Pondicherry yra vienas iš seniausių Indijos miestų, tačiau jame vis dar išlieka prancūzų egzotiškumo prisilietimas. Nors praėjo daug laiko, nuo to laiko ji persikėlė į priekį, tačiau net jei vaikščiosite gatvėmis, esančiomis netoli paplūdimio vaizdų kurorto Pondicherry, galite praleisti laiką ir mėgautis pasauliu kitaip. Šis planavimas gali būti viena iš priežasčių, kodėl jis turėtų būti įtrauktas į jūsų sąrašą kaip atostogų vieta, kur galite praleisti kokybišką laiką.

Taigi, jei planuojate kelionę į 5 žvaigždučių paplūdimio kurortus Pondicherry mieste, pažvelkite į kai kuriuos Pondicherry kurortus, kuriuose galite apsistoti ir perkelti savo atostogas į kitą lygį. Kurortai jums bus geriausia viešnagė, nes jie suteikia miestui ir ramybės, tuo pačiu subalansuojant jūsų atostogas. Jie siūlo jums apsilankyti, kad įsitikintumėte, jog nematote minios, o tik vaizdingas vietas tyrinėti.

Pondicherry veikla:

 • Savirealizacija: Užsisakydami paplūdimio kurortus Pondicherry mieste, jūs ne tik gausite išskirtinę viešnagę Pondicherry mieste, bet ir galėsite būti tikri, kad praleisite kokybišką kaklaraištį su savimi.
 • Naršyti: Pabandykite įjungti klajoklių režimą, kai užsisakote viešnagę Pondicherry kurortuose su privačiu paplūdimiu ir mėgaukitės miestu kaip savo. Turtinga šio miesto kultūra ir išsaugotas paveldas jums patiks.
 • Apsipirkimas: Jei einate į vietą ir ten neperkate parduotuvės, ten visai nebuvote, todėl būtinai nusipirkite savo širdis ne tik sau, bet ir įsigykite keistų suvenyrų savo artimiesiems..

Miesto patirtis Pondicherry mieste:

Miesto tyrinėjimas Pondicherry mieste turėtų būti jūsų Pondicherry kelionės prioritetas. Be įvairių dalykų, kuriuos reikia padaryti Pondicherry kurortuose netoli paplūdimio baseino, turėtumėte būti pasiruošę savo sąrašui, kuris turėtų būti gerai suplanuotas pagal jūsų viešnagę. Net jei užsisakote geriausius Pondicherry kurortus, turėtumėte išeiti iš savo kurorto ir pabandyti pajusti miesto atmosferą, kad gautumėte patirties.

Pabandykite pažinti miestą ir nepamirškite išbandyti gatvės virtuvių, kai esate Pondicherry mieste. Kai žinosite geriausias lankytinas vietas ir geriausius maisto produktus, galite pasikliauti įvairiomis kitomis vietomis, tokiomis kaip muziejai ir turistinės vietos, kad galėtumėte puikiai atostogauti Pondicherry mieste..

15 geriausių Pondicherry kurortų privačiam poilsiui 2021 m.

1. Vandenyno purškimas:

Pavadinimo pakanka, kad žinotumėte, jog šiame paplūdimio Pondicherry kurorte praleisite iškilmingą laiką. Vietos išskirtinumą apibrėžia tik jų sukurtas ežeras, esantis pačiame kurorto viduryje. Kurorte yra diskotekos ir pokylių salė. Gerai pastatyti kambariai yra tik dar viena premija, apibūdinanti šį kurortą taip gerai. Jūsų viešnagė čia ne tik bus geriausias sprendimas, nes „Ocean Spray“ yra vienas geriausių Pondicherry kurortų, bet ir jūs bei jūsų šeima patirsite visišką proto ir kūno atjaunėjimą. Jis siūlo jums senų laikų charizmą, apipintą šiuolaikiniu rafinuotumo žavesiu, kad jus nustebintų.

kurortai pondicherry

Veikla & Patogumai:

 • Šiame kurorte yra 72 kambariai su 28 vilomis, įskaitant keturias prabangias vilas ir dvi karališkąsias vilas.
 • Yra visi šiuolaikiniai kambarių patogumai, įskaitant laidinį ir belaidį internetą.
 • Jame yra atvira danga sūkurinė vonia, SPA, apklausos ir floristai.
 • Šiame kurorte yra pinigų keitimo paslaugos, skalbimo paslaugos ir ekskursijos tik jums.

2. „Soorya Beach Resort“:

„Soorya Beach Resort“ yra puikus būstas jums ir jūsų šeimai šį atostogų sezoną. Nors kurorte yra ekstravagantiškų baseinų pramogoms, čia svetingumas yra dvigubai svetingesnis ir mielesnis nei bet kurio kito giminaičio namuose.

kurortai pondicherry

Būdamas vienas iš Pondicherry kurortų su privačiu paplūdimiu, tai gali būti puiki vieta nukristi Pondicherry mieste. Jame įrengtos Ajurvedos terapijos sesijos, skirtos tik jų klientams; Šis kurortas siūlo visiškai kitokią jūsų atostogų Pondicherry patirtį. Šiame kurorte yra visi patogumai ir patogumai, kuriais galite pasirūpinti ir suteikti jums puikią patirtį.

Veikla & Patogumai:

Be šio grožio, šis kurortas gali pasiūlyti įvairias pramogas. Kai kurie iš jų yra:

 • Visos šiuolaikinės paslaugos, tokios kaip televizorius, visą parą tekantis vanduo, seifai ir interneto prieiga, taip pat skalbykla ir tiesioginio rinkimo paslauga.
 • Šiame kurorte taip pat yra unikalus įvairių virtuvių restoranas ant stogo.
 • Jūs taip pat gausite sporto specialybių, tokių kaip tinklinis ir badmintonas, ir plaukiojimo jūra patirtį.

3. „Le Pondy Resort“:

„Le Pondy“ yra vienas iš labiausiai įsitvirtinusių aukščiausios klasės Pondicherry kurortų, kurie savo puikia architektūra ir svetingumu išryškina mišrias kultūras ir etiką. Kartu su vakarėlių arena prie baseino yra vietos pramogoms ir būtini patogumai. Būdamas vienas iš Pondicherry paplūdimio kurortų su privačiu paplūdimiu, tai yra puiki vieta atostogoms jums ir jūsų šeimai. Ar tai būtų kurorto architektūra, aromatas; ši vieta pagyvins jūsų atostogas.

kurortai pondicherry

Veikla & Patogumai:

Turėdamas visas modernias „La Pondy Resort“ kurorto paslaugas, šis kurortas vis dar gali daug ką pasiūlyti.

 • Jame yra dideli baseinai su keliomis sekcijomis, todėl jūsų laisvalaikis bus privatesnis.
 • Jame yra viskas, ką kurortas gali turėti net Ajurvedos centras ir SPA bei biblioteka.
 • Įskaitant barą ir didelę vakarėlio zoną prie baseino, jums nereikia du kartus galvoti, kur ką švęsite šiame kurorte.

4. „Kopa“, „Eco Village“ ir SPA:

Kopa yra Coromandel pakrantėje ir garsėja ne tik prabangiu apgyvendinimu, bet ir plačiai žinoma dėl savo ekologiško SPA. Pagrindinis „Dune“ tikslas-suteikti reikiamą komfortą, tačiau ekologiškai, o tai paaiškina saugius baseinus be chloro; kartu yra SPA ir jogos salė, aromaterapija ir privatus paplūdimys.

kurortai pondicherry

Šis kurortas, be abejo, yra vienas iš geriausių Pondicherry paplūdimio kurortų sąrašo dėl visko, ką jis gali pasiūlyti. Ar tai būtų natūrali aura, ar ji subalansuotų šiuolaikines teikiamas paslaugas; „Dune Eco Village“ yra vieta apsistoti Pondicherry mieste.

Veikla & Patogumai:

 • „Dune Eco Village“ kurortas, kuriame yra visi šiuolaikiški kurorto patogumai ir puikus svetingumas, yra puiki vieta jūsų atostogoms Pondicherry mieste..
 • Jis taip pat siūlo erdves susitikimams, seminarams ir konferencijoms, kad darbas netrukdytų net atostogų metu.
 • Jame taip pat yra unikalių vestuvių erdvių kartu su menininkų galerija ir Ajurvedos centru.

5. Klubas „Mahindra Pondicherry“:

Klubo „Mahindra“ patirtis teikiant puikų apgyvendinimą atostogaujant klasėje, paremta nebrangiu biudžeto paketu. Štai kodėl galite pasitikėti „Club Mahindra“ kurortu Pondicherry mieste, kad suteiktumėte jums geriausią laiką. Kartu suvenyrų parduotuvė ir sveikatingumo SPA šis kurortas taps jūsų centru atostogų metu.

kurortai pondicherry

„Club Mahindra“ kurortas su vaizdu į paplūdimį Pondicherry mieste, be jokios abejonės, yra tobula Pondicherry atostogų vieta, nes siūlo jums svetingumą, kuris bus prisimintas labai ilgai. Titano oksido pastato konstrukcija ir stiklo danga suteikia šiam kurortui kitokią patirtį jūsų viešnagei.

Veikla & Patogumai:

 • Šiame kurorte yra visi modernūs kambariai, SPA centras ir gražus baseinas.
 • Šio kurorto restoranas „Sea Shellz“ yra puiki valgomojo erdvė jums ir jūsų šeimai su nuostabiu interjeru ir egzotišku pojūčiu.
 • Jame taip pat yra baro paslauga visiems vakarėlių keistuoliams, kad jie nepraleistų vakarėlių net „Pondicherry“.

6. „Windflower Resort and Spa“:

Vėjo gėlių kurortas yra tai, ką mes vadiname egzotika, kur išskirtinė elegancija yra vertinama ir sustiprinama tik dėl sklandaus svetingumo. Kurorte taip pat yra veiklos kambarys visiems, pradedant mažais vaikais ir baigiant jaunimu, prekiaujant įvairiais skaniais patiekalais ir baigiant aukščiausios klasės SPA ir masažo centru. Taigi, ar tai būtų paplūdimys lauke, ar atmosfera viduje net Pondicherry kurortų su baseinu reitinge, „wildflower“ yra viena iš geriausių vietų apsistoti atostogų planui naujame Pondicherry kurorte. Tamilų ir prancūzų virtuvės sintezė čia yra fantastiška dalis, kuri tikrai laimės jūsų širdį.

„Windflower Resort and Spa“

Veikla & Patogumai:

 • „Wildflower“ valgomojo arena tikrai bus viena iš pagrindinių lankytinų vietų čia dėl sumuštų auksinių lubų ir senovinių baldų bei šiuolaikinės virtuvės ir tradicinių vietinių skonių mišinio..
 • Taip pat yra SPA centras, skirtas tik jų klientų poilsiui, kuris yra labai atgaivinantis ir ramus.

7. Purpuriniai kurortai:

Čia yra dar vienas gražus Pondicherry kurortas, dėl kurio norėsis daugiau. Pagrindiniai patogumai yra visą parą teikiamos paslaugos ir atskiras skyrius, skirtas verslo susitikimams atostogų metu, o baseino zona gali būti neoficiali poilsis, kurio ieškojote.

Purpuriniai kurortai

„Purple Resort“, vienas geriausių kurortų Indijos Pondicherry kurorte, yra tarsi durys į jūsų tobulas atostogas su nuostabiomis svetingumo paslaugomis. Negana to, šis kurortas yra Aurovilio viduryje, aplink jį tiek daug žalumos, kad jis išvalo jūsų gyvenimą ir siūlo detoksikuojančią kelionę jums ir jūsų šeimai..

Veikla & Patogumai:

 • Purpuriniame kurorte yra prabangūs kambariai, kuriuose yra oro kondicionieriai, nemokamas belaidis internetas, 81 cm įstrižainės LCD televizorius, arbatos/kavos virimo aparatas, plaukų džiovintuvas ir visos šiuolaikinės kambarių paslaugos..
 • Prabangiame šio kurorto numeryje taip pat yra visos šiuolaikinės kambarių paslaugos. Klientų patogumui kambaryje yra papildomų patogumų, tokių kaip mikrobangų krosnelė.

8. „Nalla Eco Resort“, Pondicherry:

Tai turbūt dar vienas geriausiai atrodantis ir jaukus kurortas, kurį jums gali pasiūlyti Pondicherry. Nors vyresnieji gali iškilmingai iškilmingai praleisti laiką terasoje, iš kurios atsiveria vaizdas į jūrą, o tėvai gali pliaukštelėti stiklus į jūrą nukreiptame bare. Vaikų naktiniams kino teatrams ir teatro spektakliams.

„Nalla Eco Resort“, Pondicherry

Šis kurortas šeimai Pondicherry mieste yra aprūpintas viskuo, ką tik galite įsivaizduoti, ar kartais tai būtų atostogos, darbas ar palikimas darbe ir malonumas su šeima. Šiame kurorte taip pat yra pokylių salė ir susijusios paslaugos, leidžiančios klientams labai lengvai mėgautis visais gyvenimo aspektais, nesvarbu, dideli ar maži..

Veikla & Patogumai:

 • Šiame kurorte yra visos šiuolaikinės kurorto paslaugos: kambariai su oro kondicionieriais, visą parą tekantis vanduo, visą parą teikiamos aptarnavimo kambariuose paslaugos ir net didžėjus pagal jūsų pageidavimą bus pasiruošęs surengti vakarėlį..
 • Kartu su šiomis paslaugomis yra skirtingas baseinas suaugusiems ir vaikams. Šis kurortas taip pat teikia plaukiojimą jūra ir ekskursijas savo klientams, užtikrindamas, kad jų kelionė būtų geriausia.

9. „St. James Court Beach Resort“:

„Saint James“ paplūdimio kurortas yra prabangus viešbutis, nukreiptas į jūrą, kuriame yra baseinai, pramogų arenos, konferencijų ir pokylių salės, vaikų parkai ir nuostabi diskoteka..

St James Court paplūdimio kurortas

Ne tik tai, bet ir vienas iš puikių Pondicherry kurortų, nes čia teikiamos įvairios išskirtinės paslaugos, nesvarbu, ar tai būtų verslo, ar medaus mėnesio kelionė, ar šeimos kelionė į Pondicherry. Svetingumas šiame kurorte yra vienas iš pagrindinių bruožų, elegantiška atmosfera ir erdvūs kambariai. Jame yra visos paslaugos, kurių norėtumėte viešnagės Pondicherry mieste metu, kad jūsų kelionė į Pondicherry išliktų puikių prisiminimų..

Veikla & Patogumai:

 • Šiame kurorte yra visos šiuolaikinės kurorto paslaugos, įtrauktos į šį kurortą. Jame yra 24 valandas tekantis vanduo ir 24 valandos elektros energijos, taip pat gerai aprūpintas baras ir unikalus paplūdimio restoranas po atviru dangumi..
 • Šis kurortas taip pat apima teminius vakarėlius tik telefono skambučiu ir net valiutos keitimo bei seifų spinteles.

10. „Mango Hill Resort“:

Ši vieta yra fantastiškas Pondicherry paplūdimio kurortas su baseinu. Šis kurortas yra elegantiškas kurortas su išskirtiniu prancūzišku prisilietimu. Nesvarbu, ar tai yra išskirtiniai kambariai, ar privati ​​terasa, šiame kurorte yra viskas, kas ištirps jūsų širdį. Vaizdai į jūrą ir gaivus oras atgaivins visą jūsų kelionę ir leis jums pamatyti savo gyvenimą kitu kampu. Šio kurorto liukso numeriuose taip pat yra viskas-nuo vonios iki net saulės šildomų vonios kambarių. Be to, šis kurortas užtikrina, kad jų klientais būtų tinkamai pasirūpinta, o jų profesiniam gyvenimui taip pat netrukdytų, todėl jiems taip pat yra konferencijų salė.

„Mango Hill“ kurortas

Veikla & Patogumai:

 • Šiame kurorte yra visos šiuolaikinės kurorto paslaugos, nemokamas belaidis internetas fojė ir kambariuose, o visuose kambariuose yra oro kondicionieriai..
 • Yra ramios atmosferos restoranas, kuris tikrai pavers jūsų vakarienės patirtį tobula.
 • Kitas geras šio kurorto dalykas yra tai, kad jis leidžia jums pasiimti savo augintinius, kad niekas jūsų mylimas nebūtų paliktas.

11. Viešbutis „Sunway Manor“:

Šis kurortas su vaizdu į jūrą yra šiek tiek toliau nuo 22 akrų botanikos sodo ir yra puiki vieta jūsų viešnagei Pondicherry mieste. Šis kurortas turi visus būtinus patogumus savo klientams, taip pat SPA ir sveikatingumo centrą, kuris atgaivins jūsų kelionę į Pondicherry. Šis kurortas taip pat pasižymi įmantriu aromatu, kuris leis jaustis ypatingai viešnagės metu. Kitas geras dalykas šiame viešbutyje yra tai, kad net jei atvykstate čia su šeima, vaikams yra atidaryti įvairūs centrai, kad jūsų asmeninės akimirkos netrukdytų ir jūs galėtumėte mėgautis savo laiku Pondicherry mieste..

Viešbutis „Sunway Manor“

Veikla & Patogumai:

 • Šio kurorto patogumai yra elektroninis seifas ir kambariai su oro kondicionieriais, taip pat yra arbatos ir kavos ruošimo paslaugos. Šiame kurorte taip pat yra žaidimų zona, kurioje galėsite žaisti.
 • Šiame kurorte taip pat yra mini baras, kuriame patiekiami mėgstami gėrimai, kai tik norite ir kur norite.

12. Le Royal parkas:

Šis kurortas yra vos už trijų kilometrų nuo Promenade paplūdimio. Šiame kurorte yra prancūziško stiliaus kavinė „Café de Paris“, kuri dirba visą parą, kad aptarnautų savo klientus, ir sveikatingumo centras, kuriame yra Ajurvedos SPA, sauna ir treniruoklių salė. Kurorto arenoje taip pat yra baras, užtikrinantis, kad tarp jų klientų laisvalaikio kaklaraiščio niekas nepatektų. Šio kurorto restoranas „Grill and Barbeque“ – tai maisto rojus, kuriame patiekiamos burnos gurkšnojančios virtuvės patiekalai vos vienu akimirksniu..

Le Royal parkas

Veikla & Patogumai:

 • Šiame kurorte yra puikūs kambariai su visais esminiais ir moderniais patogumais, įskaitant oro kondicionierių, televizorių, „Wi-Fi“, seifą ir net plaukų džiovintuvą..
 • Šiame kurorte taip pat yra du lauko baseinai, vienas specialiai jūsų vaikams, kad jie galėtų mėgautis be tėvų nerimo, ir net tėvai gali šiek tiek atsipalaiduoti.

13. „Shenbaga“ konferencijų centras:

Tai kurortas su vaizdu į paplūdimį, kurį geriausiai galima apibūdinti žodžiais prabanga ir turtas. Šis kurortas siūlo vieną geriausių klientų aptarnavimo paslaugų; šis sektorius yra Pondicherry širdyje. Šiame kurorte yra erdvūs ir visi būtini patogumai, taip pat yra mini baras, kad jūsų laisvalaikis nebūtų užleistas niekam. Iš šio kurorto atsiveria panoraminis vaizdas, o šiame kurorte teikiamos sveikatingumo paslaugos yra naudingos visiems savirealizacijos požiūriu. Negana to, jame taip pat yra šešios skirtingo dydžio konferencijų salės, kad mėgaudamiesi atostogomis taip pat galėtumėte gerai susitvarkyti su savo darbu.

Veikla & Patogumai:

 • Šiame viešbutyje yra visi būtini patogumai, tokie kaip kambariai su oro kondicionieriais, „Wi-Fi“ paslaugos ir gerai prižiūrimi vonios kambariai..
 • Šiame kurorte taip pat yra baseinas geram vandens praleidimui ir baras, kad linksmybės niekada nesibaigtų.
 • Šiame kurorte taip pat yra treniruoklių salė.

14. „Accord Pondicherry“:

Balansuojant laisvalaikį su verslu kitame aukšte, tai yra vieta, kuri gali pasiūlyti visus patogumus po vienu stogu, kai esate Pondicherry mieste. Jei norite švęsti ar tingėti savo lovoje, šiame kurorte yra viskas. Net čia esantys SPA ir atjauninimo centrai yra gerai prižiūrimi savo klientams, kad būtų užtikrinta, jog kiekvienas klientas savo viešnage Pondicherry metu mėgaujasi visapusiškai. Svetingumas šiame kurorte užkariaus jūsų širdį ir padarys jūsų vizitą dar ilgesnį.

„Accord Pondicherry“

Veikla & Patogumai:

 • Nesvarbu, ar tai būtų elektroninis seifas, ar kambariai su oro kondicionieriais, visa tai yra padengta jūsų viešnagei.
 • Čia taip pat yra treniruoklių salė, baras ir konferencijų salė.
 • Klientų patogumui šiame kurorte yra papildomų paslaugų, tokių kaip SPA, poilsio centrai ir salonas.
 • Taip pat ekskursijų paslaugos, patenkintos pagal jų klientų poreikius.

15. Promenada:

Šis kurortas su vaizdu į paplūdimį yra tarsi puiki atostogų vieta Pondicherry mieste. „Promenade“ atmosfera pasižymi prancūzišku prisilietimu ir visa šiuolaikine pramoga; šis kurortas žino, kaip gerai išlaikyti savo klientus, ir yra vienas geriausių, kai kalbama apie svetingumą. Šis kurortas yra gerai įrengtas nuo baro iki sveikatingumo arenų, kurios specializuojasi SPA ir poilsio paslaugose, ir šis kurortas siūlo visą paketą jūsų svajonių atostogoms. Šis kurortas įsikūręs vos už 200 metrų nuo Bharathi parko. „Promenade“ kurortas yra tarsi rafinuotas prancūziškas žavesys, kad jūsų atostogos būtų geriausios.

Promenada

Veikla & Patogumai:

 • Šiame kurorte yra visi būtiniausi patogumai, pradedant 24 val. Kambarių tarnyba ir baigiant puikiomis patalpomis.
 • Taip pat galite pasiimti su savimi savo augintinį, kad visa šeima mėgautųsi „Pondicherry“.
 • Šiame kurorte yra baseinas, automobilių stovėjimo aikštelė, „Wi-Fi“, restoranas ir net viešbučio baras.
 • Visi kambariai yra su oro kondicionieriais ir gerai prižiūrimi.

Tai buvo geriausi 5 žvaigždučių paplūdimio kurortai Pondicherry mieste. Jei buvote Pondicherry viešnagės metu kur nors iš šių kurortų, praneškite mums apie savo patirtį ir tai, kaip jautėtės. Ar tai būtų kambarių paslaugos, ar valgomasis, kuris jums labiausiai patinka, ar baras, praneškite mums, kaip manote apie tai. Pasidalijimas savo patirtimi ir apžvalgomis padės daugeliui kitų žmonių pasirinkti kitą viešnagės vietą Pondicherry atostogose.

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

1. Kokie yra įvairūs būdai pasiekti Pondicherry?

Ans: Pondicherry yra labai gerai sujungtas miestas, kuriame visi maršrutai veikia gerai. Norėdami pasiekti Pondicherry, galite keliauti keliais, lėktuvu ir net traukiniu. Įvairūs traukiniai jungia šį miestą su visa Indija keliais traukiniais. Be to, Pondicherry oro uostas yra gerai sujungtas su skrydžiais į ir iš visų didžiųjų Indijos miestų. Keliai taip pat yra gerai prijungti prie visų Indijos miestų ir valstijų.

2. Koks yra geriausias laikas aplankyti Pondicherry??

Ans: Nors Pondicherry yra graži vieta, tačiau norint mėgautis šia vieta labiausiai reikia planuoti savo kelionę nuo spalio iki vasario. Šis laikas yra tobulas, kai Pondicherry klimatas yra ramesnis nei vasarą, todėl paplūdimyje galite mėgautis viskuo – nuo ekskursijų iki vandens sporto iki tiesiog atvėsimo su šeima. Šis laikas taip pat yra geresnis nei vasaros, nes vasarą „Pondicherry“ tampa karšta ir po to drėgna, todėl jūsų atostogos gali trukdyti klimatui, o jūs negalite mėgautis geriausiais rezultatais ir žiauriai įdegti.

3. Kaip užsisakyti šiuos kurortus kitoms planuojamoms atostogoms?

Ans: Yra įvairių priemonių, kaip užsisakyti šiuos kurortus kitoms atostogoms. Galite tiesiogiai susisiekti su kurortu telefonu arba oficialioje jų svetainėje. Be to, ieškokite internete įvairių kelionių svetainių, į kurias šie kurortai bus įtraukti ir į jų sąrašą, ir pasiūlys jums nuolaidą pagal jų strategijas. Galite lengvai palyginti kainas ir išsirinkti labiausiai patinkantį planą. Užsakymas internetu užtikrina, kad prieš mokėdami pamatysite abi monetos puses. Taigi būkite protingas vartotojas.

4. Kiek anksčiau turėčiau užsisakyti rezervacijas šiems kurortams?

Ans: Kai baigsite savo planą aplankyti Pondicherry, protinga pradėti rezervuoti kurorto rezervacijas. Kadangi tai užtikrins, kad jums nereikės patirti paskutinės minutės rūpesčių dėl viso rezervavimo šiuose kurortuose, o jūs taip pat galėsite mėgautis finansine nuolaida, kurią siūlo kurortai tiesiogiai arba per įvairių kitų svetainių akcijas. Taigi planuokite iš anksto ir planuokite iš anksto, kad gautumėte kuo daugiau naudos iš savo kelionės.

5. Kodėl verta rinktis paplūdimio kurortus, o ne standartinius viešbučius?

Ans: Pondicherry yra graži vieta, tačiau, kaip ir bet kuris kitas miestas, ji taip pat turi savo miesto rūpesčių ir kasdienio gyvenimo. Jei planuojate atostogas, turėtumėte atsitraukti nuo savo kasdienybės, todėl kurortai jums tai padės. Jie suteikia jums detoksikacinę ir ramią viešnagę, kad atostogaudami galėtumėte mėgautis tikrais dalykais, tokiais kaip gamta, ir nesiruošti ta pačia senojo miesto rutina.