautis vėjeliu priekinėje verandoje. Juos lengva nešiotis ir jie būna įvairių rūšių. Kai ketinate eiti į paplūdimį ar į iškylų ​​vietą ar žygį pėsčiomis ir norite sėdėti žiūrėdami vaizdą, šios sulankstomos Adirondack kėdės yra labai patogios.

6. Stilingi Adirondack kėdės:

Stilingos Adirondack kėdės

Dabar derinkite savo vidinį ir išorinį dekorą su stilinga raudona „Adirondack“ kėdė. Geriausia kėdės savybė yra oro sąlygoms atsparūs dažai, dėl kurių ji yra patvari ilgesnį laiką. Galite suporuoti jį su kontrastingu arbatos staliuku ar pufu, kad atrodytų protingiau.

7. Vaikų Adirondack kėdės:

Ši maža Adirondack plastikinių kėdžių ir stalo pora atrodo labai patogiai ir puikiai tinka vaikams. Šį kėdžių komplektą galite pastatyti bet kur viduje arba lauke. Tai gali būti jūsų studijoms, piešimui, žaidimui ir net valgymui. Šios kėdės yra įvairių spalvų ir rinkinių, kuriuos galite pasirinkti bet kurią iš jų savo vaikams.

8. Atpalaiduojančios „Adirondack“ kėdės:

„Adirondack“ supamosios kėdės daugiausia žinomos dėl savo patogumo. Jie yra puiki vieta susisukti su knyga ar tiesiog ilsėtis lauke, priekinėje verandoje. Jie yra įvairių spalvų ir veislių, todėl jums bus lengviau pasirinkti.

9. Už Adirondack kėdžių:

„Adirondack“ kėdės dažniausiai yra medinės kėdės, dažniausiai naudojamos lauko reikmėms. Dėl plačių porankių ir plačios nugaros sėdėjimas lauke yra labai patogus. Dėl savo nešiojamojo pobūdžio „Adirondack“ kėdę netgi galite neštis į paplūdimį ar iškylos vietą ir patogiai pasėdėti gamtoje..

„Adirondack“ kėdės yra įvairių rūšių, pavyzdžiui, medinės, plastikinės, supamos ir tt..